Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: Stiina
Kuupäev: 19. August 2011, kl 10.25

Tiuks on tõesti tubli olnud. Enda kohta seda kahjuks öelda ei saa, kaal 68,0 seega ainult 300g läinud nagu Ida'lgi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Kuupäev: 20. August 2011, kl 11.24

Tere, tere!
Nii, minu reedehommikune kaal 75,1kg! Lahe! Aga ma olin korralik ka....mitte ühtegi küpsist! Ida, ma olen sinuga nõus, et mõni küpsis ei tee halba, aga minul on tekkinud küpsisepidamatusgrinning smiley Selle "haiguse" olen ma saanud paari viimase kuu jooksul, sinnamaani olen olnud, ma julgeks väita, et lausa küpsisevihkajaeye rolling smiley Võibolla on mul tekkinud mingi aine puudus kehas, et niimoodi küpsis maitsema on hakanud? Igaljuhul teen nüüd läbi ühe multivitamiinikuuri....
Tiuks, supertubli oled meil! Eks me sörgime sul sabas ja püüame järele jõudathe finger smiley

Jõudu kõigile uueks nädalaks ja ilusaid miinuseid!

DB

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: Ida
Kuupäev: 22. August 2011, kl 08.30

Tere kõigile!

Nädal jälle möödas ja aeg kokkuvõtteid teha.
Selle nädala ja ka üldkokkuvõttes liidriks tiuks123, viie nädalaga viis kilo. Järeletegemist vääriv saavutus. Lilled ja mullivesi (vahuvein meelitaks ehk liigsele pidutsemisele smiling smiley)!!!
Lugesin duellist lahkunuks Teaa, kes kolm nädalat endast märku ei ole andnud.
Viimased kolm korda ei ole oma tulemusi andnud ka K2ta, kaks nädalat on kaalu saladuseks hoidnud Tjorven ja sel nädalal on näit puudu Roosimaril.

Üldtabel siis siin:


Järgmisel nädalal on mul endal kaalumisega probleem, sest lähen nädalavahetusel väikesele reisile, kus tõenäoliselt ennast kaaluda ei õnnestu. Teile aga jõudu ja jaksu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Kuupäev: 22. August 2011, kl 17.48

Tere õhtust!

Vaatan ja vaatan meie tabelit, aga viimase kaalumise tulemusi sealt ei näe?! Ida, Sa oled vist nähtamatu tindiga kirjutanud....spinning smiley sticking its tongue out

DB

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: Ida
Kuupäev: 23. August 2011, kl 07.07

Ups! Nii nähtamatu, et isegi ei oska vaadata. smiling smiley Siin siis õige tabel.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Kuupäev: 23. August 2011, kl 21.46

Tere,


mina kahjuks pean loobuma sellest duellist, kuna hetkel on tervisega jama ning ei ole jõudu toitumist jälgida sad smiley
Teile soovin aga edu ja nii hea on lugeda, kuidas teil kilod lähevad smiling smiley



Parimate soovidega,

Roosimari

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: tiuks123
Kuupäev: 26. August 2011, kl 22.01

Tere, tundub et meid on siin jälle kuidagi väheks jäänud, huvitav kas ikka suudame lõpuni jätkata, kahjuks pean teatama et minu kaal seisab sel nädalal visalt paigal ei mingit kõikumist, seega ikka 71,5

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Kuupäev: 27. August 2011, kl 21.36

Tere!

Minul sellel nädalal ette näidata pisike miinus..-0,4. Kaal siis 74,7kg. Meie read on siin jah, suht hõredaks jäänud, aga mina olen ikka lõpuni......võiduka lõpunigrinning smiley......kasvõi üksi....
Tiuks, aegajalt kaal jääbki seisma, sest kehal on vaja uue "sinuga" harjuda. Ja see on tegelikult hiiglama tore, sest siis saan sulle jupike lähemale spurtidathe finger smiley

Seniks aga kõigile kõike paremat ja ärge andke alla....


DB

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: Ida
Kuupäev: 28. August 2011, kl 20.40

Tere teile,

Mina sel nädalal ennast õigel ajal kaaluda ei saanud ja ega ei tahtnud kah, sest terve nädal läks untsu. Mul oli totaalne söömasööst. Muud nime sellele küll anda ei oska. Aga sel nädalal, alates homsest siis üritan jälle tublim olla.

Ootan veel K2tu, Stiina ja Tjorveni tulemusi, siis panen tabeli ülesse.

Parimat, Ida

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: Ida
Kuupäev: 29. August 2011, kl 13.24

Mnjah, tabel kuivab kiiresti. Sel nädalal kustutasin K2tu ja potensiaalne väljalangeja on Tjorven. sad smiley Kahju küll kui meid nii väheks jääb. Aga egas midagi, järelejäänud püüvad seda enam.

