Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 04. December 2011, kl 21.55

Tore sinust kuulda Foxlifesmiling smiley

See on igati positiivne, et sulgi kaal langeb. Edusammud missugused. Tubli igati. Vaata ja kaalu, äkki tuled tagasi.winking smiley.

Sel nädalal olid tõesti kõik tublid ja homme teen tabeli ka ära. Täna enam ei jõua pusida.

Nüüd edasi pingutama. Taas nädal ees.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 04. December 2011, kl 22.03

Tahtsin veel kirjutada Mar 11. See 200g ei ole midagi hullu. Vaid 1 klaas vett. Usun, et saad selle maha ning veel rohkemgi.

Tublid oleme ja varsti on juba jõulud.smileys with beer Olen ise pühade aeg tööl ja isegi vanaaasta õhtul. Nii et jäävad ära need lauasistumised.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati lootus 04.12.2011 22.04.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 05. December 2011, kl 15.51




No nii, siin ta on. Edu meiel siis uuel nädalal. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 06. December 2011, kl 08.23

HEi!


Rõõmustavad teated siin ikka. Foxlife, ikka edasi! Pea püsti ja edasi! smiling smiley Kellikas, super!
Lootus, Sina kah nii tubli ja toimekas. Aitäh tabeli eest. Olen enda peale pisut pahane, aga no, natuke. Mõtlesin, kuidas alguses olin niiiii korralik ja kaal läks lipates, nüüd on selline nö. Mugavustsoon ja no ütleme ausalt, ega ikka ei liigu kah. Muidugi õnneks püsib ühes kandis, aga tahaks ikka ju tegelikult jõuda sinna kus mõte jõuda. Egas midagi, tuleb hammastega kinni haarata, siis pole hammastega muud teha smiling smiley
ega ma nii palju üle söö, aga vahel satuvad õhtud, kus saab nakitsetud jne. No neid kohti kust tagasi võtta on küll. Hästi vahva, et olen teiega kambas. See motiveerib, et kõik pusivad ja õnnestub kah!
Edu teile ja mulle kah.
Pühade aeg, nojah, see tuleks kah läbi ikka mõelda, aga arvatavasti pühadeõhtud jäävad ikka selliseks, et õhtuid päris ilma söömata läbi ei aja. ehk saab õue rohkem, loodan. Hetkel ei jõua sinna ikka üldse.

M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 06. December 2011, kl 09.34

Mõtlesin siin eile omaette, et trügiks ennast teie kampa tagasieye rolling smiley Natuke muidugi häbenen oma praegust kaalu. Ja natuke kardan, et äkki see hakkab minus jälle stressi tekitamaeye rolling smiley Samas, äkki, ehk ÄKKI natukene rohkem ka distsiplineerib või siis vähemalt paneb pingutamaeye rolling smiley Ei tea....

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 06. December 2011, kl 10.36

Mõtle ja tee enda jaoks just see õige otsus. Meil usun, ei ole kellelgi selle vastu midagi, et taas olla koos.

Kõige tähtsam on see, et ise tunned, et see on õige otsus. Ära põe ega stressa. Tean, et seda on kergem öelda kui teha, kuid peamine on, et võtad seda rahulikult ja mõnuga.

Ole tubli ja peamine on sisemine tasakaal ning hingerahu. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 06. December 2011, kl 21.16

Hei!

Foxlife, kõige olulisem tundub see, et saaksid veidigi sellele leevendust, mis sind häirib. Nagu ma aru saan, on üks osa sellest kaaluprobleem. Lootus on kõik mõtted kenasti Sulle kirja pannud.
Ma lisaks veel, et teades kuidas see osa probleemist meie elu ikkagi mõjutab, oleme me siis nii tublid või mitte, siis usun, et me siin kõik soovime olla sinuga koos ja muidugi oma asja ajades, ja soovime, et sul oleks, kui mitte palju parem, siis natukenegi. Jah, me oleme kusagil kauguses, aga olemas.
Ka pisike muutus on muutus. Usun, et tead seda.


Head õhtut.
Oleme koos.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 09. December 2011, kl 08.37

Hei!

67,1 täna.



