Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 21. August 2011, kl 09.11

Tere
Annike, tänud tabeli eest. Sa oled väga tubli. Mul on hea meel, et Su õnnestumisi märgatakse. Sa oled need komplimendid auga välja teeninud. Eriti arvestades sellega, et oled nii tubli trennitaja. Usun, et trenn annab kehahoiakule ja enesetundele nii palju juurde, et "ilusam Sina" ongi valmis. Usun, et oled rõõmsameelne ja tore inimene. Mind oled küll innustanud.
Järgmisel nädalal tahan rohkem trenni teha. Ei ole nädal aega aeroobikat teinud ja kohe on selline lodev tunne. Ainult koristamises olen "võtnud suuremaid ringe".
Jooksma jõudsin ainult ühe korra. Käisime abikaasaga koos uut rada proovimas. Õigemini mees jooksis ees ja mina järgi. Ega ma muud kui tema kandu näinud. Silskas metsa all siia-sinna. Mulle väga selline konarlik maastik ei meeldi. Ühtlane tempo kaob ära ja siis hakkab lõpuks pistma. Ei ole selline võsas ragistaja. Mulle istub kui ma tean täpselt millisest puust, kivist ja kurvist ma mööda jooksen - siis olen omas elemendis. Vaatan ringi ja tunnen, oh kui mõnus. Kõigile jooksjatele, kes vastu tulevad naeratan. Mul on kohe kõigi pärast hea meel, et na nii tublid on. Ei tea, mis nad küll mõtlevad...
Ehk saan sügisel rohkem koosjooksmist harjutada, sest saame mehega kahekesi jooksma ainult siis, kui vanem pisipõnnil silma peal hoiab.
Meil on veel üks tore trenni tegemise viis. Käime kooli staadionil vabaviskeid harjutamas. Lapsed oma palli ja meie oma palliga. Pärast natukene jalkat ja lõpuks jooksen koju tagasi. Väga mitmekülgne ja mõnus. Sügisel on lastel koolis trennid, eks siis paistab, mis edasi.
Katakiisule ka jõudu trennitamisteks... et kohe tekiks sõltuvus...see on hea.
Kena nädalat Teile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 26. August 2011, kl 09.30

Tere kullakesed.
See nädal oli sinkadi-vonkadi. Oli päevi, millal ma olin endaga rahul ja siis jälle mitte. Mõnel päeval, kui sõin rohkem, siis kaal tõusis, teisel päeval kui sõin rohkem, kaal langes. Kui sõin täpselt, siis kaal seisis paigal. Väga huvitav. Kui tegin õues pikemaid ringe, siis kaal seosis. Kui tegutsesin kodus, siis kaal langes. Väga imelik.
Minu kaal täna 68,8 kg.
Sõin paar korda väga rammusaid asju. Ema sünnipäeval näiteks isetehtud jäätist, mis tema sõnul koosnes vahukoorest, kondenspiimast, pähklitest, sokolaadist ja mustikatest. Ma arvan, et ma ei ole varem midagi sellist söönud. Sõin osade kaupa...aga siiski lõpuni. Ma ei osanud isegi selle caloreid kirja panna. Kaks korda nädala jooksul sõin halvaad. Kusjuures siis olid päeva süsivesikud alla normi...Täiesti segamini pööratud nädal. Ülejäänud aja sõin lõunaks suppe ja õhtuks palju kurki, tomatit ning arbuusi.
Tõstsin mööblit ringi. Koristasin kõik nurgatagused ära. Tegin kappides, sahtlites ja karpides inventuuri ja viskasin või panin ära kohe päris mitu kotitäit asju. Kohe kergem on hingata.
Kõige lõbusamad seigad olid koos pisipõnniga, kes "lahkesti emmet koristamisel aitas". Tema arusaamine vajalikest ja mittevajalikest asjadest on ikka hoopis teine kui emmel smiling smiley. Nüüd tõstabki ükskõik milliseid asju, ka mänguasju ühest kohast teise.

