Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 25
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lillu
Kuupäev: 10. July 2011, kl 05.02

Tere hommikust kõigile.Kuidas suure äikese üle elasite?
Kaal langeb hetkel hästi,liikumist on palju ja näksimist ka vähem.Jäätise söömisele tegin lõpu.Edu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 10. July 2011, kl 07.51

Minu kaal liigub ka ilusti allapoole. Magusaisud kimbutavad aegajalt. Ma luban endale natukene magusat, aga mitte niipalju ja piiramatus koguses kui ennem.
Sõin eile pisikese jäätise ära, enne sõin niipalju kui isu oli, vahel isegi 1l. Kohutav mõelda palju ikka kaloreid sai sisse aetud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 10. July 2011, kl 09.46

Kus see äike oli?eye popping smiley Meil sadas eile vaid vihma. Äikest polnud. Nii oleks tahtnud äikest, mulle see meeldib.
Minu tänane kaal näitas eilsega võrreldes natuke plussi aga üldkokkuvõttes olen ikka veel miinusessmiling smiley Pluss tuli sellest, et öösel koju tulles ja alkoholi tarbinuna ründas mind rämpsu isu ning ostsime Statoilist hamburgegi. Noh, see amps tundus öösel väga vajalik ja põdema ma seda ei hakka. Nüüd jätkan tublilt edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 10. July 2011, kl 18.44

Meil oli äike aga seda vaid servapidi. Eemalt nägin ka välku aga vihma tuli kenasti ning kastis mu suvikõvitsad ja brokkolid ära. Mulle jäi vaid kasvuhoone kasta.

Kaal liigub edasi-tagasi. Oleneb sellest palju vett sees on. Loodame, et reedeks ikka näitab miinust. Püüan olla ka tubli nagu teie.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 10. July 2011, kl 19.23

55 minutit tempokat kõndimist tehtudhot smiley
Söömist on täna natuke liiga vähe aga rohkem ei suuda kah, sest just lõpetasin õhtusöögi ja kell on juba palju. Nädalavahetustel kipuvad söömised alati hilisemaks nihkuma ning siis jääb norm tihti alla soovitatu.
Kõigile edukat uut nädalat!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 12. July 2011, kl 10.17

Kas me sulasime vihmaga ära?spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 12. July 2011, kl 10.32

See paistab reedel.drinking smiley Praegu joon vett väga palju.Söögiga on nii, et pean lausa mõtlema, et kas tahan midagi. Mõistusega söömine igal päeval. Isu eriti ei ole. Kuumaga ei suutnud eriti liikuda ka. Täna on väljas mõnus ja nüüd pean küll minema rattaga sõitma või siis kepikõnnile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 12. July 2011, kl 17.49

Mul tuleb homme raske päev. Töökaaslasel on sünnipäev ja vaevalt, et sünnipäevalaud sisaldab ainult valke ja rasvasid nagu mulle vajaeye rolling smiley Enamus ikka süsivesikud (tordid ja stritslid). Aga üritan vähemalt hästi targalt valida, mida suhu pistan. Loodan, et ei riku on süsteemi sellega ära ega saa hammast verelegrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 12. July 2011, kl 18.40

Ole siis homme hästi tubli, mõtle reedese kaalumise peale siis ehk läheb magusaisu väiksemaksthumbs upHoian sulle pöialt, et peaksid vastu selle raske katsumuse.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 12. July 2011, kl 19.35

Ma olin juba ette kah tubli ära. Tõmbasin endale Zumba trennivideo ja hakkan kodus tegema. Täna oli esimene proov 20 minutit. Päris lahespinning smiley sticking its tongue out
Ja otsustasin, et kui ma isegi homme võtan tüki koogikest, siis õhtul kindlasti kõndima või taas zumba!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lillu
Kuupäev: 14. July 2011, kl 07.46

Tere kõigile, olin paar päeva ära ja netti ei pääsenud.Kuidas teil läheb?
Minu kaal langeb, homme näeme, riiete ja sammukerguse järgi tundub, et toimib.
Eile kõndisin ja õhtul sõitsin rattaga.Päikest Teile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 14. July 2011, kl 13.09

Eilses sünnipäevalauas jäi sünnipäevatort minu poolt puutumatasmiling smiley Aga kuskile trenni tegema ei jõudnudki. Olin kohutavalt väsinud ning magasin peale tööd mitu tundi.
Ja täna on tuju kurb ja pahasad smiley
Stamina Tervisekõnnile pean täna siiski minema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 14. July 2011, kl 13.13

Minu kaal langeb ka usinastismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 14. July 2011, kl 13.17

Foxlife sa oled tubli, mina vist ei oleks suutnud tordile ei öelda....mingi väikese killu oleks ikka sisse ajanud. Ma loodan et suudan ka kunagi magusat külma pilguga vaadatagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 14. July 2011, kl 17.20

