Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 1 / 12
Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 24. July 2011, kl 12.45

Tere, olen 165cm pikkune ja kaalun 75,8. Algne kaal mul kolm nädalat tagasi oli 82kg. Otsin kedagi duellitama, kes tõepoolest on tahtmisega asja juures ja ei loobu. Olgu nii raske kui tahes, aga ei anna alla enne ,kui oled saavutanud selle mida tahad. Kas leidub kuskil kedagi, kes on nõus olema mulle paariliseks, et lähme koos lõpuni.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Marje
Kuupäev: 24. July 2011, kl 21.57

Tere!!
Oled tubli ju siiani olnud!! smiling smiley
Ole sama tubli edasi ja mina sooviks ka koos sinuga proovida siin edasi duellitada.
Olen 160cm ja kaalun 67,1kg
aasta alguses olin 74 kg
Mul on suht tõusude ja mõõnadega need kilod läinud, kuid alla pole andnud ja ei anna ka

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 25. July 2011, kl 08.56

Tahan ka punti lüüa!!! grinning smiley
Pikkus 158cm ja kaal hetkel 71.
Ideaalkaaluks oleks siis hetkel 60. Kui see saavutatud, eks siis vaatab edasi kas tahaks veel või ei smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: yllep
Kuupäev: 25. July 2011, kl 08.56

Tere!
Sa oled väga tubli olnud! Kuidas oled suutnud nii kiiresti nii palju maha võtta?
Olen siin keskkonnas uus, aga kaalu olen üritanud alla saada juba kaua aega. Natukene langeb ja siis muutun laisaks ja kaal tõuseb taas. Seekord ma alla ei anna - ma tunnen, et suudan kiusatustele vastu panna. Ja ma ei soovi vaid kaalu langetada, vaid üldse oma elustiili muuta. Hetkel olen 82 kilo raske ja pikkust 175 cm.
Kas võin kampa lüüa?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 25. July 2011, kl 08.57

smiling smiley Ruttu ruttu duellitama!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 25. July 2011, kl 12.00

Hey, ma mõtlesin algul, et keegi ei vastagi mulle smiling smiley Tore on teie kõikidega koos hakata oma unistusi jahtima. Yllep- olen väga palju vaeva näinud. Kõvasti trenni ja dieet. Nii need kilod kaovad. smiling smiley Kui teile sobib siis reede hommikuti võiks olla kaalumine ning endast märku võiks anda tihedamini, kui ainult korra nädalas. Te võiks ka endast natuke pikemalt rääkida, et kes olete ja kui palju sporti teete ning kui tihti sööte grinning smiley Või midagi sellist.

Natuke siis endast, Olen 1 aastase poisi ema. Peale sünnitust sain tõsiselt kaalu juurde. Laps ei võtnud endaga kaas. Kaalu tahtsin alandada, sest mees juba hakkas rääkima, et võiks natuke alla võtta. confused smiley Seda on oma mehelt karm kuulda. Nüüd on mul eesmärk 30. augustiks võimalikult palju alla saada, aga selleks mulle on abi vaja, et keegi toetaks.smiling smiley Loodan, et tahate olla mulle toeks smiling smiley.
Söömine on mul 4 või 5 korda päevas.
Trenni teen nii et 1.päeval alakeha ja talje jõuharjutused ja 2. päeval ülakeha jõuharjutused. Kardiovasknetreening on peaaegu igapäev. Kuna ma muud eriti lapse kõrvalt teha ei saa, siis ma käin kaks korda päevas 90 minutit jalutamas koos lapsega.
Esialgu siis nii palju endast.

Järgmise jutuni. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: katzi
Kuupäev: 25. July 2011, kl 13.16

hei sooviksin ka teiega liituda, kaalulangetamisega alustasin juba juunis, siin olen olnud kuskil kaks nädalat, püüan kõigest väest aga kaal alaneb aeglasti, algkaal oli 82,6 ja hetkel olen 79, ja pikkust on 169 cm, et jah pole veel alla annud ja tahaks tõsiselt alla saada...

aga mis jõuharjutusi sa teed ja üldse mis harjutusi sa kasutad...kuna ma olen tihti tööl siis aega jõusaalis käija pole, aga see eest kõnin iga õhtu töölt jala koju 60 min

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 25. July 2011, kl 13.26

Ega mulgi pole aega jõusaalis käia lapse kõrvalt, aga ma ostsin endale kätele ja jalgadele mõeldud raskused ja siis ühe programmi järgi teen harjutusi. Harjutusi on ,mingi 6,7.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 25. July 2011, kl 13.56

Mina aga olen ammu juba oodanud, et kellegi duelliga liituda. Tegelikult oleks ideaalne teha läbi kaaluabi.ee programm, aga seda vist nii lihtsalt ei saa sad smiley

