Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 2 / 4
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: rinsu
Kuupäev: 28. May 2010, kl 21.13

ehh...pole ma midagi tublim, aga isegi kui olen siis loodan, et seda ikka jätkub smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 02. June 2010, kl 06.40

Rinsu, kuidas meil läheb? Minul tuli eile ootamatult ette grilli õhtu vanemate juures. Kõht oli pärast ikka väga täis. Enda arust väga hullu ei pannudki aga see imehea Selveri Sõbrastritsel oli küll liiast. Nii hea ja värske oli, et lihtsalt sulas suus.spinning smiley sticking its tongue out Äkki saab täna töölt koju jala minnaeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: rinsu
Kuupäev: 03. June 2010, kl 11.23

No...mina just kaeblesin blogis, kuida mees, va suslik, mu eileõhtuse hea plaani salatit pugid nässu ajas. Piisas vaid ühest vaikselt öeldud lausest: burksi tahaks, kui mina juba olin esikus valmis minema hakkama. Ja nii see big tasty mu kõhtu läks sad smiley Aga kuradima hää oli ikka küll üle pika aja smiling smiley
Eks homme näeb, kuidas selle nädala üle ühe päeva korralik olemine mulle mõjunud on eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 03. June 2010, kl 12.26

Irwwwwwwwww, mul läks eile sama moodigrinning smiley Mu lõuna oli kalorirohke aga üldse mitte pikaks ajaks kõhtu täis hoidev. Töölt kõmpisin peaaegu koduni jala, sain mehel sabast kinni ja jäin siis ootama, kuni ta viimase kliendi juures töö lõpetab. Tal aga läks seal nii kaua aega, et ma jõudsin autos isegi tukastada ja kui me siis poodi jõudsime, olin ma nii hundinäljas ja energia puudusest nõrkemas ning ei suutnud mõeldagi selle peale, et ma alles pean hakkama süüa tegema ning ütlesin otse välja, et tahan midagi kiiret ja sooja ehk rämpsu ja ega mehel pole burgerite vastu kunagi midagicool smiley Ja nii siis lõpetas mu päeva üks Hesburgeri kanaeine, SUUR!confused smiley Aga tühja sest. Täna olen tubli olnud, just lõpetasin 2-e tunnise koristamise, nüüd puhkan selga ja õhtul veel õue kahspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: rinsu
Kuupäev: 04. June 2010, kl 08.02

Nii... tõehetk...
Ei olnudki nii valus see tänane kaaluleastumine nagu kartsin. Ootasin hirmuga, et on pluss, lootsin vaikselt, et äkki olen nullis ja noo õige pisipisike lootus oli, et ehk suudan viimaste päevade ponnistusega (Big Tasty!?!?!?!?!?!?!?) ikka midagi miinusetaolist ka välja kaubelda. Lootus on lollide lohutus küll, aga sedapuhku mul vedas- saingi oma loodetud miinuse smiling smiley
Ühesõnaga vöökohast 1 cm ja kaalust miinus 100 grammi hot smiley

Juhuuuuuuu hot smileythe finger smileysmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 04. June 2010, kl 09.13

Kena hommikut ka minu poolt! Minu tänane kaal on sama, mis eelmisel reedel. Huvitav, kas nüüd saab alguse seisutrend?confused smiley Aga hea vähemalt, et juurde ei tulnud.

................Rinsu......Foxlife
14.05.10....91,0..........91,1
21.05.10....89,9..........92,1
28.05.10....89,0..........91,1
04.06.10....88,9..........91,1
Kokku.......-2,1.............0

Lühike kokkuvõte Kaaluabi statistika jaoks siis: Foxlife-i nädalakaotus 0, kogu duelli kaotus samuti 0. Rinsu nädalakaotus -0,1 ja kogu duelli -2,1.

