Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 25
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 06. September 2011, kl 19.40

Hei!

Ühele tegurile hakkasin veel mõtlema, mis võib-olla ei sobigi. Alustasin duellitamist küll vist 82 pealt(kaaluabisse liitusin küll selle kaaluga) aga nüüdseks olen langetanud nii, et on 68,8, võib-olla tahate enam vähem ühes kandis olla.
Mul endal pole tõesti muu oluline kui vahva seltskond ja loodan, et ehk saaksin ka omapoolselt kuidagi toeks ja jagajaks olla. Me ju teame, et see teekond eesmärgile ei ole alati nii kerge.
Ja ise tahaks ka ükskord eesmärgile jõuda.

Tervitades
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 06. September 2011, kl 20.57

Kuna Kellikas annab endast märku alati vaid kaalunäidu andmise ajal, siis ma arvan, et ootame ikkagi tema arvamuse kah ära. Praegu panen siia veel vanade osalejatega uuendatud tabeli. Ja ehk siis juba reedest-laupäevast saan tabeli ringi teha, võtame Lillu maha (kahjukssad smiley) ja Mar-i asemele.


Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 07. September 2011, kl 11.23

Ootame ära jah Kellika ka. Mind see kaalude erinevus ei häiri. Suhtlus on mõnus ja saad oma nippe ka meile avaldada. Minu soov(unistus)on aastalõpuks saada kuskile 80 lähedale. Homme on tähtis päev ja kui läheb hästi(aga hästi peab minema) siis muutub kõik paremaks. Ootan homset suure hingevärinaga. Hoidke mulle pöialt ning soovige head. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 07. September 2011, kl 14.27

smiling smiley

Soovin Sulle, Lootus , head ja tegelikult parimat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 07. September 2011, kl 19.54

Pöidlad pihus!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 08. September 2011, kl 19.18

Tänud teile mõlemile. Läkski hästi. Sain omale väikese töökoha ning just sellisesse kohta, mis mulle väga meeldib. Nüüd siis olen kõige tervisliku keskel ning pakun ostjatele tervislikku ja ökoloogiliselt puhast kaupa.

Esielgu küll katseaeg 4 kuud aga loodame, et kõik sujub. Veelkord südamlik tänu heade soovide eest.

Homme siis kaalume. Edu meile kõigile



Toimetatud 1 kord(a). Viimati lootus 08.09.2011 19.18.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 09. September 2011, kl 17.30

Minu kaal 96,6. Ütlen ausalt - kodune olukord on jätkuvalt närviline ja toitumisega pole suutnud eeskujulik olla. Palju on ka kogu aeg tööl mingeid istumisi, kus pakutakse ka midagi magusat. Kogused pole suured aga kuna liikumine on mul põhimõtteliselt null, siis pole kaalutõus mingi ime.
Täna aga olin vähemalt selles mõttes tubli, et pool maad tulin töölt jala koju. Ja pühapäeval lähen SEB Sügisjooksule 10 km kõndimist.

Lootus, kas avaldad saladuse kah, et kus töötad? Äkki saab Su käest midagi head ja kasulikku smiling smiley

Kui Kellikas nüüd välja ilmub ja tal selle vastu midagi pole, et Mar meiega liitub, siis MAR, palun pane mulle erakirjaga oma kaalunäidud nendelt kuupäevadelt, mis meil tabelis kirjas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 09. September 2011, kl 20.22

No nii. Minu tänane kaal siis 91,7. Täna oli siis esimene päev tööl. Kuna rong jõuab nii vara linna siis läksin jala Balti jaamast Rocca al Mare kaubandudkeskusesse. Seal ma siis ka töötan. Seal on kõik asjad väga head aga hind on ikka kallis. Need öko asjad on oma hinnatasemelt rikkuritele. Vaatasin, et isegi need asjad, mille aegumise tähtaeg on lähenemas ja on hinda maha võetud siis kokku maksavad ikka palju. Tööpäev siis 8 tundi ja see ka püsti seistes ja käimisega. Kokku sain 16 100 sammu. Ma pean veel omma sammumõõtjat kontrollima. Tundub, et ta näitab vähem kui tegelik on.

Kuna ma töötan ainult 0,3 kohaga siis on tööpäevi vähe ja püüan sinna minna ikka jala. Muidugi kui ilm lubab.Tagasi pean kasutama trolli. Muidu ei jõua rongile. Loodan, et see distsiplineerib ja sunnib mind liikuma.