Mina ise olen 25.aastane. Kaaluga olen jännis olnud juba kuuendast klassist saati, kui üks koolivend mind väga inetute sõnadega sõimas. Olin just selga pannud oma ilusaima kleidi, punasest sametist, jalas olid valged kingad ja mustad sukkpüksid. Olin väga ilusa kehaga noor inimene, kuid olin kasvuga ees natukene tongue sticking out smiley Sellel ajal olid mul juba päris suured rinnad ja ka puusad grinning smiley Ma ei olnud paks! Lihtsalt väga naiselik winking smiley Kuna aga teised minuealised tüdrukud olid enamjaolt peenikesed kondikubud, siis tundusingi ma poistele õudselt paks ja kole. Peale koolivenna sõimu hakkasin ennast tundma paksuna. Hakkasin kandma lohvakaid riideid ja valimatult õgima kõike mis ette juhtus. Aeg lendas ja minust sai noor neiu, kes häbenes oma keha iga kandi pealt. Proovisin kõike alates kaalujälgijatest kuni näljutamiseni, aga mitte miski ei aidanud. Oeh.. terve see elu ongi olnud üks suur piin et tunda ennast üks päev ilusana. Veel hullemaks muutus asi peale seda kui jäin teist korda rasedaks. Võtsin raseduse ajal juurde üle 30 kilo ja praegu kaalungi 71-73, sõltuvalt päevast grinning smiley

Aga mul on eesmärk! Tahan oma sünnipäeval 19.detsember välja näha selline, et kõik lähevad kadedusest roheliseks grinning smiley Sest koledad kommentaarid on tulnud ka omaenda sugulastelt ja sõpradeelt sad smiley Mis toetusest siin siis rääkida. Ei taha leppida sellega, et need on mu geenid ja peaksin olema selline nagu olen, sest ma tean, et ma saan ja suudan olla ilusam ja paremas vormis kui praegu tongue sticking out smiley Motivatsioon on suur ja tahe eesmärgini jõuda veel suurem! Loodan, et koos on see kõik palju kergem smiling smiley

Treeningutest nii palju, et kuna hetkel spordiklubi on suvepuhkusel siis oma lemmikus: bodybalance'is käia ei saa. Seega teen iga päev 25-30 üla-,ala- ja küljelihaste treeningut ning jooksen umbes 4km hommikul kui lapsed veel magavad smiling smiley Söön üldiselt 5 korda päevas iga 2-3 tunni tagant. Toitumise koha pealt on üldse väga keeruline olukord, kuna elan korteris kus ei ole ahju, siis on menüüst välja jäänud ahjus tehtavad toidud, millest on siiralt kahju sad smiley

Loodan, et kui see duell läbi saab siis leian endale inimesi kes minuga edasi soovikisid duellitada smiling smiley Aga seniks jõudu ja jaksu meile! smiling smiley

Jään huviga edasist ootama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Marje
Kuupäev: 25. July 2011, kl 14.13

Hey hey!

Tundub et suht sarnased inimesed siin kokku saanud nüüd smiling smiley

Mina olen 24a, kahe poisi ema- vanem on 1,10 ja noorem poiss on 8 kuune
Nende kõrvalt ei jää eriti aega trenni jaoks kahjuks.

Getu5, mina tahan küll sulle igati abiks ja toeks olla ning koos sinu ja teistega ilusamaks saada!!! Minule sobib reedene kaalumine, kas võtad tabeli tegemise ka enda peale?

Athena, sinu juttu lugedes siin oli enam-vähem selline tunne, et keegi justkui kirjutaks siin minust. Mul on sünna 9 nov ja tahaks ka siis supper välja näha.

Jään ka edasist põnevusega ootama

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 25. July 2011, kl 14.18

Marje me oleme suht sarnased tundub. Mul on küll kaks tüdrukut. Vanem saab augustis 3 ja noorem on 1,5 smiling smiley. Kus te üldse elate kõik? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 25. July 2011, kl 15.07

Marje, ma ei ole küll kunagi tabelit ennem teinud, aga ma teen proovi, kui just keegi teine ei taha seda teha.
Mina elan Kuressaare.
Vaatasin, et te tahate oma sünnipäevaks saada head vormi, mul on samuti sama soov nagu enne ütlesin, nimelt 30 august. Mul on asjaga vist kõige kiirem grinning smiley Olen teist nati noorem, aga loodan et see ei sega. Ma saan 20. Loodan, et saan alustada seda aega ilusa kehaga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: katzi
Kuupäev: 25. July 2011, kl 15.18

ma tahaks ka enda sünnaks saada, aga seda vist ei õnnestu, nimelt on see 9 august smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Marje
Kuupäev: 25. July 2011, kl 15.38

Mina elan Harjumaal Vasalemmas (Keila ligidal)

