Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 16. September 2011, kl 20.38

Vau! See on mõnus ja hea tunne. Ma just alles käisin juuksuris ja praegu olen väga rahul uue lõikusega. Usun, et sinagi naudid tulemust. Ikkagi vahva, et sul läks terve kilo alla. Tegelikult tegid sa ikka tööd ka selleks. Juba üksi se pikk kõnd oli ju vapper tegu.

Eks järgmise nädala tulemusi näeme siis nädala pärast. Seni naudime saavutatut. Tublid olete ja tegusat nädalalõppu. Minul on homme tööpäev ja ma juba naudin seda ette.

Ilusat õhtut



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kaalul 03.10.2011 09.03.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 17. September 2011, kl 11.44

Hei!

F. super!!! ja nüüd veel ilusam kah smiling smiley

Lootus, rahulikku töölolekut ja edu kaalulangusel.

Mul oli täna 300g vähem. eile sai jälle jalutatud õhtul. Ju paistab kuidas nädalavahetus läheb. Tavaliselt meeldib mulle vaaritada kõiksugu asju ja siis ikka kipub üle ääre minema, isegi kui tegelikult palju ei söö.

edu meile!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kaalul 03.10.2011 09.03.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 17. September 2011, kl 12.22

Tere teile kaasvõitlejad! Minu kaal siis eilse seisuga 82,9kg. Lootsin nagu rohkemsad smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kaalul 03.10.2011 09.04.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 18. September 2011, kl 08.39

Ja siin meie uuendatud tabelsmiling smiley


Minul on söömine väga ebakorrapärane ja vale. Isikliku elu probleemid jätkuvad. Tänu sellele on kohati söögiisu null. Eile sõin esimest korda õhtul kella 7 ajal ja mõned lõhesaiad ning kommiconfused smiley
Aga uus punane toon juustes on imelinecool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 18. September 2011, kl 08.48

Kellikas, iga miinus on miinuswinking smileyÄra nüpelda ennast, Sa oled väga tubli olnudthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 19. September 2011, kl 08.48

Nagu oligi arvata sai keha šokist üle ja hakkas langema. Praegu on reedest kukkunud kahe päevaga 0,5kg. Loodan, et see näit suureneb reedeks veelgi. Ta peab ju ikkagi uuesti liikuma hakkama. Pühapäev läks sel korral täitsa töö tähe all. Ladusin 2,5 tundi puid. Sinna juurde käis ka tassimine ning siis järgnes ligi kahe tunnine jalgrattasõit.

Mees vaatas mu puude viskamist ja tassimist ning ladumist ja nentis, et see on üks tore trenn. Mitmed lihased olid haaratud sellest tegevusest.

Nüüd lähen taas rattaga Tallinna. Pole varem Tallinnas rattaga sõitnud aga loodan, et saan rahulikult ikka sõita. Kui nii edasi läheb siis pean oma aktiivsustaset muutma. Praegu on 0.

Kena uut nädalat teile.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kaalul 03.10.2011 09.04.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 20. September 2011, kl 08.16

Hei!


Loodetavasti, F. lahenevad ka isiklikud probleemid, kusagil on ikka ju lahendused. Vahel lähemal, vahel kaugel.JapPüüa ikka süüa, natukenegi päeva jooksul. Ja luba endale midagi ilusat ja head päevasse.

Lootus, nii tubli oled!
Minul püsib sama seis, nädalavahetusel läks veidi plussi, aga püsime ikka teel!


Kaunist sügist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 21. September 2011, kl 09.44

Annan kah endast märku. Päevad mööduvad linnulennul. Töö, töö, töö ja kodu, kodu, kodu. Söön, mida on ja ette juhtub. Eile käisin väikesel koosviibimisel Roccas, sushit söömas. Oli tore vaheldus.
Midagi muud nagu polegi uut ja huvitavat. Ikka vanaviisi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 23. September 2011, kl 06.46

Tere ja ilusat hommikut


Minu kaal täna 90,4. Seega viskas turjalt maha 1,3kg. Oh kuidas ootan, et kaal algaks juba 8-ga, Loodame järg,isel nädalal see ehk juhtub.


Kauni sügise algust

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 23. September 2011, kl 07.04

Hei!


Oi, Lootus, kui vahva! Super! Küll see kaheksa ka tuleb, nii vähe veel.

