Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 07. July 2010, kl 20.29

Hei taas! No pole hullu, küll ma hakkama saan. Ütleks, et olen isegi tubli olnud. S.t mõni päev olen isegi väga tubli ja mõni päev võtan kohe sajaga vabalt. Nagu nt täna. Ja ma isegi ei põe. Puhkus ju ikkagi ja laps linnas, no mida ma hakkan pirtsutama. Ainukene miinus on see, et trenni pole saanud. Ei raatsi seda nädalat kohe trenni peale kulutada. Kui laps pühapäeval ära sõidab, küll siis lülitan ennast trennilainele tagasi. Ja samas olen ma vähemalt liikunud, s.t jalgsi kõndimist, kus samme tulnud parajalt üle 10 000, on sel nädalal olnud juba kahel päeval ja täna alles kolmapäev.
Skype-i ma ei kasuta aga eks ma tulen ja halan siin kõva häälega, kui asi väga käest ära lähebwinking smiley
Igaljuhul aitähh abi eest! Sina oled ikka väga tublithumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: rinsu
Kuupäev: 09. July 2010, kl 08.19

Tänane saak- 87,8. Ma ei saa aru, mis toimub? Ma olen olnud jumalast korralik ja tulemus mingid närused 200 grammi. Muidugi ma saan aru, et see on ka edasiminek, aga ikkagi. Järelikult tuleb veel rohkem pingutada the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 11. July 2010, kl 07.58

Hei Rinsu!
Iga miinus on miinus, nii et tunne rõõmu ka sellest väikesestwinking smiley
Mina olen aga täiega reelt maas. Mul on ju puhkus ja otsustasin võtta vabalt, et mitte puhkuse ajal ennast piirata. Olen suutnud olla korralik aga olen suutnud ka täiega üle aisa lastagrinning smiley Jäätis on nt olnud igapäevaselt menüüsspinning smiley sticking its tongue out Kaaluga on aga lood nii, ja ütleks, et isegi mitte väga halvad, et minu eelmise nädalavahetuse haigus tõi mulle esmaspäevaks juurde 1 kilo ja see on püsinud tänaseni. Nii et samas kõige hullem ei olegi. Aga eks seda näeb homme, sest homme mul kontrollkaalumine.
Puhkust on mul jäänud veel 1 nädal. Kuna laps sõidab täna ära, siis see tähendab seda, et minu päevakavasse tuleb tagasi trenn. Kas ma söögiga kah tubli suudan olla, ei tea, aga trenn jätkub nüüd sealt, kus pooleli jäi.

................Rinsu......Foxlife
14.05.10....91,0..........91,1
21.05.10....89,9..........92,1
28.05.10....89,0..........91,1
04.06.10....88,9..........91,1
11.06.10....87,5..........92,4
18.06.10....87,5..........90,9
25.06.10....87,7..........90,2
02.07.10....88,0..........90,9
09.07.10....87,8..........91,9
Kokku.......-3,2..........+0,8

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: rinsu
Kuupäev: 12. July 2010, kl 13.02

Krt, ma vaatasin seda meie kokkuvõtet ja seal näen, et olen siis 9 nädalaga suutnud alla võtta 3,2 kg. Einoh, naljanumber küll moody smiley Vanduma ajab kohe...

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 12. July 2010, kl 18.09

Millega Sa rahul pole???eye rolling smiley Sul on vähemalt miinus. Mina olen aga see-eest naljanumber. Tõsiselt tundub juba, et milleks vägisi muuta seda, mis pole teisiti ette nähtudconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: Tondu
Kuupäev: 13. July 2010, kl 07.33

foxlife, äkki Sa peaks muutma midagi oma menüüs? Piimatooteid nt mitte sööma. Kui Sa oled korralikult jälginud alates veebruarist, siis on äkki nt tervisel midagi viga? See ei ole ju normaalne.

