Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234Järgmine
Asukoht: 1 / 4
DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: Ida
Kuupäev: 18. July 2011, kl 12.17

Tähelepanu, valmis olla, START!



Järgmine kaalumine juba tuleval reedel (22.juuli)!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: Kess28
Kuupäev: 18. July 2011, kl 16.59

Oi see duell sobiks mulle kui rusikas silmaaukugrinning smiley Aga Te kõik olete sellega siin juba alustanud, nii et jään järgmist ootama. Aga Teile edu ja hoidke ikka siht silme eestongue sticking out smileythumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: Ida
Kuupäev: 18. July 2011, kl 17.32

Tere Kess28

Meil ei ole esimest kaalumist veel olnud (kui mitte arvestada stardikaale). Kui soovid, siis võin Su nimekirja lisada (vaja oleks siis pikkus, praegust kaalu ja eesmärki) ning reedel oleks siis esimene kaalumine. Kahjuks ei saa küll vist enam teema pealkirja muuta ja sinna Sinu nime lisada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: Kess28
Kuupäev: 19. July 2011, kl 17.10

Suured tänud, et olite nõus mind oma kampa võtma. Kuid ma siin mõtlesin, et olin küll suure hurraaga valmis jälle duellitama, kui kaalusin seda asja ja hetkel ikka loobun. Aga tänud veelkord ja Teile head duellitamist ja kaalu langetamisttongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: k2tu
Kuupäev: 19. July 2011, kl 19.45

Tere! Kuidas Teil siis läheb? Mul läheb väga hästi,olen enda menüü korda saanud ja siiamaani püsinud ka sellessmiling smiley Iga päev käin natuke jalutamas ja plaanis ka rattaga sõitma minna.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: tiuks123
Kuupäev: 19. July 2011, kl 20.51

Tere, tere! läheb ka suht positiivselt, käin ka igapäev jalutamas ja naudin ilusat suve, suvi on ikka super aastaaeg ja kui me kõik suudaks särada nagu päike suvel, mis siis elul oleks viga, elu on nagu lill!Jõudu meile kõigile ühisel duellitamisel ja hoiame ja toetame siis üksteist!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: Ida
Kuupäev: 20. July 2011, kl 08.07

Tore, et tublid olete ja suve naudite.
Mul on paar viimast päeva läinud veidi raskelt, sest pisitütrel saabuvad valu ja palavikuga esimesed hambad. Magamine on poolik ja süüa saab siis kui olen pisikese magama suutnud panna. Eile õhtul andsin lõpuks emotsioonile järele. Kuigi norm oli juba peaegu täis sõin veel mõnuga müslit ja küpsist peale, nende raginat on hammaste all nii mõnus kuulata ja viha lahtub iseenesest. eye rolling smiley
Tänane kaalunumber ei olnud üldse halb, aga eks see on eelmiste päevade kõva töö. Nüüd tuleb taas tubli olla ja korralikult süüa. Teile soovin ilusat ilma, et oleks ikka võimalus jalutada ja reedel siis kaalume. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Kuupäev: 20. July 2011, kl 09.28

Tere ka minu poolt!

Teie lahkel loal ühineksin ka duelliga smiling smiley

Pikkus: 172cm
Algkaal: 65kg
Soovkaal: 59kg
Eesmärk: - 6kg


Kaunist suve soovides,

Roosimari

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: Ida
Kuupäev: 20. July 2011, kl 15.28

Roosimari, palunkaalu endale reedel ilus number ja anna see siia teada, siis panen uuenenud tabeli ülesse.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Ida 20.07.2011 15.29.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: tiuks123
Kuupäev: 21. July 2011, kl 06.55

Tere! Panen siis täna oma esimese kaalu kirja, sest homme ei ole arvuti lähedal, oleme perega 4 päeva rootsis, loodan et see ei nulli minu miinust ära, aga suvel ju peab ka ringi liikuma ja veits vabamalt ka võtma. Kaal siis täna 75,7 seega -0,8kg, olen rahul.Toredaid tulemusi siis homsel kaalumisel, kohtumiseni!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: Tjorven
Kuupäev: 21. July 2011, kl 21.15

Tere!

Ma tean, et suhteliselt hilja kirjutan (duell juba täies hoos)...aga kas võiksin ka kampa tulla? Nimelt, alguses pidin ammu ühe teise pundiga liituma, kuid siis ei leidnud seda kohta üles (kuna pole eriti sellel lk-l käinud) ja siis, kui koha üles leidsin, vaatasin, et teised juba hakkavad varsti lõpuspurti tegema ja siis enam ei hakanudki liituma... Pikkus on mul 163 cm ja kaal: 65 kg. Soovkaal oleks 57 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: Ida
Kuupäev: 22. July 2011, kl 07.22

Nõnda, reede käes ja aeg esitada oma kaalumistulemused. Minul on see nädal päris hästi läinud -1,2.
Tjorven, kas annad tänase kota uue kaalu või jätad selle nädala veel vahele.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Kuupäev: 22. July 2011, kl 07.38

Tere hommikust!