Aga süda on rahul. Imekena nädalavahetust kõigile.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 09. September 2011, kl 21.22

angry smiley Minu kaal on siis tänase seisuga 83,00. Pole siia kaaluabi päevikusse oma söömisi ülesse märkinud ja kaal kohe tõusuteel. Pean ikka selle aja leidma et oma toidukoguseid kaaluda, muidu jätkub see kaalutõusu jama. Algus oli ikka paljulubav...Aga meelt ei heida, mis sitasti see uuesti.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 09. September 2011, kl 21.25

Oi teretulemast mar11 meie sekkathumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 10. September 2011, kl 00.09

Lootus, Balti jaamast Rocca Al Maresse - jeerum kui tubli! Ja langus on Sul kah ilus. Iga nädal just sellised sobivad kogused. See tähendab vaid head - püsiv kaalulangusthumbs up

Kellikas, pole hulluwinking smiley Kokkuvõttes oled Sa olnud ääretult tubli väga tubli saavutusega. Tagasilööke tuleb meil kõigil vahest.

Mar, ootan Su andmeid siis, kui ikka tahad veel meiega kambatawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 10. September 2011, kl 11.30

See on tõesti tore stabiilne langus ja loodan väga, et see jätkub. Muidugi on vaja nüüd söömine tööpäevadel paika saada. Kuna tööpäevad lähevad väga pikaks siis pean kaks toidukorda ning ka vahepalad kaasa võtma. Ma ei tahaks hakata sööma poolfabrikaate Prismast ega ka neid toidukohtade sööke kuna need pikemal perioodil tarbides ei sobi mulle.

Pean tegema suurema rehnuti selles küsimuses. Aga edu teile ja ehk saavad asjad ka teil paremuse poole liikuma.

Kellikas, tõesti pole vast hullu kui asja käsile võtad siis saad hakkama. Sa oled ju väga tubli.
Foxlife, tänan soojade sõnade eest. Loodame ka sulle paremat minekut. Sul kaal seisab aga siis hüppab alla jälle. Ehk toimub peagi hüpe allapoole. Sinu visadus ja kindlameelsus avaldab muljet ja ergutab ka sellisele kindlameelsusele. Tubli oled.

Mar11, tere tulemast ja lähme koos edasi.

Kena vananaiste suve. Tänane hommik algas vikerkaare all ja seda kena värvikaart soovin meile kõigile hinge. smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 10. September 2011, kl 21.24

Hei!

Olen ikka huvitatud.Ootasin "luba" smiling smiley
Reedel kaalusin 69.

Foxlife, kuidas ma erakirja saadan, pole seda kunagi teinud?
Homme pääsen alles õhtupoole arvutisse.


Tervitades kõiki
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 11. September 2011, kl 07.01

Hei!


Proovisin saata seda erakirja, vaata siis , kas jõudis pärale.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 11. September 2011, kl 09.26

Kiri tuli kohale aga tabeli teen õhtupoole. Nüüd SEB Tallinna Maratonile minekspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 11. September 2011, kl 16.09

Käidud! Kokku läbisin u 18 km. Ja sammupank on suisa 22540 sammuspinning smiley sticking its tongue out
Ja meie uus tabel on siin. Millalgi lasen Kaaluabil meie teema pealkirja kah ära muuta.


Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 11. September 2011, kl 16.28

Hei!


Aitäh, Foxlife, tabeli eest. See on nii oluline, et on keegi, kes selle viitsib teha!

Kaalu langetamise koha pealt. Mul peale suve teine pool läheb vaevaliselt. Aga alla ei kavatse anda.

Oi kui tublid kõndijad te olete. Mina tegin kah talvel ja kevadel kepikõndi, aga suvel oli nii palju aiatööd, et see oli trenni eest ja polnud viga. Aga kõndimine on lihtsalt väga mõnus.

Tore , et mind oma seltsi võtsite. Olen väga tänulik!

Head uut töönädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 11. September 2011, kl 18.02

Sa Foxlife oled ikka jube tubli. Selline maa käia maha. Vau.smiling smiley Ma pole kindel, et suudaksin samaga toime tulla. confused smiley

Kena nädalat kõigile. Mul tuleb ka tihe nädal. Loodan, et suudan vastu pidada. Pole ju harjunud enam sellise konkreetse tööl käimisega. Jala saan vist ainult laupäev tööle minna aga see eest 8 tundi saan ringi tammuda ja ma usun, et sammud saan ikka täis.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 11. September 2011, kl 18.41

Üksinda jah võib selline maa läbida raske katsumus tunduda. Aga kui on kambajõmmid ja ka selline suur rahvamass, siis see ikka paneb pingutama. Eks ma nüüd lakun haavu natuke paar päeva, sest mu haiged jalad ei ole hetkel üldse rõõmsad aga elan ülesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 12. September 2011, kl 07.29

See on tõsi, et kambavaimul on suur jõud.the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 14. September 2011, kl 09.36

Mul ei lähe kohe üldse mittesad smileysad smileysad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 14. September 2011, kl 11.59

Hei!

