Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 2 / 4
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 22. July 2011, kl 07.33

Tere, kena hommikut.
Usun, et teil sujub kaalulangetamine kenasti. Minu kaal täna 70,3 kg. Vahepeal mõtlesin, et ei saagi miinusesse. Eile värvisin seina ja õhtul käisin orienteerumas...õigemini jalutasin lastega metsas...seekord orienteerusid teised, mina hoidsin lapsi. Palav oli. Täna tõusin varem, sest peavalu ja tühi kõht ei lasknud magada. Nüüd on juba parem.
Kirjutage, kuidas teil läinud on?
Parimate soovidega
KatriinK

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 22. July 2011, kl 08.10

Tere päikselist hommikut,
Katriin, küll sina oled stabiilne kaalulangetaja, jälle -500 grammi. Väga ilus tulemus.
Tundub, et minu kaalule sobib puhkamine imehästi, nädalaga on kadunud 900 grammi ehk täna hommikune kaal 65,2. Olen kohe päris rahul. Minu hirmud puhkuse ajal toiduga libastuda olid vist alusetud. Koduse kokkamise eeliseks on kindla ülevaate omamine, millest söök koosneb. Samuti saan kõik oma toiduportsud ilusasti enne suhu toppimist ära kaaluda. Tahaksin jõuda sinna maani, et juba hommikul suudaks terve päeva menüü paika panna, siis oleks lootust tasakaalustatud toitumiseni jõuda. Praegu on tasakaalu jõudmine rohkem juhuslik. vahel õnnestub ja vahel sootuks mitte.
Trenni tegemisega on sellel nädalal natuke kehvasti, korra käisin jalgrattaga sõitmas ja ühel õhtul jooksmas, aga sellise palavaga ei ole vist mõtet enneast tagant piitutada.
Nüüd siis päikest nautima ja akusid laadima.
Olge tublid!
Annike

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 22. July 2011, kl 12.13

Tere taas.
Annike, väga tubli, super. Usun, et Katakaiisu on sama tubli.
Arvatavasti ma ütlen järgmise kaalu laupäeval, kuna olen vahepeal sõidus ja võib juhtuda, et ma ei saa reedel arvutile ligi. Kõike toitu ei saa kaaluda. Elan paar päeva silmamõõdu ja südamehääle järgi. Loodan palju liikuda.
Kui me varem ei kirjuta, siis soovin teile kena nädalat ja toredat suve jätku.

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 24. July 2011, kl 10.03

Katakiisu uu, kus oled? Anna endast märku. Teeksin täna meie tabeli ära.
Minul on järmise nädala plaanid veel täitsa lahtised. Võib juhtuda, et maandun Saares, siis kindlasti pole minul ka ligipääsu ei sõõgi- ega vannitoa kaalule, samuti on internet suhteliselt kättesaamatu.
Igal juhul ilusat jätkuvat puhkust meile. Suvi on igas mõttes naudingute aeg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Kuupäev: 24. July 2011, kl 16.17

Tere tere! Vabandan, olin eemal. Minu kaal siis 66,9. Palju küll ei läinud, kuid siiski miinus tulemus. Teie olete väga tublid olnud. Tundub ja usun, et me oleme edukas kolmik ja saame kõik kenasti oma soovkaalu üksteise toel. Olen saanud nädala jooksul liikuda omajagu, toitumine on ka viimased päevad suht ok olnud. Nüüd õhtul pistsin 2 pannkooki kinni, adis küll omajagu kaloreid aga seeeest väga hea tunne kehal. Pole söönud teadlikult kommi, küpsist. Aitab praegu väga hästi arbuus. Toitumise poolest jäävad minul just rasvade osakaal väheseks, üritan nüüd uuel nädalal rohkem rõhku panna just isevalmiststud toorsalatitele, siis saan ehk oma rasva osakaalu ka kuidagi paika. Palju edu meile uuel nädalal ja teist on tõesti palju tuge mulle!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 24. July 2011, kl 18.38

Jällegi ilusad miinused meil kõigil. Eesmärgile palju lähemal kui nädal tagasi.



