Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 09. January 2012, kl 21.37

Teen tabeli ära, kuigi Kellika kaal puudub. Eks saab ka järgmine kord kirja panna. Edaspidi oleks aga hea ikka õigeks ajaks näidud saada, muidu jääme kiidutabelist välja. Vahest ju tore seal oma nime näha, annab indu juurdesmiling smiley
Mina alustasin täna siis trennihooajaga. Esimene trenn tehtud. Homme jälle. Loodan vaid, et kaal nüüd väga äkki tõusa ei hakka suuret trennišhokistgrinning smiley


Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 09. January 2012, kl 22.23

Minagi tegin oma käimise täna ära kuigi pearinglus oli tugev. Söömine oli ka täna kontrolli all.Peale käimist jäi 82% järgi. Jõin selle peale veel rohelist teed(ilma magusata) ja praegu tunnen, et kõht on tühi. Peab vist magama minema. Hommikul saab jälle midagi head(ilmselt hirsipudru) süüa.

Head õhtu siiswinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 10. January 2012, kl 07.48

Hei!


Aitäh tabeli eest. Foxlife, kui tead et kaal tõusta võib trenniga, siis on see pluss sellest, aga teadmine, et trenn tehtud on ju kindlasti hea. Ise käisin kah siin kõndimas, kah kaal tõusis, aga olen rahulik, sest tean, et see on normaalne, eriti kui kaua pole käinud.Kõndisin siin 8km. Mõtlesin just, et Lootus, Sina oled ikka olnud tubli käija,innustusin ka sellest kui lugesin kord Su kirjutist, et jalasääred on sul ilusamaks läinud. Mulle väga meeldib käimine, aga viimasel ajal pole õnnestunud.Kaaluabisse tuleku algul tegin ikka pea iga päev kepikõndi 1 tunni. Oma sääred mulle ka ei meeldi väga, on liiga jõulised. Oleks tore kui saaks kõndimisega neid veidi peenemaks. Mul on küll ka tööle minna 7km, oleks tubli , lähekski sinna jala. Vaatan kuidas sujuma hakkab, äkki saan.

Kõigile jaksu edasi astuda, ja Lootus, mõtteid ja äratundmisi Su toiduvaliku vallas. Tean, et Sa oled nii tubli kuulaja iseendas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 10. January 2012, kl 09.19

Tuli praegu meelde, et juba ammu tahtsin Lootuselt küsida, et Sul nüüd nii suur langus toimunud, äkki oleks võimalik näha enne ja pärast pilte?winking smiley Võid ju pea pildilt maha võtta, kui tahad anonüümseks jäädawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 12. January 2012, kl 22.45

Hei, hei

Käimine on tõestimu sääred veidi kõhnemaks teinud. Nüüd lähevad juba pikasäärega saapad jalga ja kummikutel keerasin ka sääre üles. Mõnus.

Piltidega on veidi viletsalt. Ma ei oska välja mõelda,kuidas neid sulle Foxlife näidata. Ma ei tahaks siia üles panna nagu tabelit saab panna. Muidugi ei ole mul selle vastu, et meie duellitajatele end näidata aga kõigile küll mitte. Ma otsin oma piltide seast mõned välja ja sina mõtle kuidas neid saab näidata.Ekssmiling smiley

Ma püüan kuulata oma keha ja see,mis ma kuulen on ikka - taimetoit. Olengipüüdnudikkalihast loobuda aga veel mitte 100%. Eile küpsetasin endale speltajahust saia.Arvasin, et söön seda üksi aga kus sa sellega.Mees oli kampas kohe ja nüüd vaatan, et pean tegema homme uue. Homme siis näemetaas.Ma pole nädala jooksul kaalule astunud.

Homseni siis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 13. January 2012, kl 18.16

Hei!

Kuidas läheb?
Minul kirja 67,3. No ei saa liikuma. Ise olen liikunud, aga söögiga veidi patustanud st. mitte hirmsasti üle söönud, aga pisut ikka ja seetõttu pole erilisi tulemusi. Eks siis peab edasi jälle püüdma korralikum olla.

Tervitades
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 13. January 2012, kl 18.17

Ps. mina tahaks küll pilte näha. Äkki saad, Lootus,meile mailile saata, anname sulle aadressid ja....või saab kuidagi erakirjas, kõigile eraldi, siis ei pea siia üles panema ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 14. January 2012, kl 11.28

Tere ka minu poolt!
Läks nagu arvasin. Kuigi olen vaid 2x trennis käinud, on nädalaseisuga kaal natuke tõusnud. 99,8. Võibolla tegi karuteene ka neljapäevaõhtune külaskäik ja seal vaesest üliõpilasest sõbranna pakkus vaese üliõpilase sööki - keedetud pelmeenegrinning smiley Kuna mulle aga keedetud pelmeenid eriti ei meeldi, aga sõbrannat mitte söömise ja nina krimpsutamisega solvata ei tahtnud, siis uhasin pelmeenide peale kõvasti hapukoort ja soola, et läheks paremini alla. Ports oli suur ja ajas ikka kõhu päris korralikult punni. Aga pole hullu. Kui nüüd suudan oma plaanidest kinni pidada, siis kindlasti täna ja homme on plaanis trenn.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 14. January 2012, kl 20.02

Hei!

