Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 19. December 2011, kl 22.40

Ole vaper. Ma soovin sulle kiiret paranemist.Püüa leida sisemine tasakaal.Ära mingil juhul süüdista ennast mitte milleski. Nendes asjades on kaks osapoolt ja ei saa olla nii, et ainult üks on süüdi. Seekord läks nii, aga usu -eluläheb edasi ja sul on sellelt elult veel palju saada.

Kauneid jõule sulle.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 20. December 2011, kl 12.14

Hei!


Foxlife, rõõm on alati kusagil peidus. Võin seda öelda, sest oma elus olen ka ühtteist üle elanud. Jah just üle elanud. Ei ole lihtne, aga lootma peab. Inimene ei ole maalima sündinud kannatama. Kui on see raske aeg, siis ükskord läheb paremaks.
Soovin Sulle , et julged iseendas kuulata ja uskuda, et ka Sina oled hoitud. Isegi kui inimestelt seda ei saa.

Kõike head
Rahulikku jõuluaega!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 23. December 2011, kl 08.10

Hei!

Sama, mis eelmine kord, 66, 8. Need jõulumaitsmised ja oh, mis veel saama hakkab. Jalutuskäigud PEAVAD olema päevakavas nr. 1 smiling smiley
Teile kõike kaunist ja head!

M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 23. December 2011, kl 10.59

Käes on siis juba viimane kaalumine enne jõulupühi ja minul on 84,9 käes. Eesmärk on saavutatud. Nüüd saab pühiveidi rahulikumalt võtta ja siis uue hooga suveni välja.

Kauneid ja rahulikke pühi kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 24. December 2011, kl 14.01

Tere taas!
Kauneid Jõule teile ja ärge üle sööge!
Minu kaal eilse seisuga 82,8, loodan siiralt et see püsiks selle pühade mölluga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 24. December 2011, kl 15.30

Minul oli eile 99,8. Jälle plusssad smiley Ja haige olen kahsad smiley Ei lähe hästi need jõulud.

Teie aga nautige jõulu täiel rinnal!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 24. December 2011, kl 22.42

Kallis Foxlife!

Kõigepealt soovin sulle tervist. Saa ruttu terveks ja siis lähme edasi eks. Väikeste sammudega aga ikkagi edasi.
Kauneid pühi ja hingerahu sulle.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 24. December 2011, kl 22.52

Kaunist Jõuluaega ja usku paremasse!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 26. December 2011, kl 11.27

Siin uus tabel jälle.
Lootus, Sa oled minu iidol!!!! Uskumatu, kui järjekindlalt Su kaal on langenud kogu selle aja, ilma ühegi pluss-nädalata. See väärib kohe suuremat tunnustust (vihje Kaaluabilewinking smiley)
Kokkuvõttes oleme aga kõik tublid. Koondtulemus vähemalt kõigil roheline ja miinusthumbs up


Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 26. December 2011, kl 11.32

Ja paistab, et Lootusele võib õnne soovida ka suure Jõuluvõistuse 2. koha puhulhot smiley Tubli!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 28. December 2011, kl 10.47

Torm viis meilt voolu ja nii ei ole nüüd mitu päeva päevikut täitnud ega saanud ka siia foorumisse.
Minu õnnitlused kõigile. Teineteise toetus on nii hea ja kui on kellega oma muresid- rõõmusid jagad see veel topelt hea.

Jõuluduell lõppes. Pole veel ise selle kokkuvõtet vaadanud. Tulin kohe meie kokkuvõtet vaatama. Ilus aastalõpp kõigil. Ma usun, et me jätkame edasismiling smiley Meie ju ei pannud mingit lõppaega paika.Isegi, kui tuleb pühadeaeg plussi midagi - pole hullu. Peaasi, et ei muutuks see söömine ja kaalu kinnisideeks.Võtame vabalt ja rõõmuga. Ise planeerin ikka muuta oma söömisharjumusi. Kuna hakkan uuel aastal pidama loenguid tervislikust toitumisest siis pean kindlasti oma kaalu korda saama. Ei sobi ju rääkida üht ja tegelik pilt on kuulajatele teine.