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: rinsu
Kuupäev: 04. June 2010, kl 18.58

No mina ei oska selle kokkuvõtte peale küll muud öelda kui et tublid.... kuigi kolm nädalat ja kaks kilo pole just minu unistus hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 04. June 2010, kl 20.14

No ega minagi pole 3-e nädalaga nulli oodanud. Ma veebruarist saadik üritan 5-e kilo alla saada ja ikka põhimõtteliselt olen algkaalus. Aga siiski arvan samuti, et oleme tublidwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: rinsu
Kuupäev: 11. June 2010, kl 10.20

Tänahommikune seis siis 87,5 ehk siis -1,4 kg. Vööümbermõõt jäi huvitaval kombel sedapuhku samaks, eks ta siis paari päeva jooksul kahaneb. Igatahes tulemus on rõõmustav ja innustav ja kõik need ilusad sõnad smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 11. June 2010, kl 16.41

Kuidas Sul küll õnnestub selline langus kogu aeg????? Mida Sa teed või tegemata jätad? Minul ei õnnestu kohe üldse. Kuigi olin ennast häälestanud selleks, et selle nädala tulemus saab pluss olema. See tavaline, kui hakatakse regulaarselt ja intensiivselt trenniga tegelema, eriti lihastrenniga. Söömine on püsinud kogu aeg normi piires. Siiski, päris nii suurt tõusu ei oodanudsad smiley Minu kaal siis täna 92,4 ehk nädala muutus +1,3. Kõva sisemine võitlus käib, et mitte alla anda. Küll tuleb päev, mil see kaal pääseb nagu paise tagant valla ja kukub kolinalgrinning smiley

................Rinsu......Foxlife
14.05.10....91,0..........91,1
21.05.10....89,9..........92,1
28.05.10....89,0..........91,1
04.06.10....88,9..........91,1
11.06.10....87,5..........92,4
Kokku.......-3,5..........+1,3

Rinsul 1,5 kilo veel ja ongi duell läbi. Noh, et siis juba järgmisel nädalal?hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: rinsu
Kuupäev: 14. June 2010, kl 09.10

No ma ei tea... ega ma tee miskit erilist...lihtsalt söön kalorite piires ja vähemalt kaks korda nädalas trenni. Ma teen sisesõudmist, seega see rohkem sellise aeroobse trenni eest- eks lihastrenn annab kaalu jah ju. Ja Sul ainult 5 kg vaja alla võtta- mul on 18 kg veel vaja alla saada. the finger smiley

Aga miks duell siis läbi saab kui mul 5 kg alla on võetud? Mina ikka jätkaks niikaua kuni mõlemad eesmärgini jõuame ja kuna Sina jõuad enne mind siis jätkame niikaua kuni on selge, et Sinu kaal püsib ja kerkima ei hakka. Nii, et mina ütleks, et meil on veel pikk ja lai tööpõld ees- pole siin mingit allaandmist ja kõrvalehiilimist smiling smileyspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 14. June 2010, kl 09.42

No mai saa siis aru. Ma ju kah (enamjaolt, vb tuleb sisse 1 kontrolli vaba päev nädalas) söömine kalorite piires ja trenni teen 3x vesiaeroobikat + püüan kõndida palju.
Aga kust Sa selle võtsid, et mul ainult 5 kilo vaja alla võtta?eye popping smiley Mul ikka oi-oi kui palju vaja alla võttawinking smiley Tahaks kaaluda 70 kilo ehk siis 22 kilo oleks vaja maha saada. Okei, 75 oleks kah juba väga suur saavutus. Kõige vähem olen ma kaalunud 74 kilo, seda peale KJ-s 20 kilo langetamist. Peenike pole ma oma elus kahjuks kunagi olnud. Suurus ja paksus geenides.

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: rinsu
Kuupäev: 14. June 2010, kl 19.53

Häh...siis ma ei saa üldse aru, miks siis duell läbi on kui mul 5 kilo täis saab? Siis meil ju mõnusalt pikk tee minna käsikäes smiling smiley Meie duelli lõppu siis ikka veel mitmeid kuid oodata smiling smiley
Ja eesmärk meil ka täpselt sama- ma tahan ka 70 peale saada. Eks ideaal oleks mingi 65 aga seda ma ei suudaks hoida ilmselt. Nii, et jätkame aga ja mingit duelli lõpust pole juttugi.