Minul täna sama 68,4. vahepeal näitas juba 67-t, aga jah, üks päev veidi rohkem söödud ja....kohe kajastus. Hea et plussi pole vähemalt.


Edu ja head päeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 23. September 2011, kl 08.48

Oi Mar11, sinu kaal on minu helesinine unistuste kaal. See oleks ideaalkaal minu pikkuse juures aga see oli jube ammu kui ma kaalusin 67kg. Ilmselt ma enam seda püüdma ei jõua aga kui saaks 70kg oleks super hea tulemus. Ilmselt langeks siis ära osa terviseprobleeme. Ma mõtlen just jalgade-põlvede osa. Praegu on jalad saanud vatti igal päeval ja tegelikult on põlved veidi hellad. Eriti kui hakkad trepist teisele korrusele minema. Praegu püüan ma mitte võtta lisaraskusi sülle, sest siis ma vist ei jõuaks üldse ülesse aga minu orhideed on kõik teisel korrusel ja nende kastmisvee peab viima sinna. Siin aitab õnneks mees mind.

Ilusat päeva ja nädalavahetust

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 23. September 2011, kl 12.23

Minu kaal siis täna 83,2 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 24. September 2011, kl 14.36

Ma ei taha seda enam tehasad smiley Ma lihtsalt ei jaksa enam mõelda kogu aeg kaalu peale sad smiley 97,1angry smileysad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 24. September 2011, kl 15.45

Kallis Foxlife püüa lahti lasta see mõte kaalust. Kahjuks on nii, et kui see muutub kinnisideeks siis on hea idee määratud hukule. Lase lahti ja ta hakkab ise toimima.
Sa ju tead mida ja kuidas teha. Sa teed ju kõik vajaliku automaatselt niigi õigesti ning pole vajadust kogu aeg kaalule mõelda.
Mul on kahju, et elan nii kaugel. Vahesl on mul olnud mõte, et hea oleks kellegagi tihedamalt suhelda( just sellise inimesega, kellel on samad probleemid) ning miks mitte isegi teha päevased liikumised koos. Minu mees on saavutanud oma ideaalkaalu ja nüüd ei ole enam nii väga huvitatud koos liikumisest aga üksi ei kisu eriti kepikõnnile. Nii püüangi siis jala tööle minna või siis tulla töölt jala aga seda on tegelikult väga vähe sest ma käin tööl vaid 7 päeva kuus. Eks ma pean ennast ikka ise utsitama hakkama, et laiskus lahti laseks.

Sina püüa saavutada sisemine tasakaal kõigepealt. See on nii oluline ja siis ikka edasi.

Sa oled ju tegelikult sisemiselt nii tugev ja saad kindlasti hakkama.

Imekaunist värvilist sügist kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 24. September 2011, kl 17.06

Õhtust!

Mõtlesin, Foxlife, kui lugesin Su (mulle tundus) hingekarjet, oma olnud elule. Mitte et tahaksingi oma elust hakata pajatama, aga ehk saaks natukenegi Sulle toeks olla, kasvõi oma olnud ja olevate hetkede ja ära tundmistega.

Kõigepealt, usun tundvat, mida Sa tunned. Olen aastaid põdenud oma kehakaalu pärast ja suutmata eriti midagi korda saata, olen olnud kompleksides ja tegelikult vaevelnud ja piinelnud. Kuna me oleme ju psühofüüsiline tervik, siis ka vaimul ei ole hea kui füüsis on korrast ära ja vastupidi.
Miks just selline mõtisklus, aga seetõttu, et kirjutad(mulle on tundunud), et Su isiklik elu on mitte just kerge. Mõtlen siin, et ka seda vaimset poolt ei ole lihtne korrastada kui kehaga pole nö, korras ja vastupidi. ehk siis, selleks, et lahendada või siis hakkama saada vaimsete probleemidega, peaks ikkagi füüsilise juurde tulema.

