Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 30. April 2012, kl 12.58

OI Mar, sa ka proovid õhtul mitte nosidasmiling smiley See innustab mindki rohkem, et teisi selliseid üritajaid.
Foxukene, sa oled ikka tõesti armas, et sa aina seda tabelit siia riputad, vahepeal tahaks öelda, et kirjuta sinna ninnunännule HÄBI_HÄBI aga....ikkagi naised, suur tee on käidud ju. Mõelda mis oli aasta tagasi...fuuuu.
Lootus, su kodulehekülg oli ka minule huvitav ja hariv, panin endale lemmikutesse ja sattusin sealt edasi ka tänu su viidetele. Saan aina kinnitust sellele, et inimesed peaks rohkem toitumisest teadma, juba lapsepõlves. Ja üldse see meeletu tööstus, mis neid krabisevaid pakendeid ja burkse valmistab..... see meeletu rahahimu, mis paneb igasugu aineid ja väetisi kasutama mõtlemata inimese ohutusele....

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 30. April 2012, kl 19.30

Tere ja kena esmaspäevaõhtut


Minul tänane päev täis siblimist. Viisime oma aiatraktori remonti Tallinna. Koju jõudes siis tegin ruttu süüa ja läksin õue tegutsema. Panin seemned peenrasse ja kõrvitsalised pottidesse idanema. Öösel oli meil öökülm, aga kuna õhtul kuulsin hoiatust, siis panin kasvuhoonesse elektrisoojendi käima. Mind on haaranud suurusehullustus. Praegu vaatan peenraid ja neid taimi kõike, mis toas idanevad siis jääb peenardest väheks. Aga tahaks ju kõike ise kasvatada sest oma on nii hea.

Mis puutub meie kaaludesse siis tegelikult jah, nagu sa Ninnunännu kirjutasid, vaadakem käidud teele siis on mille üleuhkust tunda. Minul on veel käia natuke pikem tee.

See, et meie teadmised toitumisest on nii kasinad, teeb tõega kurvaks. Täna sain kokku oma endise töökaaslasega ja taas üks allergiline laps sündis siia ilma. Valus on just see, et emad ise teadmatusest põhjustavad lastel nii allergiaid kui ka väga erinevaid haigusi. Ma mäletan, et siis kui ta last ootas, tarbis igapäevaselt gaseeritud värvilisi magusaid jooke. Neis jookides ainuüksi on nii palju aineid , mis põhjustavad allergiaid.
See on elu.
Ma olen suutnud ka juba 3 päeva peale kella 18.00 mitte süüa. Ainult olen joonud rohelist teed. Liikumist kahjuks on vähe olnud. Ma arvan, et veel täna õhtul siiski lähen käima.

Imelist õhtut teilegi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 01. May 2012, kl 06.35

Hei!

Mis puutub õhtust söömist, siis mina juba ammu, üldjuhul, peale 18 ei söö,aga nagu kirjutasin, ei ole piisavalt korralik, eksimisi tuleb. Algul olin, ja kilosid ka maha on ju kõvasti läinud, aga tahaks veel. Seepärast siis see kord ikka. Eile näiteks ei joonud ma ikka piisavalt, ehk siis see jäi jälle poolikuks. Aga täna jälle uus katse. Muidugi täna on kodune päev, eks näeb, kas kõik läheb korralikult smiling smiley Igatahes üritan.
Lootus, see põllundus on jah väga nnakkav ja laienev. Mina kaevasin kah tüki maad juurde sel aastal ja samuti tundub, et pole küllalt. Täna panen herneid.