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Kuupäev: 26. August 2011, kl 13.24

Tere! Minu kaal täna 66,7. Olen mõned päevad olnud viirusinfektsioonis, kehv on olla ja kaal ka kuidagi ei taha kohe liikuda. Ühel päeval läks kõik magusa nahka, no tuli tohutu magusaisu, ei suutnud vastu panna. Sõingi siis šokolaadi terve tahvli ja pärast küpsist veel otsa. Liikunud olen vähe, kuna viirus hiilis vahepeal ligi, palavikku küll ei ole kuid kurguvalu, hääl peaaegu olematu ning nina tatine. Üritan see nädal olla tubli, teile kahele jaksu uuel nädalal ja olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 26. August 2011, kl 14.17

Tere teile!
Nädal on möödunud täiesti märkamatult, küllap vist selle pärast, et tegemist on kohutavalt palju. Tööl on parasjagu kiireks läinud ja õhtud kuluvad aiasaadustega tegelemisele. Minu aeda on tabanud totaalne õunauputus. Tegelen kodus 3K-ga - keedan, kuivatan ja küpsetan. Talvel on nii mõnus kuivatatud õunu nosida. Teine meie pere lemmik on õunamoos vanilliga. Proovisin kaneeliga ka maitsestada, aga see polnud pooltki nii hea kui vanilliga.
Õnneks selle tormamise juures kaal ikka langeb. Täna hommikul siis minu kaal 62,4 ehk nädalane kaalulangus 600 grammi. Päris hea kerge on juba olla. Süsivesikud on viimasel ajal üle normi, aga see on ilmselgelt õuntest. Päeva kalorinormi olen üritanud mitte ületada, aga igapäev see ei õnnestu. Siis olen teisel päeval jälle vähem söönud.
Aga tundub, et kaalulangetamine ei allu kindlatele reeglitele. Mingi X faktor mängib ka rolli- näiteks kahanev kuu mõjub minu kaalule alati positiivselt, st et kaal langeb ilma erilise pingutuseta.

Oleme sellel nädala kõik väga tublid olnud. Kolme peale kokku oleme nädalaga lahti saanud 1,1 kilost ja kogu duellitamise ajaga lausa -8,6 kilost. Eks ole ju muljetavaldav number!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 26. August 2011, kl 22.04

Siin siis meie tulemused ka tabeli kujul



Katakiisu, kiiret paranemist sulle!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 02. September 2011, kl 07.43

Tere
Kole lugu. Minu kaal täna 69,6. Nii, et "tore" kaalutõus. Olen sellel nädalal palju ringi sõitnud ja teinud kaaluabi keskkonda vähe sissekandeid. Lahked sugulased on meid üle valanud ploomide, õunte jm paremaga. Eile ja üleeile olid nn tordipäevad. Eks organism on lahjema toiduga harjunud ja kui kohe ei ütle - ei, siis on tulemus kohe näha. Kahju, et rikkusin ära mitme nädala pingutused. Piinlik on ka.
Ma usun, et Teie olete tublimad olnud ja ootan huviga teie miinuseid. Saan vähemalt teie üle uhkust tunda.
Eks ma jätkan seda duelli, kuni teil 60 koidab. Siis vist nokitsen ise edasi. Eks paistab.
Panen endale uue, reaalsema eesmärgi. Muidu on valus vaadata seda joont, kus ma juba olema peaksin. Sean uue eesmärgi mehe sünnipäevaks. Pool kilo nädalas oleks tore.
Kõike kaunist kenal septembrikuul.

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Kuupäev: 02. September 2011, kl 08.00

Tere tere! Pean teid ja ennast kurvastama, tänane kaal oli minul 68,2. Kaalutõus ikka väga väga ränk ka minul. Terve nädal oli ka meil söömised, tordid ja lihad, ja ütlen ausalt, ma ei suutnud see nädal ennast söömisest tagasi hoida. Muidugi on oma osa ka nö kuuseisul. Üritan ikka 60 rühkida, kas siis üksi või teie toel. Vahel ikka nii raske. Aga olge teie tublid, üritan ise samuti lainele saada uuesti. Eesmärk 60 saan kindlasti ehk juba jõuludeks?

