Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 01. October 2011, kl 15.02

Praegu olen kurtmiseks liiga katki. Aga tänud toetuse ja õla pakkumise eest.

Meie uus tabel. Lootusel on väga kena stabiilne langus. Kadestan.





Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kaalul 03.10.2011 09.02.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 01. October 2011, kl 20.21

Tänan Foxlife. Ma olen püüdnud just ikka liikumist juurde saada. Minul söök üksi ei aita. Kui nädalas vähem liigun, nii läheb vähem maha. Haun ka plaani ikka üks puhastuskuur läbi teha. Vaatasin natuke ringi. Praegu on nii palju erinevaid võimalusi. On taimeteesid ja ka toidulisandeid vastavaid.Hinnad on muidugi kõrged aga eks vaatan.

Kena nädalavahetust kõigile.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kaalul 03.10.2011 09.03.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 03. October 2011, kl 03.41

Ma olen hetkel unetu ja on igav, siis kirjutan siia natuke.
Ega midagi eriti kirjutada pole. Aga kõige selle halva juures, mida hetkel üle elan on ka üks hea asi. Minu liikumine tõuseb nüüd silmnähtavalt suuremaks. Ja teen seda ka teadlikult. Töölt koju hakkan liikuma kindlasti pool maad jala! Saab näha, kuidas see kaalule mõjub, sest söömine samas pole eriti eeskujulik. Tihti pole isu ja kui märkan, et peaks sööma, haaran kaasa midagi kiiret. Püüan siiski, et need kiired asjad on rohkem valgu-rasvalised, mitte süsivesikud. Kindlasti ei mõju kaalule hästi unetus. Eks näis, kaua seda kestab.
Tunni aja pärast hakkavad trammid sõitma, lähen ära tööle. Mis ma siin kodus ikka passin.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kaalul 03.10.2011 09.03.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 03. October 2011, kl 13.13

Tere päevast

See, et liigud on ju hea. Unetus on halb. Kuidas kõik kokku mõjub saad näha reedel. Mina soovin südamest, et sul ikka oleks langus ja et sa saaksid hingelise tasakaalu tagasi.Mina leidsin hingelise tasakaalu Silva meetodi kasutamisega. Käisin kursustel ja nüüd on igati hea olla. Saan ennast aidata kui vaja. Eks igaüks peab ise leidma lahenduse ja tavaliselt see, mis aitab, tuleb ise sulle kätte. Loodame, et leiad selle.

Minu nädal algas ka kena liikumisega laupäev-pühapäeval tööl ja selleks, et sinna jõuda tulin bussijaamast jala Vabaduse platsile. Paras jalutuskäik aga linn oli jube räpane. Pühapäeva hommikul joobnud noori täis. Tuigerdasid ja räuskasid.

Püüan sel nädalal veel vähemalt 2 päeva minna pikemalt kõndima.

Päikest südamesse teile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 04. October 2011, kl 07.54

Hommikust!

Tore kuulda, et saate liikuda, ehk õnnestub ka mul millalgi. Hetkel on suur töökoormus, aga pole hullu. Nädalavahetusel sai aias kõvasti rohitud.
Lootus, nii hea on Su kirju lugeda, et otsid....ja leiad....smiling smiley
F., Sa oled väga tubli, see et halvas on ka head....seda leida, ole ikka vapper, hea kaaslane kusagil kaugel.

Mul on küll siin järjest sünnipäevi olnud, seetõttu reedel ei teagi, loodan väga et plussi ei tule.


