Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 1 / 25
Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 17. June 2011, kl 11.24

Nii! Täna siis algab taas duell. Meie esimesed kaalud lilluga on sellised:

Nimi 17.06.

lillu 93,8

lootus 97,2

Loodan, et need vahepeal lisandunud kilod mul nüüd kaovad. Stiimul taas olemas, et end pingutada. Vahepeal lisandus mul natuke kuna otsisin seda õiget vahekorda toitumisel ja liikumisel. Nüüd paistab klappima. Üldiselt läks selle nädalaga maha 0,9kg.

Ilusat nädalavahetust ja kena kaalulangemist.



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Kaalul 03.10.2011 09.02.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: lillu ja lootus
Saatis: lillu
Kuupäev: 18. June 2011, kl 06.59

Tere. Supelr leidsin, Nüüd rõõmsasti edasi.Ma kirjutasin pika kirja , kuidas ma olen kaaluga maadelnud, aga viimass 6- aastaga olen kosunud 22 kg. Ma lähen pühap. spa-sse,vaatan kuidas seal õnnestub mul kaalupäevikud pidada. Edu meile mõlemile ja kui enne ei suhtle siis reedel saadan omad uued edunumbrid.Ma tänan Sind ja ikka päikest, kuigi see on hetkel pilvetaga. Lillu

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: lillu ja lootus
Saatis: lootus
Kuupäev: 18. June 2011, kl 09.17

Tere

Sain su pika sõnumi kätte ja lugesin seda huviga. Eks ta ole enam-vähem nagu minulgi. Üks aastatepikkune kaalukasv ja võitlus sellega. Kaalujälgijatega 96.a. sain maha üle 30kg aga osa tuli tagasi ja kui nüüd eelmise aasta veebruarist alustasin siis oli 108kg koos. Septembriks sain 90 peale ja siis jätsin pooleli. Söömisega isegi vist ei liialdanud. Pigem sõin liiga vähe ja ei liikunud üldse. Nüüd veebruarist alustades siis 99kg ja vot nüüd kaal on siis kas seisnud või tõusnud. Mõni üksik nädal läks ka alla. Jõudsin taas 95 ja siis lõi laksti tagasi 3kg. Nüüd tahaks siis ikka langetama hakata ja mitte enam jo-jootada.

Eks siis järgmisel reedel näeme uusi tulemusi. Kena puhkust ja spa elamusi. Seal pole vaja päevikut pidada. Ujumine ja mõnusad protseduurid ning tervislik toit on igapäevased kaaslased.

Reedeni siis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: lillu ja lootus
Saatis: lillu
Kuupäev: 21. June 2011, kl 13.54

Tere, kaunist päeva .Sain ka arvutile löögile, siin spa-seda igapäev ei juhtu. Kuidas Sul läheb?Minul hästi ,tumdub,et kaalu juurde küll pole tulnud, siin iga kaal näitab erinevat numbrit.
Reedel püüan saata kaalu numbrid. Toredat Jaani.Lillu,

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: lillu ja lootus
Saatis: lootus
Kuupäev: 21. June 2011, kl 16.44

Nagu öeldakse- ikka paremini ja paremin. Kaotasin oma sammulugeja ära. Nüüd ostsin uue. Kohe ei oska olla ilma.

Püüan rohkem liikuda, tean, et see on minu kaalu langemisele ääretult oluline. Söömine ei ole probleem, just liikumine.

Jaanipäeva ma ei karda, sest olen kodus mehega kahekesi ja söön just seda, mis on tervislik.

Reede siis kaalume taas. Me oleme nüüd ka veel ühes duellis koos teistega.

Nüüd peab tõesti pingutama, et mitte endale häbi teha. Oleme siis tublid mõlemad.

Kena suve algust ja jaanipäeva.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: lillu ja lootus
Saatis: lootus
Kuupäev: 24. June 2011, kl 10.11

Nii. Kuna kaalu ei ole ja net on siis panen 97,1. See oli mu viimane kaal eelmise laupäeva hommikul.

Eks siis järgmisel nädalal näis, mis õige kaalunumber peale neid pikki pühi on.