Selle nädala tublimatest tublim on DonnaBella. drinking smiley
Tiuks sai peale pikka mahamineku rallit väikese seisunädala, mis on igati normaalne, peab ju teisi järele ootama. Ja mina ning Stiina eirasime selle nädala kaalumist.

Ja tabelike siis siin:

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: Ida
Kuupäev: 02. September 2011, kl 06.15

No vot ei lähe, ei lähe kohe mitte see kaalulangetamine. Kahe nädala tulemus on +1,5 kilo (78,5) ja kuigi ma tahaksin olla tubli, siis lihtsalt ei kuku see hästi välja. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: tiuks123
Kuupäev: 02. September 2011, kl 08.44

Tere kaaslangetajad, minu kaal jälle vaikselt langeb 70,9 tänane kaal ja langus-0,6kg, tal oligi aeg liikuda ja hea uudis hakkan jälle koolis käima, huvitav kuidas see kaalule mõjub aga eks paistab, jõudu ja visadust meile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Kuupäev: 03. September 2011, kl 08.45

Hommikut!

Kaalunumber seekord 74,5kg. 0,5kg veel ja siis võin uhkusega vastu rinda taguda, sest just siis saab mul -20kg ja 10 kuud kaaluabitamisthot smiley Nii et sellel nädalal kavatsen olla hüper-super-mega-ekstra tubli!cool smiley Ja olge teie ka!

DB

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: Tjorven
Kuupäev: 05. September 2011, kl 14.26

Tere-tere!!!

Olen siin endiselt, kuid ma olin mitu pikka nädalat vanematel abis, pärast ema haiglast välja saamist... Oehh... Ja minu kaal endiselt 64,0. Aga kui aus olla, siis ei ole sellega jõudnud tegeleda- ei ole trenni saanud, ega saanud väga tervislikult toituda. Nüüd olen kodus ja püüan jälle saada stardijoonele tagasi. Kuigi motivatsioon on ikka kõvasti langenud... Ja vanemate juures on elektrooniline kaal- see näitas 64,0, aga kodus mul mehhaaniline- see näitab 62 millegagi. Arvan siiski, et see elektrooniline näitab õigesti...
Ma tõesti püüan uuesti alustada... kuigi iga korraga muutub see järjest raskemaks. Aga muidu on tore küll, kui mahud vaikselt oma vanadesse, raseduseelsetesse riietesse winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: Ida
Kuupäev: 06. September 2011, kl 10.48

Tere kõigile!

Tjorven, tore et jälle meiega oled! DonnaBella, Sa oled ikka väga- väga tubli. Sinu märkus 20kg kohta andis mulle kohe motivatsiooni!

Ja nüüd siis reedeste numbritega tabel:


Lisasin veel ühe veeru- palju on meie duelli ajal kokku kaalu langetatud.

Tublit nädalat soovides,
Ida

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: Ida
Kuupäev: 09. September 2011, kl 06.08

Nõndaks, nädala läbi ja rasked aiatööd on ilmselgelt aidanud kaasa kaalu näitu vähendada. Tänase päeva tulemus siis 77,6, ehk - 0,9 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: tiuks123
Kuupäev: 09. September 2011, kl 06.46

Tere!
Tubli oled IDA, mina jälle seevastu liigun vaikselt ainult -200g, näit seega 70,7.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: Tjorven
Kuupäev: 09. September 2011, kl 13.35

Hei! Õnnestus täna elektroonilise kaaluga kaaluda- tänane näit 63,7 kg. Pean ikka asja jälle tõsisemalt kätte võtma smiling smiley Ma siin mõtlesin, et oleks juba super, kui saaks 60 kg peale, oleksin rahul. Aga mai tea- eks ma koguaeg sellises 61-62 kaalus olnud ja ehk ongi see minu jaoks norm kaal. Siiski sooviks näha kunagi esimest kaalunumbrit 5, mitte 6.... winking smiley Peab trenni kõvasti tegema, sest seda kalorite hulga arvutamist jms ei suuda teha. Pigem söön normaalselt ning vahel patustan, aga lihtsalt tuleb selle eest rohkem higistada.
Kuidas teil? Kas pigem jälgite söömist või panustate füüs. koormusele? Käite jooksmas, trennis?
Aga olge tublid ning ärge loobuge! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Kuupäev: 09. September 2011, kl 22.22

