Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 25
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 09. August 2011, kl 19.59

Tore on, kui on puhkus. Minul puhkus kogu aeg. Sisse ta ei too aga see eest naudin vabadus. Stressi ka ei ole ja saan teha seda mida hing ihaldab ja seda igal päeval.
Täna tahtsin minna seenele aga tuli tugev vihm ja käik jäi ära. Leidsin šampinjone oma õuelt. Üllatus missugune. Punased sõstrad said ka mahlaks tehtud.

Homme ka sünnale minek ja kahjuks ma isegi ei tea milline toiduvalik sel on. Eelmisel laupäeval käisin ka sünnal ja omaarust ei söönud palju aga kõik toidud olid minu jaoks valed ja pärast oli ikka jube paha olla. Pool ööd olin üleval ja nägin 2 päeva vaeva, et kaal endiseks saada. Vale söömine tõstis koheselt kaalu.

Reedel ootab Linnateater. Loodan, et vihma ei saja, sest etendus on lavaaugus.
Ma usun, et naudid puhkust täiega ja lõbutse korralikult. Lõdvestumine ja meeldivad olukorrad aitavad ka kaasa kaalu langemiselesmiling bouncing smiley

Reedel siis paistavad me tulemused. tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 12. August 2011, kl 09.00

Ahhoi tüdrukud!!! Käes jälle reede. Ma olen nii õnnelik oma tänase kaalunumbri ülehot smiley Ja samas väga imestan, et kust see miinus tuli. Pole sel nädalal oma süsteemi eriti jälginud, eriti söögi koha pealt. Ja palju on ka rämpsu söödudeye rolling smiley Aga mis sellest enam!
Kaal siis 94,7 ja nädala tulemus -1,0 kgspinning smiley sticking its tongue out

Nüüd aga hakkan sättima pulma minekut. Ja tagasi alles pühapäeva pärastlõunal. Kena nädalavahetust teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 12. August 2011, kl 15.23

Minu kaal siis tänase seisua 82,6kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 13. August 2011, kl 10.39

Minu kaal oli siis 94,1. Kena number ja ma olen ka väga rahul Foxlifi üle on siiralt heameel. Äkki hakkab nüüd minema smiling smiley

Mina oma augustilõpuks seatud eesmärki ilmselt ei jõua täita. Pole hullu. Vahepeal on olnud sünnipäevadel käimisi ja ka täna on poja sünna. Ma püüan süüa küll seda, mis eriti ei anna kaloreid aga eks see õhtune-öine söömine juba on minu jaoks väga halb näitaja. Tavaliselt ma söön viimase söögi kella 6 paiku aga sünnale kutsuti kella 7-ks. Eks näis mis saab.Pole mõtet ette põdeda.

Kena nädalavahetust meile kõigile. Küll me olime tublid sel nädala. hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 14. August 2011, kl 17.39

Heia! Olen lõpuks oma pulmapidustustelt tagasispinning smiley sticking its tongue out Peaks ütlema, et päris raske oli. Oli joogi päev, millele järgnes söögi päev (tänud raskele joogipäevale)the finger smiley Eks homme hommikul selgub karm tõde. Täna veel poiss viimast päeva meil ning kuna kodus ei viitsi toiduga jamama hakata, läheme vast kuskile välja sööma. Kui keegi üldse tahab. Aga homme hommikul kontrolli mõttes astun kaalult läbi küll. Siis teab, palju 5-e päevaga vaja ära likvideeridagrinning smiley Aga tabel siinwinking smiley



Kuhu küll on kadunud meie Lillu???? eye rolling smiley Loodan, et kõik on tal ikka hästi ja midagi tõsist pole eemaloleku põhjuseks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 14. August 2011, kl 18.13

Lillu on kadunud jah? Mul oli ka sünnipäeval käik ja söömine praktiliselt öösel. Ka otsustasin homme hommikul tõele näkku vaadata ja siis teha otsus edasiseks tegutsemiseks. Ma isegi veidi pelgan seda kaalule astumist. Kõige hullem on aga see, et need sünnipäevad ei taha veel lõppeda ja nii tuleb veel ja veel öiste söömistega tegeleda

Sünnipäevalapsed ju ei taha kuidagi mõista, miks ei söö ometi. Küsimuse on tavalised- kas ei maitse, kas on midagi halvasti jne.jne.

