Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 18. February 2012, kl 14.21

Tere laupäeva!
Olen täna pool päeva jamanud netiühendusega ja ruuteri konfimisega. Nüüd sain lõpuks valmis ja pea hullult valutab. Ja siis tulen siia foorumisse ja esimene asi, kohe pahandamaangry smiley Söönud pole kah veel täna midagi. Täidan tabelid ära ja siis süüa tegema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 18. February 2012, kl 15.17

Tere,tere

Kahju jah, et inimesed ei loe korralikult seda, mis on ette kirjutatud ja siis külvavad segadust ka teiste hinge. Selline asi ajab tõesti hinge täis.

Peavalu on vastik valu ja ehk läheb üle kui kõhu täis sööd või siis lähed jalutama. Värske õhk on ka vahel hea.

Võta rahulikult seda vaba päeva ja naudi. Peaasi, ära üle pinguta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 18. February 2012, kl 18.43

Üle ma pole täna kindlasti pingutanudspinning smiley sticking its tongue out Peavalu kadus söögiga ja kuigi mul oli plaanis alguses minna jalutama aga siis sõbranna helistas ja mainis, et väljas vastik tuul ja sellega kadus ka mu soov välja minna. Nüüd aga on kaminas tuli, pokaalis valge vein ohtra jääga ja ootan sõbrannat külla. Chill!spinning smiley sticking its tongue out

Lootus, saatsin Sulle meiliga ühe küsimusewinking smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati foxlife 18.02.2012 18.46.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 18. February 2012, kl 19.23

Vastasin su meilile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 19. February 2012, kl 12.01

Tere pühapäeva!
Väljas on täpselt selline ilm, et tubane on täna ideaalne olla. Plaanin täna kodust spaad teha, mullivanni, pärast midagi head süüa ja lihtsalt lebotamist.

Kuidas teil läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 19. February 2012, kl 14.15

Tere, tere

Mina käisin väljas sõitmas.Lumevaalud on päris suured aga kuna see sõit oli kohustuslik siis polnud valikut. Õnneks läks kõik hästi ja nüüd taas kodus. Tavalised rutiinsed tegevused: maja kütmine, õhtusöögi valmistamine,pesu pesemine, koertega jändamine ja ongi õhtu käes. Kutsikad on kõik uute omanike juures aga vanad tahavad ka tähelepanu.

Tänane pühapäev kujuneb ilmselt üsna tavaliseks.

Sina naudi ja lebota. See on vahel nii vajalik. Kauneid hetki sulle.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 19. February 2012, kl 16.20

Seekordne tabel:

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 20. February 2012, kl 07.47

Hei!

Rõõmsat algavat nädalat.
Aitäh F. tabeli eest, nii ilus, selge, hea vaadata.
Minu nädalavahetus oli väga söögirohke kahjuks. Ju näeb, mis reedel kaal näitab, hetkel ei julge astudagi. Igatahes täna haaran kohe sarvist.


M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 20. February 2012, kl 08.04

Heia

Kena töönädalat teile. Mul omal veidi vabam. Lähen tööle alles laupäev ja pühapäev. Hommikusöök söödud. Kõik kenasti tasakaalus ja isegi kaloraaž on vastav soovitustele. Panin ka nisuterad likku ja siis hiljem idanema. Kevad on ikka täiega hinges. Kisub kangesti seemneid ostma. Kuna on Keilasse minek siis kindlasti ostan midagi. Tahaks just maitsetaimede seemneid osta kuna teen sel aastal ühe osa peenardest neile. Aga esmalt lähen maniküüri ja teen oma küüned korda.

Mõnusat olemist ja kenasid numbreid.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati lootus 20.02.2012 08.05.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 20. February 2012, kl 13.42

Tere tublid naised! Ma ei heida ikka meelt, las kaal seisab mis ta seisab. mul on hea meel, et ma ei suitseta. Ja ei hakka ka!!! Lootus, ma tahtsin küsida, kas sa tead seda, kust saab osta roosat soola ehk boliivia soola?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 20. February 2012, kl 14.20

Tean. Biomarketis on ta sees. Ma ei tea, kus sul lähem on, aga poed on Kaubamajas, Ülemistes,Viimsis ja Rocca al Mares.