Seniks sulle kenasi suviseid puhkepäevi ja kaalukadu järgmiseks nädalaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: lillu ja lootus
Saatis: lillu
Kuupäev: 25. June 2011, kl 15.18

Tere Lootus. Vabanda, hilinesin kaalu esitamisega. Kaal on õnneks 400 gr langenud. Hetkel kaalun 93,4. Homme lähen koju siis saan toiduaineid kaaluda ja täpsemalt teada kuidas toitun.Edu Sulle Lillu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: lillu ja lootus
Saatis: lootus
Kuupäev: 25. June 2011, kl 16.02

--17.06. --- 25.06

lillu 93,8 --- 93,4(-0,4)

lootus 97,2 --- 97,1(-0,1)





Nüüd oleme mõlemad koos suurema seltskonnaga pundis. Kas on mõtet veel eraldi teha duelli? Anna teada, kuidas arvad sina.

Mulle sobivad küll mõlemad variandid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: lillu ja lootus
Saatis: kellikas
Kuupäev: 26. June 2011, kl 13.42

Tere teile Lillu ja Lootus! Kas võiksin ka teie duelliga yhineda? Minu praegune kaal on 90,5ja eesmärk oleks siis 65kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: lillu ja lootus
Saatis: lootus
Kuupäev: 26. June 2011, kl 16.34

Minul ei ole midagi selle vastu kuigi praegu just tõstatasin küsimuse, et kas teeme edasi eraldi veel või jätkame ainult grupiga. Ootame Lillu vastuse ära ja siis arutame asja.

Minugi lõppeesmärk oleks 65kg aga ma panin esialgu 70kg oma eesmärgiks.

Saavutan selle, siis vaatan kuidas välja näen. Väga kondiseks ka ei tahaks saada. Seniks pingutame edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: lillu ja lootus
Saatis: lillu
Kuupäev: 27. June 2011, kl 19.31

Tere. Minulgi ei ole uue kaaslase vastu midagi, koos ikka segasem.Kolm on ka juba grupp. Edu Teile. Täna ostsin uue toidukaalu, nüüd siis veel motivatsiooni juures.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: lillu ja lootus
Saatis: lootus
Kuupäev: 27. June 2011, kl 20.58

Tere,tere

Tore siis, oleme kolmekesi ja peame duelli. Võtame reedel siis Kellikase kaalu algkaaluks.

Nüüd läheb väljas jälle soojaks. Kepikõndi saab ainult hommikul või siis õhtul teha. Kuidas teil läheb? Kas elate linnas või maal?
Mina ise elan maal ja spordiklubid ning ujulad jäävad väga kaugele. Minu liikumiseks on kepikõnd. Jooksmine on veel vaevaline.

Kena nädalat siis meile.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati lootus 27.06.2011 20.59.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: lillu ja lootus
Saatis: foxlife
Kuupäev: 27. June 2011, kl 21.01

Hei naised!
Ma küll lubasin, et ei topi ennast enam kuhugi duellidesse ja triellidesse aga no ei saa. Kuigi mind saadab juba pikemat aega ebaedu, siis ikkagi mingi osa minust pole valmis alla andma.
Ehk siis äkki võtaksite ka minu kampa?eye rolling smiley
Laseks siis Kaaluabil selle teema pealkirja ära muuta, et kõikide nimed oleks sees ning mina ja kellikas annaks oma kaalunumbrid nii 17.06 kui ka 25.06 seisuga.
Ja siis jätkaks mõnusas neljases kambaswinking smiley
Mis arvate? (Võin vabatahtlikult ka peent tabelit pidada, mul see asi käpas juba.)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: lillu ja lootus
Saatis: lootus
Kuupäev: 27. June 2011, kl 21.20

Oh kui tore. Mina vastu ei ole. Tore, et tabelipidaja ka olemas. smiling smiley Ma siin just nuputasin, et kuidas seda tabelit õigem oleks teha, et oleks ilus ja korrektne.