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: rinsu
Kuupäev: 13. July 2010, kl 09.11

Foxlife- ei ole mingit naljanumbrit siin. Mina ikka ennast lohutan sellega, et kui ma ei pingutaks siin siis ma võtaks kindlasti veel juurde- praegu vähemalt seisab sama koha peal. Aga kui ma ei jälgiks siis tuleks kolinal juurde. Küll see kaal Sul kukkuma hakkab kui suvi ja chillid ja grillid läbi on. Seni peab lihtsalt püüdma seda hoida, mis on ja mitte juurde võtta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 13. July 2010, kl 11.06

Rinsu, Sul on muidugi õigus - kui üldse mitte jälgida, siis tuleb kiirelt ja räigelt juurde, nii mis tolmab. Nii et minu puhul on tegelt väga tähtis see ülesmärkimine, et mida ja kui palju ma söön. Võimalik, et nt nendel nädalatel, kui ma teen trenni, söön ma liiga vähe. Keha hakkab säästma. Samas olen tähele pannud, et trenn või mitte, minu kaal langeb kui süüa vähe. Siin aga võib saatuslikuks saada see, et kui kõht jääb ikkagi tühjaks, satud söömishoogu. Mul ei ole hetkel ausalt öeldes muud paremat varianti käepärast võtta, kui lihtsalt natukenegi jälgida ja loota, et mingi aeg loksub iseenesest kõik paika ja kaal hakkab langema. Kuna olen ootaval seisukohal hetkel, mis saab minu seljaprobleemist, siis nt koormustest ja vastavalt sellele paika pandud treening- ja toitumiskava lähevad käiku sügisest. Nii olen oma personaaltreeneriga juba kokku leppinud.
Tervisega mul uusi probleeme olla ei tohiks, mida mul juba varem pole olnud. Põen reumatoid artriiti ja see ei lase mul enam kahjuks jala kõndida nii palju, kui eelmine aasta. Kilpnäärme alatalitus on nagu on, söön rohte. Seljajama annab vast kõige rohkem tunda väga pikkadel kõndimistel ja pikkadel istumistel. Midagi uut ei tohiks külges ollagrinning smiley
Söömisega on kah lood nii, et nt piimatooteid, eriti maitsestamata kohupiima, kodujuustu ja juustu armastan ma väga aga ei saaks öelda, et ma neid üleliia tarbin. Süsivesikuid söön teadlikult alati päeva esimeses pooles. Võibolla peaks rohelist sööma rohkem aga vähe ma kah neid ei söö. Magusa armastaja nii väga polegi, aga siiski, kui tekivad mingid isud, siis püüan neid rahuldada, et pärast mitte hulluks minna nendega. Aga enamjaolt on mu isud seotud soolase söögiga. Vett joon ma palju, see pole probleem.
Aga tore, et saan siin seda asja niimoodi lahata ja inimesed muret tunnevad. See annab jõudu ja lootust juurde. Muidu oleks vist küll juba ammu alla andnud ja seda ma kohe üldse ei taha. Ei taha tagasi 98 kg peale, kust eelmine suvi alustatud sai. Eks see mind veel pinnal hoiabki.

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: Tondu
Kuupäev: 13. July 2010, kl 19.56

Aga proovi nt 2 nädalaks piimatooted ära jätta ja äkki on abi eesmärgi lähemale toomisest? Soovin Sulle edu!

Vabandan teema risustamise pärast.

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: Jupats
Kuupäev: 14. July 2010, kl 08.08

Foxlife- Kuidas on lood su rasvatarbimisega? Pähklid, õlid jne? Mida mina olen selle ajaga õppinud kogu sellest toitumisest nii ise kui ka lugedes nt fitness.ee-st igasuguseid lugusid, siis keegi väga ei soovita neid light tooteid. Mina neid ka enam ei tarbi nii palju kui varem. Mis on nende kõige suurem miinus ongi see, et need n-ö petavad keha ära. Keha ei saa piisavat kogust vajalikke ained ja sellega nõuab ta topeltkoguse light tooteid. Mina parem söön vähe rasvasemaid asju kui lighti. Kõht saab täis jne. Saan ka vajaliku koguse kätte. Muidugi mu trennigraafik on hetkel väga tihe 6-7h trenni nädalas. Seega saan endale natuke rohkem lubada smiling smiley. Aga kui tahad minult nõu küsida, siis võta julgelt ühendust smiling smiley. Kui sa muidugi üldse vajad seda smiling smiley. Edu Teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 14. July 2010, kl 17.23

