Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 11. November 2011, kl 09.46

Tere imelist hommikutsmiling smiley

Minu kaal täna 87,5. Seega läks maha 0,3kg. Pole paha smiling smiley Lootsin küll äkilisemat kadu aga ehk on see veel ees. Keha on vist veidi segaduses. Ta ei saa aru, mis toimub. eye rolling smiley. Jalgadele annan valu. Sel nädalal siis juba 3 päeva järjest teinud üle 14 000 sammu ja see jätkub veel sel kuul 4 päeval. Teistele päevadele pean planeerima ilmselt kepikõnni. Seda selleks, et keha mõistaks: nalja pole, lase rasv lahtigrinning smiley


Kui näidud käes siis proovin ka tabeliga hakkama saada.

Kena nädalavahetust kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 11. November 2011, kl 11.45

Hei!


67,3. Natuke ikka. Lootus, Sul läheb ikka tublisti. Nii vahva! Kujutlen, kui rõõmus ja motiveeritud Sa oled. Aitäh, et tabeli tegemise enda peale võtad.
Olen ka üsna korralikult käitunud, püüan edasi samuti.

Toredat viimast tööpäeva
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 11. November 2011, kl 20.01

Lootus on tõesti tubli. Ma panen igatahes on kaalutõusu lihaskasvu süüks, annan ka rasvadele valu. Ümbermõõt on vähenenud aga kaal on kuidagi paigal, aga ootame vaatame, küll seegi hakkab tasakesi allapoole minema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 12. November 2011, kl 00.11

Tere Kellikas


Kas ma saan õigesti aru, et sul kaal sama, mis eelmine nädal?

Motivatsiooni mul jätkub aga kärsitus on suur. Sooviks kiiremat langust. Muidugi ma saan aru, et see ei ole võimalik(vähemalt tervislikult mitte).Aga ikkagi. Nii kaua on juba neid liigseid kilosid kaasa veetud jasuuri riideid ostetud. Aitab juba, enam ei taha.See ongi mu kõige suurem motivaator.

Kui Kellikas annab vastuse siis vaatan seda tabeli tegu.

Seniks kõike kaunist.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 14. November 2011, kl 07.58

Tere taas


No niieye rolling smiley Arvasin, et saan hakkama tabeliga aga eile pusisin, mis pusisin aga üles panna ei saanud.
Minu arvutis on ta kenasti olemas ja minu albumis ka aga vot siia keskkonda üles ei oska panna. Varuge kannatust. Võtan Foxlifega ühendust ja konsulteerin temaga. Ilmselt teen midagi valesti.

Seniks siis kannatust. Homme on vaba päev ja saan sellega tegeleda.

Olge tublid ja kena nädalat meile

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 14. November 2011, kl 14.19

Minu kaal on 85,0 seekord.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 15. November 2011, kl 08.12

Hei!

Lootus, tänud pusimise eest. See nii suur asi, ise olen arvutis ikka päris võhik ja ....
Olen Sulle tänulik.
Kaalurindel on hetkel veider, olen oma meelest olnud korralik, isegi kõndima jõusin üle hulga aja ja ....Tõus!, aga noh, heituma ei pane, tuleb korrigeerida ühtteist.

Teile õnnestumisi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 15. November 2011, kl 18.25

Kuna Lootus jäi natuke jänni tabeli siia üles saamisega, ulatasin seekord abikäe. Samuti parandasin natuke tabelit: panin Kellika kaalunumbri õige ja lõppsummad õigeks ehk kokku langetamised. Lootus, kuigi mul on seal kokku summa lahtris valem, ei arvuta ta alati iga kord automaatselt juurde või maha. Ma ei tea, miks. Sinu lahtris nt arvutab. Seega tasub ikka üle kontrollida. Tublid olete!


Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 15. November 2011, kl 20.19

Suur tänu Foxlife. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 18. November 2011, kl 07.03

Hei!