Ikka edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 09. December 2011, kl 09.51

Teate, ma arvan, et ma tulen siiski tagasi jah. Teist nädalat järjest on kaalul kena langus ja hetkel on motivatsioon kõrgelthumbs up
Eelmine nädal oli langus -1,5 kilo ja sel nädalal -0,9 kilo. Kokku kahe nädalaga -2,4 kilosmiling smileysmiling smileysmiling smiley

P.s. Ma võin tabeli kah enda peale tagasi võtta, Lootus, kui soovid sellest pusimisest pääsedawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 09. December 2011, kl 11.03

Tere hommikust kõigile

smiling smiley

Mul on super hea meel, et kamp jälle koos ja kõik nii kenasti jätkub. Mul endal 85,5 ja kadu seega 0,6kg. Veel 0,5 ka siis on esialgne eesmärk käes.
Nüüd hakkab mul kibekiire aeg. Tööl peaaegu kõik päevad aasta lõpuni. Isegi 31 olen tööl. Minu kaks kutsat poegivad järgmisel nädalal ja see tähendab, et käed-jalad tööd täis. Praegu veerevad mööda tuba nagu väikesed pallikesed. Siis peab selle viimase kahe nädala sisse mahtuma veel ka sünnipäev. Ise vaikselt loodan, et kuna olen tööl siis ei ole aega eriti külaliste vastuvõtuks ja eks näis kuidas see "väike" ümmargune sünnipäev mööda saab. Esmaspäeval lähen veel ka Rootsi 3 päevaks.

See on tore Foxlife, et võtad tabeli endale. Minu arvuti ei taha kuidagi seda teha ja kasutan siis mehe oma, aga ta on nii arvutiinimene, et kui tal selle masina nina alt ära võtan siis ei oska ta seni kohe kuidagi olla ja ma pean siis kiirustama.

Vaatame siis ka teiste kaalud ära ja ma usun, et me kõik oleme ääretult tublid ning kaal kõigil langeb. Suveks tahaks ju vormi saadawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 09. December 2011, kl 18.35

Tere teile taas!
Jälle nädal möödas, kuidagi väga kiirelt on läinud.
Super et Foxlife meie kambaga jälle liitub. Supper tubli!!!
Minu kaalunumber näitas täna hommikul 83,0thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 09. December 2011, kl 18.41

Mul aga üks väike küsimus.
Kas see oleks väga ebaõiglane ja ebaaus, kui jätaksin tabelis enda kohalt ära eelmised numbrid ja paneksin nüüd sisse ainult need, kust uuesti alustasin. Mul tuli ikka kohe mõnusalt seda kaalu juurdesad smiley Nüüd jaäälegi on aga 2 nädalat nii ilusti läinud ja miinus, mida näen, annab kohutavalt motivatsiooni juurde. Et tahaks punase plussiga seda ära peletadaeye rolling smiley
Nii, et kui kõigile sobib, paneksin endale tabelisse kirja vaid kolme viimase nädala näidudeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 09. December 2011, kl 19.53

Minul ei ole selle vastu midagi. Muidugi annab positiivne number parema emotsiooni ja annab indu edasiseks.

Tubli oled.thumbs up Minu jaoks ei ole üldse oluline, et peaksid midagi tagantjärgi tabelise panema. Jäta see aeg lihtsalt tühjaks ja kõik. Võid ka kustutada üldse selle eelmise perioodi ja alustada täitsa neist kahest viimasest nädalast. See võib-olla ongi kõige õige. Teha leht puhtaks ja alustada.
Ma usun, et me oleme kõik sellega nõus, mida iganes teed, et uuesti edasi minna. Jaksu sulle ja kindlat meelt.the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 10. December 2011, kl 10.29

Hei!


Oi kui tublid kõik on! Foxlife, jälle, ei hakka Lootuse juttu kordama, mõtlen samuti, et oluline on, et saad edasi.

Nii vihmane on, aga toas on mõnus, küünlade ja kodutoimetustega.
Olge vaprad ikka.


M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 11. December 2011, kl 09.46

Fokslife, me kõik võitleme eelkõige iseendaga.....ei ole tähtis see mis oli, vaid see et liigud edasi paremuse poole j et sa pole käega löönüd. Just järjepidevus viib sihile. Hea öelda, raske teha, aga nii see on. Minagi püüan aina, loodan et kunagi jõuan ka oma sihini.winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 12. December 2011, kl 08.51

Tere uut nädalat!
Vabandan, et pole uut tabelit veel üles saanud. Oli päris hull nädalavahetus külaliste, kohtumiste ja tähistamistega. Aga kindlasti täna õhtul riputan ka tabeli üles.
Kaalule nädalavahetus halvasti ei mõjunudki. Täna oli väiksem kaal kui reedelthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 12. December 2011, kl 09.48

Hei,hei

Tore nädal tuleb. Edu meile kõigile ja meeldivaid sündmusi.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 12. December 2011, kl 20.40

Siin siis meie uus tabel. (Koos minu kohutavate numbritegaconfused smiley)
Loodan väga, et see duelliga taasliitumine mul nüüd vastupidise efektiga poleeye rolling smiley
Aga tublid oleme küll!thumbs up


Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 14. December 2011, kl 09.19

Hei-hei! Kuidas meil läheb?
Mul küll natuke plussis hetkel aga eks põhjuseks ole see, et nädalavahetusel oli söömine minimaalne ja nüüd, kui korralikult söön, siis kohe pluss. Aga kõndida sain kah eile jälle. Pool maad töölt jala koju. Tuleb u 30 minutit jalutamist. Asi ju seegi. Täna kindlasti kah. Õnneks ilmad hetkel soosivad veel väljas kõndimist. Aga siin nüüd millalgi tahaks osta ikkagi spordiklubi kaardi endale.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 14. December 2011, kl 17.25

Hei!

