Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234Järgmine
Asukoht: 1 / 4
Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Kuupäev: 05. July 2011, kl 13.07

Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama. Homme siis juba esimesed kaalunumbrid. Eesmärk mõlemal kaaluda 60 kilo!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 05. July 2011, kl 17.45

Tore krapsakas algus meie duellil. Kujutan juba ette kui head me sügiseks välja näeme. Siban nüüd metsa väikesele jooksuringile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 06. July 2011, kl 06.17

Täna hommikune kaal täpselt 67. Lootsin salamisi küll juba 66 koma midagi näha, aga ei taha kuidagi näidata see järgmine number ennast. Ehk siis järgmine nädal. Võin vabalt meie duellisaavutused tabelise vormida. Või tahaksid sa ise sellega tegeleda?

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Kuupäev: 06. July 2011, kl 08.54

Tere Annike, ole kena ja tee siis meile tabel! Minu tänahommikune kaal oli 67,9. See siis jäägu algkaaluks. Edu sulle ja mulle!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 06. July 2011, kl 09.22

Tere Annike ja Katakiisu!

Siinpool KatriinK. Kas ma võin ühineda? Teiega oli mai kuus väga tore duellitada.
Millal teie "sügis" algab, kas septembris? Või lõpetate siis ära, kui 60 koidab.
Minu pikkus endiselt 173 ja tänane kaal 71,6.
Kuna minu kaal on juunis üles-alla käinud, siis hetkel olen eesmärgi joonest üle.
12 nädalaga olen kaotanud 8,4 kg. Ehk koos teiega saan jälle püsiva kaalulanguse tagasi.
Hetke eesmärk nädalaga kaotada umbes 1 kg, eesmärk 1 septembriks kaaluda 63,6 kg.
Iga lisagramm on ainult boonus.
Ka minu lõppeesmärk on 60 kg, mis paraku saabub "natukene" hiljem kui Teil smiling smiley.

Parimate kaalulangetamissoovidega

KatriinK

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 06. July 2011, kl 09.36

Tere KatriinK!
Sinuga oli tõesti tore duellitada. Minule meeldib väga, et meiega liitud, loodan et Katakiisul pole selle vastu midagi. Minu eesmärk on nädalas kaotada 0,5 kilo, seega võiksime eesmärgini jõuda peaagu üheaegselt. Muidugi tegelik elu teeb oma korrektuurid ja kõik ei pruugi plaanipäraselt laabuda.
Kuidas teile sobiks reedene kaalumine? Olen siiani tavaliselt reedeseid kaale jälginud? Võiksime algkaaluks panna tänase ja edaspidi sisestada reedesed kaalud? Ehk esimene kaalunäit 8. juulil?

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 06. July 2011, kl 10.09

Tore on teiega liituda. Teatan siis reedese kaalu.
Kui mu 1 kg nädalas on liiga positiivne, siis võtan nädala eesmärgi tagasi 0,7 kg peale.
Loodan siiski parimat.
Edu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Kuupäev: 06. July 2011, kl 11.08

Väga vahva, paneme siis reedese kaalu. Edu meile kõigile tõesti. Loodan ja usun sel korral 100% õnnestumisse!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 08. July 2011, kl 08.29

Tere teile,

Mina olen täna hommikul kohe väga rõõmus. Istusin 67 kilo peal mitu nädalat. Kuidagi ei tahtnud kaal seda 66,... näidata ja täna hommikul, palun väga, 66,2. Äkki on põhjuseks see, et olen kahel viimasel päeval toitumise tasakaalu saanud. Seda pole ma väga tihti näinud. Ikka on rasvu vähe ja valke üle. Suvel on eriti raske neid rasvu täis saada, sest värsked marjad ja köögiviljad neid eriti ei sisalda. Minu toitumine läks tasakaalu peale päris rammusat koogitükki, mille ärasöömine tundus mulle endale patustamisena.
Kuidas teil toitumise tasakaalu saamine õnnestub ja kas see mõjutab teil kaalulangust?