Rõõmsat teisipäeva! Õues on imeilus!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 02. May 2012, kl 13.35

Tere ja nädala selgroog on taas murtudwinking smiley


Öeldakse, et kitsel on hää siis vaatab kus jää. Minul ilmselt oli ka kõik liiga hästi ja nii otsustasin eile jalgratta välja ajada ja minna maapirni järgi. Otsus tuli kerge südamega ja kindlalt. Sõit läks lahti ja kui olin natuke maad sõitnud siis sain aru, et see ei olnud hea mõte. Tuul oli kõva ja pidevalt vastu. Kange ja järjekindel(olen kaljukits)otsustasin ikka edasi minna. Vahemaa, mida arvasin ka kukepea sõita, osutus ikka päris pikaks ja veel ka enamus aega ülesmäge(vähemalt mulle tundus nii). Siis seiklesime veel külavahel enne kui õige talu üles leidsime. Lobisesime veidi ja sain oma maapirnid kätte ning hakkas tagasisõit. Mõtlesin, et nüüd ehk on tuul tagant ja tee allamäge aga võta näpust. Tuul oli ikka vastu ja rühkisin täiest jõust ülesmäge. Jalad olid juba kanged. Vahepeal otsustasin, et mina lähen kõndides koju. Rattaselga ei tahtnud kohe üldse istuda. Kõndisin siis paar kilomeetrit ja ronisin taas rattaselga. Sõit aga ei edenenud enam kuidagi ja nii kõndisin ikkagi 1,5 km koju. Kokku käisin-sõitsin siis ca 40km.
Täna on isegi pehmes diivanis istumine valus. Kui panin siis oma sõidud-käimised siia KA siis tulivälja, et jäin igati miinustesse. Toitumine oli -25% Vot nii. Nüüd taastun veidi ja eks siis tuleb lühemate maadega taas harjutama hakata, mitte nii suure ampsuga.

Tomat otsustas õitsema hakata ja nüüd pean hoolas olema, sest meil siin juba 3 ööd miinustes olnud. Loodan, et sel aastal ehk saab veidi varem saaki kui juuli lõpus. Ma olen tähele pannud, et pole oluline millal taimed istutad, ikka saad saagi 2kuud peale istutamist, seega sel aastal peaks saama esimesed tomatid juba juuni lõpp- juuli algus. Ma väga loodan, sest mulle ei meeldi need poe tomatid.

Sellised toimetused siis minult

Kaunist päeva teile

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 04. May 2012, kl 06.18

Hei!

Minul 0-ring, ikka 68. Tean, et see on pingelisest päevagraafikust, aga ikkagi. Pean ikka tublim olema. Aga ei saa hakkama. Alla ka ei anna. Uuesti otsast!

Rõõmsat reedet!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 04. May 2012, kl 08.06

Heia!
Viskan oma tänase kaalunumbri siia. Oli meeles seekord. Aga silmad häbi täis. Kaal 103,6confused smileyconfused smileyconfused smiley Elu suurimthumbs down Mul on ikka väga suur probleem. Ma ei tunneta üldse enam koguseid ja söön kuniks süda läigibsad smiley Kohutavalt häbi. Aga eks nii see läheb, kui oled haige. Ja mul see ikka tõsine haigus.
Aga ma ei anna alla. Nädalavahetus tuleb väga pidune aga esmaspäevast püüan taas ennast rajale saada. See on lubadus!!!!spinning smiley sticking its tongue out
Toredat nädalavahetust teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 04. May 2012, kl 18.01

Nullllllllllllsmiling smiley)))
Kallistan kõiki ja esmaspäeval tehakse mulle treeningprogramm individuaalne, et veidi lihaseid ka oleks vanainimesel. Päris põnev.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 04. May 2012, kl 21.15

Tere


Ka minul ei ole midagi head. Hommikul kaalule astumine võttis söögiisu täielikult. Hommikul ikka sõin nati aga siis läksin tööle ja terve päev ei söönud midagi. Juhataja küsis, et kas on veepäev. Ma ei osanud muud öelda, et ei tea isegi mis on ja tõega ei tea. Ja kaal kipub hoopis tõusma. Tänane taas siis 200g juures. 83,2.

Ma tellisin omale tasakaalustatud menüü. Eks näis mida see endast kujutab ja kas on söödav ning kas abi ka on. Ma ise ei suuda oma toitumist enam analüüsida(aga võib-olla ei taha).

Ninnunännu, kas selle teeb keegi tuttav või said jutule individuaaltreeneriga? Ma olen ka mõelnud selle peale aga kardan, et on kallis lõbu. Ma arvan ise, et minu keha on juba väga harjunud selle liikumisega(kepikõnni ja tööle jala minekuga), et enam ei anna efekti. Pean midagi muutma koormuses ja ilmselt ka toitumises.

