Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234
Asukoht: 4 / 4
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 07. October 2011, kl 17.17

Kena õhtut!
Sisestasin oma päeva menüüd alles praegu. Minu tänane kaal on 69 kg. Sellel nädalal püüdsin pärast kella kuut mitte süüa. Nädalavahetusel käisime mitu korda jalutamas. Nädala sees kõigest paar korda. "Sportlikuks tegevusesks" saan lisada ainult kudumise. Tekkis selline tahtmine ja läksin lõngasid ja vardaid ostma. Kümme aastat ei ole kudunud. Teen suuremale lapsele paar asja. Poes on kõik nii kallis.
Kõike kaunist teile ja rõõmsat kaalulangetamist! Olge ikka tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 07. October 2011, kl 18.18

Tere, kaalusõbrad.
Minu kaal täna 60,5. Veel pool kilo jäänud. Hetkel olen pühendunud 120% tööle. Söömisega ei ole just kõige paremad lood ja mitmelgi päeval on jäänud söögid päevikusse sisestamata. Tõenäolislet on see ka põhjuseks, miks mul on tekkinud erinevad isud ja õhtul kümne paiku koju jõudes on kõht täiega tühi. Õnneks on seda kiiret perioodi jäänud veel umbes nädala jagu.
Katriin, sa oled väga tubli, nii ilus miinus.
Mulle meeldib hullult kududa. See on kuidagi nii hea ja rahustav tegevus. Tavaliselt luban seda lõbu endale talveõhtutel. Lisaks mõnusale tegevusele saan boonuseks ka ilusad asjad.

Ilusat algavat nädalavahetust teile. Plaanin kindlasti proovida huvitavaid smuutisid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Kuupäev: 10. October 2011, kl 07.52

Tere! Teie olete ikka nii tublid. Minu kaal oli 67,5. Võtan uuesti poole aasta paketi kaaluabilt, usun, et siis on ka soovkaal käes. Mina kudusin endale keerusalli sallilõngast, väga väga kaunis tuli! Super hea tegevus ja tõesti valmis saavad super ilusad asjad. Söömisega ei olnud ikka kõige paremad lood, oli õe sünnipeäv ja sai ikka söödud nii seda kui teist. Alla ei kavatse anda ja rühin vapralt edasi. Kodus ootab mind jalgratta trenažöör, lihtsalt kui trenni minna ei saa, siis istun sinna peale ja teen seda järjepidevalt. Olge tublid ja Annike, sinul ainult pool kilo jäänud. Usun, et sa tunned ikka superhästi ennast, et oled nii tubli olnud!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 10. October 2011, kl 21.32

Meie selle nädala tabel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 14. October 2011, kl 17.02

Tere! Kuidas Teie nädalakene on sujunud. Laupäevasel sünnipäeval lubasin endale rohkem küpsetisi ja kohe oli pool kilo juures. Ülejäänud nädala pidin tegelema selle kaotamisega. Aga kui eile oli veel pluss, siis täna hommikul näitas pisikest miinust. Minu kaal on 68.8 kg.
Kuna ma ei ole viimasel ajal eriti suur trennitaja, siis pean planeerima oma õhtusöögi varasemasele ajale. Natukene on ikka abiks, kuigi teinekord olen lubanud endale kommi ka. Teil sellist probleemi ei ole winking smiley
Ma ei kujuta ette kuidas Sa, Annike pärast nii pikki tööpäevi jõuad veel trenni teha. Eks sa sööd õigeid asju, siis on energiat ka rohkem. Eesmärk juba käes ja see on ka hea innustaja. Kuidas smuutitamine läks? Mul tuli meelde, et kui see kurgi, meloni smuuti liiga "lahja" tundub, siis olen lisanud ühe banaani. Siis on kohe tahedam, kuigi kaloreid on rohkem. Tegin ise ka seda smuutit aga seekord ei tulnud nii hea.
Sellel kuul on veel vähemalt kolm sünnipäeva. Pean ennast jälgima.
Teile kõike paremat ja olge ikka vaprad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 14. October 2011, kl 23.20

Tere teile,
olen endiselt töö lainel. Õnneks on kaal endiselt langustrendis. Sellel nädalal kadus 400 grammi ehk tänahommikune seis - 60,1. Nüüd siis võitlus viimase 100 grammiga. Loodetavasti jään mina peale ja saavutan tulemuse järgmiseks nädalaks. Siis peaksin õppima kaalu hoidmist. Allapoole vist pole enam mõtet minna. Olen viimasel ajal muutunud väga külmakartlikuks. Küllap see on seotud vähese polstri olemasoluga.
Smuutitamisega ei läinud nii hästi nagu planeerisin. Pühapäeval oli lihtsalt super ilm ja tegime hooaja viimase mootorratta sõidu. Kodune kokkamine jäi ära. Aga üritan sellel nädalavahetusel katsetada. Ingveri juurikas on juba koju ostetud.
Katriin, sulle jõudu ahvatlustega rinda pistmisel.
Ilusat nädalavahetust teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 16. October 2011, kl 22.39



Sellel nädalal täitus meil 15-nes duellinädala. Kogu duelliga oleme 10,1 kilo kaalu langetanud. Palju õnne meile. Isegi kui kaal ei taha alati langeda, oleme siiski kõik väga tublid olnud. Järjekindlus viib lõpuks ikkagi sihile.
Katakiisu, sulle jätsin tabelisse eelmise nädala numbri. Kui endast märku annad, võin tabelit korrigeerida.