Head päeva

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 04. October 2011, kl 09.27

Meie pealkiri on kah nüüd ära muudetudwinking smiley

Minu plaanid rohkem kõndida nurjusid täiega. Eks muidugi oleneb minust. Kuukaart on siiski ostetud ja tark oleks sellest siis viimast võtta. Aga see auto kasutamise võimaluse olemasolu ikka liiga lihtsalt paneb kergema vastupanu teed minema. Loodan, et suudan siiski enda huvides õigeid valikuid teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 05. October 2011, kl 13.00

Jah, päevad pole vennad ja valikud on ju meie enda teha. Tegelikult teame ju hästi mis meile hea on aga vahel kohe ei taha seda mitte teha.Koleda ilmaga on ju nii mõnus olla toas või siis istuda autosse ning sõita punktist A punkti B.
Mul siiski on praegu õnnestunud liikuda ja täna-homme laon jälle puid. Reedel siis tööle jne. Pühapäeval ootab tütrekese sünnipäev aga kuna ta teab mida ja kuidas süüa siis ei tee ta midagi sellist mida ma süüa ei võiks.

Tänane suurepärane ilm lausa kutsub välja. Ma lähengi oma puudeladumist jätkama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 07. October 2011, kl 14.14

Minu kaalunäit siis tänase seisuga 84,3

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 07. October 2011, kl 14.18

Hei!

Minul täna pluss ja korralik, 68,5. No hakkame aga jälle otsast smiling smiley
Loodetavasti läheb teil kenasti!


Tervitades
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 08. October 2011, kl 10.37

Noh sain ka viimaks maast lahti ja arvutisse. Eile kaalusin küll aga arvutisse ei jõudnud hommikul ja kui öösel koju jõudsin siis vajusin voodisse. Eks ta ole veidi kurnav see tööl käimine eriti kui oled võõrdunud juba. Eile peale kaalumist siis läksin jala Lilleküla jaamast Rocca- al Maresse. Päevane sammude arv kokku tuli 15 570. Söömisega oli veidi segane kuna sõin siis kui koju jõudsin st öösel. Ilmselt ma mingeid päevakaloreid täis ei söönud ja liikumisega seoses jäi kalorite söömise arv veelgi nadimaks. Pean siiski kontrollima seda söömist muidu juhtub sama mis juba varasemalt juhtus, et kaal jäi seisma pikaks ajaks.

Seekord siiski läks maha ja isegi 600g. Seega uus kaalunumber on igati kena 89,4.
Oh, kui kaua ma olen seda 8 ette oodanud ja nüüd vaatas ta vastu mulle. Ma olen ääretult õnnelik ja veel on mõõdud kõik igati vähenenud. Eriti ilusaks on muutunud jalad. Pikkade säärtega saabaste lukud annavad kinni ja on nii kaunid jalas. Super!!

Täna läksid esimede luiged. Tegid haledat häält kui üle maja lendasid. Kurb oli neid vaadata. Nagu öeldakse - luiged läevad lumi maas. Ilmselt tuleb varsti ka esimene lumi tõesti.

Kaunist nädalavahetust kõigile ja rõõmu südamesse

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 08. October 2011, kl 19.55

Hei!


Lootus! Super tulemus! Küll Sa oled ikka tubli ja vapper. Püsivus viib ikka sihile, eriti kui seda teha arukalt.
Kujutlen ette kui rõõmus sa oled!

Ei tea kus Foxlife on, loodan, et kõik hästi.

Head õhtut

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 08. October 2011, kl 20.26

Tänud Mar11. Selle keskkonna toetav suhtumine on nii hea. Loodame, et Foxlife annab ka endast varsti märku ja et tal on kõik korras.Väga kohe tahaks seda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 09. October 2011, kl 09.28

Tere tublid naised. Olen elus aga nüüd siis lisaks kõigele muule ka haige. Ja kaal näitab loomulikult plussi nagu kombeks. Reedel üldse kaaluma ei jõudnudki aga eile näitas kaal 96,6.