Mina maiustasin täna Pavlova koogiga. Küll oli hea. Päeva kalorid nüüd ilusti täis söödud, aga tasakaalu kahjuks ei saanud. Täna võidutsesid süsivesikud ja ikka rasvade arvelt. Arenguruumi sellel alal veel oi kui palju.

Jõudu meile järgmiseks nädalaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 26. July 2011, kl 10.05

Tere kullakesed,
pean oma rõõmu teiega jagama - nägin täna kaalu, mis algas 64-ga. Selliseid numbreid nägin viimati vist kümme aastat tagasi. Kohe ei mäletagi enam. Ah, ma olen kohe väga õnnelik.
Sõidame mehega täna Saaremaale, sõpradele külla. Loodan hiljemalt laupäevaks tagasi olla.

Edu meile oma kiusatustega toime tulemisel!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Kuupäev: 28. July 2011, kl 16.21

Annike Super tubli oled! Usun siiralt sinu Õnnetunnet, nähes neid numbreid kaalul! Jätka samas vaimus! Mina olen ka sel nädalal kenasti kalorite piires püsinud, juba on tekkinud hea harjumuslik rutiin kõik läbi mõelda ja kaloritesse arvestada. Järgmisest nädalast hakkab puhkus, panen siis täitsa paberile kirja, juhul kui arvutisse ei saa. Tahan hoida seda tasakaalukat lubatut kalorite piire puhkuse ajal samuti. Muidugi täna sõin küll ühe kohupiima korbi ära ja pool sarvesaia, kuid see jäi kenasti lubatud piiridesse. Olge tublid ja homme juba kaalunumbrid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Kuupäev: 29. July 2011, kl 07.14

Hommikust sõbrad! Täna siis oodatud kaalunumbrid. Minu kaaluke täna siis 66,4. Ise väga rahul, sel nädalal ei saanud väga liikuda, kuna oli väike tervisehäire. Aga olen rõõmus, et kaal langeb, langegu kasvõi vähekene, lõppkokkuvõttes langeb ikka palju. Kuida teil on läinud? Täna siis viimane tööpäev ja siis puhkusele. Edu teile uueks kaalulangetuse nädalaks ja saledat toitu meile kolmele kogu nädalaks taassmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 30. July 2011, kl 07.53

Katakiisu, sa oled väga tubli, jälle ilus miinus!

Mina rikun seekord meie ilusa miinustabeli ära, jäin kahjuks kiusatustele alla. Nädal lõppes +100 grammiga ehk minu kaal täna hommikul 65,3. Patustasin värskelt suitsutatud lesta ja mango bellinidega. Natuke aitas kaalutõusule kaasa ka üks mesilane või herilane, kellega lähedalt kohtusin. Kints on hetkel poole paksem ja kogu organism kerges shokiseisundis.
Igaljuhul - luban järgmine nädal kindlalt tublim olla ja plussi jälle miinuseks pöörata. Enne Saaremaale sõitu oli kaalul juba 64,6. Loodetasti jõua selleni uuesti järgmise nädala lõpuks.

Katakiisu, ilusat puhkust sulle. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 30. July 2011, kl 12.57

Tere!
Tore taas tagasi olla ja teie sõnumeid lugeda. Kõigile toredat puhkust. Mina tulin Saaremaalt eile. Tõeline puhkus, kuna võtsime sõpradega koosolemiseks rohkem aega ja sõitsime vähem ringi. Kahjuks õnnestus mingi viirus või asi külge saada. Kosume vaikselt. Ei tea, kas haigusest või ebaregulaarsest söömisest on minu kaal täna 69,6 kg. Lõpuks ometi lõi see 6 ette. Olen väga õnnelik. Katakiisul on õigus, kui ka kaal langeb natukene, siis langeb see kokkuvõttes palju.
Loodame, et päike ilmutab end taas ja saate oma puhkust kenasti jätkata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 30. July 2011, kl 14.16

Kiiret paranemist sulle Katriin.
Oled sellel nädalal meist kõige tublim olnud. Nüüd on siis käes see - "Hüvasti seitsmekümnendad". Mul on sinu tulemuse üle väga hea meel.
Üritan järgmine nädal teie eeskujul ja toel kaalu õiges suunas liikuma saada.
Siit siis meie selle nädala tabel.


Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 31. July 2011, kl 09.22

Annike, tänud heade soovide ja tabeli eest. See punane rida on küll ülekohtune. Ära ole enda vastu nii karm. Kõik on hästi. Me teame, et sa oled järjekindel ja püsid oma kaalulangetamise graafikus. Saaremaal olles ma ei täitnud KA tabeleid. Sõin tavaliselt. Grillisime ainult ühe korra. Sõin veidi ka plaadikooki ja pannkooki. Vahepalaks sõin kurki ja tomatit. Õnneks saime teha ka suppe ja muid lihtsamaid toite. Minu eesmärk oli mitte juurde võtta. Õnneks läks korda. Loodan, et see kaal ei tule tagasi. Saime jalgrattaga sõita. Juba saunamaja ja söögitoa vahel kõndimine oli hea trenn. Mina usun, et järgmisel nädalal on Sul kena miinus. Võta vabalt ja naudi puhkust. Kõike paremat Teile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 31. July 2011, kl 20.11

Minu kaalulangetamine edeneb ikka vist ainult siis, kui kõik palakesed ilusasti üle kaalun ja toidupäevikusse sisestan. Täna oli just selline korralik päev - kalorid ilusasti täis söödud.
Pean hakkama oma silmamõõtu arendama, muidu jään igavesti kaaluabist sõltuma.
Täna oli super mõnus päev- palju füüsilist tegevust. Vahetame maja ümber aeda ja kuna mina soovisin ümarate otsadega aialippe, siis tegelesin tänase päeva puutööga. 250 lippi sai ilusasti ümaraks lõigatud. Puutöö hakkas mulle kohe nii meeldima, et lubasin järgmisena aiamööblit tegema hakata.
Lähen nüüd sauna mõnulema.
Ilusat pühapäeva teile ja mõnusat puhkust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 05. August 2011, kl 07.44

Tere!
Minu kaal täna 69,4. Seekord on miinus väike. Kaal kõikus plussi ja miinuse vahe. Vahepeal nägin ka väiksemaid numbreid. Haiguse ajal isu ei olnud, sõin vähem. Aga see ei olnud hea, kuna tavapärase normi juurde tagasi tulles kaal kohe tõusis 500 g. Sõin hommikul ja lõuna ajal rohkem. Õhtust sööki piirasin. Aga tore on taas trenni teha. Mu uued jooksusussid lippavad lausa ise. Kaalu langetamise osas ma ei ole oma eesmärki täitnud. Teil on väga mõistlik plaan - pool kilo nädalas. Püüan nüüd seda jälgida. Unistused saavad ükskord ikka tõeks.
Kõige parimate soovidega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 05. August 2011, kl 07.49

Tere varast hommikut teile.
Ei raatsi puhkuse viimaseid päevi niisama maha magada, seetõttu juba nii vara tegudel.
Kuidas teil läinud on?
Minul sellel nädalal ette näidata päris tubli miinus - 1,2 kilo ehk kaal 64,1. Pluss on selleks korraks siis seljatatud. Aktiivset liikumist oli selles nädalas rohkelt - ühel õhtul metsajooks ja kahel õhtul rattasõit. Need rattasõidud venivad märkamatult aina pikemaks, eilne ots 45 km.
Ühel päeval käisin metsas seenel ka, ikka oma lemmikuid - kukeseeni otsimas. Natuke leidsin, aga pole veel see õige aeg käes. Aurutasin lillkapsast, siis katsin selle praetud kukeseente ja juustuga ning panin korraks ahju. Super hea ja suhteliselt kerge õhtueine tuli välja.
Täna tuleb marjakorjamise päev - punased ja valged sõstrad on aias täitsa valmis saanud ja üks harakapere on nendele juba silma peale visanud.

Ilusat lähenevat nädalavahetust teile.
Üritan päeva jooksul arvutisse jõuda, et teie tegemistest kuulda saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 07. August 2011, kl 18.35

Ongi puhkus läbi.
Tegelikult tahaks ikka veel puhata, aga vahepeal peab natuke raha ka teenima. moody smiley
Katriin, oled väga tubli, et lisaks haigusega võitlemisele veel kaalu langetasid. Ja joosta on tõesti imehea, kui head jalanõud. Nüüd jääb ainult loota, et ilusad ilmad jätkuvad ja jooksu hooaeg kestaks kaua. Vaikselt peab juba talviste harrastuste peale mõtlema hakkama. Suusatamine pole siiani minu ala olnud. Äkki peaks proovima, võibolla hakkab meeldima.

