Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 25
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lillu
Kuupäev: 01. July 2011, kl 18.08

Tere. oi kui uhke tabel meil on.Minu jaoks on väga hea, sellises uhkes tabelis ei tahaks küll juurdekasvu näham, ma mõtlen kaalu.Edu kõigile ja päikesi.Kellikas, Sinuga tahan vestelad öisest söömisesi.erakirjades, ma kirjutan Sulle. Lillu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 01. July 2011, kl 19.16

Tabel on väga hästi tehtud, siin on kõik muutused ilusti näha ja kirjas.
Edu meile sellel pikal teel...
Kui mind kimbutab kahtluseuss, et kas ma ikka suudan oma eesmärgi täide viia, siis ma kujutan ennast ette oma uues kaalus ja tuju kohe paraneb...

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 01. July 2011, kl 21.39

Väga kena tabel. Tubli töö Foxlife. Mina naudin kodust vaikust. Hommikune Tallinnas käik oli nii väsitav.

Imekena nädalavahetust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 03. July 2011, kl 09.57

Mina ei sea endale mingisuguseid eesmärke. Võibolla pole see õige aga tean juba, et minul on tänu haigustele ja rohtudele kaalulangetamine äärmiselt raske. Ning elukarmiks dieetideks mul kah iseloomu pole. Seega hoidun "pahadest" söökidest eemale aga isud rahuldan ikka ära, kui neid tuleb. Nii, et kahjuks peate tabelis minu punaste numbritega leppimasad smiley Ma ei soka enam miinus-nädalaid ausalt öeldes isegi oodata mitte. Tõsi, selle nädala esmaspäeval oli mu kaal 97,5 ja reedel näitas siis 96,7. Seega see süsikutevaene dieet midagi ikka päästis.

Aga nüüd toimetama, eilne päev läks täiesti raisku tänu reedelecool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lillu
Kuupäev: 03. July 2011, kl 10.15

TERE ei tea kuhu mu kiri kadus, siis uuesti.
Mina kaks viimast päeva olen katsetanud 3-korda päevas süüa kindlatel kellaaegadel, vahepaladeks pole vajadust olnud viimane kellaaeg 6.Toimib.Üks teadjanaine rääkis,et ta sööb 2-korda päevas ja õhtuti joob ainult teed meega , organism harjub kolme nädalaga ja ei vajagi enamat.Katsetan enne reedet kaalule ei lähe ja peaasi et ennast hästi tunda.Päikest, mitte äikest.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 03. July 2011, kl 11.35

Foxlife, kirjutasin sulle erakirjadesse, loodan et said kätte.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 03. July 2011, kl 13.35

Aitähh, Kellikas, vastasin kah Sullewinking smiley
Lillu, mina söön juba aastaid 3 x päevas ja kindlatel kellaaegadel. Hommikul kell 7.30, lõuna 12.00 ja õhtusöök kella 17 ja 18 vahel. Sellesse "peale kella 6-e mittesöömise" müüti ma ei usu. Kui tunnen vajadust, söön ka hilisema õhtupala. Oluline on see, mida see sisaldab ja kui palju.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 04. July 2011, kl 19.36

Kuidas läheb kaaskannatajatel?the finger smiley
Ma olen juba 36 tundi järjest üleval olnud. Ei tea, millal see uni küll tulla võib?eye rolling smiley Kaalule ei mõju see kindlasti hästi. Ja söögiisu oli kah täna suur, 112% normist sai söödud. Süsivesikuid 100 grammi ringis. Pole õnneks palju.
Homme peaks kõndima minema. Täna ei viitsinud ja lootsin ju kohe peale tööd magama saada aga võta näpust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 06. July 2011, kl 16.20

Minul tuleb ka neid üle- päevi ikka, aga kaal langeb ikkagi. Täna näiteks sõin 121% ehk siis 21% üle, aga pole hullu, liigutan ennast natukene rohkem.hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 07. July 2011, kl 07.48

Ma jällegi pean oma saavutust jagama..... Eile käisin Stamina Tervisekõnnil ja viimase kilomeetri jooksin aeglases tempos sörkjooksu!!!hot smiley Nii mõnusalt läks, et kui finišisse jõudsin, oleks veelgi tahtnudsmiling bouncing smiley Tunne oli igastahes super. Mõtlesin, et vot nüüd hakkangi võimalikult tihti harrastama sellist kõndimist-jooksmist vahelduvalt. Mõte on muidugi hea, sest kõige raskem on minu jaoks see kodunt välja saamineconfused smiley
Aga söögi poole pealt olen olnud tubli. Kaal seisab. Huviga ootan homset.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 07. July 2011, kl 10.01