Aitäh jah, Foxlife, kindlasti ootame Sind alati tagasi. Aga muidugi, igale asjale on antud aeg.
Minul täna 67,4.

Loodetavasti on teil kõigil hästi ja miinuseid.
Toredat nädalavahetust

M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 18. November 2011, kl 13.03

Tere keskpäeva

Minu kaal siis täna 87,0. Ta ikka liigub allapoole. Lootsin täna näha 86 aga veel ei saanud. Ehk järgmisel nädalal siis.

Homme-ülehomme pikad päevad tööl. Ilmselt jõuan arvutisse esmaspäeval. Loodan ikka tabeli üles saada. Konsulteerisin Foxlifiga ja proovisime nii ja naa aga ei lase mu arvuti Fotki.ee-st kopida. Proovisin veel hiljem ka aga tulemuseta.

Vaatame, kahju on ka nii kena tabelit kaotada.

Kena nädalalõppu

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 19. November 2011, kl 09.35

No Tere siis jälle!
Minu kaal eilse seisuga 84,5.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 20. November 2011, kl 22.08





Toimetatud 2 kord(a). Viimati lootus 20.11.2011 22.13.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 21. November 2011, kl 10.58

Tere ja kena töönädala algustsmiling smiley

No nii, seekord sain siiski hakkama ja tabel sai ülesse. Värvid on veidi teised aga minu arvuti ei andnud sama rohelist välja. Usun, et see ei ole määrav. Tähtis on tulemus ning meil on kokku ikkagi kadunud päris palju.

Häid tulemusi siis reedeks. Sel nädalal pean pingutama kuna olen kodus ning muud liikumist vähe siis pean end sundima kepikõnnile. Meil tuli ka esimene lumi maha ja kõik on nii kenasti valge.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 22. November 2011, kl 08.22

Hei!


Oi, Lootus, nii tore. Hakkama said! Loodetavasti õigustame Su vaeva ja oleme reedeks kenasti miinuses. Loodan niiiii väga!!!

Kaunist teisipäeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 22. November 2011, kl 13.15

Nii tore, et keegi meist siin ikka käib ja kribab midagi.Ma ikka käin siin vaatamas ja nukker tunne tekkib, kui keegi meist ei ole siin käinud.

Muutsin sel nädalal oma toidusedelit veidike. Püüan veel vähem süüa liha. 3päeva ei ole nüüd liha söönud üldse. Loomset valku olen saanud kitsepiimast(kohvile), täna sõin endatehtud maksapasteeti natuke ja lõunasöögile läks veidi juustu peale. Tegin ahjus väikese köögivilja-speltanisuhelveste vormitoidu.Õhtuks teen kitsepiimast valmistatud jogurtist ja marjadest smuuti. Loodan, et saan oma valguprotsendi ka normis hoida. Eelmistel päevadel jäi veidi puudu.
Olen avastanud nii palju toiduaineid, mis mulle ei sobi. Nendestloobumine on muutnud olemise nii mõnusaks.

Loodan tõesti, et reedel oleme kõik veidi kergemad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 22. November 2011, kl 13.25

Tere!
Lootus kui ma võrdlen kahte viimast tabelit, siis minu numbrid seal on natukene segamini. Nimelt 11.11 seisuga ühes tabelis on 85,0 (see on õige) ja teises 11.11 84,4(see on vale).

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 22. November 2011, kl 13.30

Lootus sa oled ikka niii tubli olnud, mõtle juba 10,2 kg läinud. Supper!!!! Öeldakse, et järjekindlus viib sihile, sinul seda järjekindlust ikka jägub.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 22. November 2011, kl 14.56

Vabanda Kellikas. eye rolling smiley Ma ei hakka vist praegu enam parandama aga kindlasti teen paranduse oma tabelis ja jälgin seda reedel uute andmete sisestamisel. Loodan, et lubad seda.