Selleks, et neis küsimustest pääsed siis nokid natuke aga mulle üldse ei istu öine söömine ja tavaliselt on pärast ääretult paha olla. Aga noh, eks püüame üle elada selle perioodi ja siis edasi minna.

Toredat nädalat kõigile ja kauneid kaalunumbreid reedel. spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 15. August 2011, kl 07.39

Tere uut, alanud nädalat!
Käisin siis kaalu peal ärasmiling smiley Ootasin hullemat aga õnneks tuli nädalavahetuse tulemuseks vaid +300 grammi. Seda likvideerida õnneks raske pole. Otsustasin ka eelmisel nädalal, et nüüd, kus on möödas kõik puhkused ja pidustused (enam-jaolt), hakkan tõsisemalt tegelema spordiga. Esialgu püüan võimalikult tihti käia kõndimas. Pean siiski oma keha ja haigust kuulama ning lolliks minna asjaga ei saa.
Täna teen erandi, ehk kavatsen puhata. Kuna puhkus oli täis terve nädala toimetusi ja tegemsi ning konkreetselt puhata ei saanudki ja täna istun tööl juba 7.30-st, siis peale tööd täna kavatsen küll vaid lebotada. Ja homsest siis tagasi tublide ridadesspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 16. August 2011, kl 13.19

Minu nädal algas seenelkäiguga ja ilusate kuuseriisikatega. Võrratu elamus. Nüüd hakkan igal päeval metsas käima. Mulle väga meeldivad seened ja seenetoidud. Täna tegin seenepitsa ja osa panin ka sügavkülma. Mõnus on talvel võtta omakorjatud seeni.
Hakkasin ka maad kaevama, et järgmise aasta kevadel oleks kuhu kartuleid maha panna. Teeme väikse maalapi, et oleks värsket kartulit omal võtta. Loodan, et see kulutab ka kaloreid ja ehk siis saab ka kaalu langema jõulisemalt.
Nädalad lähevad nii kiiresti, et ei jõua ringigi vaadata kui jub ajälle reede ja kaalumine. smiling smiley

Kena nädalat

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 16. August 2011, kl 16.59

Oi kuidas tahaks seeni. Mingi päev ostan kah. Metsa minemise võimalust hetkel pole. Millal maale läheme, ei tea.
Aga täna vaevlen kohutava peavalu käesconfused smiley Kui vaid poleks seotud mu tsüstiga. Igastahes olemine on kohutav ja nõrk. Tänane kõndimine jääb kah ära. Lihtsalt ei jaksa, jalad oleks nagu surnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 16. August 2011, kl 20.39

Tervist sullesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 19. August 2011, kl 13.38

81,9kg tänase seisuga. Sorry, et ei jõua kirjutada, on väga kiire. Jõudu ja püsivust teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 19. August 2011, kl 17.12

Minul oli täna hommikul 95,0 kaalu peal. Ootasin küll miinust aga plussi üle ei imesta. Väga raske aeg isiklikus elus ja tundub, et niipea sellele lõppu ei tule. Kui just ise midagi konkreetset ette ei võta aga veel pole ma selleks vist valmis.
Söömine on siiski kontrolli all. Jätkan ikka oma süsteemiga, süsivesikud on iga päev alla 100 grammi. Isegi kõndima jõudsin sel nädalal 2 korda. Tahaks selle nüüd regulaarseks muuta aga tundub, et üks väike segav tegur on ees. Nimelt paistab, et suure varba küüs kasvab lihasse ja natuke valus on käia. Ootan, kui see mööda läheb, siis annan päkkadele tuld.
Mõnusat nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 20. August 2011, kl 08.58

Minu kaal 93,6. Läheb vaikselt aga stabiilselt. See on hea. Läheks aga edasi ka samuti.smiling smiley

Ikka mul liikumist vähe ja seetõttu ka ilmselt selline väike ja tasane minek. Aega ju on ja nagu öeldakse tasa sõuad kaugemale jõuad.spinning smiley sticking its tongue out. Saab see kiire aeg mööda siis saab jälle liikuma. Praegu saab peamiselt autoga sõidetud. Vahemaad nii pikad, et jala ei käi. Täna terve päev Haapsalus. Panen sammumõõtja tasku, eks siis näe palju neid samme seal linnapeal koos soomlastega tuleb.