Minu tänahommikune kaal oli 63,7.
Kuna olen varemgi kõvasti "jojotanud", siis veel väga suurt rõõmu ei tunne, aga loodan, et suudan tublina jätkatasmiling smiley
Järgmine reede ma ilmselt kahjuks kaaluda ei saa, kuna lähen nädalaks reisile. Loen siin küll, et reisil võtavad tihti inimesed just kaalust juurde, kuid loodan, et suudan ennast tagasi hoida smiling smiley Eks siis järgmine pühapäev selgub, kas suutsin grinning smiley

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: Stiina
Kuupäev: 22. July 2011, kl 08.33

Minu tänahommikune kaal oli 69,1. Täitsa hea tulemus, kuna reisil olles sai ikka kõvasti patustatud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: Tjorven
Kuupäev: 22. July 2011, kl 09.16

Hei! Ma paneks selle sama kaalu 65 kg (1 päevaga eriti ei muutu ) winking smiley Muide, kas te teete mingit trenni või sööte kuidagi erinevalt? Ma püüdsin igast juurikatest teha salateid jms- aga see tüütab suht ära. Mida te soovitaksite? Tahaks midagi kiiresti valmistatavat, sest 1-aastase lapse kõrvalt on keeruline muudkui köögis vaaritada... confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: Tjorven
Kuupäev: 22. July 2011, kl 09.18

Kas teil kõigil digitaalsed kaalud kodus? Mul see mehhaaniline- ei tea, kui täpne ta on....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: k2tu
Kuupäev: 22. July 2011, kl 09.48

Tere,annan siis ka oma numbrid...79 kg. Mul on ka mehhaaniline kaal...et mingeid gramme ma küll ei oska anda...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: Tjorven
Kuupäev: 22. July 2011, kl 14.15

Ega kedagi siit Tartust ole? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: Stiina
Kuupäev: 22. July 2011, kl 16.34

Ma ostsin endale eile digitaalse kaalu. Väga rahul olen, näitas õnneks täpselt sama nagu see tavaline kaal. Lihtsalt sellel tavalisel kaalul see osuti on nii paks , et väiksemat ühikut kui 0,5kg on väga raske määrata.
Aga ma arvan,et kindlast kaalud võivad erinevad ka olla!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Kuupäev: 22. July 2011, kl 18.08

Õhtust!

Minul läks see nädal metsatongue sticking out smiley Kirja läheb 78,6 kg. Eile oli grilliõhtu ja no ei saanud pidama.... Pole hullu, sest eks neid kaalutõuse on varemgi ette tulnud... Olen siin kaaluabis juba üle poole aasta askeldanud ja endalt 17 kg maha raputanudthumbs up
Trenni tegin ma esimestel kuudel ikka kõvasti. Olin kodune ja 4-5 korda nädalas sõtkusin velodrenažööril, 45 min. korraga. Nüüd aga käin tööl ja see ongi minu trenn, sest päev läbi ringi siblida....no õhtuks olen läbi kui läti raha. Söögi poole pealt....söön sama toitu, mida perele teen.Lihtsalt taldrikule tuleb õige kogus tõstawinking smiley

Selleks korraks siis kõik,

DB

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: Ida
Kuupäev: 23. July 2011, kl 13.50

DonnBella, küll järgmine nädal on parem, sa oled ju tubli!
Ootan veel tabelisse kandmiseks Teaa ja Mary_K tulemusi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: Tjorven
Kuupäev: 24. July 2011, kl 12.08

Ma ei tea küll, millest, aga minu kaalunumber oli täna 64 smiling smiley (eks see kuum ilm teeb oma töö-isu eriti ei ole). Panin siia kaaluabi.ee-sse kuulutuse, et kes tahaks liituda jooksmisega, aga miskipärast ei taha keegi confused smiley Üks 21 a. oli, aga ei võta ühendust sad smiley Mõtlen siin vaikselt, et äkki lähen bodyshape'i. Seal on jõusaali võimalus ka, aga tahtsingi küsida järele, mis oleks kõige etem, et kõht, reied, tuharad, käsivarred vormi saada, aga krt- mail tuli mul tagasi miskipärast confused smiley Eks siis homme helistan ja küsin järele. 8 korda ja maksis 25,60.- Mis teie arvate- kas jõusaal või treening?
[www.fitstudio.ee]
Eks näis, kas on ok seal käia. Muidu suhteliselt minu kodu lähedal- hea sipsti ära käia. Ega ma kuus üle 8 x vast niikuinii ei käiks. Mulle lihtsalt aitab-kaua ma olen nagu vedel nagu mai tea, mis grinning smiley Õudsalt tore oleks kellegagi koos käia, aga kahjuks ei ole kedagi võtta, kes oleks huvitatud confused smiley
Ok, olge rõõmsad-roosad winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: teaa
Kuupäev: 24. July 2011, kl 12.13