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 02. September 2011, kl 12.31

Tere teile!
Tundub, et meil kõigil on sarnane nädal olnud. Kahjuks lõppes minugi nädal pluss tulemusega. Tänane kaal siis 62,5. Eks naudingutel on oma hind. Veetsin eelmise nädalavahetuse kauni Pühajärve ääres. Ja ega ma väga ei jälginud, mida sõin või jõin. Aga lubatud normi ületasin kindlasti. Lisaks mahtus sellesse nädalasse kolm sünnipäeva, kus alati pakutakse rohkelt hõrgutisi. Sellel korral jäin ahvatlustele alla.
Igaljuhul, mis tehtud, see tehtud. Nüüd jälle kindlalt eesmärgi poole. Ja tegelikult tean ju väga hästi, mida pean tegema, et neist viimastest lisakilodest lahti saada. Pean korralikult toidupäevikut täitma ja regulaarselt sportima. Küll siis kaal langeb.

Duellitame ikka niikaua kui me kõik kolmekesi 60-ni jõuame. Tõusule peab ju järgnema langus ja usun, et meil kõigil on järgmine nädal ilusam tulemus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 02. September 2011, kl 22.02

Selle nädala tulemus siis tabeli kujul ka.



Järgmiseks nädalaks soovin meile jõudu ja jaksu ahvatluste seljatamisel. Usun, et saame sellega hästi hakkama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 09. September 2011, kl 07.56

Tere, kena hommikut!
Kuidas on sujunud teie nädalakene? Kas teete midagi teistmoodi?
Muutsin oma eesmärki. Määrasin tähtajaks aasta lõpu.
Tänane kaal 69,3 kg. Eelmise nädala lõpus kaal tõusis veel 400 g võrra. Aga õnneks sain siiski miinusesse.
Eks see uue kooliaasta algus on ka vähe pingelisem, kuni lapseke jälle rütmi sisse saab jne.
Ei ole veel suutnud loobuda magusast, aga pean, sest see annab kindlasti hea tulemuse.
Selle nädala lemmiktoit on riivleiva ja täisterajahuga paneeritud suvikõrvits. Paar korda olen saanud toitumise peaaegu tasakaalu.
Iga päev jooksma ja jalutama ei ole saanudki, kuna lihtsalt sajab. Pean trenni aegasid muutma, sest pimedas ei näe, kuhu jala panen, lompi või ei... Olen varunud suure virna pesu. Kui sajab, siis hakkan triikima.
Kena kaalulangust ja kõike paremat Teile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Kuupäev: 09. September 2011, kl 11.02

Tere! Minu kaalulangus on sel nädalal -300 grammi, ehk siis 67,9. Läks meilgi laps esimesse klassi, kõik uus võtab harjumist. Pisike läks lasteaeda, kes ka eriti ei lepi antud olukorraga, nii et hetkel seda sisepinget ikka jagub. Muidugi ma ei saa süüdistada või millegi taha peitu pugeda, et kaal ei lange või langeb vähe. Seadsin endale eesmärgiks, et järgmise aasta suveks kaalun 60 kilo. Üritan tasa ja targu seda teha. Teile kõigile edusamme ja olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 09. September 2011, kl 14.06

Tere ilusat reedet.
Mina jälle kõige viimane oma kaalunumbri kirja panemisel. Õnneks ei riku ma teie ilusat miinuste rida ära. Minu täna hommikune kaal oli 61,8. Oleme seekord ikka väga tublid,sest iga kaotatud gramm viib eesmärgile lähemale.
Tundub, et rohkem kui söögi jälgimine, mõjutab minu kaalu liigutamine. Sellel nädalal käisin jooksmas ja kepikõndi tegemas. Aga õhtud on tõesti juba nii pimedad, et väga pikki ringe enam ette võtta ei saa. Olengi hakanud vaikselt mõtlema, et mis on see talvine tegevus, millega keha vormis hoida. Basseinis ujuda ma ei armasta, kuna ei talu kloorist vett. Äkki peaks mõne spordiklubiga liituma? Olen kaalunud ka crosstraineri ostu. Väga häid mõtteid, mida kohe realiseerida, pole veel tekkinud.
Mis plaanid teil talviseks sportimiseks on?