Vaatame mida teevad pühad meiega. Kas saavad meist jagu või oleme tugevamad oma isudest.Ise ostsin forelli ja mõtlesin teha ahjus aga voolukatkestus pani asja paika. Pidin soola panema ja nüüd on päris suur karp täis soolaforelli. Ka hea süüa küll kuid peolauale pean midagi muud tegema. Eile oli üks sünnipäev ja seal pakuti vaid torti ning õunakooki. Võtsin väikse tüki torti ja kahjuks pettusin täiega. See tundus nii maitsetu ja mõtetu, et kahetsesin oma nõrkust. Õnneks oli tegu tõesti väikese tükiga ja nüüd tean, et ma ei võta enam ka sellist torti suu sisse. Varasemalt olen loobunud kõikidest poe- ja kohvikutortidest.

Kaunist pühadeaega kõigile ja muidugi imelist aastavahetust.Peame vastu. Koos oleme tugevad.smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 28. December 2011, kl 11.35

Ja mina võtsin täna tööl just 100 grammise tüki Pihlaka kohupiima-jõhvika tortithe finger smiley Pihlakas teeb ikka häid torte. Ja 100 grammi täitsa piisas, et suu magusaks saadasmiling smiley Peale tööd pool maad jala koju, seega süümekaid kah ei tunnewinking smiley
Aga tunne on muidu selline nagu hakkaks jälle haigeks jäämaeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 28. December 2011, kl 13.01

Oi ei kallis Foxlife. Ära jää haigeks. Võta kohe sooja taimset teed(millega iganes) ja sisenda endale, et oled terve ja tugev.
Need aasta viimased päevad pea vastu, et uude astuda tugevana. Soovin sulle tugevat tervist.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 28. December 2011, kl 14.07

Hei!


Kaunist aastalõpu poole minekut kõigile teile. Lootus, palju õnne!!! Oled meile tõeline eeskuju kuidas püsida teel.
Foxlife,hellita ennast jah, et haigus süveneda ei saaks!!!
Üritan siin mõne päeva jälle veidi lahjemalt saada, sest mõned päevad on ikka rütmist väljas olnud küll, kaalule pole tahtnud minnagi. No ei ole ikka alati seda tahtejõudu.


Tervitades
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 30. December 2011, kl 08.35

Hei!

Ongi tulemus käes. 67,5. Egas midagi, tõele näkku vaatamine on ainult hea, saab ehk midagi muuta. Loodan, et teil on paremini läinud.
Ise olen 2 päeva ka kõndimas käinud, aga tulemus ikka kehva.


Parimat
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 30. December 2011, kl 17.01

Tere,tere

Tunnistan ausalt, et ei kaalunud end täna. Mõtlesin juba jõulude aeg,et jätan nädala vahele ja kaalun alles uue aasta esimesel reedel. Püüan mõistlikult süüa(kui mõistus ikka koju jääb) ja kuna vana lõpp ja uue algus on ka tööpäevad siis saab õnneks liikuda.

Loodan väga, et kaal ei tõuse või kui tõusebki siis mitte eriti palju. Panen ka plaani paika nendeks 6. kuuks, et suveks ikka jõuda õigesse kaalu.

Kuna homme olen tööl jakoju jõuan alles õhtuks siis soovin juba praegu kõigile toredat vana aasta ärasaatmist. smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 30. December 2011, kl 17.11

Lootus, aga mis numbri ma Sulle siis tabelisse panen? Kas sama kaalu, mis eelmine reede? See oleks vist kõige õigem?eye rolling smiley

Minul jälle plusssad smiley Ma võin oma surivoodil kah olla, aga söögiisu ei kao mul kunagiangry smiley Kaal siis 100,3. Aga õnneks hakkab esmaspäevast uus elu. Soetasin nimelt endale spordiklubikaardithumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 30. December 2011, kl 18.00

Pane jah eelmine number. Oleks ma linnas siis ilmselt ostaks ka spordiklubi kaardi, või läheks vesiaeroobikasse, või....Aga kahjuks ei ole see kuidagi võimalik. Nii jääb ainult kepikõnd ja kodused riistad.