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 16. June 2010, kl 10.11

Ma pigem pidasin silmas, et see esimene 5-e kilo verstapost on siis saavutatudwinking smiley Ja ega midagi muud üle jää, kui ikka tahtmine kaalu alla saada, siis tuleb aga edasi pingutada vastukäimistest hoolimata. Täna saangi üle pika aja jälle trenni. Imelik, et kuigi olen käinud trennis kõigest 3-4 korda, siis see nädalane sunnitud paus oli päris raske. Sellest mõttes, et trenni kibelesinsmiling smiley Aga muidu võin ma rahule jääda vaatamata vähesele trennile. Loodan vaid, et see vaimne stress saatuslikuks ei saa. Juba ülehomme on kaalumine!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 18. June 2010, kl 06.43

Hei-hei! Minu tänane kaal 90,9 ehk siis nädala muutus -1,5 kg. Olen väga rahul loomulikult. Kui nüüd vaid järgmine nädal kah miinust saaks. Trendi järgi oleks pluss. Ja lubatud pesust jäin kah ilma, juba jäi silma 1, kes langetas rohkem kui mina. Kahju.
Rinsu, ootan põnevusega Sinu andmeid!

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Kuupäev: 18. June 2010, kl 09.52

Täitsa tore on teile vaikselt kaasa elada smiling smiley
Hakkasin huviga otsima, et kes siis veel rohkem langetanud on, aga ei leidnud! Ühes teemas mainiti 3 kg, kuid see oli 10 päeva tulemus, kusjuures ametliku duelli algusest oli 4-5 päeva alles. Nii et...
Äkki Sul ikka veab, foxlife! Vähemasti hoian Sulle pöialt thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 18. June 2010, kl 11.59

Aitähh, Meelespeasmiling smiley Kuigi minu jaoks olulisem on siiski saavutada miinust. Pesu oleks muidugi tore boonus aga küll mees millegi vastavaga "premeerib" mind naguniispinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 19. June 2010, kl 12.24

Rinsu, uuuuuuu, kussa oled????eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: rinsu
Kuupäev: 22. June 2010, kl 16.38

Mina siin... Ei ole kuidagi siia jõudnud. Mina jäin eelmine nädal nulli. Seda ilma igasuguse kalorilugemise ja muu selliseta. Pole paha. Sellel nädalal kahjuks vist nii hästi ei lähe ja kardan, et saan mingisuguse plussi kirja.
Hoiatan juba ette, et kuigi kaalun reedel siis ei ole kindel, et netti jõuan ja tulemuse ka avalikustada jõuan. Aga luan, et ära ma ei kao, lihtsalt hilinen smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 22. June 2010, kl 20.18

Tore kuulda, et vähemalt alles oled. Jääme siis reedeni ja kena Jaani!smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 24. June 2010, kl 16.59

Värskendan ka tabelit, mis alles nüüd meelde tuli.

................Rinsu......Foxlife
14.05.10....91,0..........91,1
21.05.10....89,9..........92,1
28.05.10....89,0..........91,1
04.06.10....88,9..........91,1
11.06.10....87,5..........92,4
18.06.10....87,5..........90,6
Kokku.......-3,5..........-0,5

Uus kaalumine juba homme. Kardan ka ise, et tuleb pluss aga mis siis teha. Sellised need pühad kipuvad olema. Õnneks on need nüüd läbithumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 27. June 2010, kl 10.28

Jõuan kah lõpuks siia.
Minu selle nädala kaal on 90,2, nädala muutus seega -700 grammi.
Vaatan, et olen tabelisse oma eelmise nädala kaalu valesti sisestanud, õige oleks 90,9.

Rinsu, ootan nüüd Sinu andmeid kahwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: rinsu
Kuupäev: 28. June 2010, kl 10.14

No ei tõuse minu käsi siia kirjutama confused smileysad smileyangry smiley
Vahepealse ajaga olen ma endale külge söönud 2 kg (tänahommikune kaalumine). Küll ma praadisin ja võitlesin endaga, et äkki ei ütlekski veel oma kaalu jne, sest ma tean, et see läheb paari päevaga ära, aga siis otsustasin, et kui lubasin aus olla siis olen kah. Kusjuures reedel kaaluda ei saanud, aga neljapäevane kaal oli 87,7.
Seega Foxlife- Sina otsustad, kas läheb kirja neljapäevane 87,7 või tänane 89,5 eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 29. June 2010, kl 10.12

Paneme neljapäevase, sest see ikka reedele lähedasem.
Ja lohutada võid ennast sellega, et ka minul pole tänaseks reedesest kaalust midagi allesconfused smiley Aga kuna me ennast selle duelliga sidusime ja kaalu langetada lubasime, siis kasvõi teosammul, seda me ka teeme! Onju!!!! Alla ei anna!!!!!!

