Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 12
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Marje
Kuupäev: 26. July 2011, kl 12.41

OOOiii, küll te olete juba hommikul nii vara usinad olnud.
See on hea märk, tundub et kõigil ikka tõsi taga asjaga smiling smiley

Athena, minu soovkaal on 60kg

Minu poolest võib mõõta ka aga kindlasti pole mõtet tihedamini kui kahe nädala tagant seda teha. Tegelt mina arvan et kord kuus on mõtekas, aga võib ka iga kahe nädala tagant.Kuidas teie soovite?

Reedene kaalumine mulle ka sobib smiling smiley

yllep, mul sünnipäev 9 nov, vaatame siis kas saame oma soovkaalud selleks ajaks kätte smiling smiley

Tundub, et meil kõigil siin kodus vähemalt üks pisipõnn, oleme kõik suht sarnases olukorras ning usun et see sarnasus aitab meid meie eesmärgile kiiremini lähemale.

Et siis kõik noored emmed ilusaks ja saledaks!!!!

Päikest!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 26. July 2011, kl 13.24

pontus, pole probleemi. Panen su meie duelli kirja smiling smiley
getu, kas uue teema peab ka tegema? Kus oleks kõik duellitajad pealkirjas?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 26. July 2011, kl 13.43

Ma ei tea, kas see on vajalik? Paljud teevad küll endale uue teema, aga meil on algus ju siin, hea on teinekord seda algusest peale vaadata. Või noh kui te tahate uut teemat teha, siis võib kh. smiling smiley

Täitsa jube täna on nii paha ilm, et üldse ei tahaks trenni tegema minnaconfused smiley
Loodan, et vihma täna rohkem ei tule, et saaksin ikka õhtul jalutama minna.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 26. July 2011, kl 14.06

tabel! Lisasin pontuse ka smiling smiley Loodan et selline sobib. smiling smiley meil siin on küll täitsa nitsevo ilm, ainult mul tuju jumala null kuidagi.. Astusin täna kaalu peale ja hopsti! 74!! Kohe peale seda kui hakkasin normaalselt toituma ja trenni tegema hakkas kaalus hoopis juurde tulema.. kas ei võta mitte tuju ära? sad smiley Eks ma vaatan oma toidud üle uuesti kriitilise pilguga. Mida teie muidu sööte? Milline on teie päevamenüü, kui uurida võib? tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 26. July 2011, kl 14.08

Ja ärme neid mõõtmisi tee :p Eks igaüks võib ju kodus ennast mõõta ja kuskile kirja panna smiling smiley Ja kui tõesti hea tulemus siis võib siin teada anda smiling smiley

Uut teemat vast jah pole mõtet teha tongue sticking out smiley Las olla seesama, et tulevikus hää vaadata kuidas kõik pihta hakkas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 26. July 2011, kl 14.21

Jh ma tean, et seda on jube vaadata, kui kaalu juurde tuleb. Kas sa astusid kaalule päevasel ajal või hommikul enne söömist? Teinekord mõjutab söömine päeva kaalu muutust, aga hommikuks on jälle see mis ennem või siis vähem.
Mina söön üpris vähe võrreldes sellega mis tegelt peaks, aga mul on kõht täis koguaeg ja ma ei põe seda väga. Ma jumaldan näkileibasid tomati või ja kurgiga. Tavaliselt mul on hommikusöögiks kaks näkileiba või, tomati ja kurgiga. Lõunaks söön seda mida oma mehele teen: kartulit ja mingit vortsti või liha. Toit mis mul väga hästi välja tuleb ja on väga maitsev, on ploff, Riisi toidud on ju ka vist kasulikumad kui kartul või makaron. Õhtuks söön jälle näkileiba tomatiga. Õhtu poole kunagi siis söön kas õuna, pirni, melonit või arbuusi. või midagi sellist. Vot selline näeb minu päev tavaliselt välja. Nädalavahetusel käin maal oma vanemate pool ja mul ema on suur vaaritaja. Siis ma tavaliselt ei suuda vastu panna ning söön ikka natuke rohkem kui võiks, aga nädala sees teen selle trenniga tasa ja reedeks on jälle kaal natuke all eelnevast reedest. See kord läks nädalavahetusel vist liiga paljuks, nüüd nati põen kas suudan reedeks kaalus nii palju alla võtta, et kaal näitäks vähem. Enam ei saa sellist nädalavahetust endale lubada.confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 26. July 2011, kl 15.35