Kui keegi tahab oskab tabelit teha, siis andke märku

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 25. July 2011, kl 15.57

katzi- siis järgmise aasta sünnipäevaksgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 25. July 2011, kl 18.46

nii minul on tänaseks trenn tehtud smiling smiley vähem kui oleks võinud, aga lihtsalt ei suutnud rohkem. Suht väsitav päev täna. Tegin 50 min jõutreeningut ja 65 min jalutust vankriga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 26. July 2011, kl 06.27

Võin proovida tabeli teha, aga siis oleks vaja kõikide pikkust, praegust kaalu, ja soovkaalu. smiling smiley
Ma siin vaatasin tabeleid, mulle meeldis, et ühes tabelis tüdrukud ka mõõtsid ära kehal enda erinevad kohad. Talje, rind, käsi jne. Kas paneksime ka selle sisse või ei? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 26. July 2011, kl 07.05

oh, väga hea, et tahad teha. Minu poolest võib panna need muud asjad ka, aga tavaliselt need langevad nii aeglaselt, et nädala pärast on muutused kas väga väikesed või üldse mitte. Kui me paneme need sisse, siis see möötmine võiks olla kahe nädala tagant. Kaalume ikka iga nädal, aga muu kahe nädala tagant.
Minu pikkus on 165, praegune kaal on 75,8 ning soovikaal oleks 65.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: katzi
Kuupäev: 26. July 2011, kl 07.40

Minu pikkus 169 ja hetke kaal 78,9 ja soov kaal 68,5

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Ankez
Kuupäev: 26. July 2011, kl 08.24

Tere,

tahan ka duellitada! smiling smiley Eile liitusin ja tänasest hakkasin asjatama - pikkus 165, algkaal 75,6 ja soovitud kaal 60 ja alla enne ei anna kui tulemus käes!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Ankez
Kuupäev: 26. July 2011, kl 08.30

Kuhu ja milline tabel tuleb? smiling smiley Reede hommikune kaalumine mulle täitsa sobib.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 26. July 2011, kl 08.48

Teen tabeli valmis tänase päeva jooksul ja lükkan siia üles smiling smiley Mis kell reedeti kaalumine hakkab olema?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: yllep
Kuupäev: 26. July 2011, kl 08.51

Olen 175 cm pikk, algkaal 82 kg ning soovkaal 65 kilo. Reedeti kaalumine sobib.
Tundub, et olen teist kõige vanem. Olen 35aastane ja sooviks oma sünnipäevaks (11. novembriks) soovkaalu saavutada.. Elan Tartu lähedal, aga planeerime linna tagasi kolimist. Olen 3 poja (7aastase, 4aastase ja 1aastase) ema.
Hetkel olen mõtlik: jälgin toitumist, liigutan tavapärasest rohkem, aga kaal tõuseb. Pean analüüsima, kus ma vea teen.
Ilusat päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 26. July 2011, kl 09.27

Meie tabel on siis selline praegu. Kas sobib? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 26. July 2011, kl 09.35

tabel uuendatud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 26. July 2011, kl 10.17

Kas kaalumisel peab kindel aeg olema? Hommikul küll ja ennem sööki, aga mul on see ärkamine, et kuidas kunagi. Mul poeg on pika magamisega, tavaliselt mingi 11ni. Ma siis naudin ka seda magamist tavaliselt. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 26. July 2011, kl 10.26

No teeks siis nii et 12-neks hiljemalt on kõigil kaalutud? grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 26. July 2011, kl 10.37

teeme nii winking smiley grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: katzi
Kuupäev: 26. July 2011, kl 11.55

hoiame siis kõigile pöialt, et lõpuks me kõik eesmärkini jõuame....loodan et koos on kergem enda eesmärkini jõuda, jõudu ja jaksu nii teile kui ka mullesmiling smileypikk raske teekond ootab meid eessmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: pontus
Kuupäev: 26. July 2011, kl 12.37

Hei kõigile.

Sooviksin ka teiega liituda.
Olen mõnda aega siin kaaluabiga kaalu langetanud, kuid viimasel ajal hakkab motivatsioon kaduma. Duell kindlasti aitaks kaasa. Pikkuseks 169 cm, hetkel kaaluks 71 kg (alustasin kaaluabis 79-lt smiling smiley). Sooviks oleks 63 kg.
Vanuseks mul 32, elan Tartu lähedal ning hetkel kodune kahe pojaga (3,5a ja 1,5a). Püüan kaalu paika saada eelkõige õige toitumisega. Tunnen ennast, mulle ei meeldi sporti teha. Eks ma püüan ennast liigutada, aga tean, et talvel ei tule sellest nagunii enam midagi välja smiling smiley.
Loodetavasti viitsite veel tabelit muuta ja mind sinna lisada.
Edu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 1 / 12


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.