Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
otsin pikka sõpra smiling smiley
Saatis: linalakk
Kuupäev: 17. May 2010, kl 16.08

Otsin kaalulangetamise seltsiliseks (ehk väikeseks duelliks) kedagi endasarnast (et ikka ausam oleks). Olen ka varem püüdnud, aga üksinda üritades on ju lihtne järgi jätta! grinning smiley
Ise olen 181 pikk ja täna 83 kg, (vanust 25).

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin pikka sõpra smiling smiley
Saatis: visionx
Kuupäev: 17. May 2010, kl 20.01

Sama siin, kaal kõigub nagu kellapendel ja võibolla oleks see hea motivaator mitte ahvatlustele alla anda- olen 183 pikk ja hetkel 80 kilo, kuigi vanus on 46. Võibolla leidub mõni meie sarnane veel?

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin pikka sõpra smiling smiley
Saatis: ecydonia
Kuupäev: 18. May 2010, kl 09.40

tere! kas selline väiksem 177cm ja 73 kilone ka sobiks? eye rolling smiley Vanus 40, nii et sinna vanemale poole. Duellitan siin ka ühe väikese naisterahvaga ja arvan, et võistluse momendist on kõvasti kasu.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin pikka sõpra smiling smiley
Saatis: linalakk
Kuupäev: 18. May 2010, kl 11.02

Teen ettepaneku, et alustame reedel nullseisu fikseerimisega ja siis vaatamegi edaspidi reedeti tulemusi!

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin pikka sõpra smiling smiley
Saatis: ecydonia
Kuupäev: 18. May 2010, kl 11.06

Sobib suurepäraselt! Reedel kusagil 9 paiku hommikul olen "kohal"smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin pikka sõpra smiling smiley
Saatis: visionx
Kuupäev: 18. May 2010, kl 11.30

teeme algust smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin pikka sõpra smiling smiley
Saatis: linalakk
Kuupäev: 18. May 2010, kl 12.06

Muide, pikad naised, kas teile tundub ka, et pikk olles on kuidagi eriline surve olla saledam? Ma ise tunnen küll, et kui pikk naine ei ole väga sale, on ta kohe SUUR, samal ajal kui samade proportsioonidega lühem naine on veel kena...

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin pikka sõpra smiling smiley
Saatis: ecydonia
Kuupäev: 18. May 2010, kl 12.13

No raudselt! Lühemad on ümarad ja naiselike vormidega jne, aga pikad on kohe elevandid. Ja ikka suht jube on kui mõne hapramat sorti meesterahvaga kõrvuti seista.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin pikka sõpra smiling smiley
Saatis: Merle
Kuupäev: 18. May 2010, kl 12.41

Ma ka 1.83 (vanust 41) ja ütleks just vastupidi et pika inimese ülekaal "jaguneb" kuidagi ühtlasemalt keha peal ära kui lühikestel inimestel.
Kui mul oli 13 kg üle siis keegi ei öelnud et paks vms. samas 1.65 pika sõbranna 13kg ülekaal tembeldati kohe paksuks.

PS. Vastupidi! Lühemad ja hapramat sorti mehed on nii uhked kui saavad minusuguse kõrval seista, mina küll ennast sellest kehvemini ei tunne winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin pikka sõpra smiling smiley
Saatis: ecydonia
Kuupäev: 18. May 2010, kl 12.50

Hee hee - julgem tunne on neil kindlastismoking smiley Ega siis minagi nii hullult põe, pigem selline emalik tunne tuleb peale. Ülekaal hakkab hiljem välja paistma kui lühikestel jah. Ja ega muidu ka oma pikkusest ei loobuks - minu arust on pikemad naised veidi nagu julgema olekuga?

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin pikka sõpra smiling smiley
Saatis: Merle
Kuupäev: 18. May 2010, kl 12.58

Seda kahtlemata, et julgema olekuga! Ja pikad saledad naised on ikka väga ilusad ka spinning smiley sticking its tongue out
Ma olen üliõnnelik, et oma 13 kg maha sain seljast vastu kaunist suve tulekut
Siinkohal peab kiitma - alleluujah, Kaaluabi!

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin pikka sõpra smiling smiley
Saatis: ecydonia
Kuupäev: 18. May 2010, kl 13.08

Išš! Kaua selle maha võtmisega läks? Kas hoidsid ennast tahtejõuga lubatud kalorite piires? See on küll hull edulugu!