Nagu kirjutasin - ei tarbi ma piimatooteid sellisel määral, et nende ära jätmine mingit muutust tooks. Light-tooteid ei tarbi ma aga üldse. Konkreetselt pähkleid ja õlisid harvem aga nt igahommikuse pudru sees on alati võisilm olemas.
Tunnistan, et olen suht kehva katsetama muudatusi, et selgusele jõuda, mida valesti teen. Eks võibolla ka sellepärast, et eelmisel suvel tegin kõike põhimõtteliselt sama moodi kui praegu ja kaal langes.
Aga muidu muretseda pole vaja. Nagu varem kirjutasin ja alati olen kirjutanud, et pusin edasi, küll see pusimine ennast lõpuks ära tasubwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: Jupats
Kuupäev: 15. July 2010, kl 14.25

Minule aitas isiklikult kõige paremini hommikuse pudru ära jätmine. See andis ikka jube palju süsivesikuid. Söö hommikuks nt maitsestamata jogurtit marjade ja nt päevalilleseemnetega. Väga hea hommikusöök on omlett smiling smiley. Proovi pudru ära jätta ja vaata mis saab... Mulle mõjus winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 15. July 2010, kl 16.15

Putru ei jäta ma kindlasti ära. Minul hoiab see pikalt kõhu täis ja isegi kui ma nt lõuna kõrvale võtan viilu täisteraleiba, siis minu päevased süsivesikud on alla normi. Muideks, mina teen putru ainult Veski Mati jämedatest röstitud helvestest, mis GI toitumise järgi on rohelises nimekirjaswinking smiley Ja veel, üsnagi tihti on mul just hommikusöök tasakaalus, kui putru söön ja sinna veel juurde midagi. Viimati läks mul päev tasakaalu, kui sõin 2 juustucrossainti, 3 kohukest, tomatit ja kilo arbuusi. See ei ole ju tervislik toitumine, mis sest et tasakaaluseye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: Jupats
Kuupäev: 15. July 2010, kl 17.41

Tasakaal tulebki siin süsteemis mingite utoopiliste toitudega grinning smiley. Aga no kui pudru sulle sobib, siis ok. Mina näiteks avastasin endale uueks lemmikuks sojahelbed (hästi head valguallikad). Neid muidugi palju ei saa hommikul süüa, sest toiteväärtus neil suur. Mina söön seda hommikuti ja usu või ei aga kõht seisab hästi täis. Paremini kui siis, kui ma kah hommikul putru kühveldasin endale sisse smiling smiley. Aga eks igaüks teab oma keha ikka ise kõige paremini smiling smiley

Rinsu- rääkisin sulle neist. Oled ökopoest ostnud neid prooviks?

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 16. July 2010, kl 07.31

Hommikut! Täna oli kuidagi eriti palav magada ning vaatamata sellele, et mul on puhkus, ärkasin juba kell 8 ja läbimärg. Ütlen kohe ära, et ma pole kaalu jälginud puhkuse ajal, pole ka trennis käinud ja seda on kaalul näha. Kaal 93,2. Ühesõnaga palju juures.sad smiley Kahju, et puhkus läbi saab aga samas ootan juba ammu tagasi oma argipäevarutiini.
Rinus, ma üldse ei imesta, kui Sa minuga duellitada enam ei taha. Olen kaotanud täiesti oma võitlustahteconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: pix
Kuupäev: 16. July 2010, kl 10.06

Nii foxlife, mis tähendab, et võitlustahe on kadunud??! Kas sa annad alati alla, kui raskus ette tuleb? Kas tahad minna 2-3x suuremaks, kui alustades?! Ei ole siin midagi, et endale ei suuda seda pakkuda!

Tegelt ma usun, et sa saad rajale tagasi ega anna alla! Peaasi, et sa ei võta seda kaalukaotuse perioodi, kui ajutist nähtust vaid kui elustiili, mida järgid terve elu (muidu polegi ju mõtet seda teha)!


Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: rinsu
Kuupäev: 16. July 2010, kl 11.56

Hihii...minul pole küll plaanis duellitamist pooleli jätta. Seega enne see duell ei lõpe kui:
a) Sina ütled selge sõnaga, et enam ei taha duellitada
b) Üks meist on saavutanud oma soovkaalu, mis minu puhul on 70 kg (võiksid enda oma ka kirja panna siis teame, kaua meil siin seda veel jagub smiling smiley)

Seega pane vaim valmis, mis siis, et liha veel nõder on smiling smileycool smileyhot smiley

Ah jaa- räägiks siis asjast ka- minu tänane saak on null. Vastupidiselt oma tavalisele käitumisele kaalusin sel nädalal igal hommikul ja see kaal kõikus sinna ja tänna, eile oli veel väike miinus ja täna hommikuks jälle null. Ja ometi olen korralikult söönud, trenni teinud jne. Ei saa aru, mis toimub? Ma jätkuvalt ei taha uskuda, et tegu on sellega, et valkusid liiga palju mul igapäevaselt ja rasvu vähe- aga võib-olla peaks katsetama nende joonde ajamist.