F., tore lugeda, et oled plaanides trennilainel. Ise pole õnnestunud midagi teha.Loodan väga, et õnnestub jälle kõndima saada.
Pusime ikka edasi, ei te kus Lootus ja Kellikas on. Kuuleks, kuidas läinud on.

M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 15. January 2012, kl 03.34

Jah, tore oleks neist ikka pühapäevase päeva jooksul kuulda. Seekord plaanin tabeli üles panna juba pühapäeva õhtuks ja kelle näit jääb hiljaks, saab tabelisse risti.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 15. January 2012, kl 06.31

Tere varahommikut

Sain ka mahti arvutisse tulla. Kaaluga on nadilt. Jäi seisma. Pühade hea parem ei taha mitte kehast ära minna. Kaal siis sam.

Vaatasin oma pildid üle ja leidsin selle pildi ajaliselt, kus ma kaalu alustasin. Kahjuks ei ole mul praegust pilti. Homme on vaba päev ja siis teen uue pildi. Saadan siis meilile. Foorumisse ei taha ikka panna. Olen nüüd viimastel päevadel söönud imevähe loomset ja kuna kitsed ei lüpsa praegu siis ostsin omale riisipiima ja tarbin seda. Ikka siht taimsele toidule.
Muidugi on ka liikumist olnud vähe. Püüan järjele saada.

Oodake siis pilte ja saatke oma meiliaadressid. Foxlife oma on mul olemas.
Kena lumist pühapäeva. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 15. January 2012, kl 09.08

Tere!
Minu kaal 83,0

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 15. January 2012, kl 14.23

Minu aadress hy.merty@hot.ee
Ootan pilte põnevusega.


Tervitab
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 15. January 2012, kl 16.33


Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 15. January 2012, kl 21.49

Saatsin pildi ära. Loodan, et tuli läbi.spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 15. January 2012, kl 22.02

Kahjuks sulle, Mar11, saadetu tuli tagasi.Midagi ei klapi selles aadressis.eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 16. January 2012, kl 07.53

Hei!

Vabandust, mu postkast oli täitsa täis. Tegin nüüd puhastust. Kui saad, saada palun uuesti.


Rõõmsat uut nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 16. January 2012, kl 11.43

Saatsin uuesti. Loodan,et saite kätte.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 16. January 2012, kl 20.50

Jah, esimese pildi sain kätte. Nüüd jään huviga järge ootamawinking smiley
Mul trennis käidud ja hea ollaspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 17. January 2012, kl 07.54

Hei!

Minulgi pilt käes. Aitäh usalduse eest, et näitad. Ootan kah nüüdset muutusepilti.
Hästi tubli oled ikka olnud, et oled valinud muutuse olukorras, kus muuta annab.
F. nii hea et Sul hea!
Vaatan, kas õnnestub varsti jala tööle minna, 7km.

Edu meile!
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 17. January 2012, kl 19.48

Lootus!


Veelkord aitäh Sulle piltide eest. Tahan öelda, et oled väga armas inimene, nii seest kui väljast.
Soovin et jõuaksid eesmärgile, mis Sulle endale oluline on. Seda teab ikkagi igaüks ise.
Ja imetlustväärt, et oled nii palju suutnud!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 17. January 2012, kl 19.56

Tänan Mar11. Vaatasin praegu just telekast seda paastumise juttu. Selline jutt ja need suured lubadused kaalu kaotamiseks peaks olema keelatud massimeedias. See kõik on poolik jutt ja inimesed kuulavad-vaatavad ja püüavad siis järgi teha. Tulemused võivad olla väga kurvad.

Ma püüan oma eesmärgile läheneda läbi tervisliku söögi ja liikumise. Tulemus ei saabu nii ruttu kui tahaks aga pisitasa ikka. Tee on veel päris pikk aga iga kaotatud grammiga tunnen, et tervis paraneb ja olemine muutub üha paremaks.