Hetkel tundub see magusa vältimine nagu lihtne. Lisaks tundub, et suudan ennast kontrollida. S.t, et sel hetkel, mil pakuti torti, ei võtnud ma seda sellepärast, kuna polnud lihtsalt magusa isu ja ei tundnud vajadust seda süüa. Täna aga nt tundsin, et vajan midagi magusat (hing vajas pai) ning ostsin poest väikse jäätise.
Tuju on ikka halvapoolne ja paha on olla kah. Kõndima sellepärast ei läinud. Pikutan ja puhkan kodus. Õnneks on järgmisel nädalal Stamina etapp kodu lähedal ja see on ka mu lemmik koht. Võibolla läbin raja isegi sörkideswinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 14. July 2011, kl 18.15

Imetlus,imetlus ja suur kiitus sulle foxlife.Sa oled tõesti tubli. Homme ootab sind kindlasti meeldiv üllatus. Loodan ka ise mingeid nihkeid aga..... kuigi ei tohiks ju mingeid agasid olla. Tegelikult tegin eile rumalust. Tean, et ma ei tohi õhtul süsivesikuid süüa aga mees palus pannkooke ja muidugi ei saanud oam suud kinni hoida. Sõin küll suhteliselt vara ja pärast ei söönud midagi ning kalorid ei läinud ka lõhki aga sees oli nii raske tunne ja siis muidugi kirusin ennast ning tõotasin endale, et ei söö enam õhtuti süsivesikuid ja mitte kunagi enam pannkooke. Loodan, et sellest tõotusest suudan ka kinni pidada.

Homseks siis ilusaid numbreid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 15. July 2011, kl 05.54

Minu kaal siis täna 85,2kg. Ilusaid numbreid teilegi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 15. July 2011, kl 07.07

Minu kaal täna 95,8. See miinus 100g rõõmustab mind kuna pannkoogi söömine oli ikka arutu tegu.

Aga noh, kõik mis ei tapa teeb tugevaks ja õpetab edsiseks. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lillu
Kuupäev: 15. July 2011, kl 11.43

Tere.Minu kaal 90,8.Tublid oleme kõik.Nüüd ikka edasi.Õnneks,et ma enam jäätist ei taha ju sai isu täis.Täna vilu ilm hea rattaga sõita.Edu meile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 15. July 2011, kl 17.10

Mul läheb täna kirja 95,0 kg. Olen rohkem kui rahul. Sain ennast ju roheliseks kah lõpuks hot smiley Selline langus annab ikka tublisti motivatsiooni juurde. Väiksemate sammudega on tulemus kindlasti püsivam aga kuna seda ülekaalu on siiski palju, siis alguses ikka ootad ju natuke suuremaid nädala muutuseid. Kui 90 peale saaks, siis võiks hakata tõesti väikeste sammudega liikuma, nii umbes pool kilo nädalas. See oleks päris rahuldav tempo.
Tabeli uuendan hiljemwinking smiley
Me oleme tõesti super tublidthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 16. July 2011, kl 10.40

Tabeli aeg!
Kellikas paneb ikka uskumatu kiirusega eest ärathe finger smiley Ja teistele pika puugawinking smiley Aga väga tubli saavutusthumbs up Tabel on ilus ja kena, kõikidel miinused ja mina sain kah ennast kokkuvõttes roheliseks ja miinusesse. Seda punast on ikka kole vaadata. Aga eks seda tuleb vahest kõigil ette.
Arvestades, et alustasin oma süsteemiga 27.06, ja siis oli algkaal 97,5, siis tänaseks olen kokku alla võtnud kenad -2,5 kg
Jätkame samas vaimus!winking smiley


Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 16. July 2011, kl 14.25

Ma ise ka imestan, et mul niiii hästi lähebspinning smiley sticking its tongue out. Ma arvan, et see toidu kaalumine on ikka üks väga õige asi. Minu eelmised kaalulangetamised ei ole olnud nii edukad, siis ma ei kaalunud toitu ja sõin ikka rohkem kui vaja.Tunne on juba kergem ja sangad hakkavad ka kadumagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 16. July 2011, kl 16.17

Kena laupäeva.

Me oleme väga tublid eriti teie kolmekesi. Minul veidi väiksem liikumine. Täna hommikul oli suht halb olla. Põhjust ei teagi. Süda paha jne. Hommikusöök jäi vahele ja siis tulid külalised. Tegin neile kohupiimakooki. Suhteliselt lahja. Suhkurt vähe ja jahu ka. Kirja panin kõik ampsud. Loodan, et homme on parem olla aga vägisi süüa ei taha. Joon parem vett.