Nüüd edasi. Kuna armastan kokata, siis käisin tihti toidutare lehel, seal plinkis kaaluabi reklaam.
Ühel päeval kui olin jälle väga õnnetu, et olen nii saamatu ja samas mitterahul klikkisin....ja sattusin siia ja jäin. Nagu kirjutasin, alustasin 82 pealt.
Ja mis siis toimus, miks see õnnestus. Esiteks oli ka minus appikarje, ahastus ja siis, haarasin ma nö. õlekõrrest. Jälgisin piinliku täpsusega ettenähtut, nii kaloraazi kui joomist kui käisin kepikõndi tegemas, talvel lumes muide. Kui oli päev, mil läks kuidagi kaloreid üle, tegin järgmine päev lahjema päeva, et mitte tagasi langeda. Ja mis oli kõige parem tunne-ma ei mõelnud enam terve päev oma kaalust, sest tundsin, et USALDAN seda siin. Püüdsin toidumenüü päevaks ette teha või siis panin võimalusel ikka enne suhu panemist kõik kirja ja kalkuleerisin. Jah, see oleks nagu aega võttev, aga see oli palju lihtsam kui kogu aeg oma kaalust mõelda. See oli muide imeline tunne, kõigi nende aastate juures. Kirjutasin selle praegu sellepärast, et Sina kirjutasid, kuidas sa ei jaksa enam kaalust mõelda. See on täiesti mõistetav. Kuidas Sul on, kas Sa usaldad ennast selle süsteemi sisse? kas suudad kõigest kinni pidada, päeva, kaks...jne, ehk siis läheb kergemaks. Räägi meiega siin iga päev, hommikul, õhtul. Nii õnnestunud päevas kui ebaõnnestunud. Ära poe "urgu" kurvastama. Hakkame kohe peale. Sa ju tõesti tahad , et oleks parem nii füüsiliselt kui vaimselt. Ja meie ka tahame, et meil oleks parem ja et Sul oleks parem. Usu, väga tahame aidata. Näed, lootus oleks nõus Sinuga oma liikumisi koos tegema.

Ole vapper ja haara õlekõrrest, siis peaks juba lihtsam hakkama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 25. September 2011, kl 10.58

Tänan toetavate sõnade eest. Saan kõigest aru, väga hästi. Kuid on siiski üks aga....
Isegi piinliku täpsusega jälgimisel ja piitsutamisel käib minu kaalujälgimine ikkagi nii, et 1 nädal on kena miinus ja järgmisel nädalal kõik see tagasi või isegi rohkem.
Mu haigused ja rohud ning sellega kaasnev enesetunne on kõige suuremad põhjused minu ebaõnnestumises. Sest paaril varasemal korral olen tõestanud seda, et iseloomu mul asja tegemiseks jagub. Kui olen nii otsustanud. Ja ma ei mõtlegi nii väha kinnisideeliselt selle kaalulangetamise peale. Masendavad just need numbrid, mida iga nädal kaalul näen. Miinus rõõmustab aga see rõõmu on üürike, sest tean juba ette, et järgmine nädal olen plussis ja siiani on see alati nii ka olnud. Võibolla peaksin lõpetamag igast duellitamised. Äkki need kah mõjutavad, sest mõtlen kogu aeg sellele, et jälle tuleb kuskile oma number ette anda.

Tabel siin. Teie olete väga tublid!


Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 25. September 2011, kl 15.57

Kas sa oled proovinud ilma duellita? Kas see mõte, uuest tõusust, peale langust tekkib koheselt? Mulle tundub, et sa ise programmeerid ennast tõusule. Me tõmbame ligi seda mida kardame.

Mina ise olin selline. Kui käisin jalgade punktmassaažis siis massažist ütles minu üllatuseks, et ma olen alateadlikult hirmul ees oleva elu pärast. Ma ei saanud aru, kus ta seda võtab. Meil ei olnud mingit jutuajamist sellisel teemal ja olin seal esimest korda. Ilmselt andsid mingid punktid minu talla all selle info talle. Ta tegi mulle selgeks, et ei tasu muretseda asjade pärast mida me muuta ei saa ja kõik mis tulema peab tuleb nii kui nii kas varem või hiljem. Ma mõtlesin selle üle pikalt ning olen nüüd lahti saanud sellest mõtetust muretsemisest. Elan täna ja praegu ning kui mul kaal langeb olen ääretult rõõmus ning kui ei lange siis tean, et ilmselt tegin ise midagi natuke valesti. Ma püüan sellesse mõttesse mitte kinni jääda ning võtan uut nädalat uue puhta lehena. Tean ka seda, et vahel siiski tundub, et seda on kergem öelda kui teha. Aga ma ikkagi püüan nii nagu sinagi oled senini igati püüdnud.

