Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
tongue sticking out smileyRe: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 19. October 2011, kl 12.35

Ega midagi, jätka ikka samas vaimus ning ta peab lõpuks alla andma. Tubli oled ning sind kiitmast ma ei väsi.thumbs up
Muidugi on nii, et me ei tea ju teineteise mõtteid ja tegemisi ning olemist päeva jooksul ning nii juhtubki, et soovitad midagi aga tegelikult sa teedki nii ning pole seda soovitust vajagi. smiling bouncing smiley

Aga ega midagi. Lähme aga edasi oma eesmärkide poole. Tore on ikkagi vahetada oma muljeid ning tegemisi.winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 21. October 2011, kl 06.55

Hommikust!


Rõõm teatada, et astusin sellesse reedese eesmärgi numbrisse, nimelt 67,7. Kõige rohkem rõõmustab, et KMI, mis langetamise alul oli 30,3, on nüüd 25,2.
Rõõm lugeda, et teil on nii palju liikumist kõigil. Minul seda eriti pole, aga õnneks on kaal ikka langenud. Muide, jõin rohelist teed, nagu Lootus, ühest Su soovitusest lugesin.

Ootan põnevusega teie tegemistest.
Soovin kõike head ja ikka püsivust me teel!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 21. October 2011, kl 08.23

Tere siis sel reedel.

Sa Mar11 oled tubli. Ka minul sel korral siis 0,5kg maas. Uus kaal 88,5. Nii hea tunne on, et sõnadesse ei ole võimalik panna.Kaal langeb ja KMI ka aga graafikus on KMI lilla joon ikka allpool kui minu punane jutt. See ilmselt langeb aeglasemalt.

Mina olen rohelist teed joonud just õhtuti. Esiteks puhastab ja teiseks võtab ära söögiisu. Ma ise ei oleks selle peale tulnud aga üks tervendaja ütles mulle, et ma peaksin üks päev nädalas tegema koormusvabapäeva ning jooma sel päeval just ainult rohelist teed ja vett. Olen seda ka teinud ning tõesti nii kui tundsin näljatunnet jõin tassi teed ning oligi nälg kadunud.
Piisaks jah püsivust meil kõigil ning mõnusat suhtumist sellesse kaalumaratoni.
Loodame, et kõigil on toredad tulemused.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 21. October 2011, kl 08.37

Minu tänane kaal 84,8thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 22. October 2011, kl 18.00

Ja minul 96,6. No mis ma ütlesin!!!angry smiley



Lootusel pole -10 kilo enam kaugelthumbs uphot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 22. October 2011, kl 22.45

Natsa ikka veel minna ja kuidas läheb ei tea ette. Öeldakse ju, et lootus on viimane, mis sureb. Loodame siis ikka paremat ja kena järgmist nädalat kõigile.

Järgmisel nädalal lubatakse ka ilusat ilma. Võtame siis viimase välja sellest nädalast.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 23. October 2011, kl 08.28

Hei ja kaunist pühapäeva!

Nagu näha on kõigil mida ette näidata, kas vähem või rohkem. Kirjutan just nii, sest usun, et igaüks tahab parimat. Kui alati kõik ei õnnestu, siis on ikka alati võimalus mõelda ja vastuseid saada. Kui on midagi)näiteks tervisega seotud) mida hetkes muuta ei saa, siis nii on ja kui on midagi, mida saab muuta, siis võib ju jälle proovida. Ikka ja alati on võimalik alustada uuesti. Kirjutan seda mõeldes meile kõigile.
Soovin meile kõigile usku ja püsimist ja rõõmu tunda võimalusest, et meile on antud igal hetkel valik valida halvimast parim. Kasvõi mõtlemises.