Soovin sullegi oma eesmärkide saavutamist. Lähme koos edasi. Oleme ju nii tublid.thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 18. January 2012, kl 18.47

Lootus, märgatav ja totaalne muutumine. Lihtsalt super saavutus minu arust. Oled väga tubli!!! Ei jõua ära kiita ega imetledawinking smiley Superthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 18. January 2012, kl 19.50

Tänan Foxlife. Ma ise olen ka praegu enda saavutatuga rahul aga ikka edasi. Peaaegu teist sama palju ju veel ees maha võtta.
Mõtisklen praegu just selle üle, et teha ettevalmistusi 40 päevaseks paastuks(see algab siis 22.veebruarist). 2 aastat olen seda teinud ja igati hästi hakkama saanud. Esimene kord just seal Egiptuses algas ja siis kodus jätkus. Tookord loobusin lihast paastu ajal.Eelmisel aastal loobusin lihast ja kõigist piimatoodetest. Nüüd siis ilmselt samas võtmes taas.
Minu jaoks on ikka kõige probleemsemaks need päevad kui tööl olen. Päev jääb väga pikaks. Tavaliselt on tööpäev 14 tundi(seda koos teekonnaga tööle ja tagasi) Külma sööki ei taha ja võileibu ka mitte. Pean minema kuskile söögikohta ja vot seal ma ei oska kuidagi valida. Olen viimasel ajal hakanud seal suppe võtma. Ilmselt kõige "ohutum" valik. Vahepalad võtan siis kaasa. Mul veel talveõunu alles ja need on imehead. Kuidas teie oma tööpäeva toitumise olete korraldanud? Kas on selles ka mingi korrapärasus? Kas jälgite ka söögiaegade vahesid? Mina püüan ikka jälgida, et ei läheks pikemaks kui 3 tundi. Kuid vahel ikka juhtub, et sööd hommikul vara(nii 5-6 aeg) ja siis saad alles peale 9 õhtul süüa. Tunnen, et see ei ole õige ja mul on tavalisel sel juhul väga halb olla.
Vot nii on minuga lood.
Oleme siis tublid ja reedel teeme taas kokkuvõtte.smiling smiley



Toimetatud 2 kord(a). Viimati lootus 18.01.2012 19.52.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 19. January 2012, kl 08.46

Hommikust!
Minul on söögikorrad iga päev täpselt ühel ja samal ajal. Ainukene miinuspool on see, et mul on ära jäänud hommikusöök. Mõjutasid seda kindlasti lahkuminek ja nüüd ka majanduslik olukord. Siiski joon igal hommikul vähemalt klaasi keefiri ja tööl tassi kohvi piimaga. Muidu on aga hommikusöök alati kell 7.30, lõuna kell 12 ja õhtusöögi sätin alati kuskil 17.30 paiku. Trennipäevadel on trenn peale õhtusööki ja peale trenni vahest söön midagi väikest.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 19. January 2012, kl 13.52

Tere taas

Kas sa vahepalasid teed omale? Kindlad kellaajad on väga head. Kahjuks saanise sellest kinni pidada ainult siis kui kodus olen. Minule sobib väga selline range kellaajaline söömine. Tööl olles ei kuku kuidagi välja.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 19. January 2012, kl 15.18

Hei!

Mina söön hommikul korralikult, siis mingi 10.30 on vahepala ja 12.30 on soe lõuna ja siis kusagil enne 6-te üritan veel midagi süüa. Üldiselt väldin hiljemsöömist. Aga vahel kui enne 6-te ei õnnestu süüa, siis kipun midagi õhtul võtma. Olen näinud, et kui ikka kinni pidada sellest korralikumast variandist, siis kaal langeb üldjuhul. Aga nagu olen tunnistanud juba mõni aeg, peale suurema arvu kg kaotamist olen , piinlik küll, liiga mugav. Õnneks pole ka juurde korjanud, aga võiks ammu juba eesmärgil olla. Aga võiks-seid ja olekseid ju pole nii et, reaalsusele tuleb tõsimeelselt näkku vaadata smiling smiley

Vat nii
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 20. January 2012, kl 07.41

Hei!

67,2.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 20. January 2012, kl 08.49

Hei,hei

Arvasin, et olen esimene aga sina Mar11 olid kiirem. Sel nädalal läks kaduma 600g. Kuigi olin kodus terve nädal, püüdsin midagi ikka ära teha. Tegin kenasti kepikõndi lumes ja loobusin täielikult kohvist. Joon nüüd vaid taimeteed. Mul oli kogu aeg selline tunne, et kohv ei ole mulle hea ja hoiab midagi kinni. Vaatasin oma talumatuse testi üle pika aja ja seal kirjas, et kohvi ka ei tohi. Vot nii. Olemine on hea ja kiirustan nüüd tööle. Tulevad kiired ja pikad päevad. Olen 5 päeva järjest tööl ja koju jõuan vaid magama. Muidugi lähen tööle ikka jala.

Ilusat nädalavahetust kõigile.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 21. January 2012, kl 12.59

Minu eilne kaal oli 99,2. Vähemalt langus.

Vahepalasid ma ei söö, kuna mul ei teki vajadust nende järgi, ei tunne nälga vahepeal. Võibolla ei tunne nälga ka sellepärast, et need vahed on mul täidetud tööga ja joon vett.

Hetkel olen aga kahjuks haigesad smiley See haiguste jada hakkas mu eelmisest korrast, vahepeal olnud töökaaslased ja nüüd jõudis ringiga tagasi minu juurde. Ainuke jama selle juures on see, et trenni ei saa. Nii tahaks.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.