Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 25
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lillu
Kuupäev: 18. July 2011, kl 07.03

Tere. Hommikuti söön kaerahelbeputru(veega keedetud) ja lisan linaseemneid, täidab väga hästi kõhtu.PROOVIGE.Päi kest.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 18. July 2011, kl 08.54

See on tõesti hea. Panen veel värskeid marju ja nati soola ka( ilma suhkruta).

Minu tänane hommikusöök oli rohkelt taimne. Sõin idusid(tatra ja basiiliku),värsket kurk,enda küpsetatud leiba võiga ja 15g lambajuustu. Kõik sai ilusti tasakaalu aga kaloraaž jäi väikeseks. Pean nüüd veidi mandleid juurde sööma.

Kaunist nädalat kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 18. July 2011, kl 09.26

Lillu, Sa vist ei näinud eelmise lehekülje lõpus mu vastustwinking smiley

foxlife kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lillu, huvitav kokkusattumus, mul kah
> reumatoidartriit. Olen kuskilt kuulnud, et
> reumahaiged peaksid vältima punase liha söömist
> suurtes kogustes (eks natuke ju ikka võib). Mulle
> endale pole ammu juba punane liha istunud. Rohkem
> istutab kana ja kala järgi.
> Samas mina isiklikult pole täheldanud, et minu
> toitumine kuidagi reumat ja enesetunnet liigestes
> mõjutaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 18. July 2011, kl 18.12

Tere kaasvõitlejad! Kuidas teil siis läinud on? Mina siis 33-ne.
Ma olen mitu päeva võidelnud siin magusaisuga ja täna siis jäätist nii et liigutada ka ei jaksaaangry smiley
Loodan et mingi miinus ikka reedeks tuleb, tahaks ikka suuremat miinust...eks näis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lillu
Kuupäev: 19. July 2011, kl 07.16

Tere, kaunist hommikut.Ikka hästi läheb, hommikul ärgates kohe arvuti lahti,et vaadata kuidas teistel on läinud.
Söömise kohta on paju müüte ja lugasid, kuidas keegi oskab leida enesele selle õige,aga kindel on see, et vajab distsipliini ja mitte minnalaskmist(minu puhul on olnud pikka aega,ma homme alustan jne.kuni nädalast saab kuu ja kuust aasta). Siin saab arutleda ja teiste võrrelda,kuidas endal läheb. Ma mõtlen,et mul see pakett ostetud aastaks,et kui saavutan soovikaalu, peaks mingi aeg veel siin olema ja arutlema, aga see tulevik, unistada ikka võib.
FOXLIFE- minu artriit avastati möödunud sügisel, tänu sellele,et meisterdasin ehteid.
Ülepinge sõrmeliigestele, lõpetasin meisterdamise,aga käed paremaks ei läinud ja sealt tuligi see lugu välja. Ma mõtlesin,et see ikka hea, muidu oleks artriit veel teab kui kaua seal arenenud, nii et ma poleks teadnudki Raviks on salazopyrin, võtan hommikul ja õhtul.Toiduga saab ka kindlasti sellele haigusele toeks olla ,ma mõtlen heas mõttes.
Tuleb leida see õige, muidugi kui käed valutavad, huvitav küll tekib mul just suur isu.Nagu me kõik näeme olen end käsile võtnu. Lihasöömise kohta nii palju,et mingil määral tuleb liha ikka süüa, eriti talvel,aga hetkel ma veel ei söö. Vot selline lugu sai valmis Päikest teile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 19. July 2011, kl 13.28

Kellikas, kui on magusaisu ja sööd ühe jäätise, siis ei tee see midagi halba. Ära pabistawinking smiley Ning isegi kui tuleb väiksem langus, on see täitsa normaalne, sest Sul on ikka väga suured langused olnud arvestades, et tervislik langus on tegelt 0,5-1 kg nädalas. Tubli oled Sa nagunii!

Lillu, siis oled Sa alles "pioneer"smiling smiley Mul avastati RA pärast teise lapse sündi, 15 aastat tagasi. Algas samuti sellega, et kõik liigesed olid kanged. Olin lausa voodihaige, ei saanud üldse liikuma. Ravi olen saanud igasugust, ka Salazopyrini. Selle hiljuti lõpetasime ära. Kui varem sõin ma neid rohte päevas 7-8 tabletti korraga, siis nüüd on jäänud õnneks ainult Trexzan korra nädalas ja kõik. Ka sellest vastikust hormoonist Prednisolonist sain lahti. Ning haigus on kontrolli all, pole hommikust kangust ega liigesevalu. Vastik päritav haigus aga tuleb õppida sellega elama. Kõige jubedam selle haiguse juures on minu arust deformeerunud liigesedconfused smiley Mul endal on natukene deformeerunud mõlema jala keskmised varbad aga õnneks õigete jalanõudega seda tähele ei pane. Ning kes ei tea, see ei saa üldse aru, et midagi viltu oleks. Kõige rohkem kardan sõrmede deformeerumist. Ja muidugi paikseks ei tohi jääda. Liikumine, kasvõi lihtsalt kõndimine on reumahaigele ikka väga vajalik. Minu vanaema ei viitsinud liikuda ning 2 viimast aastat oli oma reumaga voodisse naelutatud. Ning ülekaalul oli seal samuti väga suur osa.