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 09. September 2011, kl 15.40

Katakiisu! Ilusat esimest klassi!
Ma usun, et kõik sujub kenasti. Kui mu tüdruk esimesse klassi läks, siis oli ka avastamisrõõmu palju. Mina õppisin ja laps õppis. Kuna käisin ise sellel ajal tööl, siis oli hea, et sain lapse pikapäevarühma ka. Seal õpiti ja mängiti nii, et päev läks kiiremini ja laps ei olnud üksinda. Eks alguses (tegelikult siiamaani) tuleb vaadata, et kõik kooliasjad kaasas ja korras on. Nad ju nii pisikesed veel. Usun, et teil on hea koolikott. Ma esimesel aastal ostsin sellise ranitsa moodi koti, kus külgedelt vihm ja lumi sisse sadas. Tuli ka seda ette, et koduteel mõnest toredast liumäest alla lasti... Nüüd on väga hea kott aga vihikud ja lastised lehed pannakse ikka eraldi kummiga kaante vahele, siis on aasta lõpuni kõik sirge ja kuiv. Kõik vihiku ja raamatu ääred teibin läbipaistva teibiga üle. Siis peavad kiled ja paberid kauem vastu. Õigem oleks vist öelda, et siis on minu süda rahulikum, et olen omalt poolt teinud kõik.
Alguses on eesti keel iga päev ja koolikott on kohe palju kergem, kui õnnestub näiteks koju eraldi aabits vm raamat osta. Siis ei pea edasi-tagasi tassima. Neid müüakse Tallinnas, Eesti Draamateatri vastas (Pärnu mnt 5), raamatupoes (keldrikorrusel).
Muidu minu tüdrukule koolis meeldib ja kui palju uusi sõpru...
Tüdruk on hästi seltsiv ja jäi lasteaeda kohe esimesest päevast. Ei protesteerinud ega midagi. Aga eks meil oli see eelis, et vanaema töötas ka lasteaias ja sai teda vahepeal vaatamas käia.
Poisiga olen lasteaeda umbes 300-s. Eks paistab. Saan veel natuke kodus olla ja kaalu langetada smiling smiley
Võtame siis seda kaalulangetamist mõnuga ja eks see eesmärk ka kätte jõuab.
Annike, liikumine on tõesti väga oluline.
Täna on nii mõnus ilm, et mul õues 8000 sammu tehtud ja enesetunne on kohe rõõmsam. Homme läheme puude ladumise talgutele. Väga kasulik.
Sügisjooksule või kepikõnnile lähete? Tahaks kõndima minna küll aga seekord jääb vist ära. Teen ise mõni teine päev suurema ringi.
Arvatavasti hakkan septembrist-oktoobrist käima 1 x nädalas aeroobikas (Mustamäel). Natukene kaugel on aga peab ennast käsile võtma, siis õnnestub. Selline tuttavate üritus. Aga võib ühineda. Üleeelmine aasta käisime Kesklinnas. Siis sai pärast ujuda ka. Väga mõnus.
Ehk saab natukene veel rattaga ka sõita. Hetkel rohkem plaane pole.
Kohe väga, väga pikk jutt sai. Loodan, et ei pahanda. Kena päeva.

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 11. September 2011, kl 18.26

Tegin valmis meie selle nädalase kaalu langetamise kokkuvõtte.