Tegusat nädalalõppu kõigile ja kena aastapäevasmileys with beer.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 20. August 2011, kl 11.59

Kena hommikut ja ilusat pidupäeva!
Mina olen seda meelt, et pigem mingu vähe-haaval aga stabiilselt. Siis on lootust, et on püsivam langus.
Ma täna hommikul astusin jälle miskipärast kaalule, kuigi ma viimasel ajal olen piirdunud vaid korra nädalas kaalumisega. Näitas sama numbrit, mis oli mul eelmine reede. Ma arvan, et ma pean vist lõppkokkuvõttes hakkama jälgima selle suure kõikumise juures hoopis kuu tulemust. See vast oleks usutavam ja näitaks selgemat olukordaeye rolling smiley Aga igal reedel loomulikult jätkan kaalumist.
Saaks nüüd vaid kodused asjad korda, nii tahaks sellest sisemisest rahutusest juba lahti saada. See pärsib natuke ka tubliks olemist ja seda just liikumise suhtes. Tükk tööd, et ennast voodist õue sundida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 25. August 2011, kl 21.54

Väga vabandan, et eelmise nädala tabeli alles nüüd üles saan (A) Lihtsalt on olnud kiire ja palju muidu asju, millega tegeleda. Ebameeldivaid aga eks kõik asjad tahavad ju korda ajamist.


Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 26. August 2011, kl 17.49

See nädal on minul pluss. Seedimine on olnud põhimõtteliselt umbes. Alles täna hommiku sain esimest korda nädala jooksul korralikult vetsu. Kaalunumber on aga, mis on. Arvestades minu paariaastast kaalulangetamise skeemi, siis selline käekiri ongi mulle omane. Säilitus.
Aga kaal siis 95,5 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 26. August 2011, kl 18.25

Tere taas

Minul 93,0. Ei oskagi midagi öelda. Kena langus ja võrdlemisi stabiilne. Ikka tunnen, et liikumist on vähe aga ei suuda end mobiliseerida, et minna käima. Üksi ei taha ja mees kahjuks on liiga hõivatud muuga ning ei leia mahti minuga tulla.

Läheduses ei ole ka kedagi, kes võiks seltsiks tulla.Ootan septembri teist poolt. Siis hakkan jälle Tallinnas iga nädal käima loenguid pidamas tervislikust toitumsest. Sinna lähen rongiga ning saan jala edasi liikuda.

Kena nädalalõppu kõigile. Mul tuleb veel mehe sünnipäev üle elada. Loodan, et saan hakkama.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 28. August 2011, kl 05.58

Tere kaasvõitlejad! Minu kaalunumber seisab, siis seenädal sama 81,9kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 28. August 2011, kl 18.28



Ja tabel.
Mul nüüd kõik üritused möödas. Mehel täna sünnipäev. Ja ema homse sünnipäeva pidasime kah täna maha. Seega peaks nüüd söögi poolest kõik paika tagasi loksuma (see nädalavahetus sai ikka ilma süümekateta igast head ja paremt sisse söödud). Ja nüüd võiks tõesti sellele liikumisele kah rohkem rõhku panna. Püsiks vaid ilmad sobivad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 28. August 2011, kl 20.32

Ma sain ka külalised ära saadetud ja olemine väga raske. Polegi nagu midagi eriti söönud aga kuna need asjad olid ikka väga valed siis kõik kokku andis kehva tunde. Loodame, et homme on parem. Püüan ka siiski ikka liikuma minna.

