Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 23. February 2012, kl 11.38

Hommik. No Soome tööpakkumisi vaadates www.mol.fi ja kuulates tuttavaid ikka tasub seal töötada küll.Hinnad sõltuvad sellest, mida ja kust sa ostad. Minu tütar juba kuus aastat Hispaanias inglise keele õpetaja. ON rahul ja rõõmus, Eestisse tuleb kaks korda aastas. Maailm on muutunud ja muutumas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 23. February 2012, kl 14.17

Asi pole selles, mida ja kust sa ostad. Seal on lihtsalt makse nii palju ja nii suured. Nt. televiisorimaks, koeramaks, automaks, kohustuslik kodukindlustus üürikorterites. Ühistranspordi kuukaart buss, tramm, rong ja metroo kõigi kolme linna vahel (Helsingi-Vantaa-Espoo) maksab 100 euro ringis. Üürikorter, 2-e toaline, tõenäoliselt kuskil seal 600-800 euro ringis, olenevalt asukohtast + siis elekter, vesi. Ja söök ON Soomes kallis.

Mind isiklikult kohutavalt ärritab, kuidas meie inimesed kipuvad seda Eesti-Soome võrdlust nii kergekäeliselt tegema, ilma tegelikkust teadmata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 23. February 2012, kl 17.39

Jah, võrdlust ei saa teha nii üks-ühele. Ma olen ka Soomes palju käinud aga elanud ei ole ja sellegi poolest ei tundu söök odav olema. Rääkimata kõigest muust(hambaravi jne.). Eks ta peab ka üürikorteri otsima.

Ninnunännu, kas said roosa soola? Maailm on tõesti muutumas ja avardub meie lastele. Eks ta ise tea, lõppude-lõpuks täiskasvanud inimene. Mina soovin talle vaid edu ja koht kuhu tagasi tulla on tal ka olemas. Loodan, et töökoha saab ka.

Aga meil on homme kaaluminesmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 23. February 2012, kl 22.20

Kulla Lootus, ei jõudnud veel ostuni, elu läks kiireks ja huvitavaks, üks projekt tuli vahelesmiling smiley

Foxu, ma saan aru, et teiste inimeste suhtumine ja maailmataju võib olla sinu omast erinev aga ilmselt on iga persoon ja asajolud kordumatud ja üldistada ei saa. Nii et mis sa ikka ärritudsmiling smiley Sõltub ju ka sellest, kes seal mida teeb. Kui kirurgina töötada, siis vägevalt võidab inimene, sotsiaalsed tagatised suuremad. Üks mu kunagine hoolealune on seal ja tal on töövõimetus ja puue. Tema pension on 2880 eur. Kui võtta maha tema maksud.....siis ikka elab ta kordades paremini, kui et ta oleks virelenud siin. Inimene, keda see ühiskond ei aktsepteeri ja ei toeta. Jne Jne....neid asjaolusid on palju ja iga lugu erinev. Sotsiaalpoliitika on kindlasti sknadinaavias parem ja toimivam. Aga homme on meie vabariigi aastapäev. Head vabariiki! Ja kaalume jah.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 24. February 2012, kl 12.52

Hommikut!
Mina ei oska seda mehaanilist kaalu üldse lugeda, arvan, et panen 99 kirja. See ta vist oli.

Ja mul on tuju täiega nullis. Üks suutis mu tuju eile ära rikkuda ja nüüd ma olen siin lihtsalt suures kurbuses ja ahastuses. Midagi teha ei taha, vaid magada. Aga mingi aeg peab ennast välja vedama, poes ära käima ja midagi süüa tegema. Vastik, vastik, vastiksad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 24. February 2012, kl 13.15

Minu kaal on ikka sama, ikka 75smiling smiley)))))Nagu kivisse raiutud. Lootus, kas sul on selliseid pikemaid seisakute perioode olnud? 1,5 kuud??? Huvitav huvitav, millal ta langema hakkab. Mulle teeb asi juba nalja. Peab vist hommikuti ujulas hakkama käima.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 24. February 2012, kl 14.23

Tere ja kena pidupäev


Ma nüüd punastan veidi. Hommikul ärgates ei kaalunud end. Hakkasin kohe tegutsema ja kui olin joonud vett ja ka kitsede juures käinud ning juba sõin siis tuli meelde, et on reede. Ilmselt peab kirja panema selle eelmise nädala kaalu. Pole midagi. Ehk siis järgmisel korral kenam kaalu ette näidata.