Ega midagi, homme algab uus nädal ja siis jälle otsast peale.
Kena nädalalõppu teile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 04. May 2012, kl 22.38

Lootus, selle teeb mulle endine kasvandik, kes on nüüd Eesti noorte meister kulturismis ja oskab selliseid kavasid teha, oskab arvestada minu vanust, koormust ja minu soove. Maksumusest ei tea hetkel midagi, sest tema sellest kõneleda ei tahnud miunga. Aga kindlasti ei taha ma seda temalt tasuta. annan teasda, kui selle esmaspäeva õhtul saan, et mis ja kuidas tundub. Heh, täna käsisin vaatamas paremat hularõngast.....peab vist ikka ostma, tean paljusid, kes iga päeval seda teatud aja keerutades on saanud nõtkema piha. ma tahan KA!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 05. May 2012, kl 07.08

Hei!

Lootus, ma siin mõtlen, et sa alles tegid hirmkõva trenni, minul näiteks peale intensiivsemat liigutamist, kui pole tükil ajal enne teinud, ka kaal tõuseb. Sa kirjutasid, et sõitsid rattaga. Võib-olla on see pisut teine tegevus kui kõndimine, mida sa muidu teed. Usun, et kui Sa ikka korralikult rajal püsid ja oma sööginormi täis sööd, mitte alla. Ps. kas see suur koormus on sul sisse arvestatud?, siis tuleb see miinus, võibolla veidi aja pärast.
Mina siin oloen lihtsalt lohakas, kui nii saab öelda, sest vahepeal olen väga ilusasti rajal ja siis lähen lohakaks. Aga püüan ikka edasi.
Ninnunännu, nii vahva, et proovid erinevaid võimalusi.
Foxlife, muidugi ei anna alla, soovin, et seda vaimujõudu sellest lausest ja mõttest kinni hoidmiseks sul jaguks. alati saab midagi muuta, kasvõi pisikest asja. Ole vapper!

Pisikesi edusamme meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 05. May 2012, kl 07.22

Kallid, ma olen tõesti oma elus sealmall, et ma naudin katsetusi. Lisan siia veidi meeleolukat vaatamist ka sellest valdkonnast, no mina muidugi nii ei oska, ma alles omandan algtehnikattongue sticking out smiley

[www.hooping.org]

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 05. May 2012, kl 07.43

Kena laupäeva kõigile


Sõin kõhu täis ja nüüd hakkan laupäevakule sõitma.Tänan teid kõiki toredate nõuannete eest. Ma ei oska seda kepikõndi ja jalakäimist üldse mingi trenni alla liigitada. Olen sellesse suhtunud kui päevasesse vajalikku liikumisse. Jalad on selle tagajärjel muutunud saledamaks ja jala minna kuskile ei valmista üldse mingeid probleeme. Suudan ka terve päeva jalgadel olla ja see on see, mis mulle väga hea enesetunde annab. Muud ma ei olegi teinud. Rattasõit tuleb nüüd päevakorda aga ka see annab jalgadele tööd. Ilmselt pean hakkama oma korsetilihaseid treenima ja leidma sellised harjutused.
Rõngas on tore vahend. Kunagi ammu oli see mu lemmikvahend ja selliseid trikke küll ei teinud aga kõndimise ajal rõnga keerutamine oli imelihtneja fan. Nüüd kunagi proovisin ja ei suutnud rõngast keerlemas hoida. Kukkus koguaeg suure kolinaga maha. Ehk peaks rohkem harjutamasmiling smiley.

Hea on vahest kirjutada oma kahtlustest ja kõhklustest ningsaada teilttuge ja innustust. Tean, et oleme õigel teel ning kui seda ei teeks, mida me praegu teeme, siis oleks pilt palju kurvem. Ikka edasi ja katsetagem üha uusi asju. Muidugi on oluline ka järjepidevus aga kannatusega on mul veidi raskusi. Tahaks rutem tulemusi näha.

Nüüd auto juba ootab ja koristamine ka.