No, ma kaalusin jah tegelikult kuskil keset päeva.. aga ikkagi sad smiley Oleks ju võinud normis olla.. prr.. kui homme hommikul ka nii palju näitab, siis ostan uue kaalu grinning smiley Äkki see aitab tongue sticking out smiley grinning smiley Ja nädalavahetused on tõesti salakavalad.. mulle meeldib meeletult pidutseda, ja muidugi ei puudu ka alkohol, pean sellega kokkupoole tõmbama, muidu varsti kaalun 174 grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 26. July 2011, kl 15.41

jh see alkohol on üks kurjajuurgrinning smiley Ma õnneks suur jooja ei ole, paar aastat tagasi sai nii palju joodud, et nüüd on sellest täielik kopp ees grinning smiley natuke vahel ikka, aga see vist ple ńii hull smiling smiley
Muide ma käisin just kaalul ja kaal näitas ainult 100 g rohkem reedel kaalutust, seega ma suudan vist ikka saada uue ilusa kaalu numbri grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 26. July 2011, kl 16.22

Oeh... õnnelik inimene oled! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 27. July 2011, kl 09.26

Kuidas ma saaksin vähendada süsivesikute protsenti oma söögikordades? grinning smiley Absoluutselt kõik mis suhu panen, viiskab süsivesikute arvu lakke tongue sticking out smiley Varsti ei julgegi enam midagi süüa. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 27. July 2011, kl 10.17

Mul on just mure valkudega, kõigis mida süüa tahan on valku. Süsivesikuid ma ei saa kunagi täis grinning smiley
Mis sa sööd?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 27. July 2011, kl 10.47

no täna sõin ühe kruusitäie maisihelbeid piimaga. ja süsivesikud olid 89% grinning smiley Siis sõin marjade ja pähklite segu grinning smiley Oeh.. kust mida saada? tongue sticking out smiley Kust saaks rasva? Seapekist? grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 27. July 2011, kl 10.56

rasva saab võist grinning smiley ma teen täna ploffi ja sealt tuleb ka rasva üpris palju. Äkki pead maisihelveste kogust vähendama? Marjadest , õuntest ja muudest sellistest saabki hästi palju süsivesikuid. Mul on olemas üks tabel, kus on kirjas, et kus mida saab grinning smiley Aga mul läheb nati aega, sest pean mehele söögi ära tegema, et peale 13.00 ma võin sulle selle saata, kui sa soovid. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Ankez
Kuupäev: 27. July 2011, kl 11.15

Väga kift tabel, annan reedel kella 12-ks kohe rõõmuga tulemustest teada - loodan et on põhjust rõõmustada winking smiley - Edu ka kõigile teile! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 27. July 2011, kl 11.23

Et hakkan siis lusikaga voimixit näost sisse ajama igal vabal hetkel grinning smiley grinning smiley grinning smiley Väga meeldiv oleks, kui saaksid mulle tabeli saata smiling smiley Mulle kunagi koostati toitumisplaan, aga pidevate kolimiste ja laste suure uudishimuga on see kaotsi kahjuks läinud sad smiley minu meil on tislerannika@gmail.com

ankez, väge hea et tabel meeldib. Tegin lahtrid erinevat värvi, et oleks kergem jälgida winking smiley Igal tibil oma värv grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 27. July 2011, kl 11.55

Ma saatsin sulle selle ära. smiling smiley Loodan, et said kättesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 27. July 2011, kl 16.18

sain kätte! Suured tänud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 28. July 2011, kl 07.45

esimest korda üle pika aja on mul täna hommikul toitumine tasakaalus! grinning smiley Jeeeee!!! Tabelist on ka suur kasu smiling smiley palju parem vaadata et kus mida on. Avastasin ka enda üllatuseks, et hakkliha annab palju rasva grinning smiley oleks ma seda ennem teadnud siis poleks niipalju seda söönudki tongue sticking out smiley Jooksmas käidud ja kõhulihased tehtud smiling smiley Homset kaalumist aga nii väga veel ei oota tongue sticking out smiley Kuidas teil trennide ja söömistega on? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Marje
Kuupäev: 28. July 2011, kl 10.33

Tervitus!

Lõpuks sain ka aega, et siia tulla. smiling smiley

Minul ei ole hetkel üldse aega ja võimalust trenni teha, vahest teen kõhulihaseid.
Kaal kõigub siis sinna, loodan et homme on ikka kasvõi väike miinus.

getu5, äkki saadad mulle ka selle tabeli, oleks hea ja huvitav vaadata
marje.meikar@gmail.com

Ja Athena, tabel on väga hea, tore et viitsid seda meile siin ikka teha! Tänud!

Ja see tasakaalu värk on mul ka koguaeg paigast ära, mina lihtsalt loen kcal-eid, et need üle ei läheks.
Palju teil neid kcal-eid on?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 28. July 2011, kl 10.56

Mul on kuidas kunagi grinning smiley Ennem teatud perioodi kuus läheb see ikka mõnusalt üle grinning smiley Päevane kcal kogus on mul lubatud muidu 1500 millegagi tongue sticking out smiley Üritan ikka ilusti piirides püsida, kuid siiski kipub olema tavaliselt natuke alla 100% tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 28. July 2011, kl 11.01

Marje ma saatsin sulle selle tabeli. Kaloreid ei ole mul kunagi nii palju kui peaks olema.