Ninnunännu, muidugi on see kaal ka minul seisnud ja isegi tõesti mitu kuud. Muuda jah midagi oma igapäevases tegemises. Mine tõesti ujuma. Äkki muudab midagi. Minu õpetaja ütles, et kaal ei langegi ühtlaselt. Just on tavaline, et langeb astmeliselt, et uue kaalu saavutades hakkab keha kohanema muutusega ning see võtab aega. Muutub ju nii ainevahetus ja kogu sisemine keemia tänu rasvade kadumisele. Peaasi, et sööd oma kalorid täis ja joo ikka rohelist teed ning vett.

Kena päeva teile. Mina hakkan vastuvõtule sättima. Loodan, et seal eriti süüa ei pakuta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 25. February 2012, kl 07.19

Hei!

Minul kole pluss, mida oli oodata. Mitte et mina ootaks. 67,8.
Polegi midagi öelda. Tegutsema peab. eks siis ütlen, kui midagi olen teinud.

F. loodan, et Sul on juba parem. Vaprust ja väikeseid rõõmukilde.

M

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 26. February 2012, kl 14.35

Täna on kurb päev. Meeleolu on lihtsalt nii kurb ja tunne üksildane. Saatsin poja ära ja järgmine kord näeme vist alles suvel. Suhtes tuli kah ootamatu allakäik just kui arvasin, et on asi stabiilseks muutumas. Käisin jalutamas, väljas ilus ilm, tegin natuke ka lumetöid. Hetkeks sain mõtted mujale. Nüüd pole rohkem midagi teha ja mõtted taas kogunevad. Söök ei lohuta ja isugi pole eriti. Lähen vist ära magama.
Tabeli teen õhtu poole.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 26. February 2012, kl 16.09

Armas Foxlife.
Loen Su kirjutatut ja kõrvalolijana, kaugel olijana ikka Tahaks midagi lohutavat öelda, aga saan aru,et ega vist pole neid õigeid sõnu. Soovin lihtsalt mõtetes, et need hetked mis Sinu jaoks on paremad, oleksid lähemal...

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 26. February 2012, kl 19.37

Jah, kõik sõnad tunduvad nii tühistena, et sind kuidagi toetada.Muidugi tead sa ju isegi, et iga olukord muutub mingil ajal ja siis võib ta tuua kaasa hoopis parema ning meeldivama perioodi.
Need ebameeldivused tuleb üle elada ja edasi minna. Pojaga saad ju suhelda telefonitsi ja seda nii sageli kui ise soovid.

Ära heida meelt vaid pööra see aeg enda kasuks. Mõtle kui suur on ta üllatus kui kohtumisel näeb ta oma ema nooruslikult säramas.

Edu sulle ja meie oleme igati sinuga.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 26. February 2012, kl 20.55

Aitähh toetavate sõnade eest. Eks tuleb jah see madalseis lihtsalt üle elada. Ja parem ja säravam tulevik on tõesti ees. Ma tean sedawinking smiley
Meie tabel kah:

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 26. February 2012, kl 21.42

Tere naised!
Esiteks mõistan väga hästi Foxlife tundeid, sest minu lapsed ka kaugel. Mis puutub suhte keerulisusi, siis ka neid on elus ette tulnud. Ükskord (võimaik et läheb aega vaja) jääb see valu selja taha ja ei näri enam sees.