Üks hea uudis on kah. Meie töö naiste tiim võitis Eesti Energia Stamina Tervisekõnni auhinna parima naistiiminathumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 09. October 2011, kl 12.06



Lootus on ikka usumatult tublithumbs up Tõesti, kui ikka tahad mingit langust saada, tuleb toituda õigesti ja liikuda, liikuda, liikuda. Mina ei saa aga mitte kuidagi ennast liikuma aetud. Minu jaoks on sügis ja talv alati olnud kohutavad ja masendavad aasta-ajad. Siis tahaks lihtsalt peitu pugeda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 09. October 2011, kl 13.20

Foxlife : teie tiim oli siis väga äge. Õnnitlenhot smiley. Ma ise ei julge kõvasti hingata, sest tean seda laiskusepisikut, mis mu sees on. See, et tööle lähen jala on suurepärane võimalus ja ma lihtsalt kasutan seda ära. Usun, kui oleksin praegu kodune siis suure tõenäosusega ma ei liiguks. Kuna mees sai oma ideaalkaalu kätte siis ei ole ta enam huvitatud käimisest ja nii olen ma üksi ning vot siin ongi see konn maetud, et nii mõnus on endale öelda-ah ma täna ei lähe käima. Toas diivanil on ju nii mõnus olla. winking smiley

Hea oleks kedagi lähedal kampa saada aga siin kandis ei ole kedagi kahjuks.

Peaasi, et me ikka üksteist toetame ja innustame.

Toredat uut töönädalat kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 09. October 2011, kl 20.20

Minul ongi kõik selle laiskuse taga kinni. Töölt koju jalgsi on u 50 minutit kõndida. Iga päev seda teha, kasvõi 3-l päeval seda teha, oleks juba suur saavutus. Aga alati leian vabandusi seda mitte tehaconfused smiley Küll on jalanõud valed, küll riietus, siis ilm halb ja siis lihtsalt lähen kergema vastupanu teed ning mees käib järgi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 12. October 2011, kl 10.59

Eks ta ole. Selleks, et käia ära oma tee, pean ka võtma teised riided-jalatsid kaasa. Tossud ja teksad ei ole ju kuidagi sobivad klienditeenindajale.

Ma ikka püüan käia jala kuni ilm vähegi laseb. Sel nädalal olen kodus ja näen juba unes ka neid puuhalgusi, mida ma päeval kuuri laon. Samme ei tule 10 000 täis aga ma arvan, et need lisaliigutused(kummardamine, puude süles tassimine) annavad ehk veidi lisa.

Huvitav on see, et mul on kadunud kõik need isud, mis varem kimbutasid mind. Ma ei oska enam midagi isegi süüa tahta. Söömine on jäänud mõtetes kuidagi nii tahaplaanile. Varem ma tegin juba hommikul mõttes menüü päevaks valmis aga nüüd enam ei taha midagi. Liha on jäänud peaaegu välja menüüst. Muidugi tähendab see seda, et peab rohkem sööma taimset, sest muidu kipuvad süsivesikud üle minema. Täna sõin hommikul 2 väikest keedumuna ja veidi heeringat, kohvile läks ka kitsepiim peale ja õhtul teen siis jogurtiga smuuti. Valgud kenasti täis koos taimse värgiga. Püüdsin siis päevase söögi ka KA sisse panna ja kõik söögikorrad said kenasti tasakaalu. Veidi jäi kaloreid üle ka (8%).
Püüame end ikka tagant sundida. Teeme ju kõik iseendale. Olgem tublid ja katsume selle sügise üle elada. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 13. October 2011, kl 08.33

Uskumatu, kui kiirelt aeg ikka lendab. Homme jälle juba nädal möödas.
Mul pole kahjuks mitte miagi siia kirjutada. Tervis natuke parem, s.t külmetusevimmast sain vist lahti. Aga niisked ilmad on liigestele hakanud valu tegema. Hommikuti jalad kanged. Õnneks päeva peale asi paraneb, mida rohkem liigun. Toitumine on tõenäoliselt vale ja vähene või siis vale ja liigpalju. Ei arvuta midagi. Tunnen, et üldse see duelli pidamine tekitab vaikselt stressi aga kuna olen ennast asjasse lubanud, eks tuleb lõpuni minna. Millal see lõpp tuleb?grinning smiley

Üritan homme ikka meeles pidada, et peab hommikul kaalu peale astuma. Peale tööd hakkab firmapidu ning tõenäoliselt olen suhtlemisvõimeline siis alles laupäeval. Aga kena saabuvat nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 13. October 2011, kl 13.38

Kahju, et duell sulle pinget tekitab. Stress on vilets kaaslane. Ega oskagi kuidagi aidata. Mul kippus stress tulema augustis aga õnneks lahenes olukord ja septembrist juba parem enesetunne.