Tõesti te olete võrratud ja seda näitvad ka numbrid. Edu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 16. July 2011, kl 17.24

Lootus, ma arvan, et me kõik oleme ikkagi üheselt tublid, mitte et keegi rohkem ja keegi vähem. Vahe on hoopis selles, et inimesed on erinevad ja kaal langeb kah erinevalt. Kindlasti mõjutab ka vanus. Ma tean, meie Sinuga oleme natuke vanemat masti. Lillu ja Kellika vanust ei tea. Ja ega kõik nädalad pole vennad, nagu päevadki. Vana skeemi järgi oleks minul järgmine nädal pluss-tulemus täiesti tavaline asi. Ise lihtsalt loodan, et oma süsteemiga olen suutnud (vähemalt mingiks ajaks) murda seda pluss-nädal, miinus-nädal, pluss-nädal, miinus-nädal tantsu.
Minu miinus hetkel on ka see, et trenn ja liikumine on ikka alla arvestust. Tänagi, puhkuse esimesel päeval, oleks võinud vabalt võtta kätte ja kõndima minna. Ilm kah kenaks muutunud. Aga ei! Külitan diivanil ja passin niisama. Laisk nagu lohe. Kodunt välja saamine tundub nii raske.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 16. July 2011, kl 17.49

See on küll õige, et vanus mängib rolli ja veel olen märganud, et mida rohkem oled dieeditanud varasemalt seda raskemini läheb igal järgneval korral kaal alla. Pole viga. Eks jätkame ja isegi siis kui igal nädalal läheb ainult 100g. Täna lihtsalt veidi vilets olemine ja siis kipub ka veidi lootusetuse tunne sisse. Ehk homme on parem päev. Täna ka väga vähe liikunud. Maja koristamine ja see võttis ikka üleni märjaks aga ei saanud ju ka tegemata jätta. Tolm tahtis pühkimist ja põrandad ka pesemist. Nüüd on külalised läinud ja vaikus majas. Puhkan veidi ning siis tahavad kitsekesed talitamist.

Ehk jõuan veidi ka käima. Jalutan veid metsavahel.



Kõike kaunist

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 16. July 2011, kl 20.57

Mis ealised te siis olete, et peate ennast vanemat masti, kui küsida tohib? eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 17. July 2011, kl 11.17

No hingelt olen (oleme) kindlasti noor(ed)the finger smiley Numbri poolest võibolla mitte nii väga. Mina olen 38.

Teate, mu kaal näitas täna hommikul juba 94,4!!!eye popping smiley See number võiks nüüd järgmise reedeni püsida, ma oleks väääääga rahulhot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lillu
Kuupäev: 17. July 2011, kl 13.33

Tere. Kaunist päeva. Kui vanusest rääkida siis ma kunagi kirjutasin, et sain järjekordselt vanaemaks,vanust mul on tervelt 52 aastat.
See väga õige,et kaal ei lange nagu vanast, paar õhtut ei söönud, kilo läinud, aga hetkel on see duellitamine super.
Avastasin püreesupid, mulle väga maitsevad ja kõht saab ka täis.Ma jälle katsetan, nimelt mul reumatoidartriit,hetkel ei söö ma liha ja mulle tundub,et liigesed pole hommikl nii jäigad,saan kiiremini liikuma.Väga huvitav on see, et ma hetkel ei tahagi liha,kuidas talvel ei tea.Taimetoitlaseks ei tea ,kas hakkan,aga hetkel selline katsetus.
Julgelt edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 17. July 2011, kl 17.37

Lillu, huvitav kokkusattumus, mul kah reumatoidartriit. Olen kuskilt kuulnud, et reumahaiged peaksid vältima punase liha söömist suurtes kogustes (eks natuke ju ikka võib). Mulle endale pole ammu juba punane liha istunud. Rohkem istutab kana ja kala järgi.
Samas mina isiklikult pole täheldanud, et minu toitumine kuidagi reumat ja enesetunnet liigestes mõjutaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 17. July 2011, kl 22.12

Noh, kui vanusest rääkida siis olen 59.a. ja sel aastal tuleb juba 60. Seda paberil. Sisimas tunnen, et olen 45.a ja need, kes mu tegelikku vanust ei tea panevad arvamisega ka tugevalt puusse. See teeb tihti nalja. Tegin omale 50.a. juubeli puhul kingituse ja lõpetasin kõrgkooli. I kursusel arvasid kursusekaaslased, et olen 35.a. Naljakas asi see vanus.

Kuid organism ikka ei taha neid üleliigseid kilosi nii kergelt enam ära anda.

Liha söömine on mul ka võrdlemisi kasin ja kana mulle ei maitse. Kala maitseb. Sageli lähevad nädalad, kus üldse liha ei söö. Taimetoidule üleminekut olen kaalunud ja üha enam leian sellele plusse. Kahjuks mees ei soovi sellist toitu ja nii ei ole ma seda sammu veel astunud kuna ei suuda ominivoori ja taimetoitlase kooselu ette kujutada ilma konfliktita.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 25


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.