Naised, ma olen totaalselt üle treeninud. Läksin tervisekeskusesse teadmata, et ujulas on veepidu ja kohal on erinevad treenerid. Olid ka treener Portugalist ja Hollandist. Tohutu temperamendi ja empaatiaga tegelased. Nii head, et mina, kes ma ammu pole tantsinud.... möllasin seal trenni tehes tantsida nii et hoia ja keele. Ma olin niii õnnelik ja vaba ja imestunud, et mina seda teentongue sticking out smiley Igatahes neid trenne oli järjest kolm tundi, vahepeal kolm viieminutilist pausi. No ma tahan teada, mis mu lihsaed homme teevad AGA nad on mul olemassmiling smileytongue sticking out smiley Mitte ainult pekktongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
spinning smiley sticking its tongue outRe: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 27. February 2012, kl 14.16

No Ninnunännu, mis lihased teevad? See positiivne emotsioon annab tohutult juurde indu edasi minna. Muidugi on sul lihased olemas, sa pole neid eriti lihtsalt kasutanudspinning smiley sticking its tongue out.

Mul annavad täna jalalihased tunda. Võtsin end kätte ja liikusin siis eile ligi 10km. Nüüd on tsipa valusad. Pole viga. Homme annan uue toosi liikumist jalgadele.
Nüüd on juba mõnus, seda pikka teed tööle, jala minna. Ma täiega naudin seda ja otsin pilguga kevade märke. Iga päevaga näen neid üha rohkem.

Sain ka kinkekaardi spasse. Pean vaid leidma sellise aja ,mis sobib, ning siis saan minna ja olla seal terve päeva. Mõnus: basseinid ja erinevad saunad.
Reedene kaalumine tuleb huvitav, kuna pole selleks ajaks siis 7 päeva liha söönud. Eks näis, mis kaal teeb. Joon praegu sellist huvitavat teed nagu- paastutee. Seda peab jooma päevas 4-5 tassi(100ml). Pole veel suutnud nii palju juua aga täna proovin sellega hakkama saada.Praegu lõunaks on juba 300mljoodud.
Teate, kui päike paistab siis on ikka tõega kevad ligidal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 27. February 2012, kl 17.18

Ohhoooo, paastutee??? Nüüd oleks õige aeg tegelikult tõesti oma ihule veidi puhastust anda. See sinu lihata elamine on nutikas asi. Olen märganud, et liigesevalud tihti ka liha ja kaalutõusuga ja vähese liikumisega koos käivad, mis ei tähenda et ma alati õigeid valikuid teeks.

Spasse lähen mina selle nädala lõpus ja lausa kolmeks päevaks Toilasse. Oi ma annan oma ihule siis kõike hääd, saunasid, masaaže ja jalutuskäike ja kõike muud.

Rõõmsat tänast ja veel rõõmsamat homset!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 27. February 2012, kl 22.08

Jah, tahaks ka pikemalt mõnuleda. Olin Loksal terve nädala ja seal siis sain igal päeval massaaži ja basseini ja lahjat sööki ja igasuguseid muid protseduure. Mõnus oli, aga praeguse seisu juures ei saa sellist väljaminekut endale lubad. Kahjusad smiley

Need seosed, mida mainid, on tõesti olemas aga jah....

Muidugi on nüüd kummaline vaadata seda valgu-süsivesiku-rasva vahekorra muutust. Kui mul varem oli raskusi süsivesikute täis söömisega(tavaliselt ma seda ei suutnudki) siis nüüd on süsivesikud kenasti täis ja valke jääb veidi puudu. Rasvad on mul kenasti alati täis kuna võtan hommikul õli, söön mandleid või siis pähkleid ja või läheb söögi valmistamiseks.

Mõnusat äraolemist kõigile. Positiivsus tõmbab positiivsust. Naeratage endale hommikul peeglisse ja ärge unustage öelda "ma armastan sind sellisena nagu sa oled".winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 28. February 2012, kl 23.53

Positiivsus on meeldiv. Õnnestuks endal ka rohkem posit.kaldudasmiling smiley, küll oleks hea. Ikka mõnikord vigin ja virin kipud tulema. Aga tänane tuisk Tartus meeldis mulle väga. Ma ei tea miks, aaga mulle meeldib selline tuisune ilm, on lapsest alates meeldinud. Ma täna ostsin taas parapähkleid natuke endale. Igavesed pirakad. Kohe tundisn kuidas kasulik seleen mu sisemusse rändas ja muud head ainedsmiling smiley. Siis uudistasin looduskosmeetiakt ja püüdsin sotti saad, kes kust oma tooraine saab ja millist toodet siis järgmiseks soetada, et oma nahka hellitada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 29. February 2012, kl 18.22

Hei!

