Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
DUELL - lootus, lillu, Marili, Ussike, ilenna, Murumumm ja tutuna
Saatis: Marili
Kuupäev: 19. June 2011, kl 21.44

Niisiis, pihta hakkab meie duell. Meie alganded:

Lootus - 98,5kg
lillu - 93,8kg
Ussike -89,3kg
Marili - 98,4kg
ilenna - 86,7kg
Murumumm - 98,3kg
tutuna - 92,5kg

Tuletan siis meelde, et ootan kõigi uusi kaale reedel. Edu! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - lootus, lillu, Marili, Ussike, ilenna, Murumumm ja tutuna
Saatis: lootus
Kuupäev: 20. June 2011, kl 11.11

Tore, et siis alustame nüüd. Kuna vahele jäi reedene kaalumine siis see algkaal on veidi väiksem. Minu number on 97,1. Ma ei oska öelda, kas hakata seda parandama. Ehk paneme reedel siis uue kaalu kirja ja ongi kõik.

Kena nädalat kõigile duellitajatele.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - lootus, lillu, Marili, Ussike, ilenna, Murumumm ja tutuna
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 20. June 2011, kl 15.19

Oih - minu algkaal sai veits "äraspidine" - õige oleks 93,8 (mitte 98,3). Marili - ole nii kena ja paranda tabelisse ära. Muidu tuleb kohe algusesse ebaõiglaselt ilus kaalulangus grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - lootus, lillu, Marili, Ussike, ilenna, Murumumm ja tutuna
Saatis: Marili
Kuupäev: 20. June 2011, kl 16.47

Niisiis, algtabel:
Lootus - 97,1kg
lillu - 93,8kg
Ussike -89,3kg
Marili - 98,4kg
ilenna - 86,7kg
Murumumm - 93,8kg
tutuna - 92,5kg

Veel kord edu nädalaks!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - lootus, lillu, Marili, Ussike, ilenna, Murumumm ja tutuna
Saatis: Ussike
Kuupäev: 23. June 2011, kl 12.01

Ma annan oma tänahommikuse kaalu, sest homme reisile ja hommikul siia enam ei satu smiling smiley Ehk siis 88,4

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - lootus, lillu, Marili, Ussike, ilenna, Murumumm ja tutuna
Saatis: tutuna
Kuupäev: 24. June 2011, kl 09.14

Tere. Olen metsas, nett on, kaalu pole. Pange palun sama kaal mis nädal tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - lootus, lillu, Marili, Ussike, ilenna, Murumumm ja tutuna
Saatis: lootus
Kuupäev: 24. June 2011, kl 10.08

Tere

Pange sama kaal, sama põhjus. Net on aga kaal on kodus. Eks järgmisel nädalal näe, mis õige kaal on.

Seniks veel ilusaid suviseid puhkepäevi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - lootus, lillu, Marili, Ussike, ilenna, Murumumm ja tutuna
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 24. June 2011, kl 12.53

Mina metsas ei ole - nii et selle taha peitu pugeda ei saa eye rolling smiley.

Karm aga õiglane kaal näitas täna hommikul 92,8. Eile hommikul oli kaal terve kilo võrra väiksem - seega jaaniõhtu söömisorgia maksis kätte. Loodan, et see siiski sulab ära kiiresti, kuna vaatamata suurtele kogustele, sisaldas eilne toit vähe kaloreid - tarbitud sai ohtralt vett, salatit, juurikaid ja marju the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - lootus, lillu, Marili, Ussike, ilenna, Murumumm ja tutuna
Saatis: Marili
Kuupäev: 24. June 2011, kl 18.34

Hei, mul sama jama. Metsas olen, nett on, aga kaalu polegrinning smiley. Nii et jääb ka mulle sama kaal, mis algselt. No õnneks ma ei ole veel jaanipäeva söömasse langenud, aga alkoholi on küll targitud ja oi kus sealt ikka saab kaloreid.... Aga edu kõigile ning kui keegi saab mahti jagada oma kaalulangetamissaladusi, siis palun tehke seda. Ma ei ütle ühelegi heale mõttele eismiling smiley

Nimi - I nädal - II nädal
Lootus - 97,1kg - 97,1kg
lillu - 93,8kg - ?
Ussike -89,3kg - 88,4kg
Marili - 98,4kg - 98,4kg
ilenna - 86,7kg - ?
Murumumm - 93,8kg - 92,8kg
tutuna - 92,5kg - 92,5kg



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Marili 24.06.2011 18.35.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - lootus, lillu, Marili, Ussike, ilenna, Murumumm ja tutuna
Saatis: lillu
Kuupäev: 25. June 2011, kl 15.28