Järgmine kaalumine siis 16.09.
Ilusaid miinuseid meile järgmiseks nädalaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 16. September 2011, kl 07.25

Terekest
Ei saa teid rõõmustada. Minu kaal täna 69,5. Ehk pluss 200 g. Kõike toitu ei kaalunud, mõned eined sisestasin tagantjärele ja kogused arvestasin silma järgi. Aga ma võtan praegu rahulikult.
Lapse vankril läks kumm katki ning vankrit ei saa kasutada. Kui saan uue ratta, siis saan teha jälle pikemaid ringe.
Usun, et Teil on kõik kenasti ja te ei lase ennast häirida vihmastest ilmadest.
Kena nädalat ja olge ikka tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Kuupäev: 16. September 2011, kl 07.39

Tere tere! Minu kaal täna hommikul 67,3. Natuke on ikka liikunud jälle. Võtan seekord kaalulangetust hästi rahulikult, olen jälginud end, et kui pean rangelt reeglitest kinni, siis on kaalu isegi raskem kaotada, keha hakkab kohe kinni hoidma. Proovin süüa vähem ja üritan õhtuti vaid patustada porgandite ja õuntega. Kena nädalat teile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 16. September 2011, kl 11.12

Tere teile!

Minu kaal tegi mulle täna hommikul meeldiva üllatusse - 61,2. Eesmärk hakkab aina lähemale jõudma. Tänaseks olen lahti saanud 14,7 kilost, mida polegi väga vähe.
Aga tõsi on see, et viimased kilod ei taha enam kergelt kaduda.Võibolla on põhjuseks see, et olen rahul oma praeguse välimusega ja ahvatlustega silmitsi seismisel on lihtsam libastuda.
Tõenäoliselt on sügisel ka selles päris suur osa. Jõuan töölt tavaliselt seitsmeks koju, siis vaja natuke koduseid toimetusi teha ja ongi juba pime. Õuespordiks jääb ainult nädalavahetus, muidugi kui siis vihma ei saja.
Katriin, kui tegutsesid eelmine nädal parima sisetunde järgi, siis tõenoliselt vajaski sinu organism natuke rohkem tagavarasid. Küllap see kaal jälle teise suuna võtab, kui see sinu eesmärgiks on. Minule mõjuvad plussnädalad väga distsiplineerivalt. Siis jälgin järgmisel nädalal palju hoolikamalt, mida ja millal söön.
Katakiisu, sinul sellel nädala väga ilus kaalulangus. Oluline on jah leida tasakaal liigse kontrolli ja kontrollimatuse vahel. Kaal ise ei tohiks kinnisideeks saada.

Edu meile kõigile eesmärkide püüdmisel ja natuke päikest ei teeks paha!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 16. September 2011, kl 17.25

tere taas!
Olete väga tublid! Mul on väga hea meel smiling smiley
Annike, Sinu saavutus on lihtsalt suurepärane. Vapustav tulemus.
Jätkake sama innukalt. Toredat nädalavahetust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 17. September 2011, kl 19.50



Nüüd siis meie selle nädala tulemused tabeli kujul.

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 23. September 2011, kl 19.04

Tere!
Minu kaal täna 61,1 ehk selle nädala kaalulangus -0,1. Oleksin nagu see nädal kaalusäilitamisega tegelenud.
Aga kehva tulemuse peamine põhjus ikka vähene liikumine. Tööpäevad on sellel nädala väga pikad olnud ja ilm pole ka liikumist soosinud. Luban järgmine nädal tublim olla.

Kuidas teie nädal möödus?

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 24. September 2011, kl 18.35

Tere kullakesed!

Eile ununes kaalumine sootuks. Täna tuli meelde. Minu kaal 69,8 kg. Seega kaalutõus juba kaks nädalat järjest. Sellist asja ei ole veel juhtunud aga, mis teha. Eks ma arvestasin koguseid ja caloried valesti. Sellel nädalal väga tubane. Pisipõnnil oli mitu päeva tugev nohu ja olin magamata. Aga ega see ei ole vabandus. Eks ma ise oleks pidanud leidma liigutamiseks ka aega. Loodan, et ma teie rõõmsat meelt tagasi ei tõmba. Nii tore oleks ilusaid tulemusi näidata. Pean ennast käsile võtma.
Soovin kõigile uueks nädalaks kõike kaunist. Olge terved!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Kuupäev: 25. September 2011, kl 18.10