Ma tean, et sul on tugev sisu ja sa saad endast jagu. Kas arstidega ei anna rääkida ning neid rohtusi valida, mis vähem kurja teevad? Tegelikult on ju kaalu vähenemine igati hea ka nende haiguste leevendumiseks.

Pea vastu ja muidugi teed otsuse sina aga mul oleks ääretult kahju, kui sa meiega enam ei ole ning sinust midagi ei kuule.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 25. September 2011, kl 17.09

No kilpnäärme alatalitluse puhul ei anna ravimeid eriti kahjuks valida. Tuleb süüa hormooni ja me kõik teame, mida teeb hormoonravi kaaluga. Reuma üks rohi oli samuti hormoonipõhjal aga selle õnneks saime ära jätte, sest olukord muutus heaks. Nüüd sügis käes ja liigesed kanged. Oktoobis kontrolli, eks siis näeb, mida vereanalüüsid näitavad.
Ma üritan, kõigest väest ja mitte üle mõeldes aga hetkel maadlen tõesti suurte isude käes, mida ma ammu pole tundnud.
Ehk varsti läheb siiski kergemaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 25. September 2011, kl 18.37

Loodame parimat. Sügisene niiskus ei ole just tõesti liigeste sõber. Soovin südamest sulle tervist ja rahu südamesse.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 29. September 2011, kl 07.51

Taas on reede tulemas ja ka kaalumine. See nädal on läinud mööda kuidagi märkamatult. Oli laupäev ja juba neljapäev.eye rolling smiley. Tegin om atavapäraseid toimetusi ja ühel päeval käisin ka tööl ning ühel päeval veel koolitusel. Suht rahulik nädal. Nüüd kaks päeva kodus ja siis jälle kaks päeva tööl. Õnneks oktoober tuleb töisem ja saab(õigem oleks öelda avaneb võimalus) taas pikki maid jala käia. Mulle on hakanud väga meeldima need jalgsiretked tööle. Olen otsinud ka teisi teid kus minna. Nüüd lähen Lillekülas maha ja põrutan siis Rocca keskusesse. Keha on ka juba harjunud ja jalad peavad vastu. Tuleb ju peale matka veel 8 tundi püsti seista ja seejärel saan istuda alles koju sõites. Muidugi saab ka poes vahepeal taguotsa toetada aga seda aega on väga napilt. Ma ei jõua ära kiita seda aega, mil ma kepikõnniga oma jalgu treenisin. See on tulnud nüüd igati kasuks.
Meil on siin nii vaikne.eye popping smiley Keegi ei anna endast märku. Kuidas teil nädal läinud?

Ilusat päeva

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 29. September 2011, kl 15.40

Mul pole siia tahtmist eriti midagi kirjutada, kuna tundub, et ma ainult vingun, kui halvasti mul lähebconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 29. September 2011, kl 17.16

Õhtust!

No aga, F. midagi on kindlasti ka hästi. Ja selleks see koht ongi, et ei peaks üksi olema. Muidugi tegutseda saab igaüks ise, aga ikkagi. Mul on küll hea teada, et kõik pusivad ja vahel komistavad ja siis jälle tõusevad jne.
Lootus, täitsa kujutlen ette kui mõnus Sul kõndida on. Mul on kahjuks viimasel ajal see jäänud väga väheseks. Vahel ikka metsas oma õhtutiiru teen ja kohe on mõnus. Isegi ei pea olema raske, lihtsalt kõndimine ja ongi enesetunne parem.
Mina püüan seda, et ikka suudaks normidest kinni pidada. Sel nädalal on enam-vähem õnnestunud kah. eks homme näeb, kas tuleb ka miinust. Loodan väga kuna nädala sees on lootust andnud.


Seniks olge ikka vaprad ja pisikestest asjadest rõõmu teile sinna ekraani taha!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 29. September 2011, kl 17.49

F. Usun, et sul on kindlasti ka kenasti läinud. Iga asi on millekski hea. See on nii, sest olen ise kogenud. Vahest ei saa kohe arui milleks just aga mingil momendil tuleb arusaam. Me õpime oma vigadest, sest teiste omadest ei taha keegi millegipärast õppida.smiling smiley

Mina arvan ka, et selleks me olemegi, et teineteist toetada. Raskeid momente võib igaühel ette tulla. Vahel on kergem kui saab välja öelda.

No homme siis näeme.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kaalul 03.10.2011 09.04.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 30. September 2011, kl 07.09

Tere hommikust, armsad sõbrad!