Kas mured igapäevaelus? Või...? Kuidas päevad mööduvad?

parimat
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 14. September 2011, kl 19.54

Eks see ole jah vist kõikide asjade summa. Ja siis tuleb tahtmine ennast vähemalt millegagi hellitada, mis head teeks ja noh.....minul on see söök kahjuksconfused smiley Aga ma tean ka seda, et peale vihma paistab alati päike, seega ma usun paremasse homsesse. Ja siis ei oma kaal üldse tähtsust.
Päevad muidu iseenesest on rasked, tööd on palju ning kuna ka ööuned pole piisavad, siis õhtuti ei jaksa midagi teha, vaid puhkan. Õnneks mitte nosidessmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 14. September 2011, kl 20.01

Äkki hakkab siiski minema.smiling smiley Selline vesine ilm teeb ka veidi nukraks. Minul oli täna dr Hauschki firma koolitus ja saime meeldiva lõõgastava pealelõuna osaliseks. Mõnus jalavann ja kätevann ning näohooldus. Jalad tänavad siiani kuigi mitu tundi juba möödas.

See tööl käimine on ikka nii võõraks jäänud, et ei oska kohe end veel rööbastele saada. Söömine on nii kaootiline ja kellaaegadest ei tasu üldse rääkida. Õhtul jõuan koju umbes kella 11-12 ning kõht on jube tühi. Tean, et ei tohiks süüa, sest lähen kohe magama. Võtab veel aega kuni kõik paika loksub. Aga tööl olles ei tule jälle söömine üldse meelde. See kaob nii tahaplaanile ning ei ole üldse oluline.

Ehk siiski suudan kõik ilusti paika saada ja kaalu ka langetada.

Kene õhtut kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 15. September 2011, kl 07.35

Hei!

Jah, pilvede taga on alati päike! Isegi kui vahel on kõik nii hall.
See on hea, et puhata saad, F. kui väsimus on. Organism nõuab oma. Vaprust sulle, aga julgustan , kui võimalik midagi muutma, kui on mida saab muuta. Kasvõi pisikesi asju. Kindlasti midagi on, et Sul parem hakkaks.
Lootus, Sinul küll huvitavad päevad. keha ei saa vist arugi esialgu, mis toimub, sellised muutused. smiling smiley

Minul läheb väga pisitasa, ehkki olen oma meelest üsna rajal. Püsin kaloripiires ja õhtuti olen isegi oma 40 min. jalutada saanud.

Kõike head teile, vastupidamist ja rõõmuhetki.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 16. September 2011, kl 07.09

Hei!

Minul täna 68,4. Pisike langus, aga seegi hea.

Ootan kuidas teil on läinud.


Tevitades ja toredat päeva soovides
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 16. September 2011, kl 09.10

Tere hommikust

Sul Mar11 oli õigus kuigi ma ikka lootsin vaikselt, et äkki läheb paremini. Keha jäi hämmingus seisma. Kaal on ikka 91,7. seega pean nüüd taas ootama kuni ta aru saab ja minguga koostööd tegema hakkab. Nii lootsin, et saan parema seisu.

Pole viga. Ehk on järgmine nädal tulemuslikum. Pean söömise korda saama ja liikumist on nüüd rohkem.

Kena nädalavahetust kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 16. September 2011, kl 15.06

Kindlasti saad! Sa oled selline tubli ja leiad olulise mõtiskleda, miks midagi on või pole.
kas töö on meeldiv? Tunned end hästi?


M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 16. September 2011, kl 17.09

Eks ta algul on veidi kõhe tunne kuna mõtled üle ning siis hakkad pabistama. Eriti just päeva lõpetamine. Kassa sulgemine ja päevaaruanded. Muidu on hea, sest kaup on just see mida oma klientidele soovitan ning mida olen ka õppinud. Seal on kõik head õlid jne.
Kartsin esialgu, et kas suudab olla 8 tundi jalgel aga ei ole hullu. Ilmselt aitas kõvasti kaasa kepikõnd.

Käin ka ühe otsa kindlasti jala. Oleneb vahetusest siis kas hommikul või siis pealelõunat. See distants on täitsa paras. Vaatasin delfist, et Balti jaamast Rocca al Mare keskusesse tuleb 5,7km. Sinna juurde veel 8 tundi liikumist. Nüüd pean ainult jälgima, et jälle liiga vähe sööma ei hakka. Mul on nimelt selline kalduvus ning kohe, kui söön vähe hakkab kaal jälle tõusma.

Panen oma pöidlad pihku, et järgmisel nädalal oleks ikka langus olemas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 16. September 2011, kl 18.02

Hei-hei!
Minu kaal näitas täna hommikul 95,6 kg. Tulemuseks siis -1,0 kg. Iseenesest vägagi tubli tulemus aga rõõmustada vara. Järgmine nädal võib vabalt olla jälle pluss, nagu mu kehakaalul kombeks on pendeldada edasi-tagasi. Aga ma absoluutselt ei võta asjast mingit stressi endale.

Ja homme lähen ma juuksurisse ning teen ennast ilusaksspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 25


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.