Ma ütleks,et söögiisu eriti ei ole ja ei oska ka midagi tahta. Kuna olen ka homme tööl siis jääbki kogu söök juba pidusöögiks, sest päeval ma eriti ei söö. Võib-olla võtan päeval mõne toorsalati.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 31. December 2011, kl 17.10

Head sõbrad!

Soovin, et teie unistused ja soovid, mis südames ootavad täitumist, ka tõeks läheksid. Muide, neil, mis meile tõeliselt olulised, on võime ka täide minna.
Kohtumiseni uuel aastal ja ikka vapralt oma teel edasi!!!


M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 01. January 2012, kl 08.51

Head uut aastat!

Toredat ja tegusat aastat kõigile. Rasvadele kadu.

hot smiley hot smiley hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 02. January 2012, kl 09.50

Head uut aastat ka minu poolt!!! Et selle kaalulangetamisega läheks ikka paremini kui eelmisel aastal!winking smiley
Uus tabel tuleb alles õhtul, kuna nädalavahetus oli väga tegus ja arvutis polnud aega olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 02. January 2012, kl 18.41

Kellika kaalunumber puudub. Kellikas, auuuuu!eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 02. January 2012, kl 20.16

Tere ja head uut aastat teile!

Jõudsin ka lõpuks arvutini, minu kaal oli reedel 30.12.2011 82,6 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 05. January 2012, kl 16.13

Ma ei hakkagi tegema praegu tabelit. Panen järgmine kord kahe nädala näidud korraga.
Kuidas teil muidu läheb? Minul mitte eriti hästi. Kaal eriti ei lange ja trenni pole saanud. Tänaseks plaanisin esimest käiku aga 3 päeva on päkk kohutavalt valutanud, paistes ja nagu õhku täis. Kõndimine on vaevaline ja no minu trenn olekski koosnenud suuresti jooksumatil jooksmisest või kõndimisest. Eks leidub kindlasti võimalusi teha midagi, mis jalgu ei koorma aga see valu on mu meeleolu nii nulli tõmmanud, et kui veel hommikul olin 100% trenni minemas, siis nüüd on sellest tuhinast vaid riismed järelsad smiley Üritan kuidagi ennast joonele saada siiski.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 06. January 2012, kl 09.14

Hei!

Tervitused.
Et kuidas läheb. Muidu ei saa kurta, kõndimas on saanud käia üsna korralikult, aga kaaluga on ikka nii, et kirja see, mis eelmisel korral, 67,5.
Mõtiskleda ja asja juures rohkem olekut on kindlasti vaja rohkem. Õnneks pole tahe kuhugi kadunud.
Usun, et kui Sul, F. on kah tahet, kasvõi natukene, siis võib need killukesed kokku korjata ja ikkagi jõuda ...edasi. Paranemist Sulle ja ikka edasi!Võita on rohkem!
Ps. mis Sul selle päkaga juhtus?
Kas Sulle ujumas meeldib, see sobiks vist ka haigele päkale....
Mina täna kõndima ei saa, üritan toidusedeli jälgimisel hoolikas olla. Tänane lubadus smiling smiley

Parimat kõigile
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 06. January 2012, kl 13.32

Tere, tere!

Mar, mul on reumatoid artriit. Ja päkad on need, mis aeg-ajalt vajavad kohalikku ravi. Täna olengi kodus. Õnnestus saada arstile, kes süsti ära tegi. Nüüd olen voodipatsient vähemalt tänase päeva, et rohi rahulikult sees püsiks (kõndides võib liigeste vahelt välja tulla) ja mõjuks. Ja mõjub küll, sest kohutavalt valutab aga eks see olegi selle märk, et rohi aitab. Homme kindlasti võin juba liikuda. Aga jah, 2 nädalat ei tohi ikkagi selle jalaga ei joosta ega hüpata. Seega, trenn piirdub vaid ülakehaga. Pole midagi teha. Käima peab, muidu läheb raha raisku.