Ilm on nii kuldne, puud on imelised. Hing on rõõmus kõige selle ilu sees, mis meile on kingitud.
Ootan kuidas teil on läinud see nädal.
Minul siis õnneks seekord miinus 67,7 Nii väga loodan ükskord jõuda normkaalu.
Lootus, kirjutad, et see on sinu unistuste kaal. Ma usun, et see nii tundub. Mina hoian kah nö. "hammastega" kinni, et ma seekord õnnestuksin. Nagu kord kirjutasin, olen aastaid olnud mitte rahul ja ka ebaõnnestuja midagi muuta. Seekord on teisiti olnud.
Soovin teilegi , et väikeste sammudega liiguksite oma eesmärgile veel lähemale!


Seniks parimat
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 30. September 2011, kl 08.01

Tere imelist hommikut


Lootsin, et saan sel nädalal kaalule 8 ette aga kahjuks ei saanud. Kaal on 90,0. Maha läks 400g. No järgmisel nädalal see peab juhtuma.

Nagu kirjutasin oli see nädal rahulik ja liikumist ka veitsa vähem. Puid laduda praegu ei saa. Kuuri sein on pooleli ja tööl käisiv vaid ühe päeva. Kodus muidugi natuke sai siblitud aga seda on vähe.

Sina Mar11 oled jube tubli. Ma püüan ka olla.
Nautigem seda suvist päeva

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 30. September 2011, kl 08.40

Hei!

Lootus, aga ikkagi suurepärane tulemus Sul, kohe on 8!!! Ja usun, et enesetunne võib Sul juba mõnus olla, see, kust sa alustanud oled!
Ikka edasi, olen põnevil, et millal 8-st hõisata saad. smiling smiley

Aitäh Sinu tunnustuse eest, olen lihtsalt õnnelik, et jälle miinusesse jõudsin, olgu ta nii väike, peaasi miinus!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 30. September 2011, kl 10.39

Kui päris aus olla siisalustanud olen mitmel korra siin kaaluabis. Alustasi eelmise aasta märtsis ja siis oli kaal 102,8. Sain maha natuke ja siis jäi kaal seisma 99 peale ning vot mõistus oli otsas. Siis läksin õppima tasakaalustatud menüüde koostamist) tundus, et seal on võti minu kaalu alandamisele). Nii see oligi ja sain juuni99- augustiks kaalu 92 peale. Siis tuli sügis ja septembris unus kõik hea ning keerasin selja kaalulangetamisele. Praegu ei oska ka ise öelda, mis oli selle põhjuseks. Kõik näitajad ju näitasid kaalu alanemist ja motivatsiooni oleks nagu ka pidanud olema aga...

Alustasin siis uuesti selle aasta märtsis taas 99,9 pealt. Muidugi on maha läinud suhteliselt aeglaselt aga pole hullu. Tähtis on praegu, et ma jätkaksin ning mitte pooleli ei jäta(aeg on jälle selline nati masendav) aga ma lõikasin taganemistee ise läbi. Viisin suured riided ära ja uusi suuri ostma ma ei hakka. Selles olen kindel. Praegu on vaheeesmärk saada aastalõpuks 85 ette.Natuke on aega aga pingutama peab ikkagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 30. September 2011, kl 22.20

Tere taas! Minu kaalunäit hommikuse seisuga siis 83,5kg, püsivalt tõusulthumbs down

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: lillu, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 01. October 2011, kl 10.59

Tere ka minu poolt.
Mul ei ole kahjuks midagi hästi. Jah, kaal näitas reedel nädala tulemuseks miinust aga see ei võta ära südamevalusad smiley Minu kaal siis eile 96,2.

Teile kõigile tunnustus tubliduse eest.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 01. October 2011, kl 11.39

Tere hommikust!

Armas F. Kas me saaksime Sind kuidagi aidata??? Tundub ehk primitiivne mõelda, et kusagilt kaugustest ja ei tea kes me oleme, aga usu, soov on tõesti kui saab, siis natukenegi olla toeks, ehk aidata? Kui Sa tahad rääkida, siis võib ju ka erakirju kasutada, juhul kui ei taha siin avalikult kõike rääkida.
Lihtsalt mõned mõtted....

Päike on alati pilve taga olemas, isegi kui me seda ei näe.....

Kõike head



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kaalul 03.10.2011 09.04.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.