M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 24. October 2011, kl 17.11

Mul on igastahes uue algava nädala suhtes hea tunne. Vaatame, kuidas see kajastub reedel kaalu pealwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 25. October 2011, kl 10.34

See on tore, et meiöl on kõigil positiivsed tunded sel nädalal. Täna juba teisipäev. Päevad lendavad nii ruttu, et raske on järgi jõuda. Graafikuga tööl käimine ajab veel rohkem segadusse.Päevad on sassis. Eile õhtu lõppes minu jaoks karmilt. Käisin teatris ja seega jäi õhtusöök peaaegu olematuks. Muidugi andis tunda kohe veresuhkru langemine ja näljatunne. Tean sedatunnet, et nüüd ja kohe. Muidugi ostis mees komme ja neid me siis sõime. Enesepettus muidugi sest sama kiiresti kui veresuhkru tase tõused, sama kiiresti ta ka langeb ning nii topid aina uusi ja uusi komme suhu. Õnneks sai ostetud 300g ja rohkemat ei olnud võimalik süüa. Koju jõudes kell 22.00 siis suutsin ikkagi ainult teed juua ning magama minna. Kusjuures mees tegi endale ikka võikusid veel. Kiitsin ennast enesekindluse eest.

Muidugi läksid ka kalorid lõhki kuigi süsivesikud ei läinud kuna need on mul alati allpool lubatut siis sel korral sain 100% täis.
Täna siis taas korralik ja püüan nii jätkata muidu tuleb reedel pettumus.

Kindlameelsust siis kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 27. October 2011, kl 17.48

Hei!

Väga vabandan, aga nähtavasti mõned päevad netti ei satu. Igatahes annaksin tänase kaalu,
67, 5. Et ei jääks andmata.


Parimat!
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 28. October 2011, kl 17.05

Minu kaal siis sama, 84,8

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 28. October 2011, kl 19.59

Teresmiling smiley


Taas on reede ja kuna hommik nii kiire,kiire siis ei jõudnud siia omakaalu märkima.Sel nädalal läks vähem maha 0,3kg. Pole hullu, ega igal nädalal lähegi ühte moodi. Sel nädalal oli vähem liikumist ja eks see annab tunda.

Seega minu kaal 88,2

Järgmine nädal pean end takka utsitama sest tööle lähen alles 05.11. Naudime sügist ja enda olemist
Kaunist nädalavahetust kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 29. October 2011, kl 19.16

Tere kõigile. Vabandan, et olen eemal olnud. Nii palju on toimunud, et jube. Töökaaslane sattus raskesse avariisse ja pole teada, kuidas temaga edasi. Ise olen mehest lahku minemas ja kõik, mis seoses sellega toimub....... no teate võibolla isegi. Söömine on olnud random. Aga õnneks liikumist oli natuke rohkem kui tavaliselt. Kaal seisab 96,6 peal.


Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 30. October 2011, kl 18.04

Tere õhtust

Tänane pühapäev läks nii mööda, et söömisega on jama. Kella keeramine mõjub mulle halvasti, organism on segaduses. Hommik küll õigel ajal aga lõuna tuli alles kell 15 ja nüüd on õhtu ning kell hakkab 6 saama ning mul ei ole kõht üldse tühi aga õhtusöök söömata. Muidugi on ka kaloreid tarbitud alla normi ning üldse jama.

Pole samuti ikka veel saanud järjele söömisega neil päevadel kui tööl käin. Arutasin mehega seda probleemi ja tema pakkus välja, et teeksin neil päevadel omale toortoidupäevad st toorsalatid. Võtan siis kaasa ja söön terve päev neid toorsalateid. Proovin novembri teisel nädalal, siis olen tööl 4 päeva järjest ja paistab, mis sellest välja tuleb. Muidugi on salatid vaja kodus valmis teha ja siis kaasa võtta. Loodan, et saan hakkama. See oleks hea proovikivi minu kehale, sest ma ise tegelikult tahaks üle minna toortoidule aga olen seda ikka edasi lükanud kuna arvan, et teadmisi ikka vähe.

Soovin teile kena töönädalat ja kõige tähtsam on, et me armastaksime iseennast. Soovin seda kõigile. Vaatame peeglisse ja ütleme seda endale kõva häälega iga päev. Vaadake kui hästi see mõjub ning naeratuse näole toob.winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 01. November 2011, kl 14.20

Hei!

Foxlife, hingejõudu Sulle!!
Üldse, kuidas teil kõigil läheb?
Minul oli nädalavahetusel üritusi ja nüüd pean püüdma selle nädala kindlalt lahjema teha, Kaalule pole julgenud minnagi.smiling smiley Ehk ikka reedel hirmus suurt plussi pole, ei taha enam!