Päikestcool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 08. May 2012, kl 06.34

Hei!

Mõtlesin, et kirjutan veidi. Muidu siin nii vaikne. Ega eriti midagi polegi, tavapärane elu. Tõusud mõõnad, kaalu kohapealt. Üritan ikka, kogu aeg, aga ikka nii tuli pole. Kahjuks. Eilne läks hästi. Vaatab mis edasi. Trenni poole pealt on aiatööd, muuks ei jää aega. Aga usun, et kaevamine on veidi nagu jõusaali eest. Midagi ikka.
Kuidas teil läheb?


Rõõmsat teisipäeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 08. May 2012, kl 06.46

Tere udust hommikutsmiling smiley


Siin suur vaikus. Ilmselt olete oma igapäevaste toimetustega hõivatud. Mul vaba päeva. Magasin täna täpselt nii kaua kui tahtmist oli aga ikka tõusin pool seitse üles. Sain siis juhtnöö.id tasakaalustatud menüü osas kätte. Muidugi ei midagi uuta aga meeldetuletuseks vajalik. Lugesin seda ja mõtisklesin. Ilmselt ikka söön vähe, sest viimastel päevadel on tekkinud magusaisu.See üllatas mind kõige enam, sest muidu ma eriti magusat ei ole igatsenud. Ellviimasel tööpäeval ei käinud ma üldse söömas ja jõin ainult teed ja vett. OK, aga siis pühapäeval tööl olles otsustasin ikka sööma minna. Võtsin kotleti, kartli ja palju salatit. Kartulist jätsin osa söömata. Jõudsin esimesele korrusele tagasi ja siis tuli jube valu makku. Mis talle ei sobinud? Mul on suht kapriisne ja õrn seedimine aga vahest tahaks nagu midagi muud ka peale suppide ja hautatud juurikate ning kui kaua pole valu tundnud siis unustad ära. Nüüd tuletas taas meelde. Eile sõin kana ja ka see ei sobinud. Peale sööki tekkis selline uni, et jäingi magama. See näitab ka, et söök ei olnud õige. Pean ikka hakkama köögivilju taas rohkelt tarbima ja muidugi suppe.
Püüan nüüd nende soovituste järgi toimida ning loodan, et ehk läheb ka kaal taas liikuma.

Usun, et naudite kevadet. Viimane suur vihm pani kõik rohetama. Nurmenukud ka juba õitsevad ja kägu kukkus ka esiemsed kukuud.

Kena nädala jätkusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 08. May 2012, kl 19.05

Tere kullakesed!
Viskan kiirelt paar rida. Ei saa aru, mis pagan toimub, aeg lihtsalt lendab kuskile. Nädalavahetusel olin reisil. Pühapäeval koju jõudes ja puhates hakkas süda jamama, millele järgnes kiirabi kutsumine, sest kuidagi ei tahtnud paremaks minna. Nüüd olen siin rebinud ennast veel töö ja viimaste sünnipäevapidustuste vahel. Ma juba tõega ootan seda juunit, saaks puhata.
Kui väga suur patt pole, ma tõesti hetkel ei viitsi seda meie tabelit tegema hakataconfused smiley Ja ega seal vist suuremaid muutsui polnud kah. Püüan siis järgmine kord usinam olla. Nüüd aga jälle lippan!!!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 08. May 2012, kl 21.27

Kallis Foxlife

Ära muretse selle tabeli pärast. Tähtsam on, et sa endale liiga ei tee. Võta rahulikult ja rõõmuga igat päeva.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 08. May 2012, kl 23.56

Absoluutselt nõus Lootusega! Head taastumist sule Foxu, tühja sest tabelist, sina tähtis!

Sõin täna kuivatatud jõhvikaid, no külllllll maitsesid hästi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 09. May 2012, kl 08.26

Heia Ninnunännu

Meil ka müügil aga pole proovinud. Arvasin, et on hapud. Ma eriti haput ei taha. Mina sain täna hommikul proovida eestimaist kitsepiima toorjuustu. Seda hakkas valmistama esimene sertifitseeritud kitsepiima meierei.Mõnus oli leival koos ürdisoolaga.