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 08. July 2011, kl 09.04

Tere kaunist hommikut!
Minu kaal täna 71,3 kg. Toitumine ei ole tasakaalus aga tõesti, ma ka paar korda imestasin, et koogisöömisega kcalorid tasakaalu sain ja kaal vähenes. Eks organism tunneb, et ohtu pole, teda toidetakse heldelt ja säästmiseks pole põhjust.
Ma käisin eile külas grillimas. Sõin arbuusi, salatit, kodus küpsetatud leiba ja väga head rabarberikooki. Esialgu võtsin pool viilu aga see oli nii hea, et pärast võtsin veel pool.
Ma väga ei pabistanud, sest autosõidu vahetasime jalgrattasõidu vastu. Edasi-tagasi u 22 km. Väga mõnus. Täna hommikul oli õnneks miinus, kuigi tegelikult sõin päevas u 150 kcal-t rohkem.
Kõike paremat Teile.
Usume, et kena algus viib kena tulemuseni.

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Kuupäev: 08. July 2011, kl 10.34

Tere Kaunist päeva teiel kõigile! Minu kaal täna hommikul siis 67,5. Erilist muutust küll hetkel ei täheldanud kuid usun õnnestumisse ja optimism ongi edasiviivaks jõuks. Toitumist päris tasakaalu mina olen saanud siin ainult ühel korral. Ikka on mul ülekaalus süsiveslikud ja rasvade osakaal jääb vähemaks. Kuid tõesti sel ühel korral, kui sain toitumise tasakaalu, siis ei olnud mul ka erilist isu millegi järele, keha oli saanud kõik vajaliku kätte. Edu meile uueks kaalulangetuse nädalaks ja Annike ehk teed tabeli siis ka meile! Terviatdes teid kõiki!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu, Annike ja KatriinK hakkavad duellitama!
Kuupäev: 08. July 2011, kl 10.35

Katakiisu kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama. Homme
> siis juba esimesed kaalunumbrid. Eesmärk mõlemal
> kaaluda 60 kilo!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu,Annike ja KatriinK hakkavad duellitama!
Kuupäev: 08. July 2011, kl 10.36

Katakiisu kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama. Homme
> siis juba esimesed kaalunumbrid. Eesmärk mõlemal
> kaaluda 60 kilo!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 08. July 2011, kl 12.23

Ilusad miinused meil kõigil. Tubli algus duellile.
Kribin õhtul kodus tabeli valmis ja riputan meie esimese saavutuse üles.

Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 08. July 2011, kl 18.46

Siin siis meie tabel esimeste näitudega.


Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 09. July 2011, kl 06.21

Annike, kiitus! Väga ilus tabel. Lust vaadata.
Ma usun, et täidame selle ilusate miinusnumbritega.
Toredat nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 09. July 2011, kl 06.26

Kui vaatate, et ma juba nii vara söön...siis tegelikult sätin soojemate vete äärde - Haapsallu.
Olge toredad! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 09. July 2011, kl 08.25

Tere varahommikut.
KatriinK, sa oled tõesti varane, aga soojade vete nimel oleks minagi vist nõus natuke varem ärkama. Ootan pikisilmi, et vesi meie (Andineeme) rannas ka soojemaks läheks. Tavalislet selleks ajaks on juba soe olnud.
Minul täna plaanis muru niita, kuigi juba praegu on väljas nii palav. Tõenäolilselt ei saa see kerge olema. Tuleb ohtralt vett tarbida.
Ilusat nädalavahetust teile ka!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Kuupäev: 11. July 2011, kl 11.44

Tere Kõigile! Annikesele tõesti suur pai kena tabeli eest! Mina usun kll, et saavutame kõik oma seatud eesmärgid. Ilusat algavat nädalat kõigile. Mina täna lähen peale tööd kepikõndi tegema, toitumises olen samuti tubli! Olge tublid!winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 11. July 2011, kl 13.07

Tere,
kartsin juba, et olen ainukesena tööle jäänud, aga nagu näen, siis Katakiisu, sina ka tööl. Mul on jäänud veel viimane kiire nädal enne puhkust. Vaja kõik poolikud tööd lõpule viia, et need puhkuse ajal kummitama ei hakkaks. Katakiisu, millal sina puhkad?
Minul plaanis täna peale tööd jooksuringile minna. Loodetavasti ei hakka sadama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Kuupäev: 12. July 2011, kl 05.14

Tere Varahommikust! Annike, mina puhkan augustis algusest alates! Eile käisin siis kiirkõnni ringil, väga mõnus tunne kohe. Täna peale tööd siis kepikõnnile. Teile kõigiöe aga edu edu edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 12. July 2011, kl 20.37

Lõpuks sai see jooksuring tehtud. Tahtsin nii eile minna, aga nagu kiuste, hakkaski vihma sadama. Nüüd on nii mõnus kerge tunne. Söögiga on täna natuke kehvasti - ainult 66% söödud, aga ei hakka neid kaloreid vägisi ka täis sööma. Ilmselt kasutan need homme ära, kuna minu õe kaksikutel suur sünnipäevapidu ja õde teeb jube hästi süüa. Loodan, et suudan ennast vähekegi tagasi hoida. Tahaks ju reedel miinust näha, kas või väikestki.