See ebaedu võib ju ka ajutine olla ja ühel päeval hakkab asi jumet võtma. Ma ka siin katsetan ja proovin, et asi liikuma hakkaks. Vahepeal viskas kaalu tagasi aga eks ma proovin ikka edasi. Ei taha ka alla anda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: lillu ja lootus
Saatis: lillu
Kuupäev: 28. June 2011, kl 15.54

Tere. Meid siin juba kena kambake,meil lootusega pikk tee minna,siis on hea kui kaalunumber sarnane ja kui rahvast enam tekib võrdlus ja hea nautida kuidas me kõik koos saleneme.
Mul tekkis idee,millalgi võiks kokku saad , kas poleks tore,kui oleme 20.kg saledamasd. Tasub pingutada. Lillu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: lillu ja lootus
Saatis: kellikas
Kuupäev: 28. June 2011, kl 19.19

Tere!Vahva idee sul lillu, et 20kg kergemad... Peab omale siis homme koraliku kaalu ostma, siis näeb ikka grammi pealt palju alla on läinud.smiling smiley
No mina olen siin 3 päeva kasutaja olnud, et siis 24.6 seisuga minu kaal on 90,5.
Praegusel hetkel läheb mu kaal päris kiiresti alla, söön lahjasi toite ja joon palju vett. Ainuke mis mul on probleemiks on öine söömine, tabalukk tuleb vist ka ostagrinning smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: lillu ja lootus
Saatis: lootus
Kuupäev: 28. June 2011, kl 19.46

See kokkutulek on ahvatlev ettepanek. Tõesti oleks tore. Loodame, et see juhtub varsti. Ma vaatan, et mina ise pean kõige rohkem pingutama, et teile järgi jõuda.

Mina püüan rohkem köögivilja süüa ja vähem valku. Valgud on kogu aeg ikka üle 100%. Muidugi ma sellepärast eriti ei muretse kuna need on taimsed valgud. Loomseid valke jälgin hoolega. Täna pean veel kepikõnnile minema. Päeval oli liiga palav.

Tore seltskond on koos ja nüüd siis edasi eesmärgi poole seltsimehed! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: lillu ja lootus
Saatis: lillu
Kuupäev: 28. June 2011, kl 20.09

Kellikas, minul sama mure.Palun kirjuta mulle oma loost ,kirjuta erakirjadesse kui siia ei taha . Olen väga mures selle öise söömisega , aga ma pole üksi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: lillu ja lootus
Saatis: foxlife
Kuupäev: 28. June 2011, kl 20.36

Kena õhtut!
Saatsin just Kaaluabile kirja palvega, et muudaksid selle duelli pealkirja ära. Uueks pealkirjaks tuleks siis: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.

Kellikas, ega Sul juhuslikult pole kaalunumbrit ka 17.06 kuupäevast? Ma siis saaksin tabelit kah meisterdama hakata.

Mina ise alustasin uue süsteemiga. Tegelikult vana süsteem aga üritan lihtsalt paremini püsida piirides, mis lubatud ja mis mitte. Põhirõhk rasval ja valgul ning süsivesikud alla 100 grammi päevas. Peaks ütlema, et väga raske on. Võibolla alguse asi, kogu aeg on kõht tühi, just õhtuti. Tuleb kõndimine plaani võtta, et õhtut sisustada, siis ei kimbuta see söögiisu kah nii väga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: lillu ja lootus
Saatis: lootus
Kuupäev: 29. June 2011, kl 07.40

Nagu nähti on tões inimesed erinevad. Mina ei suuda oma lubatud süsivesikuid täis süüa. Vahel kui väga väheseks päeval jäi siis võtsin lusikatäie mett. Nüüd on mesi otsas ja suhkurt ma ei taha. Mesinikelt veel mett ka osta pole nii et süsivesikud jäävad ikka kuskile 60% juurde.

Kuidas teil liikumisega on? Kas teete mingit trenni? Kas jälgite seda 10 000 sammu soovitust?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: lillu ja lootus
Saatis: lillu
Kuupäev: 29. June 2011, kl 10.02

Tere. Täna tegin ma oma kodutöid joostes, võttis ikka lauba märjaks.Elan maal on vaja tuua tilli aiamaalt ikka jooksuga proovige mõjub hästi.päikest

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: lillu ja lootus
Saatis: lootus
Kuupäev: 29. June 2011, kl 12.48

Hakkan rakendama. Tänan soovituse eest. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: lillu ja lootus
Saatis: kellikas
Kuupäev: 29. June 2011, kl 13.29

Tere! No minu kaal kõigub nii 2-3 kg vahel pidevalt. Siis kui kaalunumber kiskus 92,5 peale, olen jälginud natukene mida söön, aga mitte nii oluliselt.
See duelli värk ikka on mulle väga hästi mõjunud. Praegu palavaga kulub seda vett ikka väga palju ja eks kaalunumbergi algul vist selle arvelt väheneb.