Kaunist päeva

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 09. May 2012, kl 09.33

armas Lootus!

ma ostsin kuivatatud jõhvikad konsumist ja arvasin ka et hapud. aga nad on niiiiii head magusad. Panin ikka hommikuse pudru peale koos astelpajumarjadega. aga eile õhtul nosisin niisama ka veidiketongue sticking out smiley Mina pole kitsekeste tooteid kunagi proovinud, pai neile ja head kepsutamist mõnusas päikeses!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 09. May 2012, kl 19.58

Hei!

Tere, tere!

Foxlife, muidugi , küll me hakkama saame. Mina küll ei oska seda tabelit meisterdada kahjuks, muidu pakuks iseennast seda tegema. Soovin Sulle igatpidi jaksamist.

Mulle ka need kuivatatud jõhvikad meeldivad. Tegin ükskord nendega ka trühvleid, noh komme.
Lootus, suu läks vesiseks selle kitsejuustu koha pealt. Nämm. Kuidas seedimine? Kas on korda saanud?

Head õhtut, sõbrad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 09. May 2012, kl 20.52

Tere õhtust

Täna oli väga pikk päev. Tööl ei olnud aga tegemisi sai nii palju, et imestan kuidas kõik ühte päeva ära mahtus. Kuna tütreke annab oma korteri rendile siis tuleb kõik ta asjad meile transportida. Ise ta on juba Soomes tööl ja see tähendab, et käisin ta asju pakkimas ja ära toomas. Tuua on veel palju. Vahepeal lasin kitsed karjamaale ja kui neil kõhud täis siis tagasi lauta. Võtsime siis rattad ja kuna meie kõige tähtsam tee saab just neil päevadel asfalti alla siis otsustasime minna munade järgi pikemat teed mööda. Täna ostsin oma rattale ühe väikse vidina, nimelt spidomeetri. Selgus, et ma olin alahinnanud oma sõidu kiirust. Ma panin varem ikka selle kõige aeglasema kirja aga nüüd näitas mõõdik 22-24km/h. Mõnus. Kui olin siis kõik oma söögid ja sõidud kirja pannud selgus, et olen söönud päevasest kalorinormist 10% ja kõik kenasti tasakaalus. Mida nüüd teha? Söömiseks liiga hilja ja ega taha ka midagi. Võtan veel rohelise tee ja siis on kõik. Jalad on veitsa kanged. Tore, et ka homme on vaba päev.

Seedimisega on kõik korras, kui midagi sellist ei söö, mida ei tohiks suhu ajada.Proovisin üle pika-pika aja grillkana. Taas kogesin, et ei tasu proovida ega ikka ei sobi mulle. Kohvi proovisin ka ja ka ei sobi. Nii siis püüan ikka leida ja süüa seda, mis sobib.Tegelikult, kui kuulata enda keha, siis saab teada küll, mis sobib aga vahest surud selle maha. Tahaks nagu ikka proovida muud ka ning siis saan oma vitsad kätte.

Ok. Lõpetan. Laupäeval lähen tööle ja ostan ka jõhvikaid. Proovin ära. Praegu on mul viigimarjad ja aprikoosid. Ka väga mõnudad. Homme hommikul teen riisihelbeputru ja panen neid sisse.

Head ööd kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 10. May 2012, kl 22.15

Kus tütre korter asub?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 11. May 2012, kl 06.09

Hei!

Minul 67, 7.
Sel nädalal pean endaga rahul olema. Ükski päev ei ületanud kalorinormi. See ka asi. Vett muidugi jõin ikka vähe. Nüüd ikka edasi. Vaatab, mis järgmine nädal toob. Püüan ikka korralik olla.

Lootus, Sul ikka tõeliselt palju tegemisi. Nii tubli naine oled ikka!