Oih, jäin heietamagrinning smiley Muidu läheb mul hästi. Ainukene patustamine on hetkel olnud täna öösel Statoili hamburger, kui tulime linnast koju. Sõin siiski vaid pool ja ülejäänud viskasin minema. Tundsin, et hakkab vastu ja kõht andis kah märku, et nüüd aitab. Homme on Stamina kõnd ning ka kolimiseelsete toimetustega loodan, et küll mingi miinus reedeks ikka tuleb. Kasvõi väike. Mulle sobivad ka väikesed sammud korragasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 21. July 2011, kl 17.17

Oi, oi homme juba kaalumine.Miinus õnneks tuleb, aga väikene seekordsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 21. July 2011, kl 17.57

Ei oska ka midagi homsest kaalumisest arvata. Sel nädalal liikumist vähe. Eks paistab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lillu
Kuupäev: 21. July 2011, kl 19.13

Kaal pole langend,sõin palju arbuusi ju jääb vett sisse.HOMME ütlen.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 22. July 2011, kl 04.37

Minu kaal 84,9. Oli raske nädal toidu kohapealt, magusaisu kimbutas koguaeg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 22. July 2011, kl 06.38

Kena päeva algust kõigile!

Minul tänane kaal 95,1. Seega -0,7.

Kummaline nädal oli. Liikumist vähe. Püüdsin oma kaloraaži täis süüa ning jälgisin, et õhtul ei sööks süsivesikuid. Vee joomine ei olnud probleem selle kuumaga. Rohkelt sai söödud värsket ja köögivilju. Oli selline tunne, et sõin vist üle aga kuna sõin juurikaid siis ilmselt ei olnud kõige hullem.

Toredat nädalavahetust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 23. July 2011, kl 11.09

Heippa-hei!!
Jõudsin taas lõpuks maalt tagasi. Kirja pean panema tänase kaalunumbri, kuna maal kaalu pole ja eile kaaluda ei saanud. Maale sõitsime juba neljapäeval.
Aga minu number on siis 94,6 kg. Natuke ikka langes. Olen rahul.

Kui nüüd Lillu kah oma numbri annab, siis saan tabeli kah ära uuendadawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 24. July 2011, kl 10.13

Kuhu meie Lillu on kadunud?eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 24. July 2011, kl 13.10

Ehk puhkab ja kaalu ning netti pole käepärast?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 24. July 2011, kl 13.29

Kirjutas ju küll, et homme (s.o reedel) annab kaalueye rolling smiley
Tahaks hiljemalt täna õhtuks tabeli ära uuendada. Viimane puhkuse päev ja homsest tööle. Kuna on kuu lõpp, tuleb tööl väga kiire aeg ning peale tööd pean tegelema pakkimise ja kolimisasjadega. Laupäeval hommikul hakkab asjade ära tassimine.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 24. July 2011, kl 16.01

Aga uuenda see tabel ära ja jäta Lillu koht tühjaks kui kaalunumbri annab siis saab ju lisada alati.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 26. July 2011, kl 18.10

Uuendasin tabeli ära. Lillu saab praegu x-i kirja. Eks siis hiljem lisan, kui ta teatab oma reedese kaalu.
Mina sel nädalal käin siin nagu kuuvarjutus, kuna on kolimine käsil. Reedese kaalu üritan siiski mingi aeg kirja saada.


Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 29. July 2011, kl 16.00

Tere! Siis minu tänane kaal 84,0

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 29. July 2011, kl 18.21

Tere!