Valikud: VastaOsunda
smiling smileyRe: otsin pikka sõpra smiling smiley
Saatis: Merle
Kuupäev: 18. May 2010, kl 13.13

Alustasin 20 jaanuar kahenädalase proteiini dieediga, 12 veebruar liitusin Kaaluabiga ja tänaseks on 13 kg läinud. Pole päevagi näljas olnud, liigun iga päev mingi 60-70 minutit jala, kalorite piires püüan olla ja mõned peod/sünnipäevad on ka vahele mahtunud.
Väga hea on olla. Ja tean et paar kilokest läheb veel, nüüd juba aeglasemas tempos, kuid küll läheb!

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin pikka sõpra smiling smiley
Saatis: ecydonia
Kuupäev: 18. May 2010, kl 13.19

Annab lootust teistelegi. Tundub, et peab valmistuma pikaajaliseks projektiks, sest edukamad kodanikud on kõik üsna pikalt tegelenud. On ju ka liiga palju tahta, et ainevahetus ja harjumused muutuksid ühe kuuga. Tore kuulda igatahes, et keegi on asjaga hakkama saanud. Annab positiitvse tõuke!

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin pikka sõpra smiling smiley
Saatis: linalakk
Kuupäev: 18. May 2010, kl 13.41

Ma otsustasin siin just vastupidi, seada esialgu reaalne, väiksem ja lühiajalisem eesmärk. Pole just kõige püsivam inimene ja kui pärast pikka pingutust lõppeesmärk ikka veel mägede taga, läheb edasise motivatsiooni leidmine raskeks. Proovin alguses saada sellisesse kaalu, milles ma ennast täiesti okeilt tunnen (-8), ja siis edasi järgmise, ebareaalsema etapina helesinine unistus saada samasse kaalu, mis ülikooli alguses (veel -5). Ehk siis lõpuks tahaks samaga hakkama saada, mis Merle! smiling smiley
Tüdinenud olen sellest kaalunumbri ja pekivoldikeste pärast põdemisest. See kurnab kohutavalt vaimu ja ilmselt on ka parim motivaator - et saaks rahulikult elada ilma pideva põdemiseta.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin pikka sõpra smiling smiley
Saatis: ecydonia
Kuupäev: 18. May 2010, kl 13.51

Mul natuke väiksemad numbrid s.o. -5 ja siis veel -3 aga põhimõte sama. vastik on jah iga kord mõne peegeldava pinna ligi saades samu vigu imetleda ja iga hilbu juures pikalt mõtiskleda, et kas ikka sobib. Ja vanemaks saades on see naljakal kombel isegi tähtsam, sest siis tahaks teha väljanägemise heaks mis vähegi endast sõltub. See kõlab väga blondilt, aga üldlevinud kahtluse põhjal sureb edevus viimasena... spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin pikka sõpra smiling smiley
Saatis: visionx
Kuupäev: 18. May 2010, kl 14.41

No kena see "michelinipoiss" vöökohal ju pole ja top´i veel selga ei pane sad smiley aga eks eesmärk olegi end tasakaalu saada ja hästi tunda- et ei peaks pidevalt vaagima, et mida jätta ja mida võtta ning et kunagi vastu suve pole midagi selga panna, sest ei sobi see ega teine ostetud ese- ikka ja ainult mingite "tobedate voltide" pärast. Noortega ma just võidu enam ajas ei jookse, ei kehamõõtudelt ega jooksukiiruses, aga rannahooaeg on tulemas ja pikad piigad tõmbavad alati pilke smiling smiley . Teenime need pilgud siis vähemalt au ja uhkusega välja! Edu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin pikka sõpra smiling smiley
Saatis: minaka
Kuupäev: 19. May 2010, kl 17.51

Kas mahun ka teie sekka? Olen 190 pikk ja kaalun hetkel 107,1 kg (üleeile oli kaalul lausa 108,4 ees :-() Olen muidugi alles seda kodukat katsetamas. Teie jutt on aga tõsi mis tõsi. Vahtigu teised või mitte aga endal on nadi - mittemiski selga ei sobi... Edu ja kohtumiseni!

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin pikka sõpra smiling smiley
Saatis: linalakk
Kuupäev: 19. May 2010, kl 21.29

Ikka, ikka, pilvelõhkujatel tuleb ikka kokku hoida! spinning smiley sticking its tongue out Pane ka omale reedehommikune kaalumine nullpunktiks märkmikusse kirja smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.