Kui sinna lähed siis võta rahakott ligi, sest seal on niiii palju seda, mida osta. Kahjuks on hinnad veidi kõrged(seda minu jaoks). Ma tooksin sealt koju peaaegu kogu sealse kauba. Olen tasapisi omale soetanud sealt seda, mida mujalt ei saa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 20. February 2012, kl 14.52

Miks see roosa parem on kui tavaline?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 20. February 2012, kl 15.21

Roosa soola korrapärase tarvitamise peamised kasutegurid

• Varustab organismi 84 bioloogiliselt aktiivse ja rakkude poolt kergesti omastatava mineraaliga.
• Parandab kehavedelike, eelkõige vere elektrolüütilist tasakaalu.
• Optimeerib toitainete omastamist meie igapäevatoidust ja aitab saleneda.
• Puhastab sidekude ja stimuleerib toksiliste ainete väljutamist organismist.
• Stimuleerib organismi kaitsevõimet.
• Parandab meeleolu ja annab energiat.
• Harmoniseerib keha happelis-aluselist tasakaalu, tasakaalustades pH-taset.
• Hoiab ära soolte putrefaktsiooni (mädanemise).
• Normaliseerib vererõhku.
• Lahustab ja kõrvaldab sette, mis võib viia sapikivide moodustumiseni.
• Vähendab artriidist ja reumast põhjustatud vaevusi.
• Leevendab nahahaigusi, kutsudes esile tõelise puhastuse — seestpoolt väljapoole.
• Soodustab raskemetallide (plii, elavhõbeda, arseeni, hambaamalgaami jne) kõrvaldamist organismist.
• Vähendab iha sõltuvusainete järele.

Ravis kasutamine:

• reuma ja artriit
• osteoporoos
• astma ja bronhiit
• haavad
• gripp ja palavikulised seisundid
• külmad jalad
• psoriaas
• herpes

Leidsin selle internetist. Mina ise olen kasutanud Himaalaja soola.See on oma kasulikkuse poolest sarnane roosale.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 20. February 2012, kl 16.29

Päris huvitav. Selle järgi peaks mina küll oma hädasid arvesse võttes roosale soolale üle minemaeye rolling smiley
Ma muidugi pole mingi soola suurkulutaja, päris vähe tarbin seda.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati foxlife 20.02.2012 16.30.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 20. February 2012, kl 18.34

Nende soolade koostis on teine kui tavalisel soolal.Kui sool on NaCl siis neis soolades ei ole nii suurt Na hulka ja puudub see kahjulik ühend NaCl. Seal on kaaliumi ühendid.

Mul on poes Himaalaja soola täielik koostis olemas. Mis soola sa Foxlife kasutad toidu valmistamisel?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati lootus 20.02.2012 18.35.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 20. February 2012, kl 20.03

aitüma, Lootus! Vot see kõik kasulikkus mind köidab jah, kuna liigestega ikka probleeme, siis püüan leida kõik, mis mind aitab ennetada. Ja magedaid toite ma pole suuteline sööma, järelikult tuleb leida alternatiiv. Ja tundub, et see sobib, pen leidma Tartus poe, kus ta müügil on.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 20. February 2012, kl 21.09

Tartus võib ta olla müügil Lembitu tn 8 Via Naturale poes.Nägin kui õppisin seal. Kas praegu on ei oska öelda, aga vaadata võid ikka. Seal ka muud kasulikku müügil.

Muide need mõlemad soolad on isegi soolasemad kui tavaline sool.Seega peab vähem toidusse panema. Ma algul ei teadnud ja soolasin pidevalt üle. Nüüd juba harjunud ja kasutan ka soolakristalle joogivees.Paar-kolm kristalli veekannu kohta ja veel hoopis teine maitse.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 20. February 2012, kl 23.08

Aitäh Lootus, just enne googeldasin ja avastasin, et Lembitu tn (minu lähedal) ja see pood. Homme jalutan sealt läbi. Aitäh sulle veelkord oma tähelepanekute ja soovituste eest!Vaatsin, et seal ka pudruhelbeid. Olen ikka mõtisklenud, et jummal teab, mis staffi ma sisse söön, missuguste kemikaalidega nad töödeldud jne jne. Ohh olleks oma aiamaasmiling smiley))))ja oma sõnnik ka. Aga kus see vanainimene enam maale oma valutavate liigestega. Nii et hoopis Lembitu tänava poodi...