Jõudsin ka siia. Hommikune kaal 94,8. Ta liigub siiski smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 30. July 2011, kl 22.36

Minul on halvad uudised. Kaal plussis ja päris korralikultsad smiley 96,5 (+1,9).
Olen nii tubli ja range olnud endaga aga ei lähe minul see asiconfused smiley
Vähemalt saime kolitud ja oleme nüüd uues kodus. Puhas rõõm ja õnn!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 31. July 2011, kl 15.55

Õnne ja rahu sulle sinu uude koju. Nüüd ehk tuleb ka tasakaalukam nädal ning kaal ka hakkab langema. Ole tubli. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 02. August 2011, kl 19.53

Meie uuendatud tabel:



Kellikas on hüper-super tublithumbs up Lootus samuti tubli nagu alati thumbs up Mina ei jõua niimoodi kuhugi thumbs down Ja kuhu on kadunud meie Lillu?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 04. August 2011, kl 06.54

Kellikas on tõega tubli. Läheks ka nii maha( unistada ikka võib smiling smiley). Ma panin nüüd omale väiksema vaheeesmärgi. Vaatan, kas motiveerib enam. Tahaks augusti lõpuks saada 90 ette. See muidugi vähendas ka minu päeva kaloraaži. Harjumusel on suur jõud ja vähem süüa on praegu jube tülikas. Ikka kipub sinna endise kaloraaži ligi. Praegu kolm päeva möödas ja selleks, et siis normide piiri jääda on tulnud teha nii rattasõite kui kepikõndi. Pole viga, liikumine on ka väga vajalik vähemalt minu jaoks(muidu ei lähe kohe üldse kaalu maha).

Lillu on kadunud jah. Ehk ilmub välja veel.eye rolling smiley Sinule soovin vaid järjekindlust. Visadust ja jonni sul jätkub ja hoian pöidlaid peos, et sul ka ikka ühtlasemalt alla minema hakkaks. Selline edasi-tagasi liikumine on jube tüütu.
Homme juba taas reede ja jälle tõehetk käes.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 05. August 2011, kl 07.06

Tere hommikust!

Täna läks uni vara ära. Kaal liigub tasa ja targu. Tänane kaal 94,6. See 200g on muidugi vähe. Lootsin ise suuremat kadu. Tegin sel nädalal nii kepikõndi kui rattasõitu aga noh, eks järgmisel nädalal siis püüan rohkem.

Kena nädalavahetust kõigile.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 05. August 2011, kl 15.28

Ma panen kiiruga oma kaalu siia kirja ja selleks on 95,7smiling smiley

Hakkab nädalane puhkus ja saan siis pikemalt kirjutada. Hetkel veel viimased toimetused tööl.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 06. August 2011, kl 08.07

Hommikust! Minu kaal siis nüüd 83,2.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 06. August 2011, kl 11.33

Väga tubli Kellikasthumbs uphot smiley
Täitsa huviga tahaks kohe enne ja pärast pilte nähaspinning smiley sticking its tongue out
Naljakas ikka, kuidas mõnel nii kergelt see kaal langeb ja teine peab seal sama tööd tehes 10x rohkem pingutama ja ikka tulemusi poleeye rolling smiley

Minul hakkas nüüd nädalane puhkussmileys with beer Ja see tuleb sõna otseses mõttes täis pidustusi. Eile sai juba ots lahti tehtud uute majanaabritega grillimisel. Ise piirdusin siiski vaid joogiga, grillis ei osalenud, sõin kodus ennem kõhu täis. Aga tulemas on veel sõbranna sünnipäev, venna pulm ning pulmajärgne aftekas venna bändi suvepäevade näol. Uhh-uhhhgrinning smiley Ning kuna on puhkus, siis tõenäoliselt läheb veini ka niisama mõnel õhtul kodus mõnuledes.
Kindlat meelt mulle!the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 06. August 2011, kl 12.03

Kellikal super tulemus taas.the finger smiley Heas mõttes teeb kadedaks selline langus aga noh. Eks mul ole seda kaalu ka kauem kogutud järelikult võtab rohkem aega ka maha saamine. See on minu teooria ja seda kinnitab ka minu praktika.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 08. August 2011, kl 18.30

Viskan kiirelt uuendatud tabeli. Varsti tuleb tuba rahvast täis - Kelgukoerte võtted. Päris põnev - võtted meie kodusthe finger smiley


Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 09. August 2011, kl 13.32

Uu, sõberid, kus olete?eye rolling smiley Kuidas teil läheb?

Mina naudin puhkust. Hetkel veel rahulikult. Kuigi täna on sõbranna sünnipäev, siis tõenäoliselt liialdada pole plaanis, sest pühapäeval läks käest ärathe finger smiley Nii tihti kah ei saagrinning smiley Õnneks on kaalumine reedel ja see pulmade sööma-jooma alles peale reedest kaalumist. Siis uuel nädalal on aega pulmakahjude likvideerimisega tegeleda. Plaanis lausa sport!!hot smiley
Praegu aga punased külas ja kohutav kõhuvalu. Loodan, et punased reedest siiski ei mõjuta.
Nüüd aga lähen juukseid värvima. Uus toon ootabspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 25


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.