Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...23456789101112Järgmine
Asukoht: 7 / 12
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 12. August 2011, kl 10.58

Oeh.. minu kaal siis selle maal oleva kaalu järgi 73. Aga see ei loe tegelikult.. või noh, eks ta natuke loeb, aga ma tunnen ennast ikka tunduvalt paremini smiling smiley kas saaksite mu peale väga tigedaks kui tegeleksin tabeliga esmaspäeval? Siis vast kõigi kaalud siin olemas ka ja siis olen kodus tagasi. on rohkem aega, siin praegu kibekiire. Homme laadale ja pühapäeval ämma juurde smiling smiley

Ma LUBAN et esimesel võimalusel teen tabeli ära winking smiley Kes teab, võib-olla isegi juba täna õhtul.

Täna jooksin 3.20 km smiling smiley
wheeeeeeeeeeeee! smiling smiley


Edu edaspidiseks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 12. August 2011, kl 11.00

Tere, minu kaal 73,3kg, see on siis -1,3

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: katzi
Kuupäev: 12. August 2011, kl 13.20

hei, minu tänane kaal on siis 77,5 300g vähem kui eelmine kord, pole väga palju aga peab sellega ka rahul olema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: tinka
Kuupäev: 13. August 2011, kl 06.05

Tere!

Minul ikka 65, vähemalt ei ole tõusnud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 15. August 2011, kl 08.42

Tabel valmis smiling smiley

Nii hea on tegelikult seda tabelit vaadata. Mis siis et juba teist nädalat on pluss, aga peeglisse vaadates näen ainult miinuseid smiling smiley Fantastiline on olla ja ennem alla ei anna kui ideaalkaal käes.

Kas keegi on plaaninud ka naisteka uuest konkursist osa võtta?`Ma mõtlesin tükk aega et peaks sinna kirjutama, aga kui nad ainult suurlinnadest inimesi otsivad, siis ei ole mõtet vaeva näha? Mis arvate?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Miame
Kuupäev: 15. August 2011, kl 10.06

Kas keegi Rakvere kandist ka on? Oleks tore kellegagi koos ujuma või trennisaali sättida! Väljas varsti jahedad ilmad ja üks tantsuline trenn nädalas parandaks kõvasti tuju...

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 17. August 2011, kl 08.08

Kuidagi vaikseks on siin jäänud?? Mis teete? Olete hõivatud? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Miame
Kuupäev: 17. August 2011, kl 10.04

Mina vaatan ka, et siin on vaikne sad smiley Tahaks suhelda ja lootust et teistel läheb paremini, et ehk minagi suudan...

Kuidas sul läheb Athena?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 17. August 2011, kl 10.15

ma ei suuda enam eriti. Mul on hetkel suured raskused selle kaalu langetamisega. confused smiley Ma ei tea kas suudan reedeks kaalu väiksema saada kui eelmine reede confused smiley Nädalavahetusel oli mitu sünnipäeva ja kuidas ma ütlen sünnipäeval, et aitäh ma ei soovi teie poolt pakutavat toitu grinning smiley confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: yllaylla
Kuupäev: 17. August 2011, kl 10.38

Mul oli ka nädalavahetusel üks sünnipäevapidu ja teisel päeval sai jääke söödud, söödud kalorid läksid suure pauguga lõhki. Aga kaal ei liigu juba teist nädalat kuskile poole, hakkasin juba mõtlema, et äkki on rikkis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: inxii
Kuupäev: 17. August 2011, kl 10.45

Minul möödus sünnipäev ja ka 2 järgmist päeva sai natuke liialdatud, mis kaalule häasti ei mõjunud, aga kaalusis päevaks olen tagasi eelmise nädala kaalus loodan, et ei tuleks pluss nädalat.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Miame
Kuupäev: 17. August 2011, kl 14.09

winking smileyˇÜks hetk on nagu sein ees. Seda juhtub vist kõigil!confused smiley Ma sõin laupäeval niiapalju rämpsu! Kell 1.30 öösel veel kebabi liha friikartulitega....smileys with beer siis ma olen vist kõiki ületanud. Nüüd tõmmasin oma oksad koomale ja olen lõunaks suutnud suppi süüa smiling smiley Sa pead andma endale vahepeal, et siis jälle võtta! Paar halba harjumust korraga ja ennast piinata ei tohi, kui sünnipäev siis sünnipäev! Teine päev tee kiirem kepikõnd või muud aktiivset!