Katakiisu, kuidas puhkad? Tahaksin täna tabeli kokku panna, kuna homsest olen tööl ja seal ei pruugi vaba hetke tekkida?

Kerget pühapäeva jätku teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 07. August 2011, kl 21.34



Riputasin meie tabeli üles, Katakiisul sama kaal, mis eelmisel nädalal.

Lähen nüüd uinakule, et töönädalat värskena alustada.
Ilusaid unenägusid teile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 08. August 2011, kl 08.02

Annike, tänud tabeli eest. Oled väga tubli. Jätka samas vaimus.
Ehk Katakiisu ei saanud arvutile ligi. Siis ongi sellel reedel veel suurem miinus.
Püüan ka sellel nädalal tublim olla. Teen sellel nädalal veel Jilliani ja käin jooksmas. Loodan, et saan oma kõtukese siledamaks, sest laupäeval on vaja uus kleit selga panna.
Teie olge ikka rõõmsad ja enesekindlad.
Annike, ilusat töönädalat!
Katakiisule kena puhkust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Kuupäev: 08. August 2011, kl 08.50

Tere Tere kallid sõbrad! Puhkasin terve nädala ja kaal läks täitsa nässu kohe Olin terve seitse päeva kodust eemal, palju oli grillimist ja tšillimist. Kaal kohe jube, tõusis suisa kilo võrra. Tänasest taas ree peal, külastan rühmatreeninguid ja panen kõik toidu kenasti kirja. Las jäi tabelisse vana kaalu number. Teie kaks olete ikka mega tublid olnud! Nii paha tunne oli kohe kaalule minna, teadsin juba sisemuses, et olen jurde võtnud. Aga puhkus oli seeeest väga väga võrratu, kõik päevad olid päikselised, palju toredat sai ette võetud. Aga alla ma ei kavatsegi anda, minu aega kaua tahes, 60 saan kätte!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 08. August 2011, kl 17.31

Tere kullakesed,
Katakiisu usu - see plusskilo kaob kindlalt. Puhkust tuleb nautida ja paratamatult käivad selle juurde ka väikesed liialdused. Korraks teeb meele mustaks, aga seda mõnusam tunne on, kui kaal jälle langema hakkab, Mul on hea meel kuulda, et sa ei kavatse alla anda. Kolmekesi koos jõuame me kindlasti 60-ni välja.
Täna taastan puhkuseeelset rutiini, kerge õhtusöök ja siis umbes tunnisele jooksuringile. Minu 16 aastase tütre sõnul pidid kõhulihaste harjutused kõige tõhusamalt mõjuma just peale jooksu. Kavatsen täna oma kõhtu natuke nendega "piinata". Jilliani pole ma ammu teinud, aga see mõjus ikka väga tõhusalt.

Jõudu meile ilusama mina poole liikumisel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 08. August 2011, kl 20.49

Tere. Nii tore on teie uusi ridu lugeda. Kõik on hästi. Katakiisukene ei pea muretsema. See kaal "läheb kiiresti ära". Peaasi, et kolmekesi jätkame. Meil on reaalsed unistused ja usk, et suudame, toob selle meie juurde. Kaunist nädalat Teile. Olete vapustavad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Kuupäev: 09. August 2011, kl 06.08

Tere varahommikust! Nii armas on lugeda teie julgustavaid sõnu. Täna lähen minagi trenni, vaatan kas hakkan tegema lausa shapingu trenni või talutava ilma korral sörkjooksu või kepikõndi. Kolmekesi eesmärgi poole liikumne ongi selles mõttes väga innustav, et vahel tõesti tekib plussnädal ja meel läheb kurvaks, aga kui saame üksteiselt tuge, siis on jälle lihtsam edasi liikuda. Uskuge sõbrad, te olete suureks abiks. Olge mõnusad ja saledat nädalat meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 12. August 2011, kl 07.33