Mina ka tagasi kodus. Muidugi tähendab see, et 3 päeva ei pannud midagi kirja ja söömine oli ka juhuslik. Eks reede näe tulemust. Ma ei põe, tuleb, mis tuleb. Endal on mõnus olla ja see on kõige tähtsab. Stokholmis sai muidugi jala kõnnitud vanalinnas ja tegime tiiru peale. Mäletan 2010 a. kevadet, kui käisin Helsingis ja ei jõudnud kuidagi liikuda. Laeva jõudes olin valmis jalad laealla tõstm. Eile aga ei olnud mingit probleemi liikumisega. Laevas loobusime ka rootsilauast ning sellest mõtetust õgimisest.
Nüüd homme siis taas õige söögi ja joogi juurde.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 14. December 2011, kl 18.57

Ma tegin täna elus esimest korda läätse suppi. Oi, see tuli heatongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 14. December 2011, kl 21.07

See supp on tõesti hea. Kas oled proovinud kartuli aseme kinoad? Ma tegin esimest korda kinoa salatit ja pakkusin ka mehele. Mind üllatas tema positiivne suhtumine sellesse uude asja. Salat aga oli tõesti maitsev. Nüüd pakun keedetud kinoad ka kala juurde.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 15. December 2011, kl 08.47

Ma söön kartulit väga harva, seega ei teki vajadust seda ka asendada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 16. December 2011, kl 08.32

Hei!

Kaunist reedet kõigile.
Minul kirja 66,8. Püüan praegu niiii väga, et jõuluõhtuks veidigi eelist saada smiling smiley, noh iseendaga muidugi. Olen mõelnud, et jõuluõhtul ehk lähen teadlikult rütmist välja-õhtul mitte süüa asemel söön, aga edasi katsun ikka joonel püsida. Unistan 64-st.
Ootan põnevusega, kuidas teil on läinud!


Tervitades
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 16. December 2011, kl 11.39

No niispinning smiley sticking its tongue out

Minultäna siis 85,2. Seega taas 0,3kg kergem. Veel nädal ja siis on jõulud. Mul vaja veel 0,2kg maha saada ja siis onäha.n esialgne eesmärk käes. Loodan, et saavutan selle kuigi tuleb taas pöörane nädal. Lapsed plaanivad mingit üllatust ja ma ei tea praegu millega see päädib. Kui just ei saavuta seda eesmärki pole ka hullu. Suveni on aega ja siis tahaks küll oma lõpliku kaalunumbrit näha.

Ootame siis teiste tulemusi ka.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 17. December 2011, kl 12.11

Tere taas!
Minu kaal siis 82,9

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 17. December 2011, kl 14.50

Ja läkski nii, nagu ma arvasin. Kohe, kui liituda kellegagi kampa, tuleb plussnädalconfused smiley
Kaal 99,5 ja seda on ta olnud nüüd viimased 4 päevaeye rolling smiley Ja ma lihtsalt ei mõista, sest olen olnud söögiga väga tubli.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 17. December 2011, kl 21.58

Ära heida meeltsmiling smiley Võta rahulikult. Usun, et kui sa sellele ei mõtle nii palju siis vast läheb taas alla.
Mõtle, mis sa tegid teisiti nendel toredatel nädalatel kui kaal langes.

Ma ise mõlgutan mõtteid ikkagi loobuda loomsest. Praeguseks olen võrdlemisi suurel määral vähendanud loomseid produkte aga kitsepiim ja kitsejuust on jäänud ja muidugi kala. Teen ühe nädala proovi ja siis paistab kas sobib mulle.
Olen ka valgest nisust loobunud. Asendasin nisujahu speltanisuga. See sobib mulle hästi. Ma tahaks oma toitumise ikka ümber korraldada aga see võtab aega ja muidugi ka kulutused on märkimisväärsed esialgu.

Sinule Foxlife soovin külma närvi ja rahu, ainult rahu. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 18. December 2011, kl 11.14

Tabel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 19. December 2011, kl 18.41

Minu alamägi jätkub. Mitte konkreetselt kaalu osas. Kaalu peal ma täna ei käinud aga tervisega küll. Olen seljaga siruli. Arst kirjutas kohe haiguslehe ja kahed uued rohud. Üritan nende najal ennast homme siiski tööle vedada, sest seal pidi hullumaja olema.
Ja lahkumineku piinad jätkuvad kahsad smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.