Sa Foxlife oled vääga tubli. Ma olen ka proovinus seda sörki vahelduseks käimisega aga sörkimine läheb väga vaevaliselt. Mul oli põlveop mõni aasta tagasi ja see põlv on unustanud jooksmise ära. Nüüd püüan talle meelde tuletada. Kükitamise juba sain kätte aga jooksu veel mitte. Kükitamisega läks ka mitu aega enne kui sain püsti tõusta ilma abita. Loodan, et seegi funktsioon taastub kui talle sagedamini meelde tuletada. smiling smiley

Söömisega on ikka vanaviisi. Valk(taimne) ja rasvad on üle 100%. Süsivesikuid saan parimatel päevadel 70% tavaliselt jäävad ikka sinna 60 juurde.

Mees on mul jube maiasmokk ja kuna tal tekkis eile magusaisu siis sõi meeleiba. Proovisin ka väikse tüki ja see oli nii jube magus, et sõin ruttu tomati soola ja pipraga otsa. Vot ei istu mulle magus.

Küllap homne päev toob teile kõigile rõõmusõnumi. Selline liikumine ei saa jääda tulemuseta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 07. July 2011, kl 10.40

Ega tegelikult pole minulegi tänu reumale jooksmine soovitatav, kuna on ju palju ülekaalu ning peaksin liigeseid hoidma. Aga mul on ennegi seda ette tulnud, et no kohe kisub jooksma, kui kõndimas olen. Ja nii ma siis vahest jooksengi. Loomulikult kuulan ka oma keha ja liigeseid. Kui ikka ei jaksa või annab kuskilt tunda, siis jätkan kõndimisega.
Viimastel päevadel kummitab mind ka mõte hakata kodus zumba trenni tegemaeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 07. July 2011, kl 18.43

Mina käisin täna rattaga tiirutamas nii 30km. Tunne on supper, eriti uhke olen, et ma ühel mäkketõusul lõpuni vastu pidasin(see oli ränk), aga tagasiteel mäest alla tulla oli väga mõnus.Ja kaal mudkui langebthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 07. July 2011, kl 21.18

Rattaga on mõnus sõita. Putukad ei tee liiga ja saab nautida loodust ning samal ajal teha trenni. Ma ise kasutan igat võimalust, et sõita rattaga kuhugi. Kepikõnd on praegu natuke masohistlik tegevus kuna parmud ja sääsed on ikka väga kurjad.

Kaalu osas ei oska täna veel kaasa rääkida. Eks homme hommikul paistab. Muidugi loodan, et ikka läheb maha. cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 08. July 2011, kl 04.49

Minu kaal hommikuse seisuga 86,7 thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lillu
Kuupäev: 08. July 2011, kl 06.35

Tere.Kaunisi päeva.Reedesi päeva ootan ,kui väike laps kommi, hommikul läheb unigi varem ära. Kuna kaalun kOrra nädalas siis on ka põhjus ootamiseks ja tulemuse vaatamiseks.
Minu nädala tulemus on 1-kg. Olen rahul ja õnnelik.Kaalun 91,6
Nüüd rahulikult edasi ja duell on super,samuti kaaslased.LILLU.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 08. July 2011, kl 07.51

Kena reedet!spinning smiley sticking its tongue out
Minu tänane kaal 96,2 kg. Sama number on olnud juba tegelt esmaspäevast saadik. Natuke muretsen, et hakkab jälle pihta - olen ülikorralik aga kaal seisab. Äkki peaks teda nädalavahetusel hea ja paremaga ehmatamaeye rolling smileygrinning smiley
Eile oli tuju natukene paha õhtul.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 08. July 2011, kl 08.18

Nagu näen on kõik nii tublid olnud. Kaasaarvatud mina ise. Kaal langeb siiski!!!

Minu tänane kaal oli 95,9( -0,3).

Ootan pikisilmi seda kaalunumbrit, mille saavutasin eelmisel aastal siin Kaaluabis ja siis selle lihtsalt lörri lasin. Aga noh, nüüd on uus minemine ja uus hingamine.


Ilusat nädalavahetust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 08. July 2011, kl 13.03

Ma siiski pean ennast kiitma ja endale pai tegema (kes siis veel seda teeb, eksgrinning smiley). Kuigi mul duelliaegne kogutulemus on plussis ja punane, siis uue süsteemi alustamisest on mul siiski kahe nädalaga maha läinud -1,3 kilo. Ja vat selle saavutuse üle on mul väga hea meelspinning smiley sticking its tongue out
27.06.......97,5
01.07.......96,7(-0,8)
08.07.......96,2(-0,5)
Kokku.......-1,3 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 08. July 2011, kl 17.50

Ja siin meie selle nädala tulemused!