Tere!
Minul kaalunumbriks seekord 75,1kgtongue sticking out smiley Kogu nädal olin tubli, aga eile õhtul tuli niiiiii magusaisu peale. Pool purki õunamoosi sõin ühe hingetõmbega ära. Siis kadus kõhtu veel viis viilu saibi suhkruga. Nii, nüüd ma olen kõik ausalt ära rääkinud .... Ikka täitsa iseloomutu olen! Aga tänasest olen jälle tubli!
Ida, super tulemus Sul sellel nädalal! Kohe kahju, et mul aeda pole, kus mütata..spinning smiley sticking its tongue out

DB

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: Ida
Kuupäev: 12. September 2011, kl 11.12

Selle nädala tabel siis siin:


Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: tiuks123
Kuupäev: 16. September 2011, kl 04.23

Tere!
Minu kaal täna varahommikul 70,4kg, langes -300g

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: Ida
Kuupäev: 16. September 2011, kl 07.21

Appikene Tiuks, mis kell sa ennast kaalud! Tubli langus ja puha, aga ikka jube vara. smiling smiley
Minul täna - 0,7 ja kaal 76,9.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Kuupäev: 16. September 2011, kl 21.22

Tere!
Mina olen õnnetu. Sattusin "tsüklisse" ja kaal 75,6kgsad smiley Tuleb üks raske nädal, sest ma lihtsalt PEAN sellest jamast välja ronima! PEAN! Alates homsest on mu külmikus koguaeg kauss porgandite või värske kurgi viiludega! Paaril korral on see mind aidanud...
Aga teie olete tublid! Kadeduseussike minus tõstis pead..spinning smiley sticking its tongue out

DB

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: Ida
Kuupäev: 17. September 2011, kl 21.55

No nii, sel nädalal panen tabeli välja veidi varem kui tavaliselt ning kahjuks ei ole mul siiani Tjorveni ja Stiina andmeid. Lugu nimelt selles, et lähen alates homsest kuni järgmise nädala pühapäevani kaugemale kõigist kaaludest ja netist.
Seniks aga selle nädala tabel:


Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: Tjorven
Kuupäev: 18. September 2011, kl 09.00

Hei! Mul oli netiga probleeme- aga kaal näitas 63,4 kg. Ma ei tea- miks nii aeglaselt see asi läheb? Miks? Mida valesti teen? sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: tiuks123
Kuupäev: 23. September 2011, kl 06.43

Tere jälle! Tänane kaal 70,0, langus -400grammi ja tänane kaal siis vähemalt normaalsel kella ajal, eelmine kord läksin kooli ja kui saarelt tahad õigeks ajaks tallinna jõuda , peab vara liikuma hakkama, nii, et 1 kord kuus kaalun ennast hommikul kell 4 ,vabandust.Jõudu ikka teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Kuupäev: 24. September 2011, kl 19.45

Tere!
Minu kaal siis 74,6kg. Siit tõsiasi, et kui tahad , et kaalunumber väheneks, tuleb hoolega jälgida, mida suhu pistad. Aga aegajalt läheb mul see meelest äracool smiley
Oleme siis ikka tublid edasi!


DB

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: Ida
Kuupäev: 25. September 2011, kl 21.39

Ja siin siis selle nädala tabel:

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: Tjorven
Kuupäev: 26. September 2011, kl 09.55

Minu kaal 63,5 kg. Ei lähe see asi kohe üldse. Motiv. langus ka sad smiley Suvel palavate ilmadega läks kaal niuhti, aga nüüd... tunned, et tahaks midagi head.... confused smiley confused smiley confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: DonnaBella, Ida, K2tu, Mary_K, Teaa, Tiuks123, Stiina
Saatis: Ida
Kuupäev: 30. September 2011, kl 07.34

Jälle uus kaalumine ja ei midagi rõõmustavat, vähemalt minu jaoks. Nüüd on selge, et kui ma ennast ühel nädalal ei kaalu (ei saa kaaluda) on kogu asi hull ja pluss on kindel. Seekord siis +1,3. sad smiley

Nüüd otsustasin, et tuleb endale vahe-eesmärk püstitada. Nägin, et siin üks duell algas 4 nädalaga 3 kg alla. Oma kaalunumbritega ma nende juurde ei sobinud, aga otsustasin iseendale samasuguse eesmärgi seada ning... kui olen tubli, siis võin endale uue käekoti osta. smiling smiley Riideid ei ole hästi mõtet osta, sest kuna tahan tõsiselt alla võtta, siis oleks suurte riiete peale kulutatud raha ju lihtsalt raisatud.


Loodetavasti läheb teie kaalulangetamine hästi ja ootan ilusaid numbreid tabelisse märkimiseks.

Parimat, Ida

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.