Nüüd sügisel ma arvan, et peaks vist midagi sisse võtma, et turgutada ennast veidi. Ma pole sel nädalal end isegi kaalunud. Mis homme kaal näitab ei teagi. Loodame parimat kuigi sel nädalal sõin ühel päeval palju süsivesikuid. Mitte üle päevakaloraa1ži aga ikkagi palju. Tundsin, et oli isegi veidi kehva olla õhtul.

Püüan ikkagi söögiga piiri pidada ja rohkem liikuda. See on ka tõesti tõsi, et igal inimesel on erinevad asjad mis kaalu langetavad. Blogisid lugedes on see eriti hästi näha.
OK. Vaatame siis mis homme tuleb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 13. October 2011, kl 18.59

Ma teen endale hetkel Gerimaxi kuuri. Sain kingiks ühe karbi mingeid energiatablette, mis annavad jõudu ja energiat. Hommikune väsimus pole siiski kuskile kahjuks kadunud. Õigemini, mitte väsinud pole ma hommikul aga ärgata on kuidagi raske. Mõni päev lükkan kella edasi suisa 45 minutit.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 14. October 2011, kl 07.39

Hei, sõbrad!


Minul kaal sama.68,5 Vähemalt seegi hea smiling smiley kuigi võiks olla parem.
Ootan, kuidas teil on läinud.
Loodetavasti, F, saad oma väsimusele leevendust. Kõndimine on üks hea tõhus abiline kõigele(muidugi kui tervis lubab), tean ise kui oli kunagi väga raske etapp elus, siis väga tõhus abi oli kestvuskõnd.

Parimat
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 14. October 2011, kl 08.23

Tere hommikutsmiling smiley

Minu hommikune kaal on 89,0. Ta liigub siiski alla ja see on tore. Süda on rahul ja see on kõige tähtsam.
Nädal läks puude ladumise tähe all. Nüüd on puud kuuris ja ka see annab kindlustunde talve tulekuks. Täna lähen veel kartuleid võtma. See on muidugi naljanumber kuna siin ühel talunikul muutus põld vihma tõttu ligipääsmatuks ja nüüd saab sinna vaid jala ning võtta saab vaid kartulihargiga käsitsi. Kõik võivad tulla ja korjata omale talvekartuleid. Meil ei ole palju vaja. Võtan paar kott ja usun, et sedagi jääb kevadeks alles. Järgmisel kevadel panen omale ka natuke maha, et saada värsket oma lapikeselt. Öapikese piirasime võrkaiaga. Talvekartulit pole meil mõtet kasvatada. Metssigu on nii palju, et võtavad enne üles kui ise jaole saad.

Teen ka juba plaane, mida üldse kevadel maha panna. Praegu kasvatan idusid ja söön neid. Aitavad hästi ka väsimuse vastu ja turgutavad organismi. Proovige ka!

Ilusat nädalalõppu kõigile. Mul endal laupäev ja pühapäev tööpäev.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 15. October 2011, kl 07.41

Tere hommikust! No minu kaal näitas eile hommmikul 85,0 masendav. Tegelikult mis ma siin nutan, pole ju pingutanud ka selle nimel et see vähem näitaks.
Aga ma ei anna alla. Loodan et minu kaalunumber näitab varsti 7 ette, kui teen taas kõvasti selle nimel tööd.
Nagu näha on järjepidevus üks väga hea omadus, lootusel seda jätkub, minul kipub see vahebeal ära kaduma.Tubli lootus, proovin võtta sinust eeskuju.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 15. October 2011, kl 17.32

Ja minul on silme ees nii sinu kellikas kui ka mar11 kaalunumber. On mille poole püüelda. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 17. October 2011, kl 19.21