Mul ei ole olnud eriti palju aega trenni teha, natuke ikka, aga mitte piisavalt. Järgmisest nädalast üritan jälle tublim olla, siis rohkem aega. Söögiga ikka vaikselt, et ei pinguta ülesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Marje
Kuupäev: 28. July 2011, kl 20.19

Tänud getu5, sain tabeli kätte. Seda on päris hea vaadata.

Homse kaalumiseni siis!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 29. July 2011, kl 06.37

Hey tuellitajad, ongi käes meie esimene kaalumine koos smiling smiley Kui ma kaalu peale täna hommikul läksin, oli üllatus mul väga suur. Ma ei uskunud, et nii palju suudan kaotada. See nädal on olnud üpris trennivaba aeg ja patustatud sai ka nädalavahetusel kõvasti, aga minu kaaluks oli 74,6. Mis on väga hea selle kohta, et ple tegelt üldse nii palju üritanud kui tavaliselt.
Jään ootama teie põnevaid uusi kaalunumbreid. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Ankez
Kuupäev: 29. July 2011, kl 07.29

Hommik!

Rõõm kuulda Getu5 smiling smiley

Teisipäevane alustamise kaal oli mul 75,6 ja täna hommikul 74,8 ehk siis -800gr - juhuu 3 päeva kohta kohe päris hea saavutus - ise olen rahul winking smiley.

Ja meeldib see et olen söönud mille isu ja kuna nii soe siis pigem söönud suppe ja kala smiling smiley Juhuuu veelkord! smiling smiley

Hoian pöialt ka kõigile teile! smiling smiley

Aga kuidas ma selle numbri tabelisse panna saan?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: pontus
Kuupäev: 29. July 2011, kl 08.29

Tervitused!

Tänahommikune kaal siis 70,5. Võrreldes nädala alguse seisuga (71) muidugi edasiminek. Nädal tagasi reede hommikul oli aga 70,6. Nii et suht sama koha peal ja seda juba terve kuu. Ega põhjust pole vaja kaugelt otsida - igasugu üritused, kus ei suuda kontrollida, mida suhu pistan. Ja täna tulevad külalised. Alkoholist loobumine pole probleem, aga ma ju tahan ka kooki.... niuks....
Aga teie olge tublimad!

Ja veel küsimus, kas teema alustaja saab teema pealkirja muuta, siis läheksime ka duellina arvesse? Olen nagu näinud, et inimesed oma kommentaare foorumis parandavad. Kuidas seda teha, seda ma ei tea.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: yllep
Kuupäev: 29. July 2011, kl 09.14

Tere!
Mina patusel teel. Kaal 82,4 kg.
Mul kaal tõusis, kuigi jälgisin toitumist ja liikusin ka rohkem. Uurisin, mis viga ja selgus, et söön vähem. Arvutasin BAVi ja nüüd hakkas langema. Eile aga käisime Vembu-tembumaal ja seal sai patustatud sad smiley
Pean tublim olema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Marje
Kuupäev: 29. July 2011, kl 09.41

Tervitus!!

Minul on kaal 67,3kg ehk +0,2kg kahju et pluss tuli kohe esimese nädalaga, pole nagu väga patustanud, aga ilmselt asi selles et pole saanud iga päev korralikult kcal-eid siia märkida.
Kuid usun et järgmine nädal tuleb ikka miinus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: yllaylla
Kuupäev: 29. July 2011, kl 09.49

Ma sooviks ka liituda. Olen 160 cm ja täna kaalusin just 66,2kg. Eesmärk on 53kg.

Elan Tallinnas ja just eile liitusin kaaluabiga. Söön alati korrapäraselt, aga viimase kahe aasta jooksul olen laisaks läinud, vähem liigutama hakanud ja rohkem raamatuga vedelenud ja hullult kommi-šoksi-jäätist söönud. Maiustused jätan nüüd ära ja viimased 3 päeva olen 60 min käimas-jooksmas käinud.

Eks paistab, kuidas edeneb, sest see on mul esimene kord kaalu alandamisega tegeleda, kuid igatahes olen otsustavust täis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: yllaylla
Kuupäev: 29. July 2011, kl 09.54

Tahtsin veel lisada, et 4 päeva tagasi oli kaal 65,5, nii et mingil põhjusel on esimeste päevadega hoopis juurde tulnud. Tea, kas märgin söögikoguseid valesti või mis. Mis see BAV on yllep?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: katzi
Kuupäev: 29. July 2011, kl 10.05

hei kaunist hommikut, minu jaoks eriti kaunis pole, kuna kaal oli 78,9, sama mis eelmine nädalagi, nädala kekskel oli vahepeal veel suurem, aga selle sain alla tagasi, ehk on asi ka selle, et mul praegu tsükkel ja siis kipub mul kaal mitte alanema...aga kõigile jaksu, järgmine nädal läheb kindlasti paremini.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 12


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.