Kaunist päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 11. May 2012, kl 09.09

Tere sajust reedetsmiling smiley

Mulle meeldib,et vihma sajab. Väljas on kõik niiiii roheline ja värske. Tegemist mul jätkubwinking smiley. Vahel olen mõelnud, et vabal päeval võiks ju lihtsalt molutada aga vot ei saa. Igalt poolt vaatavad tegemist tahtvad tööd vastu. Maja tahab ka pidevat koristamist. Oleme küll vaid kahekesi aga ikka tekkib seda va tolmu ja asjad kipuvad ka valedesse kohtadesse kogunema. Nüüd veel tütre asjade kastid, mis tuleb ära panna kuhugi. Oh, homme saan tööle minna ja siis on kodused tegemised peast läinud (üheks päevaks).

Nii nüüd siis selle nädala kaalust, mis ei rõõmusta mind üldse. Taas nulliring. Söönud olen nagu õigesti ja liikunud ka aga?????? Vaatame mida toob uus nädal. Äkki mu keha sai šoki, et pidi natsa rohkem ja teistmoodi liikuma.


Kena nädalavahetust ja päikest kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 12. May 2012, kl 01.32

Kaalunud ei ole.olen pärnus puhkamas ja homme sõidan Haapsallu kaheks päevaks. Aga teile tervisi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 12. May 2012, kl 13.02

Ja mina olen kah linnast ära, maal ema juures. Homme peame emadepäeva. Täna käib juba hull küpsetaminethe finger smiley
Aga parim on ikka minu selle nädala kaalutulemus, -1,7 kilo!!!!! Ja ma olen põhimõtteliselt terve nädala söönud kooke ja torte ja pirukaideye rolling smiley Ma lihtsalt ei oska seletada, kuidas see on võimalik. Ja see pole esimene kord, kus miinus tuleb väga magusa nädala lõpuks.
Saku kandis hakkas just jälle vihma sadamaconfused smiley Kahju, et nii halb ilm onsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 12. May 2012, kl 20.24

Tere õhtustsmiling smiley

Tulin töölt ja läksin kohe Lennusadama avamisele. Võimsa mulje jättis ja nägin ka ära need katused, mida mu poja tegi.Uhke ehitus ja muidugi meestel vaadata kui palju.smiling smiley Nüüd istusin jalad vannis ja mõnulesin. Homme taas tööle.

Täna oli imelik päev. Hommikut sõin kell 6.00 ja siis läksin tööle. Sõin veidi kohupiima kella 9.30 ajal ja siis sain lõunale kella 15.00. Sõin siis makarone ja strogonovi ning juurdlesin selle üle,miks ma üldse söön seda sööki. See ei maitsenud mulle ja nii ma siis istusin ja sõin mõistusega. Ma ei tea,milles on asi aga ei leia enam sööki, mida tahaks süüa. Nii on lood ja minu vahekord söökidega viimasel ajal.

Sa Foxlife küsisid, kus tütre korter asub. See mida tühjaks teeme, et välja rentida asub Sauel ja kolis ta päris Helsingi südamesse. Kalaturu lähedal ja töötab Espoos. Veab nüüd oma asju järgi ja otsivad suuremat korterit, ning see peaks ka kesklinnas olema. Seda tahab ta elukaaslane.


Soovin teile kaunist emadepäeva

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 12. May 2012, kl 20.52

Oiiiiii, ma siin juba ju pikemat aega unistan tagasi kodukohta kolimisest. Nimelt Laagrisse. Aga muidu nagu üks kant need Laagri, Saue ja Keila. Praegu hoiab mind linnas vaid hind. Nii odavalt lihtsalt ei saa vist isegi Sauelt mitte üürikat, kui mul praegu kesklinnas oneye rolling smiley
Ja mul on selline tunne, et ma olen sele kaotatud 1,7 kilo vist juba tagasi söönud siin ema juuresthe finger smiley Hull küpsetamine käibgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 12. May 2012, kl 21.07

Mul siin nüüd natukene tekkis vaba aega ja kuna ma võtsin ikkagi läpaka maale kaasa, siis tegin ka meie tabeli juba ära. Homme võib juhtuda, et nii palju vaba aega ei teki.

Ja teate. Mul tekkis üks mõte. Saadan teile kõigile erakirjadwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 15. May 2012, kl 08.56

Nii, Lootus ja Ninnunännu on mulle juba vastanud. Ootame veel Mari-i vastuse kah ärawinking smiley Ja siis tegutseme edasiwinking smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.