Ma ei suutnud end eelmine nädal trenni vedada kui ei olnud pattu teinud, puudus motivatsioon! sad smiley

aga 2 pikka päeva on reedeni aega!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Corny
Kuupäev: 17. August 2011, kl 20.52

Mina olen praegu söönud ära 1 marie küpsise ja mingi 100g õuna-kohupiima stritslit...häbi häbismiling smiley
Töö juures(kokaabi) olen üsna hästi ilma pattudeta vastu pidanud muidusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Marje
Kuupäev: 18. August 2011, kl 06.31

minul siin ka kaal mitu nädalat seisnud ühe koha peal, kuid eile hakkkas kaal alla poole minema smiling smiley
ei taha veel siin vara hõisata kuid homseks peaks ikka üle pika aja ilus miinus tulema.

Kui minul on vahest patused päevad, sünnad vms siis teen nii et järgmine päev söön lahjasid asju ja vähe. Kuid alati tuleb ettevaatlik olla patustamisega sest võib juhtuda nii et ei saa pidama ja siis kui juba paar kilokest jälle juures saad sellest alles aru sad smiley

Kui teil tuleb isu kõike õgida, siis tuletage endale meelde oma eesmärgid (kõigil need ju ikka olemas)ja mõelge kui hea tunne on kergem olla!!! Eksju!!! smiling smiley

Mina olen üritanud ikka nii teha, et kui olen kellegi sünnal ja seal on nt mitu kooki ja torti, kringlit siis valin ainult ühe tüki magusat ja kõik või no kui kõik on tõesti nii vastupandamatu ja isuäratav siis võib ju igast tükist pool võtta näiteks. Ja ütlete, et rohkem lihtsalt ei jõua.
Ja salatitega on mul nii, et üldiselt ma neid ei söögi, kuna minu kõhule need ei meeldi, nimelt tulevad mul ruttu ja kergesti gaasid smiling smiley

Kuida steil siin siis trenniga on? Mis trenni teete, kui tihti? Mis mõjub kõige paremini?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: inxii
Kuupäev: 18. August 2011, kl 07.39

Mina käin pikki jalutuskäike tegemas, rattaga sõitmas ja ka jooksmas kui võimalik on. Minule mõjub täiesti hästi ka jalutuskäigud ca 1 h see juba aitab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: yllaylla
Kuupäev: 18. August 2011, kl 10.03

mina käin peaaegu igal tööpäeval jooksmas/käimas, alati püüan lõunapausi ajal pooletunnise kiire tempoga tiiru käia. Aga nädalavahetustel kas laisklen või müttan kodus-aias. Kunagi käisin squashi mängimas, tahaks nüüd jälle ette võtta, see oli päris intensiivne aga samal ajal meeleolule igati positiivse mõjuga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: katzi
Kuupäev: 18. August 2011, kl 17.20

Hei...kuidas teil siis ka kõigil läheb, mul varsti hakkab jube stressirohke aeg pihta, ei taha sellele üldse mõeldagi, kool ja töö kürvuti, viimased pool aastat ootab koolis ees ja selle eest jube raske, tulemas on eksam, kus on miljon küsimust millele peab vastama, aga ma targa peaga olen enda materjalid minema visanud, või ei teinu neid üldse ja see maksab nüüd kätte, muidugi võiksin ma ju diplomitöö teha, aga selleks oleks vaja inglis keele oskust, mis on mul absoluutselt null ja selle asja puhul peab seda super hästi ju oskama, et igatpidi metsas...aga ega muud üle jää kui eksam teha, kuigi see erti farmakoloogia on jube raske, millest ma eriti midagi ei jaga, teised asjad on veel õpitavad, aga mitte see ja kuhu ma selle kõigega jõuda tahtsin on see, et õppimine ja stress tekkitavad mulle meeletud söögiisu ja ma ei tea mida selle söögiisuga nüüd peale hakkata, mis mind kuid painama hakkab...

trenniga on ka nii kuidas on, kuna olen nii tihti tööl ja kui vaba siis vaja kodu koristada ja süüa teha jne, proovin küll igapäev veidike kõndida, aga eks näha ole kuidas septembris olema hakkab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Ankez
Kuupäev: 19. August 2011, kl 06.28

Hommik

minu kaal 72,3kg - kas keegi teab kuidas tabelit siin keskonnas teha - Athena ütles eile et ta ehk ei saa täna ise teha - teeks vahepeal ühe lühiajalise tabeli niikaua kui Athena taas tabelit tegemas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: yllaylla
Kuupäev: 19. August 2011, kl 06.47

minu kaal 64.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Marje
Kuupäev: 19. August 2011, kl 07.23