................Rinsu......Foxlife
14.05.10....91,0..........91,1
21.05.10....89,9..........92,1
28.05.10....89,0..........91,1
04.06.10....88,9..........91,1
11.06.10....87,5..........92,4
18.06.10....87,5..........90,9
25.06.10....87,7..........90,2
Kokku.......-3,3...........-0,9

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: rinsu
Kuupäev: 29. June 2010, kl 13.37

Just... mina olen igatahes ennast käsile võtnud korralikult jälle... eks tagasilööke peab ka olema siis on edasiminekud seda magusamad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: rinsu
Kuupäev: 02. July 2010, kl 08.41

Tsiteerides Eesti filmiklassikat- ah sa kuradi kurat.... Arvasin, et need viimase nädalavahetuse ohtrad promillid ja lihatükid mu tagumiku küljest lihtsalt ära kukuvad, aga võta näpust- ei kukkunud nad kusagile. Läksid vähemaks aga aegamisi.
Seega siis tänahommikune kaal 88 ja pluss 300 gr. No pole hullu- sain nüüd trennihoo sisse jälle ja järgmisel nädalal on kindlasti ilus number smiling smiley
ps. lugesin mingist rubriigist, et käid Revalis vesiaeroobikas. Ma vedasin ennast ka sinna eile hommikul kohale- täitsa vahva. Neil on vahepealse aja jooksul, mil ma seda treeningut külastanud pole, tekkinud mingid "raskused" jalgade ja käte külge. Võttis käed läbi küll smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 02. July 2010, kl 09.47

Minul pole kah häid uudiseid. Kaal 90,9 ehk siis nädala muutus +0,7 kg. Võrreldes esmaspäevaga on muidugi miinus, mis on hea. Teen trenni, jälgin söömisi aga mida pole, on kaalulangus.

................Rinsu......Foxlife
14.05.10....91,0..........91,1
21.05.10....89,9..........92,1
28.05.10....89,0..........91,1
04.06.10....88,9..........91,1
11.06.10....87,5..........92,4
18.06.10....87,5..........90,9
25.06.10....87,7..........90,2
02.07.10....88,0..........90,9
Kokku.......-3,0...........-0,2

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 06. July 2010, kl 05.04

Väga tulbid olete. Kui nüüd Foxlife natukene veel punnitab, siis oletegi Rinsuga ühes kaalus.
Igajuhul lahe - mega tublid olete. Peapüsti ja sama sihikindlalt edasi.
Foxlife - sul on ju kohe kohe 8 käes.

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 06. July 2010, kl 09.17

Aitähh Tupsu. Aga kahjuks pole minul midagi headsad smiley Tänu haigusele oli eilse seisuga kilo juuressad smiley Ma olen nii väsinud sellest kõikumisest, pluss, miinus, pluss, miinusangry smiley Nüüd veel puhkus ja laps tuli külla ja no teadagi, millega see vabalaskumine veel lõppeda võib.

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: rinsu
Kuupäev: 07. July 2010, kl 20.10

Pea püsti Foxlife... Mina näiteks suutsin täna meelde tuletada selle, kuidas ma enne "kaaluta oleku" perioodi algust nii hästi hakkama sain... nimelt meenus mulle, et lõunasöök tuleb jagada suhtes 60/40 ja see 60 süüa lõuna ajal ja 40 u kolm ja poole tunni pärast vahepalaks. Sest terve portsjon on liiga palju ja kõhu saab täis sellest 60stki, aga kui ma kogu prae sisse vohmin, olen ikka kolme ja poole tunni pärast näljane ja söön ikka selle nö 40 kah ära, aga siis on juba kalorid lõhki. JUbe segane jutt sai aga kokkuvõttes- lõunast saab nii lõuna kui vahepala ja õhtuks jääb mõnusalt kaloreid, mida vitsutada smiling smiley

Ja kui sul väga raskeks läheb siis võid mulle kirjutada ja joonistada- ma toetan Sind smiling smiley
Kui Sa Skype kasutaja ka oled siis mina olen riinakla seal smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 2 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.