Tore lugeda,armsad kaalsased, et oma tervisele mõtlete ikka.
Foxlife, rõõm oli lugeda Su lauset...et Sa tead!, kas pole, vahel isegi kui me justkui ei suudaks uskuda, on meie sees ikkagi olemas teadmine?! Vahel on lihtsalt raske seda kuulda.Ja vahel mõnda sammu astuda, aga kui astutud, läheb kergemini

Kuulsin linde nii kõvasti laulmas, nii vahva. Täna muidugi oli eriliselt ilus ka.
Mul hea meel, sel nädalal olen saanud kaks korda oma 70min. kõndida. Muidu on kah enam vähem.
Ootan juba, et lilli luma alt piilumas näeks.Tõin juba pelargonid ja ratsuritähe kastmisele.
Mõten siin et mida pottidesse võiks külvata.

Rahulikku õhtut
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 29. February 2012, kl 18.31

Tere õhtust

Meil oli täna koolitus idandamisest. See on ikka tohutu vägi,mis neis seemnetes peale idandamist on. Mul praegu nisuterad valmis ja nüüd ostan endale selle kolmekordse lava seemnete idandamiseks. Praegune klaaspurk jääb väikseks ja seal on paha idandada peenemaid seemneid.

Veel soovitati kõiki pähkleid ja mandleid enne söömist leotada üks öö. Siis hakkab ka neis idanemisprotsess, mille käigus vabanevad kõik kasulikud vitamiinid ja ensüümid. Seeme muutub elavaks.
Ma ei ole parapähkleid ega ka pekaania pähkleid proovinud. Olen jäänud truuks mandlitele, kreekapähklitele ja ka indiapähklitele
See on omaette maailm ja väga huvitav ning kasulik ka veel.

Looduskosmeetika on ka meil müügil ja veel ka looduslikud puhastusvahendid. Meil on põhiliselt Saksamaalt toodud. Väga head vahendid ja kosmeetika üldiselt ka aga osa ütlevad, et neile see ei sobi. Minule meeldib ja eriti kehapalsamid ning kehaõlid. Need on nii mõnudsad peale sauna või ka dušši.
.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 01. March 2012, kl 17.28

Tere õhtut

Läksin täna taas oma tavalist kepikõndi tegema ja sain käidud 2km kui põlve lõi nii terav valu, et enam põlve kõverdada ei saanud. Tulin siis aeglaselt sirge jalaga koju. Nüüd on veidi hirm, et kas tõesti nüüd teise põlve käes aeg. 6 aastat tagasi tehti põlveop vasakul jalal ja selle normaalne liikuma hakkamine võttis ikka päris kaua aega. Kükitamine on praegugi probleem.

Loodan siiski paremat.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 01. March 2012, kl 18.37

Hei!

Lootus,huvitav info Su kirjutises, pähklitest.

On see põlv Sul siis varem ka tunda andnud?
Loodame ka ikka parimat, et Su tervis taastub.

Head õhtut
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 01. March 2012, kl 19.59

Tere tublid kaalujälgijad ja -langetajad.

Oioioi Lootus, loodan et ehk asi pole nii hull. Äkki see ikka ei tähenda ikka oppi,põlvedega pole problat olnud, tean kui halb on seljaoperatsioonist taastuda, tegin selle 2003 a läbi ja eks ka see üks põhjus, miks langetama pean ja jälgima.

Sinu idude ja pähklite jutt on jah hääää.

Foxlife, minu kaal seisab, no naera või nuta...SEISAB nagu oli 75 nii on. Homme ma seda ei saa anda, sest sõidan kolmeks päevas ära.

Head! Tervist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 01. March 2012, kl 21.36

Parema jala põlv ei ole varem valutanud. Loodame, et läheb üle. Määrisin mingi salviga ja tegin reikit ka. Praegu on veidi parem ja annab ka juba painutada.