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 21. February 2012, kl 09.01

Ma kasutan kõige tavalisemat jämedat soola või peensoola. Aga tõesti väga vähe.
Ma pean tunnistama, et ma pole eriline öko-inimene. Aga eks nüüd jah, mida rohkem tuleb hädasid juurde, seda rohkem uurin. Esialgu. Praktikani pole veel jõudnud. Ma vist pole veel saavutanud seda igagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 21. February 2012, kl 15.40

Eks see on nii, et peab käima mingisugune kilks peas, et hakata mõtlema selle peale et mis sa suust sisse saadad. Vanusest see ei olene. Ega me keegi jää ilmasambaks aga olla terve ka vanemas eas on minu eesmärk. Nii püüangi söögiga mitte liiga teha oma kehale. Väldin keemiat toidus. Ma ei saa öelda, et ma just öko oleksin aga see mida ma saan vältida seda väldin. Muidugi ei saa ka lolliks minna. Ma ikka üllatun, kui ostja nõuab just ökokanamune hinnaga 3,20. Samas on müügil mahemunad, mille hind on 2eurot.

Minu valikute põhjustajaks on nõrk seedesüsteem ja ma ei taha seda koormata. Kui väldin keemiat söögis on mul endal kergem olla. Üks konservides olev lisand Na-glutamaat on mulle lapsest saadik vastu hakanud. Siis ma ei teadnud muidugi milles on asi ja läks palju aastaid enne, kui teada sain, mis seal konservide sees nii ebameeldiv on.

Inimesed on nii erinevad ja kindlasti leiab igaüks endale just selle, mis temale sobib.

Käisin kepikõnnil. Küll oli raske käia. Koju jõudes oli selg märg nagu oleks ei tea kui pika maa maha käinud.
Meil sajab vihma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 22. February 2012, kl 08.51

Hei!

Mul raske nädal. Kuidagi ei õnnestu piirides olla. Trenni kah pole saanud. Loodan, et tulevad paremad päevad.
Lootus Sina oled tubli, et vihma trotsides kõndimas said käia.
Otsustasin proovida paastuajal loobuda vähemalt mõneti nisujahutoodetest. Päris see kindlasti ei õnnestu,seepärast ei hakka loomagi endale eesmärki, et täiesti loobuda. Püüan üks päev korraga. Täna hommik juba loobutud smiling smiley


kaunist päeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 22. February 2012, kl 09.52

Meie otsustasime loobuda lihatoodetest. Kaalusime ka piimatooteid aga kunakitsed tulevad lüpsma siis jätsime kitsepiima ja selle tooted alles.

Täna just oligi esimene üllatus laudas. Kaks valget pisikest poissi tegid määä. Tegin ka esimese lüpsi, et saada natuke ternespiima. See on kulla hinnaga. Muidugi jätsin talledele enamuse.
Ma juba tunnen puudust kitsepiimast ja smuutist ja kohupiimast ning ka juustust. Vahe on olnud pea 2 kuud. Kohupiima küll oli jääs ja piima ka aga jogurtit ei teinud ja juustu ka mitte.
Kui suvel kokku saame siis saan teile kõigile anda maitsta neid tooteid.

Mar11, nisujahutooted saad kenasti asendada teistega. Isegi võileiba saab teha. Kui ma tahan midagi muud(peale rukkileiva) siis söön kas enda küpsetatud kaera-riisi-speltajahust saia või siis tatragalette. Need tatragaletid on mõnusad vahest ka niisama näksida.
Mulle varem meeldisid väga küpsised aga nüüd olen neist suutnud loobuda.

Kena päeva ja tugevat tahtejõudu.Lähen nüüd kõndima kuna praegu on imekena ilm. Pärast pidi jälle sadama hakkama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 22. February 2012, kl 10.09

Mina olen sel nädalal täielik vastlakukkelthe finger smileygrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 22. February 2012, kl 11.19

Vau! Kas nad maitsevad sulle nii väga? Mina ei ole seda komakohta üles leidnud või siis pole häid saanud. Ma võin süüa vahukoort eraldi aga kukli otsas vot ei naudi. Eks maitseid on muidugi erinevaid ja selle üle ei vaielda ju.