FOXLIFE'le No pane mulle 17.6 ja 25.6 samad kaalunumbrid,et nagu kaal seisab või nii.Ma ei oska sulle täpsemalt seda numbrit öelda...ei olnud siis kaaluabi.ee kasutaja.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: lillu ja lootus
Saatis: kellikas
Kuupäev: 29. June 2011, kl 14.02

LILLU`le Selle öise söömisega on jama,räägivad et see mingi psüholoogiline toitumishäire. No ja eks see õigus ole ka, kõik on ju kahe kõrva vahel kinni.
Ma ei ole seda ise kunagi mingiks toitumishäireks pidanud, pigem ikka meeldivaks paheks. Mind pole ka see tegelikult kunagi häirinud, aga kui see kaalunumber ikka 9 ette viskas siis nagu pani mõttlema,et midagi tuleb muutta. Olen pannud tähele et kui ma ikka terve päev otsa nagu orav-rattas ringi jooksen, siis ma magan väga korralikult ja mingist öisest söömisest ei ole juttugi. Kusjuures ma ei mäleta millal ma hakkasin öösel sööma, sellest on ikka aastaid.

Valikud: VastaOsunda
Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 30. June 2011, kl 07.50

Jätan endast jälje maha. Olen täitsa olemas. Lihtsalt kuu lõpp ja väga kiire kogu aeg. Ning peale tööd õhtuti taas nii väsinud, et ei jaksa midagi teha ega mõelda. Reede õhtust saab juba kergemalt taas hingata.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kaalul 30.06.2011 09.49.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 30. June 2011, kl 12.26

Tore. Uus nimi olemas. Homme siis kohtume virtuaalselt. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 01. July 2011, kl 04.50

Hommikust! Kyll oli tore täna hommikul kaalu peale ronida, minu kaal oli langenud rohkem kui ma ise lootsinsmiling smileyjeeee. Siis tänahommikuse seisuga 88,8 kg.
Kellika kaalunumbrid siis järgmised:
17.6 90,5
24.6 90,5
01.7 88,8
Ilusat ja teguderohket päeva teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lillu
Kuupäev: 01. July 2011, kl 06.27

Tere. Minulgi on rõõmsaid sõnumeid, kaal näitas täna hommikul 92,6,ilus.Nüüd ei kaalu enne kui nädalapärast. Juulikuu lõpuks sooviks juba esinumbriks 8. Edu teilegi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 01. July 2011, kl 14.48

Vau, kui tublid te olete. Mina olen ka olnud tubli sel nädalal.

Kaal siis 96,2 (-0,9)

Ma ei luba midagi aga soov oleks ka saada juba ükskord 8 ette. See oleks ikka suur saavutus. Lillu sinu kaalunuber võib 8 alat ju õigepea kui nii edasi läheb. Edu meile kõigile.
Kena nädalavahetust ja ilusaid kaalunumbreid järgmisel reedel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 01. July 2011, kl 17.41



Meie tabelsmiling smiley
Nagu näha, on kõik niiiiiiii tublidthumbs up V.a loomulikult mina, kes ma kohe hakkan juurde võtma, kui võistluseks lähebgrinning smiley Aga no, ennekõike on see võistlus iseendaga ja ju ma siis ei saa iseendaga nii hästi läbi, kui tahaks. Vähemalt kaalu osas ei saa me kokkuleppele. Aga jonni ma ei jäta. Annan endast parima aga naudin siiski ka elu. Seda on meil ainult üks ja see võib liiga ootamatult otsa saada. Ja nüüd suundungi mõnusale äraolemisele, kust avaneb miljonivaade Tallinna linnale ja merele ning pakutakse mõnusat kerget valge veini booli külmutatud marjadega ja värskete maasikatega ja häid juustespinning smiley sticking its tongue out

Mõnusat nädalavahetust!winking smiley

P.s. Ega tabel liiga väike ei tundu? Võin fonti natuke ka suurendada.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 1 / 25


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.