Vabandust, ei saanud vahepeal netti. Minu reedene kaal näitas 70.5 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: Ida
Kuupäev: 24. July 2011, kl 20.48

Esimese duellinädala tulemused:

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: tiuks123
Kuupäev: 26. July 2011, kl 20.12

Tere! Kuidas teil kõigil ka läheb, kas tõesti Mary-K loobus, kui sa loed ikka meie blogisi siis anna oma kaal ja ära palun veel loobu, toetame kõik üksteist, jõudu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: Tjorven
Kuupäev: 27. July 2011, kl 11.52

Hei kõigile! Mina eile patustasin- sõin šokolaadi, aga ma väga ei põe sellepärast. Seni, kuni ma ikka veel püüan- järelikult pole läbikukkunud smiling smiley Kaalunumber on nüüdseks 63-64 vahel. smiling smiley Olen enda üle uhke, sest alles kuu-poolteist tagasi olin ca 69 kg- siis mõtlesingi, et nii ei saa edasi minna. Ja kuidagi nii kähku läksid need kuus ligi kuus kilokest maha. Aga nüüd on juba raskem- ei taha see kaal eriti langeda... Aga õnneks need kuumad ilmad aitavad- söögiisu pole nii suur winking smiley Aga eile oli jahedam ja kohe tahtsin midagi rammusat thumbs down
Eile võtsin kätte ja asusin siis trenni poole teele ja kui kohale jõudsin- seda kohta enam polnud seal! :/ siis helistasin sinna, sealt öeldi, et nad pole juba ligi 2 aastat enam seal olnud- panid selle koha kinni ning asuvad uues kohas sad smiley Oeh. Ühesõnaga oleksin ligi 20 mintsa sinna hilinenud ja mõtlesin, et lähen siis neljapäeval. Bodyshape'i siis winking smiley Aga väga vihane olin- enda peale loomulikult, oli väga loll tunne grinning smiley
Mõtlesin, et pean endale mingid korralikumad trennijalatsid ka soetama- hetkel tennised, aga need ei ole just kõige mugavamad...eks jääb see ost järgmisesse kuusse. Ega keegi teist ei tea, mis oleksid head trennijalatsid- ka jooksmiseks? Ja mis poleks üüratu kallid?
Tiuks 123 kuidas sul endal läheb? Teed mingit trenni ka või panustad juurikate jms söömisele? Mina ei suuda enam ennast sundida neid salateid jms sööma. Ära hakkab tüütama. Täna siis teen ühepajatoitu-see natuke maitsvam, kui lihtsalt salatit süüa.
Ok, liiga pikaks läheb. Olge siis vaprad ja ikka kirjutage, kuidas läheb- see annab ka julgust ja jõudu juurde winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: tiuks123
Kuupäev: 28. July 2011, kl 18.13

Tere! vastan kõigepealt küsimusele trenni kohta, iga nädal vähemalt 1x mängin 2tundi tennist,igapäev lähen jala tööle 5km kindlasti ja kui vähegi võimalik püüan ka vesiaeroobikat teha,aga kaal on kangekaelne ja ei taha nii ludinal langeda,aga põhiline on ju see ,et langeb mitte ei tõuse, olge tublid ja homme siis uued kaalud kirja!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: tiuks123
Kuupäev: 29. July 2011, kl 06.35

Tere Hommikust Kõigile! Sisestan siis ruttu oma tänase kaalu, sest kusagil kaugel juba müristab ja keegi ei tea kauaks net-i on, nii siis 75,1, langus -600grammi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: Ida
Kuupäev: 29. July 2011, kl 07.10

Väga tubli tiuks123! Minul sel nädalal nii hästi ei läinud, ainult- 200g, aga asi seegi. smiling smiley
Ahvatlusi (st pidusid) oli selle nädala kohta liiga palju (4 pidu). smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: Stiina
Kuupäev: 29. July 2011, kl 09.20

Nii, minu kaal siis 68,3,langus siis 800g smiling smiley Väga toreda üllatusena tuli see, sest trenni pole viitisnud teha eriti. Söömisest olen piiranud magusat just ja püüdnud rohkem tervisilikumaid asju süüa. Ja mu uus lemmik on kohupiim redisega, jah redisega!!! üli nämmi lihtsalt tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234Järgmine
Asukoht: 1 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.