Tere, vabandage väga, ei pääsenud netti.Minu kaal 93.4

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - lootus, lillu, Marili, Ussike, ilenna, Murumumm ja tutuna
Saatis: lootus
Kuupäev: 30. June 2011, kl 09.48

Meie duellitajad suht vaiksed. Kas kõik teevad kõva trenni ja jälgivad pingsalt kaalu, et reede siis üllatada teisi? smiling smiley smiling smiley

Vaatan, et keegi pole oma tegemistest märku andnud. Kuidas teil kõigil sel kuumal ajal läheb? Homme taas kaalumine ja usun, et teil kõigil on ilusad numbrid ette näidata. Mina pole sel nädalal eriti midagi teinud(trenni mõttes). Ma ei kannata seda kuumust eriti ja nii olen rohkem toas. Nädala alguses küll sai tehtud pikk metsaretk ja ka kepikõndi paar päeva aga nüüd juba 3 päeva liikumist suht vähe. Tean, et see on halb ja annab tagasilööke aga pole midagi teha. Loodan, et teil kõigil läheb väga hästi. Homme suhtleme taas.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - lootus, lillu, Marili, Ussike, ilenna, Murumumm ja tutuna
Saatis: tutuna
Kuupäev: 01. July 2011, kl 06.46

Hommikust,

Minu kaalunumber täna hommikul 92,2 kg.
Olen püüdnud teha iga hommik mingit "sporti", kas siis sõita rattaga või teha kepikõndi. Mulle jääb aga ikka mõistatuseks, kas peaks need spordiga kulutatud kalorid ka ära sööma või mitte. Siin foorumites on arvamusi seinast-seina. Kuidas teie teete? Algselt olen märkinud, et ei tegele spordiga üldse.
Aga jõudu siis kõigile ja mõnusat algavat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - lootus, lillu, Marili, Ussike, ilenna, Murumumm ja tutuna
Saatis: lootus
Kuupäev: 01. July 2011, kl 14.43

Oh, jõudsin Tallinnast tagasi oma armsasse koju.

Minu kaal täna hommikul 96,2( -0,9)

Minul ka märgitud, et ei tegele spordiga ja nendel päevadel, kui teen siis söön tagasi. Muidugi püüan õhtuti mitte süüa süsivesikuid.

Vahepeal ei söönud tagasi ja siis kaal ei langenud ka. Peale ternni tegemist ning sisestamist päevikusse jäi tavaliselt söödud kaloritest 65-70%. Ilmselt minu kehale jäi seda väga väheks ja säilitas siis kõik suutäied. Nüüd olen umbes kuu tagasisöönud ja kaal langeb. Kusjuures esimesel nädalal ei tahtnud veel langeda aga siis hakkas minema. Loodan, et teen õigesti oma keha soove arvestades. Muidugi võid sa ju proovida mingi aeg ja siis näed kuidas sinu organism sellele reageerib. Kõik inimesed on nii erinevad, et vaevalt ühte kindlat reeglit on. smiling smiley
Kena nädlavahetust smiling smiley smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - lootus, lillu, Marili, Ussike, ilenna, Murumumm ja tutuna
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 01. July 2011, kl 23.03

Oli alles kiire päev... huhh - alles nüüd jõudsin netti. Kaal täna 92,2. On olnud väga vaevaline nädal - kere otsustas hakata kümne küünega kõigest kinni hoidma sad smiley - sisse läheb toitu küll aga välja ei tule midagi angry smiley.
Nüüd olen järgmised 2 nädalat reisil - nett on aga kaalu ei ole - nii et järgmise näidu saan teatada alles 16.7. hommikul. Pange mulle siis järgmisel nädalal sama kaal tabelisse - katsun idanaabri pelmeenidest ja bliinidest kauge kaarega mööda käia the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - lootus, lillu, Marili, Ussike, ilenna, Murumumm ja tutuna
Saatis: Marili
Kuupäev: 03. July 2011, kl 21.41

Tere kaaslangetajad!

Tõepoolest on kuumus tappev ning mina välgin igasugu aktiivset tegevus. Mingil päeval käisin jalgrattaga sõitmas, aga see ei lõppenud sugugi hästi(kuumus lõi silmadee eest pildi mustaks).
Mis puudutab kalorite tagasisöömist, siis ma söön tagasi, kui keha seda nõuab. Kui tunnen, et ma ei suuda söödud kaloritehulgaga vastu pidada.

Nimi - I nädal - II nädal-III nädal
Lootus - 97,1kg - 97,1kg - 96,2(-0,9)
lillu - 93,8kg - 93,4kg - ?
Ussike -89,3kg - 88,4kg - ?
Marili - 98,4kg - 98,4kg - 97,1(-1,3)
ilenna - 86,7kg - ? - ?
Murumumm - 93,8kg - 92,8kg - 92,2(-0,6)
tutuna - 92,5kg - 92,5kg - 92,2(-0,3)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - lootus, lillu, Marili, Ussike, ilenna, Murumumm ja tutuna
Saatis: lootus
Kuupäev: 08. July 2011, kl 08.22

Tere kõigile ja ilusat päeva!