Mõnusat kaalukaotust meile!cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Kuupäev: 15. July 2011, kl 08.11

Hommikust, minu kaal tänahommikul siis 67,3 kg. Tean ka põhjust, miks nii vähe langes, aga langes siiski. Muidu olin treve nädal väga tubli, käisin kolmel korral trenni tegemas, 2 korda kepikõnnil ja üks suurem kõndimine. Toiduga on enamvähem, eile tahtsin natuke kommi. Kuid kuidas teil läinud on nädal ja edu uueks kaalulangetuse nädalaks. Endale panen eesmärgiks näha nädala pärast 66,... kaalunumbrit!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 15. July 2011, kl 08.47

Tere. Minu kaal on täna 70,8 kg. Oo, kuidas tahaks ka juba 67 kaaluda. Olen küll raseduskilod kaotanud aga on veel vaja kaotada paariaastase "istuva eluviisi ja hea elu kilod". Selle nädala menüüs oli palju juurikaid ja salateid aga ma ei suutnud vastu panna kommile ja jäätisele. Tavaliselt kaal natukene tõuseb nädalavahetusel ja siis pean ennast jälle käsile võtma. Eile, ema juures sõin jogurtitorti. Püsisin kalorinormi piirides aga ma arvan, et pean siiski loobuma magusasöömisest, eriti jäätisest. Trenni arvele panen Jilliani ja õhtused pikemad jalutuskäigud ning rattasõidu. Jooksma ma sellel nädalal ei jõudnudki. Kas te sööte oma BAV-i täis? Minu söömine on seal piiri peal ja alla selle. Trenniks arvestan 1-3 x nädalas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 15. July 2011, kl 09.42

Tere,
Minu kaal on sellel nädalal 66,1 ehk kokkuvõttes langust ainult 100 grammi. Kuigi korra sellel nädalal nägin juba 65,8 ka ära, aga siis käisin õe kaksikute sünnipäeval ja 65 lipsas käest.
Aga ikkagi oleme väga tublid, sest kõigil miinused. Katriinil eriti kena miinus -0,5.
Riputan meie ilusate tulemustega tabeli õhtul ülesse.
Hetkel on mul hirmus kiire, sest olen täna viimast päeva tööl enne kolmenädalast puhkust. Toitumise mõttes saab see tõenäoliselt päris suureks katsumuseks olema. Siiani on kaalulangetamine õnnestunud just tööpäevadel, nädalavahetustel kaal tavaliselt kas püsib või vahel ka kerkib natuke. Nüüd siis jutiga kolm nädalat "nädalavahetust".
Mina üritan oma BAV-i (1380) täis süüa, aga eks on paremaid ja halvemaid päevi. Armastan õhtuti peale tööd trenni teha, aga kui jooksutiirult või rattasõidult tulen, on kell juba üheksa ja siis küll enam midagi süüa ei taha. Siis juhtub, et tarbitud kalorid jäävad alla BAV-i. Eile tegime mehega päris pika rattatiiru - üle 40 kilomeetri, aga kuna tuult ei olnud ja väga palav ka ei olnud, siis oli lausa lust sõita.
Positiivseid mõtteid ja ilusat kaalulangust meile ja natuke päikest tahaks juba ka...

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 15. July 2011, kl 16.23

Ma usun, et kõik läheb kenasti.
Annike, ilusat puhkust!
Katakiisu, ole ikka sama tubli edasi!
Minu mehel hakkab ka järgmine nädal puhkus. Siis sõidame veidi ringi. Loodan, et suudan rajal püsida. Püüan palju liikuda ja võtan sõidu peale tomatit ja õuna kaasa, siis ehk hoian magusast eemale.
Te olete väga toredad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 15. July 2011, kl 17.09

Puhkus on mõnus. Plaanime ka perega ringi sõita. Varasemalt küpsetasin terve suure kausitäie erinevaid hõrgutisi autosse kaasa, nüüd üritan puuviljadega läbi ajada.