Edu meilewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 29. August 2011, kl 18.03

Jäin nädalavahetusse kinniconfused smiley Täna jälle söönud igast jura. Õnneks siiski peab mainima, et varem oli mul see jura söömine kaootilisem, kui nüüd. Piirdun väikeste tükkidega ja mõnest asjast suisa loobun. Aga rahul pole oma valikutega siiski. Homseks olen aga juba lõuna valmis teinud ning pool menüüd ka paika pandud. Ehk läheb paremini, kui täna.
Ja no kui suudaks ennast vaid kuidagi välja sundida kõndimaeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 30. August 2011, kl 15.03

Käisin täna taas seenel. See on lausa imeks pandav, et seeni nii palju on. Korjasin ainult kuuseriisikaid. Metsa jäid kõik need seened, mis kupatamist vajavad. Imeilusad ja suured seened. Nüüd puhastan ja kuumutan neid sibula ja võiga. Panen jäässe ja talvel hea võtta. Tegin ka seenepitsat. Täna lõunaks tegin seenerisotot. Väga mõnus ja kaloritega ei lähe ka liiale. Vaatasin, et metsas samme ei tulnud just palju aga see turnimine ja ebatasane maa ehk kulutas veidi rohkem kui tasane tee. Õhtul lähen veel natuke rattaga sõitma. Sunnin end liigutama. Tegelikult see teine mina minu sees on ikka jube mugav inimene ja leiab igasuguseid põhjusi, et mitte liigutada. Oh, küll on raske endast võitu saada aga peab.
Püüame ikka edasi.

smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 02. September 2011, kl 15.28

Tänane kaal siis 92,4. Nädala jooksul tegin igasuguseid hoidiseid talveks. Järgmisel nädalal läheb kartulivõtuks. Täna sain teada väga palju positiivset nuikapsast. Kevadel kui maha panin siis tegin seda mingi vaistu ajel. Polnud varem kasvatanud aga proovinud olin. Mulle meeldis. Täna siis selgus, et nuikapsas aitab kaasa kaalulangetamisele kuna sisaldab palju kiudaineid ja palju teisi häid aineid. C- vitamiini 100g on rohkem kui sidrunis ja 3 vähivastast ainet ka veel peale selle. Muidugi peaks seda toorelt sööma. Tegin täna lõunaks nuikapsa ja kurgi salatit.Riivisin ja natuke oliivõli peale ja veidi soola. Väga mahlane salat ja mõnus värske. Õnneks on peenras veel seda suurepärast materjali.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 03. September 2011, kl 12.02

Tere!
Väga huvitav jutt sellest nuikapsast, peab meelde jätma ja proovima.
Minul ei lähe hästi. Isiklikus elus. Üritan siin kuidagi endaga hakakma saada ja asjades selgusele jõuda. Söögile pole erilist tähelepanu keeranud, s.t ei ole minust hetkel suuremat jälgijat. Aga eks põhitõed on teada ja nende najal on hea toimetada.
Liikuma pole ma ennast ikka veel saanud. Nüüd tundub, et see muutub aina raskemaks, kuna ilmad muutuvad ja reuma hakkab rohkem tunda andma. Jalad on kohutavalt valusad ning kõndimine piin.
Aga kaal läheb kirja 95,5.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 03. September 2011, kl 22.51

eye popping smileyTere teile taas! Minu kaal siis 82,5eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 04. September 2011, kl 20.10

Hei!

Vabandan, et teie duelli trügin, aga vahel loen kuidas teistel läheb ja....mõtlesin,kuna hetkel olen oma duellis nii üksi. Üks duell suri juba välja ja teinegi kuidagi hääbumas. Vahepeal mõtlesin isegi ära lõpetada. Mitte kaaluabis oleku, aga duellis oleku. Praegu aga mõtlen, et tegelikult üsna tore, kuuleb teistest ja leiab ka toredaid tuttavaid.
Võtan nüüd julguse kokku ja küsin, ega teie ei tahaks mind enda kampa võtta?