Nagu näen olen esimene, kes täna siia saanud.Nädal oli ka nii vaikne, keegi ei kirjuanud ega andnud endast märku.

Minu kaal on sel nädalal 95,9(-0,3). Kõik on nii kena ja tuju hea. Tundub, et teen nüüd kõik õigesti.

Kena nädalavahetust

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - lootus, lillu, Marili, Ussike, ilenna, Murumumm ja tutuna
Saatis: tutuna
Kuupäev: 08. July 2011, kl 08.30

Hommikust,

Minu tänahommikune kaal 92,1. Täielik pettumus sad smiley
Olen terve nädal olnud "korralik" ja liigutanud ennast aga midagi vist ikka teen valesti...
Vaja see nõks üles leida, muidu 100g kaupa alla võttes jäängi siia "kaaluabisse" igaveseks smiling smiley

Aga teistele langetajatele päikeselist päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - lootus, lillu, Marili, Ussike, ilenna, Murumumm ja tutuna
Saatis: Marili
Kuupäev: 10. July 2011, kl 23.56

Nimi - I nädal - II nädal- III nädal- IV nädal
Lootus - 97,1kg - 97,1kg - 96,2(-0,9)- 95,9(-0,3)
lillu - 93,8kg - 93,4kg - ? - ?
Ussike -89,3kg - 88,4kg - ? - ?
Marili - 98,4kg - 98,4kg - 97,1(-1,3) - 97,0(-0,1)
ilenna - 86,7kg - ? - ? - ?
Murumumm - 93,8kg - 92,8kg - 92,2(-0,6) - ?
tutuna - 92,5kg - 92,5kg - 92,2(-0,3) - 92,1(-0,1)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - lootus, lillu, Marili, Ussike, ilenna, Murumumm ja tutuna
Saatis: lootus
Kuupäev: 11. July 2011, kl 15.09

Paistab, et see reedene näitude andmine käib üle kivide-kändude. Tea, kas kõik on veel meiega, või on loobunud duellist.

Vaikne on siin ka. Keegi ei kirjuta ega lobise. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - lootus, lillu, Marili, Ussike, ilenna, Murumumm ja tutuna
Saatis: tutuna
Kuupäev: 11. July 2011, kl 16.10

Võibolla asi polegi reedes, nii palju ahvatlusi on, et pole midagi siia teatada...
Minul oli eelmisel reedel probleem see rubriik uuesti üles leida, oli jäänud kuskile tahapoole, tükk aega otsisin, loobumismõtteid veel ei ole. Kurvaks teeb küll kui nii natukese haaval kaal langeb aga ju tuleb rõõmu tunda, et plussi pole.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - lootus, lillu, Marili, Ussike, ilenna, Murumumm ja tutuna
Saatis: lootus
Kuupäev: 12. July 2011, kl 11.28

Eks ta ole. Kuna teised lobisevad omavahel siis nende duellid tulevad ettepoole ja meie oma jääb kaugele taha. hvatlui on muidugi j niru on ka 100g kaalukadu aga ta ikkagi kaob. Kas sa ise tead põhjust? Kui minul ei lange siis analüüsides nädalat leian ka põhjuse üles.

Ma olen unistanud, et võiks ju kiiremini kaal maha minna aga kahjuks on see jäänud unistuseks. Kui ikka ise midagi ei muuda siis ta reo ei lähe mitte alla vaid kipub tagasi tulema hoopis.

Eesmärgini on veel pikk tee, nii et tuleb ennast kätte võtta ja ikka jälgida-jälgida kõike, mis suhu läheb.

Edu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - lootus, lillu, Marili, Ussike, ilenna, Murumumm ja tutuna
Saatis: tutuna
Kuupäev: 12. July 2011, kl 15.41

Ei tea täpset põhjust aga ise arvan, et hakkasin liiga suure hurraaga pihta ja kuna kukkusin kohe ka ratast sõitma, siis oletan, et ei söönud oma kaloreid suure hirmuga täis, sest tundus, et neid on nii palju. Ja need mis sõin, muidugi kulutasin need siis mitte kasulikule süsivesikule, ehk magusale. Ju see peamine põhjus on. Proovin sellel nädalal, et trenni ei tee ja vaatan mis juhtub kaaluga. Eks ma katsetan natuke aga suur stiimul on septembri lõpuks võimalikult palju alla saada, kuigi 100g kaupa on nadi.
Eesmärgini on ikka VÄGA pikk tee aga kui hakkamist on, küll see rasv lõpuks ikka ära kaob. Minu komistuskivi on magus (kommid, shokolaad, koogid...), liha ja soolane on teisejärguline smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - lootus, lillu, Marili, Ussike, ilenna, Murumumm ja tutuna
Saatis: lootus
Kuupäev: 12. July 2011, kl 17.24