Tore, et kaalumine on homme hommikul. Õhtul tuleb sünnale minna ja ma küll loodan, et saan oma söömist kontrolli all hoida.
Pole selnädalal isegi mitte piilunud oma kaalunumbrit. Eks homme paistab.

Head ööd!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 02. March 2012, kl 00.10

Eks kevade tulekuga ja sulamise aegu tavaliselt nõrgad kohad annavad endast märku, no liigesed, kõõlused, põletikud, hambaaugud imepisikesed. Puhkust sinu jalale ja taastumist. Mulle meenus, et pean oma ortopeedilised tallad välja ostmatongue sticking out smileyPPP

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 02. March 2012, kl 08.41

Tere hommikust


Nii, nüüd siis saabus ka mul see nädal(loodan, et neid ei tule rohkem)kus kaal tõusis ja seda kohe ilusti 500g. Selle nädala kaal siis taas 84,0

Kuna söön nüüd rohkem süsivesikuid siis ilmselt see ei meeldi kehale. OK. Planeerin järgmise nädala teisiti, sest tahaks ikka suveks ilusat numbrit näha. Peab ka koormusvaba päeva iganädalaselt taas käiku võtma.

Loodan, et teil kenam nädal ja ilusad kaalunumbridsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 02. March 2012, kl 16.13

Hei!

Minul 67,7.
Nii kevadine on väljas, ainult tuulutab kõvasti.

Toredat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 03. March 2012, kl 13.52

Jah, ma tean! Sest olen vastu võtnud ühe suure otsuse, mis puudutab minu elu tulevikus, minu tervist ja minu kaalu. Aga lähemalt sellest veel rääkida ei tahaks. Ehk peale kolmapäeva.
Vabandan, et olen eemal olnud. See nädal on olnud väga kiire ja kuidagi ka peale tööd on olnud nii, et ei satu arvutisse.
Kaaluga on lood jätkuvalt halvadsad smiley Sel nädalal taas plussnädal ning päris suur pluss. Ei saa mina hakkama selle asjagasad smiley Kaal 100,9.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 04. March 2012, kl 18.59


Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 04. March 2012, kl 19.26

Hei!

Rahulikku õhtut kõigile! Foxlife, tore kuulda et oled muutuste teel...ikka helgema homse suunas, soovin meile kõigile!
Aitäh ka tabeli eest!

Mina käisin täna oma 70min. nii heas ilmas on lausa lust kõndida. Söömisega sain ka peaaegu piiri peetud. Eks näeb kuidas uus nädal läheb.

Lootus, kuidas põlv? Ps. teeks koos seda koormusvaba päeva? Mis päeva plaanid,anna teada kui sobib!

Õhtut ja head...
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 04. March 2012, kl 20.44

No terekest

Jõudsin töölt koju. Tore oleks su plaanidest veidi kuulda. Äkki on meilgi neist šnitti võtta. Sel nädalal oli kõigil kuidagi raske.

Koormusvaba päeva ma püüan teha siis kui olen tööl. Selleks on mitu põhjust:
1. Seal on soe(isegi palav minu jaoks +23) ja see ajab jooma.
2. Tööl saan piiramata koguses juua erinevaid teesid tasuta ja valik on ikka tõega suur.
3. Pole söök käepärast võtta.
4. Kuna tegevust on palju siis ei ole aega mõtiskleda söögi üle.
5. Olen kodust eemal14 tundi st söön hommikusöögi kella 5.30 paiku ja koju jõuan kella 20.30 siis on kell juba nii palju, et enam ei söö ja lähen juba magama. Järgmine söök on siis taas kella 6 paiku.

Järgmise koormusvaba päeva teen 10 märtsil. Veel otsustasin teistel päevadel õhtusöögiks tarbida vaid peedi- või siis tomatimahla. Loodan, et see aitab ka. Ülejäänud kaloraaži söön siis enne kella 18.00 täis. Mahla joon siis kui koju jõuan või kui kodus olen joon õhtul seitsme paiku. Eks see töö ajab veidi segaseks selle söömisrutiini aga püüan süüa ikka 2,5-3 tunni tagant ja väiksemaid koguseid.

Aga, ilusat uut nädalat kõigile

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.