Ilusat uut nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Kuupäev: 17. October 2011, kl 11.12

Tere tere! Sorry, olen taas hilineja, las jääda sama kaal, reedene kaal oli 67,4. Kehal on ikka kuidagi nii raske seda kaalu langetada, ma tõesti tahan juba ilusat langust näha. Sina Annike oled ikka super tubli olnud, KatriinK, sina samuti. Üritan ikka taas tubli olla. Ilusat saledat nädalat meile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Kuupäev: 21. October 2011, kl 07.17

Tere! Minu kaal siis tänase seisuga 67,0. Olen see nädal suutnud vastu pidada ilma magusata, jätsin selle nädala menüüst välja kõik kommid, koogid jne. Magusa isu korral olen võtnud puuvilja või müslit jogurtiga, see on vähemalt tervislikum. Tegin enda jaoks selgeks, et lähenen oma kaalulangetusse väga sõbralikult, ei hakka ennast stressi viima, usun, et sedasi talitsedes on kaalu langetada märksa lihtsam. Kuidas teil on läinud ja saledat nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 21. October 2011, kl 08.12

Tere ilusat hommikut.
Katakiisu, väga kena langus sul. Ja super õige lähenemine, et suhtud kaalulangetusse sõbralikult.
Minu nädal möödus absoluutselt ilma kaaluabita. Hindasin koguseid ja kaolreid tunde järgi. Pelgasin täna hommikust kaalumist, aga tundub, et asjata. Tulemuseks täpselt 60 kilo. Eesmärk käes. Hurraa!
Nüüd siis hakkan kaalulangetusele pidurit tõmbama ja õpin kaalu säilitama.
Teie seltsist veel ei lahkuks.
Tänase päeva plaanin veeta õues ja pidevas liikumises, nimelt on mul vaba päev. Olen kaks nädalat järjest tööl olnud - pimedas kodust läinud ja pimedas tulnud. Ja kuna teen istuvat tööd, siis päevaste sammude hulk pole 2000 ületanud. Nüüd saan jälle tavapärase elurütmi juurde tagasi pöörduda.
Käisin hiljuti perearsti juures tervisekontrollis. Kõik näitajad peale kolesterooli olid väga head
Nüüd pean oma toitumise veelkord üle vaatama. Ise arvasin, et minu toitumine on väga tervislik, aga kui kolesterool on 6.3, siis tõenäolislet on mida parandada. Lähen kolme kuu pärast uuesti kontrolli. Loodetavasti on siis olukord juba parem.
Ilusat lähenevat nädalavahetust meile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 21. October 2011, kl 14.43

Tere kullakesed
Nii ilusad tulemused. Väga, väga tublid. Minu kaal on sama. Nädala sees ka ei liikunud siia ega sinna. Olen söönud normi piires ja isegi vähem aga kuna pisipõnn oli jälle palavikus, siis olin üpris kodune. Täna õhtul on ees sünnipäev aga ma ei pabista. Võtan ka seda kaalulangetamist rahulikult. Tore, et teie tuju on hea ja olete optimistlikud. Annikesele PALJU ÕNNE EESMÄRGI SAAVUTAMISE PUHUL!!! Tubli. Nüüd saate perega kodus võidupüha korraldada ja ringtantse teha winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Kuupäev: 21. October 2011, kl 17.43

Annike! PALJU PALJU ÕNNE SUURE TÖÖ TULEMUSE PUHUL!!! OLED SUPER TUBLI!smiling smileyUsun siiralt, et saad kaalu säilitamisega super hästi hakkama. Mis puutib kolestorooli taseme langetamisse, siis mina olen kuulnud nii palju, et ega suurt toitumine kolestorooli taset alla ei vii. Kui maks toodab nö seda halba kolestorooli, siis pidavat ikka ravimid aitama. Aga proovi sina esmalt toiduga, siis saas ise täpselt teada. Kindlasti tarbi ära päeva jooksul vajavad õlid, mida organism tahab. Igatahes edu sulle Annike! KatriinK, sina oled samuti väga tubli, jätkuvalt ja tasa ja atrgu võtad sinagi kaalu langust. loodame, et lapsuke paraneb kiiresti! Olge tubli ja saledat uut nädalat meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 22. October 2011, kl 08.46