Tere! Pääsen kah lõpuks netiavarustesse. Suured vabandused, et varem ei saanud endast märku anda. Oli hull nädalavahetus ja tänane tööpäev samasugune takka otsa. Aga nüüd vast jälle saan tagasi rutiini. Reedel hommikul kaalul jõudsin käia aga seda siia teatama tulla lihtsalt ei jõudnud. Aga kaal oli reedel siis 96,0 kg. Loomulikult langus. Sel reedel siis taas plussinädala kordeye rolling smiley Täna tegin küll väikese kõndimise ja kodus koristasin ning vaaritasin. Nüüd tunnen, et seljavalu tahab hauda viiaconfused smiley Nagu ikka esmaspäevitisad smiley


Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 18. October 2011, kl 08.30

Tänud Foxlife.
Tead, sa programeerid ise endale selle kaalutõusu sisse. Sa valmistada oma keha ja mõtted kõik ette järgmise nädala tõusuks. Püüa mõelda hoopis positiivselt ja sisenda endale, et vau sel nädalal 96 ja juba järgmisel siis 95-ga algav number. Usu see aitab. Me ei taha uskuda aga tegelikult on mõttejõul tohutu mõju kogu organismile. Proovi, see ei maksa midagi ja usu päevad tunduvad ka helgemad kui positiivselt mõelda.

Loodan ja soovin väga, et sa oma valudest lahti saaksid. Need ka kurnavad keha. Pöial pihku siis järgmiseks reedeks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 18. October 2011, kl 14.14

Hei!

Oi kui tore Lootus ja Foxlife teie miinustest kuulda. Kellikas,. me peame end kokku võtma smiling smiley Ettepanek kõigile, jõuda reedeks uude numbrisse, st, eestpoolt vaadates siis teine number ühe võrra väiksemaks-teil peaks eriti hea olema, minul raskem smiling smiley
Peale koma võib siis mis iganes nr olla!

Püsime vapralt koos!!!

Muide olen siin kaaluabis üle elanud kahe duelli vapralt viimaseks jäänu tiitli, st. kõik kadusid kõrvalt.
Kahjuks nii, aga noh, ma pusin edasi ja tore, et teie ka!


Kõike head!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: kellikas
Kuupäev: 18. October 2011, kl 18.25

No mina tegin ennast täna spordiklubiliikmeks ja olen selle otsuse üle üliõnnelik. Kindlasti reedel tuleb ilus number.thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 18. October 2011, kl 20.24

See on ahvatlev ettepanek selleks reedeks. Mul on just sel nädalal palju tööpäevi st palju liikumist. Saan lausa 3 päeval teha oma pika kõnni ja sellele lisandub siis 8 tundi pidevat aeglast liikumist ning püsti seismist.

Minu "spordiklubiks" on siis kõnd ja seismine ning võtan hoogu ka trenažööril taas väntama hakata aga veel takistab miski(vist laiskus) ja leian ikka ettekäändeid edasilükkamiseks. Päris vägisi ei taha ka pihta hakata. Valmistan oma vaimu enne ette.

Sellest suurest käimisest on jalad ilusamaks muutunud. Nad on palju saledamad ja ka lihased on tekkinud.Pikasäärega saabastel läheb lukk vabalt kinni. Super heameel on selle üle. Mind on ära tüüdanud need madala säärega saapakesed.

Veel on 2 päeva jäänud reedeni. Kõigile edu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 18. October 2011, kl 21.25

Ma olen nüüd 2 päeva järjest kõndinud. Töölt pool maad jala koju. Kas see kaalule mõjub, ma ei tea, kuna söömine on mul siiski käest ära aga vähemalt on enesega rahulolu peale kõndimist garanteeritudthumbs up

Ja muideks, Lootus, ma absoluutselt iga nädal usun, et vot nüüd tuleb miinus. Pea poolteist aastat on sellele vaatamata läinud üldujuhul nii, et korda mööda on hoopis pluss ja miinuseye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.