Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...23456789101112Järgmine
Asukoht: 8 / 12
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Corny
Kuupäev: 20. August 2011, kl 09.21

Minul juba suurem pluss.....No ei lähe..eks olen ka üle pingutanud söömisega ja vähem pingutanud treenimisegasad smiley 66,7kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 21. August 2011, kl 11.15

Tere tere kõigile. Hakkan kohe tabeliga tegelema, tervis juba paranemas. Vähemalt olen nüüd juba kodus ja liigun ringi. Ei jõua juba ära oodata kuna trenni saan hakata tegema smiling smiley

Ei tea miks, aga peale haiglas olemist olen hakanud väga vähe sööma. Paari ampsuga on kõht täis smiling smiley mis iseenesest ei olegi ju nii paha winking smiley

Loodan et järgmine reede on kõigil ette näidata suured miinused smiling smiley Rohkem trenni ja õiget arvestust toitumisel! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 21. August 2011, kl 11.36

Tabel valmis! Olete tegelikult kõik väga tublid olnud! smiling smiley Minu kaal ka langenud. Kuigi peeglisse vaadates on kõht ikka üüber suur tongue sticking out smiley Eks ta ole veel paistes ja kui trenni uuesti saan teha siis olen varsti juba ilus jälle winking smiley Eesmärgid lähenevad ja tegelikult on kõik nii ilus ja tore!

Päikest teie kõigi päevadesse! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 23. August 2011, kl 08.48

Kukuuu.. kus olete duellitajad? Argipäeva toimetused hakkavad peale tulema? smiling smiley

Andke endast ikka vahepeal märku, muidu varsti see duell ka kuskil unustuste hõlmas.. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: yllaylla
Kuupäev: 23. August 2011, kl 12.23

Mina siin veeretan murelikke mõtteid, et mis mu kehas toimub... Kaal püsis mitu päeva paigal ja nüüd täna hopsti + 900g! Kusjuures ei ole ka toiduga patustanud, isegi nädalavahetus oli seekord enam-vähem kontrolli all. Et äkki on tervisega midagi valesti. Viimati kui doonorverd käisin andmas, siis öeldi, et kolesterool on kõrgevõitu ja väsinud olen ka pidevaltconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Marje
Kuupäev: 23. August 2011, kl 22.53

yllaylla, kas vitamiine sööd? Äkki need aitavad ja annavad sulle lisa energiat smiling smiley

aga jah..siin on kuidagivaikseks tõesti jäänud. ega ma isegi tegelt väga usin kirjutaja siin tegelt pole, aga kahe pisikese kõrvalt ei jää seda aega ka palju.

Mina üritan homme oma kaalule jälle uued patareid osta, sest need jälle läbi. Reedel ju jälle vaja kaaluda. Ma tavaliselt kaalun ennast ikka iga hommik ja nüüd juba paar päeva pole saanud kaaluda...kohe imelik. Tundes ennast pean ma need ikka kiiremas korras muretsema, kuna muidu kui ei jälgi võib juhtuda nii et hakkkan liiga palju sööma, aga kui kaalul näen et ups.... juurde tulnud siis tõmban kohe tagasi....
aga ok, kell palju, lapsed tuduvad ja peaks ise ka nüüd tuttu minema

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 24. August 2011, kl 08.23

yllaylla, kuidas liikumisega on? Kas liigud piisavalt? Kui sööd, siis kuidas sööd? Kas vähemalt iga 2-3 tunni tagant? Kas rõngas on tasakaalus? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Miame
Kuupäev: 24. August 2011, kl 09.27

Selle asjaga kui kaal langeda ei taha ja väsimus pidevalt peal, tasub mõelda kas kilpnäärmega kõik korras. Äärmuslik juhus, kuid viimasel ajal on paljud kilpnäärme alatalitusega kimpus. Arstiga peaks rääkima ja saab analüüsid teha.

Ma ise olin ka vahepeal mures. Kaal vaid tõusis ja mina vaid magasin. Pidev väsimus sõi elu ära.
Nüüd olen kuu aega olnud proovi peal, kaal hakkas tasakesi langema kuid ma ei ole veel välistanud kilpnäärme teste.