Igaks juhuks mõõtsin ka ennast, et äkki on vaatamata kaalunumbrile ümbermõõt vähenenud, aga seal pole ka muutusi. Nii et null.

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 17. July 2010, kl 08.33

Pix, mulle tundub, et siia ongi tegelikult koer maetud. Ma ei mõtle, et see, mida ma siin praegu üritan, et teen seda selleks, et sellest saaks minu elustiil. Ma teen seda selleks, et kaalu alla saada ja ju siis loodan sellele, et koos kaalulangusega tuleb ka mõistmine, et nii peabki ja siis juba saan aru, et samamoodi tervislikult tuleb ka jätkata. Ühes aga võid kindel olla ja see on see, et isegi kui ma räägin allaandmisest, siis seda ma ei tee. Võibolla on see mingi psüüfiline värk, et vaja puudutada põhja selleks, et oleks kuhu tagasi üles pürgida. Ja kunagi ma ju suutsin kaotada 20 kilo 74 peale, siis küll suudan nüüdki. Lihtsalt tööd tuleb rohkem teha, sest tollal olin ma veel noor ja ilus, nüüd olen lihtsalt ilusgrinning smiley

Rinsu, Sinu õnneks või kahjuks ma duellitamisele EI siiski veel ei ütlewinking smiley Ja kui eesmärkidest rääkida, siis loomulikult oleks ka minu eesmärk saavutada see 70 (kõige vähem olen kaalunud 74) aga kuna blogis kirjutasin, et hakkan oma eesmärki väikeste sammudega saavutama, siis tõenäoliselt oleks ka duellis tark seda jälgida, seega hetkel on minul see 85smiling smiley
Tabel kah siis.

................Rinsu......Foxlife
14.05.10....91,0..........91,1
21.05.10....89,9..........92,1
28.05.10....89,0..........91,1
04.06.10....88,9..........91,1
11.06.10....87,5..........92,4
18.06.10....87,5..........90,9
25.06.10....87,7..........90,2
02.07.10....88,0..........90,9
09.07.10....87,8..........91,9
16.07.10....87,8..........93,2
Kokku.......-3,2..........+2,1

No selline vaade ajab ikka õudustunde peale küll. Kui krt see mind liigutama ei pane, siis mis veel????? Tuld pekile!!!!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: rinsu
Kuupäev: 20. July 2010, kl 09.34

Vaade ei ole jah just suurem asi sad smiley No ei tea, kuidas ennast käsile võetud saaks sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 23. July 2010, kl 06.48

Aga minu tänane kaal on 92,4, nädala muutus -800 gsmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: rinsu
Kuupäev: 23. July 2010, kl 08.56

Minu tänane kaal 87,9. Seega muutus + 100 gr. Tegelikult ei saa selle tulemuse üle nuriseda, sest esmaspäeval peale kaaluta oleku nädalavahetust näitas kaal midagi hoopis koledamat. Seega olen tegelikult saanud vist tagasi ree peale, aga eks näis, mida nädalavahetus teeb. Igatahes olen rõõmus selle +100 gr üle tegelikult. hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 23. July 2010, kl 09.14

Loodame, et nüüd lõpuks tõesti hakkab minema.....

................Rinsu......Foxlife
14.05.10....91,0..........91,1
21.05.10....89,9..........92,1
28.05.10....89,0..........91,1
04.06.10....88,9..........91,1
11.06.10....87,5..........92,4
18.06.10....87,5..........90,9
25.06.10....87,7..........90,2
02.07.10....88,0..........90,9
09.07.10....87,8..........91,9
16.07.10....87,8..........93,2
23.07.10....87,9..........92,4
Kokku.......-3,1..........+1,3

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 31. July 2010, kl 10.17

Minul on sel nädalal nulliring. Jumal tänatudcool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 09. August 2010, kl 09.13

Rinus, ma loodan, et Sa tuled mu juurde ikka tagasieye rolling smiley Mina igastahes jonni ei jätawinking smiley