Selle nädlala langus meil siis kokku 600 grammi ja duelli algusest 10.7 kilo kaotatud. Oleme igati tublid!
Esialgu plaanin 60 juurde pidama jääda. Vaatame, kas minu keha arvab ka nii.
Aga teile jätkuvalt ilusaid miinuseid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Kuupäev: 28. October 2011, kl 09.51

Tere. Minu kaal siis täna 67,0. Tuli siin mul mõte liituda figuurisõpradega lootuses, et äkki see aitab mind rohkem kuidagi motiveerida, et siis keegi kontrollib mind iga nädal. Kuidas on teil läinud ja kuidas Annike saa´b hakkama kaalu säiltamisega, kas lubad endale ka rohkem päevaseid kaloreid? Tervitades, Katakiisu

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 29. October 2011, kl 18.39

Tere
Sünnipäevarohke nädala jooksul on lisandunud 600 g. Minu kaal 69,4 kg. Kohe raskem on olla.,, või on see sellest, et lihtsalt tean, et olen söönud ebatervislikumalt. Mulle kulub küll üks veerohke päev ära. Kahju, et pean teid oma kaalukõikumisega tülitama.
Aga teie olge ikka tublid ja rõõmsad.
Kena nädalavahetust

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 30. October 2011, kl 18.03

Tere teile.

Minulgi on seekord kaal ülespoole liikunud ehk siis reedene seis 60,1.
Õnneks ei midagi kohutavat. Viimasel nädalal on mul tekkinud suur magusa isu. Olen sellele järgi andnud ja lohutanud ennast sellega, et ju siis kehal on hetkel magusat vaja. Samas tekitab see natuke ka hirmu. Väga kerge on piir ületada ja jälle kilosid koguma hakata. Üritan igal juhul valvas olla.
Katakiisu, eesmärgi saavutamisel tasub proovida erinevaid võimalusi, küllap leiad kasulikke näpunäiteid kaalulangetamiseks ka figuurisõprade juures. Edu sulle igal juhul.
Katriin, sulle jõudu tervisliku toitumise juurde tagasi pöördumiseks. Tegelikult peaksin seda ka endale soovima.
Loodame, et järgmine nädal rõõmustab meid ilusate miinustega.



Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 01. November 2011, kl 12.11

Tere kaalusõbrad,
Kuidas teil läinud on?
Mina üritan sellel nädalal jälle liikumisele rohkem tähelepanu pöörata ja magusa tõstsin menüüst natukeseks ajaks üldse välja. Tundub, et minu jaoks on lihtsam sellest täielikult loobuda kui üritada piiri pidada.
Tegin eile õhtul mõnusa kiirkõnni - 8000 sammu. Naha sain igaljuhul korralikult soojaks ja super hea enesetunde pealekauba. Soovitan soojalt.

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 04. November 2011, kl 10.21

Tere teile,
Minu selle nädala tulemuseks on miinus 300 grammi ehk langesin alla 60 kilo (59,8). Oo, ma olen selle kaaluga väga rahul.
Suurendasin päevast kalorinormi,aga selle täissöömine ei taha väga hästi õnnestuda. Olen vist üks väheseid õnnelikke, kellel trenni tehes söögiisu pigem kahaneb kui kasvab. Eksperimenteerin ja otsin seda õiget tasakaalu. Hetkel üritan tegutseda nii, et kaal üle 60 kilo ei tõuseks. Mõne kiloga miinusesse võiks veel isegi minna. Siis on jõulu ajal väike varu hea ja parema nautimiseks.
Kuidas teie nädal on möödunud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 05. November 2011, kl 17.43

Tere
Annike, Sa oled supertubli. Mäletan, et see 60 kilo oli selline võlupiir.
Mina olen kosunud ka sellel nädalal. Minu kaal 70 kg. Kuidagi pingeline aeg on ja ma ei ole toidupäevikut täitnud. Paar korda tegin ka kiiremaid jalutuskäigu ringe nii, et lihased järgmistel päevadel valutasid. Olen sellel nädalal küpsetanud peaaegu iga päev ja kuigi enamuses kasutan kohupiimatainast, siis norm on kindlasti lõhki. On selline periood, kus külalisi on rohkem kui muidu. Mina pean ka magusast loobuma. Eile vaatasin oma vanu pilte, kus kaalusin ka 60 ja alla selle. Ehk saan sealt jõudu. Muidu püüan oma kaalule mitte mõelda. Ja kaalun ka ainult 1 x nädalas.
Kui ma oma motivatsiooni ja tulemused üles leian, siis annan teile teada.
Kena nädalat

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Kuupäev: 06. November 2011, kl 19.11