Andke ideid mitte valgurikaste toitude jaoks. Ükskõik mida ma söön on valgud laes. Ja siis kui ma midagi söön tulevad sellised süümekad. Varsti ei ole kaal paigast ära vaid ajud sossuvad läbi.

Ja kas keegi Fat burner joogi kohta omab arvamust!? all good või tekitab ka mingit sorti kahju?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: yllaylla
Kuupäev: 24. August 2011, kl 09.58

Liikumisega on mul korras, ma arvan. Ma käin vähemalt tunni päevas kiires tempos, mõned korrad nädalas käin jooksmas/kõndimas ja nädalavahetustel müttan aias. Sel nädalavahetusel oli eriti pingeline - loopisime mehega mitu tundi killustikuhunnikuid laiali ja koristasime garaaži ja tassisime ehitusmaterjali. Ma usun, et see oleks kohe mitme treeningu eest olnud kui seda trenniks saaks nimetada the finger smiley

Vitamiine küll ei söö praegu. Kui mingi haiguseuss hakkab sisse pugema, siis võtan kuuri C-vitamiini, aga muidu ei ole vitamiine võtnud. Söön väga regulaarselt - 3 korda päevas põhitoit ja vahele 2-3 korda vahepalad. Aga rõngast ei saa küll kuidagi tasakaalu - mul on pidevalt süsivesikud 60-75% ja rasvu ei saa kuidagi täis, pigem lähevad valgud üle. Aga ma saan aru, et enamus ei saa seda rõngast tasakaalu ja ei ürita ka vist? Ja kui mul süsivesikud tulevad põhiliselt tatrast/kaerahelvestest, kartulist, tomatist ja Saibist, siis vast ei ole nii hull kui et need maiustamisest oleks tulnud? Ja valgud tulevad mul lihast ja piimast/jogurtist, neist ei suuda kuidagi loobuda, pigem olen kartuli lõunasöögiportsonist välja arvanud. Rasvade suurendamiseks olen hommikupudrule supilusikatäie rafineerimata oliiviõli hakanud lisama, kuigi see oluliselt rasvaprotsenti ei paranda, aga mingil määral ikka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 24. August 2011, kl 11.08

Ma proovin välja otsida selle menüü, mis mulle üks treener kunagi koostas ja siis panen siia üles. äkki aitab smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: inxii
Kuupäev: 24. August 2011, kl 20.51

...kuidagi ei saa järjepeale, hommikud on ilusad, õhtud lähevad koledaks, kuna istun haige lapsega üksi kodus, siis tõesti tuleb tunnistada, et igavusest söön või ma ei tea mis värk on. Õnneks kaalu pole juurde tulnud, aga pole ka kahjuks oma rumalusega ka alla läinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: katzi
Kuupäev: 24. August 2011, kl 21.23

hei...ega see kaal ongi kummaline asi kui ta tahab siis liigub ja kui ta ei taha siis ta ei liigu, näiteks enne kaaluabi liitumist, nägin ma kaks kuud vaeva et hakkata kaalust alla võtma, aga kaal ei langenud, kõndisin igapäev ja proovisin vähem magusat süüa, nüüd siin ikka langeb, küll vaikselt, aga peaasi et langeb...mul on ka see komme, et ennast igapäev kaaluda ja reedese näidu siis kirja panna, sest kui ma ennast igapäev ei kaalu, hakkan kohe liigselt toiduga patustama...hetkel on mul enda üle hea meel, kaks kuud olen uues kohas töötanud ja ei võta endale enam toidu ööseks kaasa, muidu oli ikka nii, et pakk kartulivahvleid ja kummikommid olid alati kottis, muidugi sööks ma neid praegu ka heameelega, aga midagi teha pole ja kui tegevust ka on, siis ei tulegi nii väga meelde et süüa vaja on...vot need asjad: kartulivahvlid, kummikommid ja pähklitega milka sokolaad, oi kuidas ma neid sööksin kui saaksin, nendest on nii raske loobuda, kuna need mu lemmikud...aga mis asi aitab magusaisu vastu ja mis vitamiine peaks võtma, sügis siiski tulekul ja pingeline viiamne pool aasta ootab koolis ees, ei tahaks haigeks jääda küll praegu...