................Rinsu......Foxlife
14.05.10....91,0..........91,1
21.05.10....89,9..........92,1
28.05.10....89,0..........91,1
04.06.10....88,9..........91,1
11.06.10....87,5..........92,4
18.06.10....87,5..........90,9
25.06.10....87,7..........90,2
02.07.10....88,0..........90,9
09.07.10....87,8..........91,9
16.07.10....87,8..........93,2
23.07.10....87,9..........92,4
30.07.10.......x............92,4
06.07.10.......x............92,7(+0,3)
Kokku.......-3,1..........+1,6

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: rinsu
Kuupäev: 11. August 2010, kl 17.43

Foxlife- ma olen täitsa olemas ja kaal seisab- puhkus. Praegu jahun kaaluabiga teemal, et miks mina nüüd siis ei saa soodushinnaga liituda ja nad ei taha justkui aru saada, et ma olin tasuline kasutaja ja mulle peaks laienema soodustus. Seega mingeid sissekandeid kuskile ei tee, puhkan ja jagelen kaaluabiga. Aga augusti viimasel nädalal olen taas rivis ja annan oma andmed ka.
Praegu võid siis nulli kirja panna, kardetavasti järgmisel nädalal tuleb suur ja rasvane pluss ka sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 12. August 2010, kl 08.12

Hei Rinsu! Pole hullu! Mul kah puhkus ja ega eriti pingutada ei viitsi. Trennis küll käin aga söömine on kohati kontrollialt väljas. Seda enam, et täna proovin ise esimest korda leiba teha ja no teada värk, kui see veel väga hästi välja kah kukubgrinning smiley Teemegi siis nii, et meie duellil on väike puhkus ja uued kaalunumbrid tulevad hiljemalt 27.08winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: rinsu
Kuupäev: 30. August 2010, kl 15.29

Ma olen tagasi, ma olen tagasi. Eelmisel reedel ei saanud kuidagi miskit märkida ja nüüd karistuseks korjasin nädalavahetuse pidutsemisega veel kilokese peaagu juurde kah.
Aga igatahes alustan nüüd uuesti ja minu kaal sedapuhku häbiväärsed 90,0 kg.
Loodetavasti ei ole Sa mulle veel käega löönud ja jätkame oma pingutusi käsikäes smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 01. September 2010, kl 08.55

Hei Rinsu!
Väga tore, et tagasi oled. Mina siin vahepeal Sinu ära olles duellitasin Sikuga aga siis pidin ka tollest duellist loobuma. Jäin rasedaks. Tänaseks on aga selliseid halbu uudiseid, et kaotasime oma titasad smileysad smileysad smiley Seega vähemalt praegu võiks nagu kaalulangetamisega edasi tegeleda. Aga ütlen kohe ära, et, sel nädalal minust jälgijat ei ole. Kuna ma olen ikka läbi ja lõhki lohutussööja ning alles eile sain haiglast koju, siis olen selle nädala haiguslehel. Vaheldumisi söön, nutan, magan. Sekka üritan ka tubli olla. Aga paneme selle tuleva reede kaalu ikka tabelisse kirja ja rühime edasi. Eks?

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: rinsu
Kuupäev: 01. September 2010, kl 13.22

Väga kurb, et nii läks! Olin kevadel sarnases olukorras ja ainuke mõte oli siis see, et ju siis oli see millekski hea. Raske oli, aga inimeseloom veab ennast ju lõpuks igasugusest s.... välja...
Seega, ole ikka tubli ja anna märku kui oled valmis siin rindel edasi tegutsema.

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 01. September 2010, kl 18.36

No põhimõtteliselt olen kohe olemas. Lihtsalt miinust sel nädalal vaevalt tuleb. Aga muidu võime ju jätkata sama tabeliga. Kuna minu põhitrenniks on vesiaeroobika, siis ka see on kahjuks kuuks ajaks keelatud, nii et minul saab nüüd olema kuu aega ainukeseks kaalulangetamise viisiks õige toitumine. Võiks ju muidugi kõndimas käia või Revalis midagi muud teha aga ma kardan, et sellist tahet mul praegu ei jätku. Ja tegelt saab ka õige toitumisega ju kaalu langema. Pean vaid väga-väga tubli olema. Eks näis, kuidas läheb.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.