Tabeli kohta ei oskagi midagi öelda

Aga kaal 66.6 ehk -0.6

Ilusat päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: katzi
Kuupäev: 19. August 2011, kl 07.26

Hommikut, minu tänane kaal siis 76,8 kg ehk -0,7 kg sain alla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: katzi
Kuupäev: 19. August 2011, kl 07.26

Minu tänane kaal siis 76,8 kg ehk -0,7 kg sain alla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Miame
Kuupäev: 19. August 2011, kl 07.37

Kaal: 75,5 e. -0,6 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 19. August 2011, kl 08.29

tere tere. kirjutan väriseva käega haiglavoodist. Kuigi täna juba parem olla smiling smiley Nimelt oli mul tsüst, mis lõigati ära. saan vast õhtupoole ikkagi tabeli valmis teha smiling smiley

nii tublid olete kõik olnud (Y)

ise sõin alles täna esimest kordA. kaks päeva olin täielikul paastul, narkoosi pärast. tahaks juba huviga teada mis kaal näitab tongue sticking out smiley

kallid kõigile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: inxii
Kuupäev: 19. August 2011, kl 08.47

Athena oled tubli, ilusat paranemist !!

Minu tänane kaal sama mis eelminekord 64,1 kg, kuna võitlesin vahepeal sünnipäeva järgselt tõusnud kaaluksega, aga tänaseks see maha saadud tagasi, mõtlen endamisi mis oleks kaal olnud, kui ei oleks kõiki neid patustamisi, aga seeselleks, vahel peab elu nautima !!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: yllep
Kuupäev: 19. August 2011, kl 08.51

Athena - kiiret paranemist!
Minu kaal täna 80,5 kg. Ma ikka segaduses, kuna kaal ei taha liikuda. Olin nädala sees kõhuviiruses ja 3 päeva ei söönud. Tavaliselt kaotan sellise viirusega 3 kilo ja nüüd ei miskit. Ma ei saa enam aru, mis toimub. Pean hakkama rohkem liikuma. Õhtul hilja või siis varahommikul trenni tegema lisaks sellele, mida koos poistega teen.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: pontus
Kuupäev: 19. August 2011, kl 09.42

Hei!
Kõik on nii tublid, kaalunumbrid vähenevad.
Eelmise nädalavahetuse suurem söömine pani mulle ikka põntsu. Täna kaal 70,4. sad smiley Ei näe enam on 6-ga algavat kaalunumbrit. Söömine sel nädalal ilusti kontrolli all olnud, aga... Käimas õunamoosikeetmine. Muidu kõik suutäied ilusti loetud ja päevikus kirjas, kuid moosimaitsmisi küll ei ole jõudnud üle lugeda. Nii et mina süüdistan oma kaalutõusus õunamoosi... Tahaks näha kui lapsed talvel seda süüa ei taha smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 19. August 2011, kl 09.55

Hei, minu kaal langes väga vähe, aga ega ei lootnudki rohkem, sest nädalavahetusel sai patustatud ja tuli see alla saada. confused smiley Täna oli kaal 73 kg. ehk -300g

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: tinka
Kuupäev: 19. August 2011, kl 13.15

Tere!
Minu kaal pole endiselt kuhugi langenud. Sporti teen päris korralikult, pea iga hommik 40 min jooks aga kuna söömist ei saa kohe mitte kuidagi piiratud siis kaal ei lange. Paar päeva pole isegi toite märkinud kuna niikuinii läheb täiega üle. Nii et kaal ikka 65 kg. Kas teil on mingeid nippe kuidas söömine kontrolli all hoida.
Miame mina olen Rakverest. Mul küll väike laps, ja trennisaali saan harva aga midagi annab ikka korraldada, seltsis segasem

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Miame
Kuupäev: 19. August 2011, kl 14.06

Oi kui vahva.
Ma regasin end Siriusclub lehel paari trenni . Nad alustavad küll alles 29.aug, aga parem omale koht ära bronnida smiling smiley 29.08 lähen plaanide järgi 18.30 Fatburni, 30.08 19.30 Ringtreeningusse. Peale tööd siis nagu, sest elan Rakverest 15 km.
vaata -> [www.siriusclub.ee]

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...23456789101112Järgmine
Asukoht: 7 / 12


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.