Ja üllataval kombel näitas kaal mulle täna päris head miinust. Kaal siis 99,5.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 06. January 2012, kl 15.10

Terekest siis

Nagu arvasin, nii ka sai olema. Uuel aastal alustan siis taas veidi suurema numbriga kui oli eelmisel aastal.

See pühade ja sünnipäevaralli andis tagasilöögi. Tänane kaal siis 85,5. Pole hullu midagi. Mis oli-see oli ja nüüd uuesti algusest pihta.

Foxlife- head paranemist ja eks siis kui tervis lubab saab jälle veidi liigutada. Kas oled aru saanud, mis kutsub valud esile?Kas ilmastiku muutus või midagi muud?

Ma ei taha lubadusi anda aga eesmärk on seatud ja tahan sinna jõuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 07. January 2012, kl 13.14

Hei!

F. aga kuidas selle ujumisega on, kas see sobib või on vesi liiga jahe liigestele?
Mõtlen lihtsalt, et mis variandid on, muidugi oled Sa ise kindlasti selle peale mõelnud.
Kas on paremaks läinud?
Kellikas, Sa oeld eriti tubli-pühade ajal nii hea tulemus smiling smiley
Lootus, minu meelest on Sul nii väike pluss, muidugi tuleb sellest kohe kinni haarata, aga usun, et Sinu toimatamisi nähes, siis seda Sa teed. head eesmärgi suunas minekut Sulle.

Ise püüan ikka kah rajal olla, hetkel on seisak, ei teagi miks, aga ei mõtle väga, sest olen üsna korralik olnud. Täna üritan vahele rohelist teed juua ja eks paisatab siis.
Pean ka läbi mõtlema ja endale mingi eesmärgi panna, hetkel on iga päeva eesmärk, päev korralikult õhtusse saada ilma kõrvalkalleteta smiling smiley

Parimat
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 08. January 2012, kl 22.07

Tere kõigile.smiling smiley

Kaks päeva uuest nädalast läinud ja kõik on nii sassis. Laupäev olin tööl ja sõin hommikust kella 7 ajal ning siis läks kõik upp.Nii kuni õhtu kella 11. Siis jõudsin purunäljasena koju ja jõin teed ning sõin paar võileiba.Täna jälle läks kõik valesti ja mul süda natuke kripeldab, et nii võib kaal ikka tõusma hakata. Püüan uuesti rajale saada.

Loodan Foxlife, et sul tervis parem.Parem tervis tõstab ka enesetunnet jne. Muidugi on liikumine tore ja vajalik aga kõige tähtsam on ikkagi õige toitumine. Ma ise tahan ikkagi minna üle taimetoidule. Olen uurinud seda asja ja kuna liha on viimasel ajal ka vastu hakanud, siis vast ongi õige tee just taimetoit. Ise arvan, et jätan küll muna ja kitsepiimatooted sisse. Kuna taimetoitlastel on valguallikaks just soja ja oad siis minule nad ei maitse. Sojat ei taha kohe üldse suu sisse võtta. Uba võin süüa vahel aga mitte igapäevaselt. Võtan aja maha ning mõtisklen oma toitumise üle natuke.
Need on mu tänased pühapäevaõhtused mõtted. Homme on vaba päev ja just hea mõttetööks.
Kena nädala algust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 09. January 2012, kl 07.52

Vesiaeroobikas olen käinud aga hetkel jääb see variant kahjuks välja. Ja ma rohkem siiski naudin jõusaali.
Haiguse ägenemisi tuleb ette täitsa suvaliselt. Ka keset suve on olnud. Muidu jah RA puhul on nii, et kui ilmad muutuvad külmemaks (niiskemaks), siis see annab liigestes tunda. Mul õnneks mitte erti palju.

Tabeli jaoks ootan taas Kellika reedest kaalunumbrit.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.