Siin siis meie selle nädala saavutused.



Rohkelt miinuseid ka järgmiseks nädalaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 19. July 2011, kl 16.05

Tere, kaasduellitajad!
Kuidas kaalulangetamine edeneb? Oleme nii vaiksed olnud, et meie teema leidmiseks oli vaja juba järgmisele lehele otsima minna.
Minul langes kaal nädalavahetusel päris ilusasti, nägin 65 juba ära, aga eilne päev polnud kaalule soodne. Vee tarbimine oli allapoole igasugust arvestust ja ega söömiselegi polnud väga aega mõelda.
Käisin väikesel mootorrattatripil, Edela-Eesti kauneid randu avatamas. Nautisin ilusat rannailma Kabli lähistel. Vesi oli supersoe ja päike soojendas ka päris mõnusalt. Vähemasti said minu patareid täis laetud.
Täna olen kodune, vihmase ilmaga on nii mõnus kokata ja küpsetada. Õnneks ei pea ma lõpptulemusega päris üksi hakkama saama, sest kõik meie pere maisasmokad on kodus.
Nüüd ootan, et ilm läheks vähe selgemaks, siis väikesele jooksutiirule...

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Kuupäev: 20. July 2011, kl 07.57

Tere kaasduellitajatele! Annike on meil väga tubli olnud, kaal kenasti langenud. Ma pole vahepeal kaalul käinud, hoian reedeks selle momendi. Toitumine oli laupäev väga korralik aga pühapäev oli täitsa jama. Hommikul sõitsime perega Viljandimaale ning tee peal ostsin pagarikohvikust mõned saiakesed, mitte küll endale ainult, lastele ja abikaasale ikka. Mõtlesin, et võtan ka ühe ja piirdungi ühega, kuigi teadsin, et libastumisoht on olemas. Ühele järgnes päeva jooksul veel teine ja kolmaski ülihea koogike. Siit tegin enda jaoks järelduse, et kaalulangetamise perioodil üritan magusast eemale hoida, just koogikesed ja saiad, šokolaad. Minu keha puhul olen täheldanud, et kaalulangetamise perioodil magusaisu korral eelistada ikka puuvila, müslit jogurtiga, mis aitab väga hästi. Kui olen paar nädalat kommidest ja šokolaadidest eemale hoidnud, siis enam ei olegi vajadust selle järele. Järelikult on magusa söömine ikka sõltuvus. Õhtul nälja korral aitab väga hästi näiteks keedumuna sai vähese võiga, proteiin toidab väga hästi või kana salatiga. Edu meile kaalulangetamisel ja kui on raskeid momente, siis anname neid siin ikka teada üksteisele, ei ole mõtet häbi tunda, et mis küll teised mõtlevad. Oleme kõik siin üksteist ju toetamas ja aitamas! Koos on kergem!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 21. July 2011, kl 09.21

Tere kullakesed.
Minu päevarütm on veidi muutunud. Abikaasa seab end puhkuselainele. Sellel nädalal on sellised asjatoimetused ja käimised, mis muidu tegemata jäänud. Ämma juures abiks ja muud pisiremondi tegemised. Söömine on olnud veidi korrapäratu. Abikaasa on mulle mitu korda portsu taldrikule valmis seadnud ja siis on kogused paigast ära läinud. Eilne piimasmuuti vähese jäätise, banaani, maasikate ja kiiviga oli küll juba liiast. Kuna veejoomine on ka minul praegu paigast ära, siis täidan seda tühimikku arbuusiga. Imehea. Palju B grupi vitamiine. Hea energia allikas.
Kõige suurem heameel on mul oma uute jooksutossude üle. Eelmised väsisid ära ja jooksmise ajal hakkasid varvastele liiga tegema. Nüüd hakkan jälle jooksmas käima, õigemini läheme mehega kahekesi. Proovin, kas suudan tempot hoida.
Suvi on imetore. Nautige söömist, trenni ja eelkõige oma kalleid lähedastega koosolemisi.
Homme siis kaalule. (Loodan siiski pisikest miinust).

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234Järgmine
Asukoht: 1 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.