Head õhtut

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 05. September 2011, kl 08.11

Tere,

Ega see tore tõesti pole, kui liitutakse tuhinal duelliga ja siis kaotakse üldse ära või antakse endast minimaalselt märku.
Samas ei taha nüüd bitchina kõlada aga meil on ikka päris pikalt see duell siin kestnud. Kuidagi ebaõiglane oleks poole pealt keegi juurde võtta. Eriti uue liituja suhtes, kuna teistel nii kõvad saavutused juba. Samas, kui Sul, Mar, on mulle anda nende kuupäevade kaalunäidud, mis meil siin kirjas on, siis pole vast probleemi. Mida arvavad Lootus ja Kellikas?

Ja mida võtame ette Lilluga? Juba 7 nädalat pole ta endast märku andnud. Kas eemaldame meie seast? Neid punaseid riste kah pole kena vaadata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 06. September 2011, kl 09.33

Tere taas

Minul ei ole uue liikme vastu midagi. Lillu on nii kadunud.sad smiley Ma arvan ka, et pole vist teda mõtet tabelis edasi kirjas hoida. Ta ei ole ka mulle erakirja enam saatnud. Varem ikka kirjutasime.

Ma ei oska öelda, et kas teeb sügis juba oma tööd või on asi milleski muus aga mulle kipub veidi masendus ja enesehaletsus peale. Võitlen sellega ja loodan, et sellest on ka abi. Mõnel päeval paistab hinges päike ja samas teisel on kõik nii sünge. Nüüd on pöördeliseks päevaks neljapäev. Vaatame mida see endaga toob. See päev võib muuta väga minu edasist kulgemist.

Eilne linnas käik oli väga positiivne. Täna on põlved ja puusaliigesed veidi kanged aga juba see, et käisin maha 14,1 km on suurepärane saavutus. Kangus kaob aga teadmine, et ma suudan käia nii palju järjest annab tunnistust, et minu tervislik seisund on palju parem kui varem. See nädal on üldse alanud edukalt liikumise mõttes. Pühapäeval sõitsin rattaga ja eile siis tegin jalgsikäigu. Loodame, et suudan end liikumiselainel hoida.
Foxlife:
Isiklikus elus rasked perioodid tuleb tõesti lihtsalt üle elada. Tean, et seda on hea kõrvalt öelda ning raskem sellele kes seda üle elab. Tea, et on palju meeldivaid inimesi, kes igal päeval mõtlevad, kas või viivuks, sinu peale ja saadavad sulle positiivseid mõtteid. Ole tubli.

Kena nädalat kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 06. September 2011, kl 12.46

Tere jälle!

Kui aus olla, siis pole minu eesmärk olnud kunagi nö. tõsisne duell, aga kuna siin on selline vorm loodud, siis olen võtnud seda kui mingil määral võimalust ennast distsiplineerida ja rohkem on oluline olnud just see teatud kambatunne, mis aitab. Alati ei peagi palju rääkima, olen vahel ka kaudselt kuulaja, on rõõmustav ja meeldiv osa saada kaaslaste rõõmudest ja muredest.
Mul on need kaalunumbrid ka olemas.
Eks siis otsustage kuidas sobib,teiega oleks tore koos ühes kambas olla.

Aitäh Lootus lootustlisavate mõtete eest oma kirjas..
Head päeva

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 06. September 2011, kl 13.43

See duelli värk on imelik asi. Eelmisel aastal ma ka lugesin teiste saavutusi ja foorumit ning mõtlesin, et mul ei ole duelli vaja. Ühel päeval esitas Foxlife mulle väljakutse ja ma nõustusin, sest kaotada ei ole ju midagi aga võita vägagi palju. Nii alustasin mina duellitamist ja nüüd võtan rahulikult seda värki aga tore on tunda, et sa oled teistega koos. Just nende inimestega, kellel on samad probleemid ja mured. Tore on suhelda ja arutada nende probleemide üle, mis just huvitavad.

Mina arvan, et ei tohiks olla probleemi meiega liitumiseks. Eks andke teada kõik oma arvamused. smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 25


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.