Tere tere! Minu kaal täna hommikul 68,3. Ehk siis samuti tõsunud. Pidasime tüdruku sünnipäeva, saab 27 septembril 2 aastaseks. On samuti nii nohune ja köhib, seetõttu ei ole ka väljas liikuda saanud. Annike, sina oled mega tubli ikka. Proovin ise samuti tubliks saada. KatriinK, sina oled samuti tubli, ärme anname alla, rühime ikka vapralt edasi, küll järgmine nädal ka langus ka tuleb! Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 25. September 2011, kl 18.37

Palju õnne sulle, Katakiisu, tütrekese läheneva sünnipäeva puhul.
Täna oli nii ilus päikseline pühapäev. Loodetavasti aitab päike kiiresti nohust ja köhast lahti saada.
Mina alustasin päeva kepikõnniga. Natuke üle 10 000 sammu tuli kokku. Sain supermõnusa enesetunde kogu päevaks.
Nüüd siis meie selle nädala tulemused tabelisse vormitud.




Edu meile järgmiseks nädalaks ja ikka eesmärgile lähemale!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 30. September 2011, kl 07.39

Kena päeva algust!
Kuidas teil on läinud? Annikesel oli eelmisel nädalal eesmärgist puudu ainult 1.1 kg. Ja nüüd veel vähem. Imetlusväärne tulemus.
Minu tänane kaal on 69,5. Natukene sain kergemaks. Kaal ikka kõigub siia-sinna.
Jahedaga olen hakanud jooma teed. Põhiliselt rohelist teed sidruniga. Teinekord teen teed ka ingveriga. Aga seda peab jooma kohe hommikul, siis mõjub. Millised teed teile maitsevad? Kui joote teed ilma suhkru või meeta, kas siis arvestate vee kogusele juurde?
Liikumist on sellel nädalal häbiväärselt vähe. Loodan, et nädalavahetus on parem.
Kõike kaunist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 30. September 2011, kl 08.50

Tere päikselist reedet!
See nädal on päris mõnusalt möödunud. Olen jälle trennirutiini tagasi saanud ja kehale see meeldib. Otsisin JM trennid arvutisügavustest välja ja vihmastel ilmadel on seda päris mõnus teha. Kuna trenn ise kestab ainult pool tundi, siis olen sellele lisanud pool tundi hularõnga keerutamist. Kaal pole enam suuri hüppeid teinud. Täna hommikune tulemus 60,9, mis teeb nädala languseks -0,2 kg. Kokku langust täpselt 15 kilo. On vist põhjust rõõmustada.
Nüüd siis agaralt viimase 900 grammi kallale.
Katriin, nii tore, et sinu kaal langussuuna on võtnud.
Mina olen suhteliselt väike tee jooja. Kui meelde tuleb, siis joon rohutee segusid – piparmünt, pärnaõis, nurmenukk, ilma mee ja suhkruta. Selle võrra suurendan joodud vee kogust.
Ingveriga teed pole ma varem proovinud. Olen kuulnud, et see tugevdab immuunsust. Tekkis kohe huvi, miks seda peab jooma hommikul?

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 01. October 2011, kl 08.20

Tere taas!
Annike, palju õnne. 15 kg on super tulemus. Väga tubli!
Eile oli tõesti väga ilus ilm. Tegin ka kaks jalutuskäigu ringi. Täna hommikul oli kohe -300 g. Eks paistab, kas jääb püsima ka.
Paar kuud tagasi jõin ingveri teed sidruniga just enne hommikusööki. Lisasin mett. Ingver ja sidrun soodustavad seedimist (kuigi ingver ergutab ka söögiisu). Ingver on hea ka kõhupuhituse korral. Aitab loomulikult ka külmetuse korral. Aga peab kasutama mõõdukalt, kuna võib ärritada seedeelundeid. Sisaldab palju kaaliumi, lisaks magneesiumi ja fosforit.
Üks tuttav valmistab inveri teed piimaga. Sinna pannakse mitmeid maitsetaimi ja musta teed. Vahepalaks väga mõnus jook.
Lugesin, et ingver sobib väga hästi õunte ja banaaniga. Olen seda lisanud smuutisse.
Kena nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Kuupäev: 01. October 2011, kl 19.20