Mina ise olen lihtsalt selline jonnakas inimene ja mulle ei meeldi, kui jätan midagi pooleli. Tegelikult jätsin eelmise aasta septembris kõik katki ja kahetsen seda. Praegu oleks juba kaaluga kõik korras. Nüüd ei taha enam teist korda selle reha otsa astuda. Aeg ju lendab ja tunnen, et mida aeg edasi seda raskem on kaalu langetada. Parem praegu ühe jutiga see saba maha raiuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 25. November 2011, kl 10.51

Tere

Jälle reede. Aeg lendab nii kiiresti, et ei jõua silmagi pilgutada kui juba taas reede. Minu kaal täna 86,6. Ilus number ja ma olen väga rahul.
Peagi on taas detsember ja suured pidustused algavad. Kõigepealt väike juubel endal ja siis muidugi jõulud ning uusaasta õhtu.
Õnneks ei ole meil kombeks kõike tähistada suure sõõmaga ja oleme tütrega ikka kokku pannud menüü, mis on vähe kergem ja samas ei ole ka kogustega liialdanud.

Valikuid ju on. Ilmselt teen lõhet ja erinevaid värskeid salateid ning ka hautatud juurvilju. Mulle väga meeldivad hautatud lillkapsas ja porgand ning brokkol. Sobivad ka kala juurde. Magusaks on mul firmakoogiks- kohupiimakook. Teen ta kitsekohupiimast ja speltajahust on põhi. Seda palutakse mul ikka valmistada kokkusaamistel. Kuidas te oma pühi loodate mööda saata?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 25. November 2011, kl 10.59

Hei!

Ilusat rõõmsat reeded, armsad sõbrad!


Lootus, ikka minu imetlus!

Mul täna kirja 67, 0, tahaks juba 66 näha!!! Ehk järgmine kord.
Kirjutan teinekord pikemalt, hetkel ei jõua!


Kõike head!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 25. November 2011, kl 19.18

Tere!
Minu kaal siis tänase 25.11 seisuga 84,0thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 25. November 2011, kl 21.04

Oh kui tublid olete mu duellikaaslased. smileys with beer Ma püüan nüüd ka tubli olla ja tabeli korralikult vigadeta üles panna.

Seniks kena nödalavahetust kõigilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 26. November 2011, kl 21.01



Siin ta nüüd on. Loodan, et on õiged numbrid. Vaadake üle ja kui on vead siis andke teada. Parandan ära.

Sel nädalal olime väga tublid. On ju hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 30. November 2011, kl 17.28

Jeee minu kaal on hakanud langemathumbs up. Kaalusin täna...pole tükkaega nii ilusat numbrit näidanud...aga reedel siis numbritestsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 01. December 2011, kl 09.09

Tore, et sul kaal ikka alla läheb. Lahe, homme jälle reede. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 02. December 2011, kl 12.45

Minu tänane kaalunumber 83,2
Ilusaid numbreid teilegi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 02. December 2011, kl 19.05

Vau, kui tubli saavutus. Sa oled väga tubli. Minu selle nädala kaal siis 86,1. Veel 3 nädalat jõuludeni ja minu eesmärk jõuda selleks ajaks 85kg paistab reaalne olema.

Siis jääb suveni veel 6 kuud ja peab pingutama, et jõuda siis kuskile 70 ligidale. Minu lõplik eesmärk on 70kg.

Edu meile kõigile ja pühad on varsti käes.spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 03. December 2011, kl 11.36

Hei!

Minul kirja 67, 2. Samm tagasi ja jälle edasi.
Teie nii tublid!


Kaunist jõuluootust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 03. December 2011, kl 12.10

Tere tüdrukud! Hoian teil silma ikka pealwinking smiley
Tegelikult ka ise vaikselt nokitsen taas kaalu kallal, sest selle mõõnaga läks number ikka väga koledaks. Aga esimese nädala tulemus oli -1,5 kg, mis annab motivatsiooni kõvasti juurde. Loodan, et suudan vaikselt siiski kaal väiksemaks saada ja enda eest edaspidi paremini hoolitseda.
Teie olete kõik aga väga tublid!!!!!thumbs up

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.