Tere Kallikesed! Minu kaal oli 68,6. Oli raske nädal ja söögiisu suur mis suur. Nüüdest kaalun ka ennast korra nädalas ja figuurisõpradesse ei õnnestunud kuidagi pääseda sel korral, kuna auto läks katki. Järelikult pean ikka ise pusima. Annike, supertubli oled lihtsalt ja KatriinK, sina oled samuti väga tubli, kuna vaimus sa alla ei anna ja ikka üritad edasi! Edukat nädalat meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 07. November 2011, kl 07.04



Kindlat meelt meile järgmiseks nädalaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Kuupäev: 11. November 2011, kl 09.37

Tere! Minu kaal täna 68,5. Oli päris ilus nädal oli. Hetkel kiire, olge teie aga tublid ja saledat uut nädalat meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 12. November 2011, kl 20.21

Tere,
Tubli Katakiisu, et kaalu jälle langema said.
Minul ilusasti ümmargune 60, nagu eesmärgiks seadsin. Sellel nädalal üritasin juba iseseisvalt - ilma kaaluabita hakkama saada. Tundub, et olen selleks juba päris valmis. Kui kaal peaks jälle liigselt kerkima, tean kuidas seda ohjata. Küllap olen siis kaaluabi keskkonnas jälle tagasi.

Olen otsustanud selleks korraks duellitamise lõpetada. Teie toest oli mulle palju abi ja iganädalane kaalu avalikustamine distsiplineeris mind kõvasti.
Teile aga soovin kindlalt meelt ja eesmärkide saavutamist. Kui väga tahta, on kõik võimalik.

Selle nädala tabeli panen veel kokku. Võin selle teile xls kujul meilile saata, siis saate duelli Katriiniga jätkata. Meiliaadressi võib mulle erakirjadesse saata.

Ilusat duellitamist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 14. November 2011, kl 09.17

Tere kullakesed!

Annike. Sa oled ülimalt tubli! Tõeline eeskuju.
Palju jõudu ja rõõmsat meelt ka edaspidiseks.

Sinu saavutus pani mind mõtlema. Mõtlesin, mis tunne see võiks olla minu jaoks - "kojusaabumine pärast pikka merereisi".

Pärast kahenädalast sünnipäevade nädalat sean endale uue eesmärgi.
Hakkan esialgu kõike jälle kaaluma ja püüan iga päev sama normi täis süüa. Püüan hoida täpikesed samal joonel. Alustan justkui uuesti. Alguses oli see suureks abiks.

Katakiisu. Pealehakkamist ja mõnusat kaalulangust Sullegi! Saan aru, et Sinagi oled seadnud endale uued sihid. Väga tore. Rühime rõõmsalt seatud eesmärgi poole. Tulemus juba paistab!

Loeme tibud üle uue aasta alguses.

Hetkel ei liitu ma ühegi duelliga. Ehk hiljem, kui selleks on õige aeg.

Tänan Teid toetuse ja abi eest!
Kõike kaunist ja olge ikka rõõmsad ja saledad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 14. November 2011, kl 18.41



Ja siit siis tuleb meie päris viimane duellitabel.

Olen kindel, et saavutate mõlemad oma eesmärgid.
Minu kaaluabi kasutajaõigus kehtib tegelikult märsti lõpuni, seega olen nõus aasta algul "tibusid lugema"winking smiley

Parimate soovidega
Annike

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 18. November 2011, kl 09.21

Täna on reede.
Mõtlesin, et panen kirja kuidas mul on läinud ilma duellita.
Kuigi lapsekene oli jälle haige ja pidin paar ööd üleval istuma, siis on tore nentida, et kaal langeb.
Seadsin endale vähe kergema eesmärgi ja sain calorinormiks sama, mis alguses, aprilli kuus.
Panen kõik kenasti kirja ja püüan jääda sama protsendi sisse. Ehk on seegi abiks, et magusaisu ei ole ja isegi öösiti on janu ja joon vett. Keha vist arvab ka, et alustasin uuesti. Tore.
Peaasi, et kaal langeb tasapisi ja püsivalt.
Kõike kaunist Teile.
Katriin

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 18. November 2011, kl 12.29

Tere Katriin.
Tulin harjumusest piiluma, mis kaaluabis reedel toimub ja mul on nii hea meel sinu kirjutist nähes.
Loodan, et lapsuke sul nüüd terve ja saad öösel rahulikult välja puhata. Minu kaalule avaldab vähene magamine alati negatiivset mõju.
Olen vist natuke karu tüüpi, sest sügiseti on mu unevajadus ilmatu suur. Eriti rasked on minu jaoks hommikud.
Kaalurindel muutusi pole olnud. Pendeldan endiselt oma 60 ümber, seega kõik kontrolli all.

Sulle hoian pöialt!
Annike

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234
Asukoht: 4 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.