Jah, see näitab järjekordselt, et oleme kõik erinevad ning igaühel on oma komistuskivid. Mind eriti magus ei meelita. Mulle meeldib kala, kohupiim ja juustud. Muidugi püüan jälgida koguseid aga ega igakord ei saa ka. Eile näiteks tuli poeg õhtul kell 11 külla ja tõi suitsutatud kammelja. Oli ise püüdnud ja suitsetanud. Muidugi oli seda vaja ju öösel proovida. Väga maitsev oli. Seda küll ei juhtu sageli, et söön nii hilja. Tavaliselt lõpetan ikka enne seitset ära ja siis hiljem enam ei võta midagi.

Eks näis reede, mis on tulemuseks. Edu meile. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - lootus, lillu, Marili, Ussike, ilenna, Murumumm ja tutuna
Saatis: Marili
Kuupäev: 12. July 2011, kl 21.17

Oeh, minul on kohe töökoha kõrval pirukapood, kust saab pirukaid odavamalt kui mujalt ja pm ahjusoojalt. Hommikul tööle minnes juba tungib ülihea pirukalõhn ninna. Suur katsumus on mitte ostma minna... Täna nt ei suutnud vastu pidada. sad smiley No vähemalt käisin täna jalgrattaga tööl ning kulutasin mõnegi osa neid kaloritest maha...

Mul on see ka nt probleemiks, et ma olen õhtul tihti kauem tööl. Aga ega ma ju ei taipa kodust siis õhtusöök kaasa võtta. Siis on kaks võimalust, kui ma õhtul koju jõuan: mugin ennast oimetuks, sest näljaga ei saa pidama või siis ei taha üldse midagi süüa. Kumbki variant ei ole hea!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - lootus, lillu, Marili, Ussike, ilenna, Murumumm ja tutuna
Saatis: tutuna
Kuupäev: 15. July 2011, kl 05.32

Hommikust,

tänahommikune kaal: 92,1
Mul vist kaal katki smiling smiley näitab ainult ühte numbrit...

Kena nädalavahetust

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - lootus, lillu, Marili, Ussike, ilenna, Murumumm ja tutuna
Saatis: lootus
Kuupäev: 15. July 2011, kl 07.10

Hommikust

Minu kaal 95,8. Miinuseks -100g. Mulle ka vahel tundub, et kaal on mällu jätnud selle suure numbri ja ei taha mitte liikuda. Peeglist vaatab juba võrdlemisi talutav kuju. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - lootus, lillu, Marili, Ussike, ilenna, Murumumm ja tutuna
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 16. July 2011, kl 22.50

Tere taas!

Reis reisitud ja reisiväsimus välja magatud cool smiley

Imekombel on kahe nädalaga kaal samaks jäänud - 92,2 ja seda 3x päevas restoranides toitudes ja drinksutades suhteliselt suvalistel kellaaegadel. Olen väga rahul drinking smiley the finger smiley

Nüüd aga peab ennast korralikult kokku võtma ja jälle miinustesse minema. Jõudu teilegi!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - lootus, lillu, Marili, Ussike, ilenna, Murumumm ja tutuna
Saatis: Marili
Kuupäev: 17. July 2011, kl 19.02

Minu kaalulangus on ka seiskunud. Ikka passin 97,0-i peal...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - lootus, lillu, Marili, Ussike, ilenna, Murumumm ja tutuna
Saatis: Ussike
Kuupäev: 17. July 2011, kl 20.16

Tere.
Vabandan väga, et pole oma kaalunumbrit edastanud aga Eestis olles oli koguaeg nii kiire, kaalu polnud ja nett ka streikis pidevalt. Kui sobib siis oleksin nüüd tagasi teie seas smiling smiley
Kaalu peale muidugi pole julgenud astuda veel peale Eestis käiku.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - lootus, lillu, Marili, Ussike, ilenna, Murumumm ja tutuna
Saatis: tutuna
Kuupäev: 19. July 2011, kl 10.11

OIMAEIVÕI! Olin reedest-eilseni Soomes ja seal söödi täpselt 1x päevas, ehk siis hommikust-õhtuni. Käisin täna kaalul ja olen 1 kilo!!!! juurde võtnud. Mitte ei saa aru, kuidas see kaal nii kergesti tõuseb ja siis maha läheb 100g kaupa. Reede hommikul ilmselt midagi rõõmustavat ei ole sad smiley
Tuleb vist suu kinni teipida...

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.