Tere! Annike, sina oled ikka supertubli olnud. Iseseisvalt langetada -15 kg, sinul on tõesti suurepärane tahtejõuda ja sisemine tugevus. MInu kaal oli eile hommikul 67,5. Olen põhimõtteliselt pidevalt ühes ja samas augus. Olen natuke sellest väsinud, vaatan rangelt üle oma toitumise ning liikumise. Niimoodi edasi minnes jääbki see kaal mul ühe suuna peal pendeldama. Annike, kui kaua sa võtsid alla -15 kg, kas vahepeal tuli languses pause ka sisse? KatriinK, sina oled samuti tubli, et alla ei anna. Mis puutub teede joomisse, siis olen mina teejooja sel ajal, kui kimbutavad viirusinfektsioonid. Vahel kui külm väga kontidesse poeb, siis samuti joon teed meega. Enamasti joon puuvilja teesid, kummelit, vahel ka ravimtaime teesid, kuid neid siiski sel juhul tervisliku põhjuse leevendamiseks. Tänane ilm oli lihtsalt super, käisime perega jalutamas oma 7 km, vanem laos sõitis rattaga, väiksem oli vankris ja meie mehega samuti olime jala. Ilusat kaalulangus nädalat teile ja olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 02. October 2011, kl 22.44



Katakiisu, sul ju sellel nädalal väga ilus miinus! Palju õnne!
Minu 15 kilo on kadunud natuke vähem kui poole aastaga. Mõned plussnädalad on sisse lipsanud ja nüüd viimased paar kilo ei taha kuidagi alla anda.
Alustasin aprilli algul. Lisaks kalorilugemisele alustasin kohe ka aktiivset trenni tegemist. Olen vist üks väheseid õnnelikke, kellel trenni tegemine pole söögiisu kasvatanud. Nüüd olen sellesse etappi jõudnud, et keha lausa nõuab trennitamist. Proovin selleks vähemalt kolm korda nädalas aega leida.
Katriin, kas kasutad smuutide sees ingveripulbrit või värsket ingverit ja kui palju seda lisad.
Jõudu ja jaksu meile eesmärkide alistamisel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: KatriinK
Kuupäev: 05. October 2011, kl 11.21

Tere
Kasutan värsket ingverijuurt. Lisan vähem kui 1 tl (riivitult). Retseptides on 1 tl aga leian, et see on liiga palju.
Seedimist soodustavad smuutid ingveriga on
nr 1 (kahele)
900 g ananassi, kuni 1 tl värselt riivitud ingverijuurt, 2 mündioksa lehed, 8 jääkuubikut.
(Soovitatakse juua pool tundi enne sööki. Ananass ja ingver soodustavad seedimist. Ingver aitab seedida seedimata toitu ja elavndab vereringet. Aitab ka teistel ainetel imenduda).

nr 2 (kolmele)
u 1000 g melonit, pool kurki, kuni 1 tl riivitud ingverijuurt, 0,5 laimi, 6 jääkuubikut.
Kui mul jääkuubikuid ei olnud, siis panin kurki rohkem.
(Melon ja kurk varustavad organismi veega. Ühtlasi viivad välja mürke. Melonis on palju mineraalaineid, mis kannavad vedelikku keharakkudesse. Ingver elavndab vereringet).

nr 3 (kahele)
4 õuna või pirni, 250 g maasikaid, 1-2 cm ingverit, 250 g aprikoosinektarit, võib lisada ka jääkuubikuid.

Kaks esimest annavad vähemalt vähe caloreid.
Endal tekkis ka isu. Pean vajalikke aineid ostma. Ingverit mul on. Kõige rohkem meeldib mulle see meloni ja kurgiga segu.

Kena päeva

Valikud: VastaOsunda
Re: Katakiisu ja Annike hakkavad duellitama!
Saatis: annike
Kuupäev: 05. October 2011, kl 22.10

Suur tänu mõnusate retseptide eest. Plaanin kindlasti nädalavahetusel vähemalt ühte neist proovida. Esimese ja kolmanda maitset oskan enamvähem ette kujutada, aga melon kurgiga? Küllap vist sellest peabki alustama.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.