Tere kullaksed!
Ma ei saa rõõmusõnumeid kirjutada, kuna seekord on minu kaal tõusnud 200 g võrra. Tänane kaal 69,6 kg. Nädala alguses nägin number 69-t aga...ma ei tohi kiusatustele järgi anda. Abikaasa tõi mulle karbi linnupiimakomme ja ma lihtsalt võtsin ühe, siis teise jne. Kuna järgmise päeva hommikul oli kaaluga ok, siis jätkasin, kuni karp oli tühi. Tegin endale lahja juurviljasupi aga suutsin seda süüa ainult poole taldriku kaupa. Teinekord on lihtsalt nii, et juurvili tüütab ära. Tegelikult sõin mitu päeva seal lubatud ülemise joone piiril. Eilsed kaks pannkooki oli juba liig, mis liig. Kui süüa rohkem, siis peab lihtsalt õigeid asju sööma.
Käisin küll jalutamas aga üks jooksutrenn ja paar aeroobikat jäid vahele. Tulemus ongi selline.
Aga ma ei taha teid üldse kurvastada. Mõtlesin paar asja läbi. Pean lihtsalt ennast käsile võtma ja rohkem vett jooma ja liikuma. Kõik saab korda.
Homne pulmapidu ja järgmise nädala teatriskäik mõjuvad mulle kindlasti meeliülendavalt.
Järgmine nädal peaks olema päikesepaisteline. See mõjub kindlasti hästi.
Teie olge hästi tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 12. August 2011, kl 08.31

Tere teile!
Linnupiima kommid maitsevad mulle ka väga. Õnneks ei ole minu kodus seda ahvatlust tükk aega olnud. Muidu oleksin vist ka karbi korraga tühjaks söönud. Olen nakatanud oma abikaasa ka tervislikumale elurežiimile, seetõttu ta mulle magusaid ahvatlusi ei kingi. (Tal kaalulangust juba 11 kilo.)
Minul esimene töönädal varsti seljataga ja see on kaalule päris hästi mõjunud. Kokku langust 800 grammi ehk täna hommikul nägin kaalul numbrit 63,3. Tegelikult ei teagi, mis kõige rohkem langust see nädal mõjutas, kas peaaegu taimne söök (natuke kanaliha lisaks), korralik trenn (2 õhtul tunnine jooksuring ja ühel õhtul kahetunnine rattasõit) või töise perioodiga kaasas käiv rutiin.
Katriin, soovin sulle ilusat pulmapidu ja meeldivat teatrietendust. Küll see kaal ka sõna hakkab kuulama ja õige suuna võtab.
Katakiisu, kas puhkad veel?

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Kuupäev: 12. August 2011, kl 13.54

Tere tere kullakesed! Mul on nii hea meel lugeda Annikese suurepärast tulemust, see on lihtsalt vapustav. Annike, sa annad sel kaalulangetuse korral tõesti endast kõik. Küsin su käest, et kas peale suurt treeningut sul erilist isu ei tule? Või sööd ka kulutatud kalorite eest samuti toitu rohkem? KatriinK, sina ära lase pead norgu, küll näed et liikudes ja uuesti kenasti kaloreid lugedes läheb sul kõik korda tagasi. Mina olen juba samuti töölainel, kuna alles tulin tööle peale lapsehoolduspuhkust, siis sel aastal puhkasingi vaid nädala. Kaal minul kahjuks veel liikunud kuhugi ei ole, tänane kaal oli 67,3. Minu kehal on selline komme, et 1,5 nädalat hoiab vana kaalu kinni ja siis hakkab allapoole taas liikuma. Kaloreid olen küll kenasti jälginud, liikumist on see nädal vähe olnud. Pean liikumise uuesti lülitama päevakavasse, eile sa küll kõvasti tantsitud Singer-Vingeri tuuril, väga meeliülendavalt mõjus ümbritsev atmosfäär ja muusika. Soovin meile kolmele kaalualandavat uut nädalat. Vartsi taas päike väljas ja jälgime ikka oma toidukalorsust ja võimalusel liikuma kõik!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 12. August 2011, kl 18.19

Nii mõnus, et nädalavahetus algas. Kuna meie kaaluandmed on koos, siis tegin selle nädala tabeli valmis.