Kõike head teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 01. November 2011, kl 19.20

Tere Mar11

Tore, et keegi veel siin jutukest veeretab. Paistab, et kõigil on kiire ja muid tegemisi ning siia nii sama veskutama ei jõua.

Ma olen ikka kirjutanud oma tegemisi. Eile ja täna käisin seenel. Praegu on kuivatis viimased lehterkukeseened. Kuna sel nädalal olen tööl ainult laupäeval siis saan seenel käia. Ilmselt lähen ka homme veel, sest need seenekesed on nii head.

Soovin ka Foxslife´le enesekindlust ja tasakaalukust ning tugevat hingejõudu sellises olukorras. Ole vapper. Südamlikud kallistused sulle.

Täna juba teisipäeva õhtu ja kaalumiseni vaid 2päeva. Tore, saab jälle näha kui tubli mu keha on. Kas laseb rasvakesi lahti? Sel nädalal ei ole sellist liikumist nagu tavaliselt. Võtan rahulikult kuna järgmine nädal on üks suur liikumine igal päeval. Peaasi, et jalad vastu peavad. Otsisin ka oma jalavanni välja ja igasugused mõnusad õlid ka jalgade väsimuse vähendamiseks. Loodan, et pean vastu.

Ilusat õhtut kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 04. November 2011, kl 10.15

Tere ja kena reedet

Olen täna päris esimene sel nädalal oma kaalu teatamas. Minu tänane kaal siis 87,8. Minu eesmärk liigub aina lähemale. Soovisin jõuluks 85 kätte saada ja praegu ta juba terendab läbi udu.smiling smiley

Järgmisest nädalast ootan väga palju. Tuleb üks suur liikumise ja toitumise ümberkorraldamise nädal. Vaatan siis tulemusi reedel.

Ilusat nädalavahetust

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 04. November 2011, kl 16.28

Hei!


Minul kirja sama mis eelmine kord, sellegi saavutamisega oli tegu.67,5.
Oh jah, mitte ei saa korralikult edasi, ikka edasi ja natuke tagasi ja siis edasi, progresseeruvalt küll edasi , aga kokku läheb ikka aega.


Lootus, sa oled väga tubli!

Tervitused kõigile!
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 05. November 2011, kl 08.25

Tere jälle!
Minulgi kaal seisab ja kohe üldse ei taha liikuda. Sama kaalnumber mis eelmine nädal 84.8

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 05. November 2011, kl 14.12

Tere tüdrukud!
Mul on halbu uudiseid. Loobun meie võistlusest. Ma ei suuda praegu kaalulangetamisega tegeleda ning ei näe põhjust siia oma kaalukõikumisi kirja panna. Liiga palju muuga pean hetkel tegelema, et vähegi aru koos püsiks. Saadaksin kellelegi teist tabeli manusena. Seda teha ja siia üles panna on väga lihtne. Kes arvab, et saab hakkama, jätku oma meili aadress ning saadan tabeli ja mõned õpetussõnad sinna.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 05. November 2011, kl 21.08

Kallis Foxlife

Kahju küll aga ka mõistetav. Iga asi omal ajal ja tähtsuse järjekorras. Ma arvan, et kui teised ei taha siis võiksid mulle saata. Püüan siis näppu järjepeal hoida. Ehk saan hakkama.smiling smiley

Sinule aga tugevat hingejõudu ja peaasi, ära süüdista ennast. Kõiges on kaks osapoolt.

Ole vapper ja hoia pea selge.

Ehk varsti kohtume taas siin KA.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 06. November 2011, kl 11.28

Tere, tere!
Fokslife ära jäta meid, järjekindlus viib sihile. Oma kaalunumbrist anna ikka märku, sest muidu võib see tõusta nii märkamatult ja palju. Minagi olen mõelnud, kui pole midagi ette näidata...aga loodan ikka parimat.
Kui tabeli tegemiseks aega ei ole, siis lootus võib ju vahebeal jätkata.....aga ära anna alla, eks kõigil meil ole oma raskused. Just see keskond viib su mõtted mujale, kui argipäeva mured, siin on kõik nii toetavad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 06. November 2011, kl 15.40

Kellikas, kahjuks ei vii see koht hetkel mu mõtteid üldse mitte mujale, kuna ma lihtsalt ei leia aega siin isegi käia, rääkimata teiste blogide lugemisest. Mu mõtteid aitavad hetkel mujale viia konkreetsed ja reaalsed tegevused. Ja kaalulangetamine pole hetkel üks nendest. Käega ma siiski ei löö, sest palju on mu sisse seda asja ka juba kodeeritud. Aga ma lihtsalt ei suuda ega taha sunniviisiliselt sellega tegeleda. Küll ma varsti terveks inimeseks jälle saan. Teie aga olge sama tublid edasi! Ja aitähh toetuse eest!
Panen veel viimast korda tabeli siia ja Lootus, palun pane mulle erakirjadesse siis oma e-maili aadress.


Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 06. November 2011, kl 17.16

Hei!


Aitäh, Foxlife Sulle! Soovin Sulle rahu hinge ja väikeseid rõõmukilde Su teele.
Ja kui tugevam oled, tule ikka tagasi kui soov on.

M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 06. November 2011, kl 20.39

Ole siis tugev ja pea vastu fokslife! Ootame sind igatehes varsti tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 07. November 2011, kl 16.45

Tere mar11 ja Kellikas


Kas jätkame nüüd kolmekesi? Kuidas on teie arvamu? Suhtlus siin foorumis meie duelllis on väga vaikne. Ilmselt on teil väga kiire ja tegemisi palju.

Tulin just kepikõnnilt ja vaatasin, et seeni on veel juurde tulnud. Varasti lubati lund ja eks siis on ka seentega lõpp.
Ostsin toiduainete kuivatamiseks kuivati. Nii mugav oli seeni kuivatada. Järgmisel suvel proovin ka marju ja maitserohelist kuivatada.

Mida te sööte õhtuk? Mul on sellega kõige suuremad mured. Mitte kaloraaži pärast vaid just koostise osas. Olen märganud, et õhtused süsivesikud kipuvad kaalu tõstma. Ilmselt peaks sööma valgulist midagi. Kuidas on teie kogemused? Andke tead, äkki saan ideid.
Seniks kena nädalat ja reedeks ilusaid numbreid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 07. November 2011, kl 21.30

No mina ainakin loodan et meie duell jätkub veel pikalt, sest eesmärk on ju veel kaugel.
Minulgi on siin suht kiire olnud, vahepeal ei jõudnud päevikusse midagi märkida, aga kindlasti parandan ennast selle kohapealt.Aga reede panen alati oma kaalu siia.
No minule soovitati ohtul süüa piimatooteid ehk siis valku. See täidab paremini kõhtu ja olen märganud et siis jäävad ka öised söömised ära. Ja kui söön juur- või puuvilja ainult, jääb see minujaoks kuidagi vesiseks, siis ma kindlasti söön ka öösel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 08. November 2011, kl 12.31

Hei!


Loodan kah, et ikka vapralt jätkame. Kirjutasin kord, et kaks duelli on välja surnud, kus olen olnud, ehk siis jäin viimaseks.
Mul rohkem kah see, et pean nagu Kellikas, Sina, ennast veel parandama. Tegelikult ikka piinlik küll, algul läks "lepase" reega nüüd tuian ikka koha peal.
Õhtuse söömise koha pealt ei oska väga nõu anda, endal see kaootiline, st. ety püüan enne 6 süüa ja kui olen lõuna väga korralikult söönus, siis õhtusöök on rohkem sümboolne, see eest vahel läheb üldse teistpidi, näiteks kui külalised on või ise külas, aga kokkuvõttes on see ikkagi tahtejõu puudus, võin öelda, nii et püüan tublimaks saada smiling smiley


Jakus meile teel püsimiseks ja toetame üksteist ikka, veidike ikka kegem.
M

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 08. November 2011, kl 15.25

Tore oli lugeda teie sõnumeid. Foxlife saatis tabelimulle ära. Ma arvan, et ei hakka duelli pealkirja muutma. Las olla. Ehk jõuab ka Foxlife ise tagasi meie juurde. Ma ikka loodan nii väga.

Ta saatis ka õpetuse ning loodan, et saan hakkama.

Ma ise ka olen aru saanud, et õhtu peaks valku sööma. Proovin ära eks näis.

Seniks edu meielsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 11. November 2011, kl 06.21

Hommikust!
Minu tänane kaal siis 85,0

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.