Sõin eile köögivilju hakklihaga ja küpsetasin leiba. Tegin toorjuustust ja ürtidest leivamäärde. Väga maitsev tuli. Jälle üks võimalus asendada tavapärast leivakatet. Tegin õunamoosi kaneeliga. Taliõunad kippusid mädanema ja nii tegin nad ära. Suhkurt panin vähe ja maitse ei kannatanud selle all. Esimest aastat saan veebruaris süüa oma õunapuude saaki. Pole sel talvel puuvilju ostnudki. Marjad on kapeaaegu otsas ja kenamad õunad jäid veel järgi.

Tulin just kepikõnnilt. Puud olid nii imelised. Eilne vihm oli piiskadena külmunud okstel ja sirasid nagu led-lambid. Päike pani nad särama ja kui siis mingi nurga all paistis siis olid isegi värvilised tulukesed okstel. Võrratu pilt. Kahju, et ei jäänud pildile. Pole sellist aparatuuri, et nii peent pilti teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 22. February 2012, kl 13.08

Palju õnne väikeste kitsekeste sündimise puhul, oi ma silitaks ja nunnutaks neid, kui suvel kohutume, sis ma patsutan neid veidi õrnaltsmiling smiley)))

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 22. February 2012, kl 13.21

Kusjuures, asi pole mitte selles, et mulle vastlakuklid väga meeldiksid. Mulle vahukoor kui selline üldse ei meeldi. Aga vahest mingi asjaga nagu läheb. Kukleid meil tööle toodi hunnikus ja meil siin endal hoovis üks toitlustaja tegi imehäid, nagu kodused oli. Võtsin ka koju ja mis eilsetest küladest üle jäi, eks need tuleb nüüd endal ära süüa.

Tegelikult tahaks juba ära koju pääseda siit kontorist. Selg kolmandat päeva valutab ja kiirgab jalgadesse, juba vastik tunne, nagu kasvuvalud oleksid. Tahaks diivanile pikalisad smiley Istuda nii valus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 22. February 2012, kl 15.05

Ninnunännu, suvel saad neid nunnutada aga siis on nad juba veidi suuremad ja ime osavad. Praegu kõnnivad nii ettevaatlikult ja kõikudes.

Sulle Foxlife ei sobi üldse kohe see meie kliima. Peaksid minema soemasse kohta, näit. Hispaaniasse või siis veel soemasse kohta. Minu tütar tuli Lõuna-Aafrikast ja leidis, et siinne kliima ei sobi talle. Seal oli kõik hästi aga nii kui siia jõudis muutus näonahk nii kuivaks ja hakkas kiskuma ning ketendama.
Varsti lõppeb tööpäev ja saadki puhkama. Siis saad pikali visata ja nautida ning mõnuleda. Homme on lühike päev ning siis ongi pikk nädalalõpp. Kannata veel veidikenewinking smiley

Mõnusat õhtut kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 22. February 2012, kl 19.14

Heh, koliks ju küll kuskile soojale maale elama aga ma olen juba korra pikalt Eestist eemal elanud ja isegi kui oleks sobiv kliima, kardan, et varsti tahaksin tagasi kodumaale. Aga mine sa tea.....kui ikka soe kliima, äkki siis ei tahakskigrinning smiley
Tulin töölt varem ära. Õnneks on ülemus mul mõistev ja sain koju ära pikali. See aitas. Jama on ainult see, et perearst pole mulle esmaspäevast saadik seljavalu rohu retsepti teinudangry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 22. February 2012, kl 19.32

Homme viimane päev talle meelde tuletad, muidu tuleb ikka väga pikk vahe sisse.

Ma ise ei oskagi öelda,kas suudaksin mujal elada. Ma arvan, et eks see oleneb paljudest asjaoludest. Kas on tööd, kes on sinuga koos jne.jne.? Ma isegi arvan, et Soomes vast elaks ära küll, kuid eks sealgi on omad probleemid. Nagu olen aru saanud elasid sa ka Soomes. Kas seal oli mingeid raskusi? Mul praegu tütar tahab minna Soome elama ja tööle. Ta arvas, et ei ole mingeid raskusi seal. See on muidugi hea, et saab tulla Eestisse kui tahtmine tuleb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 23. February 2012, kl 10.12

Kui keel suus ja töö olemas, ei tohiks raskusi olla. Aga jah, selge on see, et ega sealgi see elu lust ja lillepidu pole, kuigi enamus nii arvab. Palgad on küll meiega võrreldes suured aga elu on ka kallim.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.