Minu trennitamised lõpevad tihti kaheksa-üheksa ajal õhtul ja siis olen üritanud väga vähe süüa. Tavaliselt jagan oma päevased toidukorrad nii, et viimane söögikord on natuke enne trenni ja see on suhteliselt kerge, rohkem nagu vahepala. Peale trenni luban endale kas natuke banaani, pähkleid või rosinaid, vahel ka kodujuustu. Õnneks pole trennitamine minu söögiisu kasvatanud. Võibolla mängivad rolli valgud, mida minu söögis on vahel rohkem kui peaks.
Katakiisu, minul ka on enamasti nii olnud, et teatud perioodid kaal seisab ja siis otsustab jälle langeda. Sellel nädalal toimus midagi tavapärasest erinevat - korralik langus kaks nädalat järjest. Eks näis mis järgmine nädal toob. Tundub, et kehal on ka vaja kinnistumise aega.
Rääkides erinevatest trennitamise liikidest, siis tantsimine on üks mõnusamaid liikumise viise. Ja kalorid kuluvad seejuures peaaegu märkamatult.
Jään nüüd lootma, et see lubatud päike nädalavahetusel säraks, sest väheke päikest kulub akude laadimiseks hädasti ära. Tahaks väga väikesele mootorratta tiirule minna.
Usun et järgmiseks nädalaks on meil kõigil ilusad miinused.

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Kuupäev: 19. August 2011, kl 08.20

Tere kullakesed! Kuidas teil siis nädalake läinud on? Minu kaal siis täna 66,8. Toitumise olen saanud enamvähem tasakaalu. Treeningutega saan alustada alates pühapäevast, lausa ootan seda päeva, usun, et nüüdsest läheb paremaks.Magusaisu kimbutamisel tegin üleeile endale praebanaani, super hea ikka, annab kaloreid üle 100 tiba, aga seeeest väga maitsev ja magusaisu kenasti kontrolli all. Ilusat saledat kaalulangus nädalat meile kõigile ja ikka naeratus näole winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 19. August 2011, kl 09.02

Tere! Ja nädal ongi läbi. Katakiisu, väga ilus miinus! Minu kaal on täna 69,2 kg.
Rahvusliku hõnguga pulmas oli kõik kena, toidud maitsvad. Sõin mulgiputru, kapsast, hautatud kaalikat ja porgandit ning liha. Kohupiimakreem vahukoore ja kamaga oli imehea. Kodus tegin ka. Moosi asemel lõikusin sisse suure pirni. 300 g kohupiimakreemi kohta u 80 g vahukoort, 12 g suhkrut ning 5 tl kama. Kolmeks jagatuna paras ports. Kujutan ette, et kirssidega on see imehea. Igapäevaselt ei ole lubatud aga teinekord ju võib.
Nädala alguses kaal langes. Nüüd kaks päeva on enam-vähem sama. Kui joon rohkem, siis kaal ka langeb. Trenni oleks võinud rohkem teha. Aga, mis ma siin ikka seletan.
Ma usun, et olete sama entusiastlikud ja tublid. Takistusteta kaalulangetamist ja võtke suvelt, mis veel saab. Toredat nädalat. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 19. August 2011, kl 21.21

Tere teile.
Olete mõlemad väga tublid olnud. Sellel nädalal ei tahtnud minu kaal kuidagi liikuda. Oli ahvatlusterohke nädal. Lõpuks sain 300 grammi vähemaks ehk täna hommikune kaal siis 63. Aga olen rõõmus isegi väikese miinuse üle. Pean vist leppima sellega, et viimased kilod ei taha minu küljest nii kergesti lahti lasta. Aga selles olen ma 100% kindel, et lahti ma neist saan.
Viimasel nädalal olen saanud palju komplimente oma muutunud välimuse teemal. Kuigi ma ei armasta tähelepanu keskmes olla, pean tunnistama, et komplimente on siiski tore saada.
Meie peres armastatakse väga grillitud banaane, nii soolasena kui magusana. Eriti head on peekoni ribasse keeratud banaanid, mida on grillil mõni hetk küpsetatud.

Tegin meie tabeli ka valmis. Sellel nädalal siis au ja kiitus Katakiisule poole kilo kadumise puhul!


Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 2 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.