Kellikas paneb ikka päris kõva tempoga eest ärathumbs up Tahad äkki rääkida, mis meetodit kasutad, et nii edukas kaalulangus toimub?
Aga muidu oleme me kõik tublid olnud. Kõigil on miinus-nädal ette näidata. Loodame, et meie edu jätkuks samasugusena ka järgmine nädalwinking smiley
Mõnusat nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 08. July 2011, kl 18.51

Aga loomulikult räägin ma teile oma meetodist.
Ma kaalun ennast igal hommikul ja värskendan siis oma kaalu näidud siin kaaluabis, olgu see siis kasvõi 50g. Seda on nii lahe jälgida kuidas iga päev peaaegu 100-200g allapoole läheb.Mind see igatahes aitab palju rohkem kui 1*nädalas kaalumine.Siin kaaluabis on super jälgida tabelis neid punktikesi mis lähevad järjest allapoole.
Ja kui juhtun öösiti sööma, kirjutan selle järgmisel päevale ülesse, aga kõige põhilisem - ma kaalun kõik asjad mis suhu lähevad. Ja trenni kaloreid ka ei söö kõikke, vaid pooled. Kui on ülepäevi tulnud siis liigun rohkem.
Ja see vist ka , et ma väga tahaks juba olla selles kaalus mis mu eesmärgiks on.
Minu eelmised kaalulangetamised on läinud nii, et kui ma olen olnud tubli, siis ma olen lubanud endale midagi head- paremat ja siis on läinud käest ära. Nüüd ma enam seda viga ei tee.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 08. July 2011, kl 18.53

Kusjuures oma päeva normi 1498 kcal ma söön alati täis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 08. July 2011, kl 19.53

Nii väike päevanorm?eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 08. July 2011, kl 20.04

Mul sama päevanorm nagu Kellikal.Sellise annab Kaaluabi.
Aga Kellikas liigub tõesti lausa hüpetega eest ära. Fantastiline. thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 08. July 2011, kl 20.37

See on praegu juu alles algus, jõuate ilusti järgi kui minu kaal hakkab seisma....plusse ma omale ei saa lubada, tahan püsida graafikus...et siis jõuluks kuskil 65kg...grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 08. July 2011, kl 21.47

Mina Kaaluabi oma tegelikult ei usalda. Ning tean väga paljusid, kes samamoodi kahtlevad Kaaluabis, et kas ikka arvutab õigesti.
Minu päevanorm on nt 1700 kcal. Kasutan seda kalkulaatorit [www.struktuur.net]

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 09. July 2011, kl 08.14

Ma proovisin ka seda kalkulaatorit ja see andis mulle loa süüa vist ca 1600kcal.Proovisin aga seda oli nii palju minu jaoks. Ma lihtsalt ei suutnud süüa nii palju. Läksin tagasi selle 1498 juurde. Sageli on ka sellega probleeme aga ma püüan süüa vähemalt 95% täis. See tuleb sellest, et söön palju köögivilju ja värsket ning see annab vähe kaloreid aga samas valk(taimne) ja rasv(head rasvad) on üle tarbitud. Sellepärast ma sellest numbrit ei tee ning süsivesikud jäävad ikka söömata. Ma püüan jätkata samas vaimus ainult päevast liikumist pean suurendama. Selle kuumaga ei suuda praegu igal päeval isegi mitte 10 000 sammu täis teha kuigi mõnel päeval saab isegi rohkem tehtud. Eile tegi üle 13 000 sammu kuna käisin Tallinnas ja läksin jala Nõmme raudteejaamast Kadaka teele autoturu juurde. Jube palav oli.
Varsti pidi see kuumus järgi andma ja siin lähen jälle kepikõnnile.
Edu teile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 09. July 2011, kl 10.13

Tere laupäeva!
Normaaaaalne!!!!! Astusin täna hommikul kaalu peale ja näitas 1 kilo vähem kui eile!!!!the finger smiley
Kahtlustan, et kuigi ma olen päris osav selles, et kaalunumber päevi sama püsib, siis vaevalt ta järgmiseks reedeks selliseks jääbeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 09. July 2011, kl 15.23

Tubli oled! Kaalu igal hommikul, siis on asi kindlam et see püsima jääb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 09. July 2011, kl 17.15

See on tõesti imestust-imetlust väärt. Ühe päevaga 1 kilo. Nüüd pöidlad pihku, et see jääks või siis veel miinust juurde tuleks.

thumbs upthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 25


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.