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 26. August 2011, kl 07.00

kaal seisab confused smiley 73 kg endiselt confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: yllaylla
Kuupäev: 26. August 2011, kl 07.06

Mul enamus sellest äkki lisandunud kaalust läks maha, kuigi väike pluss nädala lõikes jäi. Tänane kaal 64,1 (+100gr nädalaga).

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: inxii
Kuupäev: 26. August 2011, kl 08.00

Hei,

minu tänane kaal on 63,8 kg !

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Miame
Kuupäev: 26. August 2011, kl 08.56

Minu tänane kaal 75,3 , seega -200g.

Väga raske nädal on olnud. Ma olen imestunud miinuse üle. Kuid uhke, et pluss ei tulnud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: katzi
Kuupäev: 26. August 2011, kl 09.38

kena hommikut, kaal siis 76,2 kg ehk -0.6 kg maha ja see on hea, eriti päevade nädala puhul.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: yllep
Kuupäev: 26. August 2011, kl 09.40

Liigun teosammul. Kaal täna 80,1 kg. Sooviksin suuremat langust. Alles olin kõhuviiruses, nüüd mingi muu tõbi kallal (palavik, nohu, kurk), mistõttu liikunud olen vähe.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Ankez
Kuupäev: 26. August 2011, kl 10.54

Tere,

ma ei saa kaaluda - tundub et suht sama seis - pange sama mis eelmine nädal oli, järgmine nädal juba kaalul taas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: pontus
Kuupäev: 26. August 2011, kl 12.14

Hei,
69,9. Aga vähemasti jälle 6-ga algav number, ei tahaks küll kuidagi tagasi 70-nele, aga nädalavahetus ees... Seekord lastega üksi kodus, mis tähendab vähem sportlikku liigutamist ja õhtul raske mitte näksida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: tinka
Kuupäev: 26. August 2011, kl 13.08

Tere!
Miinus 100
grammi, kaalunumber täna hommikul 64,9 smiling smiley Asi seegi

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Marje
Kuupäev: 26. August 2011, kl 20.01

Tervitused!

Minu kaal on 67kg ehk +0,4kg
Mul on ka päevade nädal ja hakkasin nüüd sööma beebipille. Kuidas teil nendega lood, kas olete nende tõttu kaalus juurde ka võtnud? Ma loodan, et ma ei võtma nende pärast nüüd juurde!

Ilusat õhtut ja nv-st!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 27. August 2011, kl 08.20

Tere hommikut. Olen foorumis kirjutamas telefonica. Pean teile kõigile ytlema et Mul läks. Läpakas katki kohe kui korras teen tabeli ära. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 27. August 2011, kl 08.40

marje- üldjuhul pillidega võtab juurde. Mina võtan yasminellesid, nende peale arst ütles, et need ei pidavat juurde andma, aga nuh ega seda ka päris kindlalt ei tea. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: yllaylla
Kuupäev: 28. August 2011, kl 23.18

no, mina hakkasin kaks aastat tagasi beebipille võtma - ja umbes samal ajal hakkas mul kaal tõusma. Kusjuures mitte kunagi varem probleeme kaaluga polnud ja pille ka varem võtnud ei olnud. See võis muidugi ka kokkusattumus olla. Kes seda nüüd täpselt teab. Aga pillidest loobusin, kuigi peamiselt mitte kaalutõusu vaid muude kõrvalnähtude tõttu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: inxii
Kuupäev: 29. August 2011, kl 07.33

Kurjad keeled räägivad küll, et beebipillidega võtab juurde, eks see väga erinev, kuidas kellegil. Ise ei kasuta neid, ei oska päris täpselt öelda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Miame
Kuupäev: 29. August 2011, kl 10.21

Minul ka tõusis kaal pillidega. Kui Usas olin siis aasta ei võtnud ja kui siis trenni tegin kukkus kaal kergemalt kui nüüd. Samas on mul liialt palju teisi kõrvalnähtusi neist, et kaalun alternatiivide kasutamist. Kui pihta hakkan annan teada kuidas kaalule mõjus smiling smiley

Ja ma ei sa nädalavahetusel end ohjas hoida, ja ega grill-tsill-bill pärnus, jahil-merel-sõpradega kaasa ei aidanud!

Mul oli ka see nädal taas päevade nädal ja ütleme ausalt ma ikka totaalselt imestasin miinust. Nii raske pole ammu olnud(valud,migreen,palavik).Ei tea kas vähem söömisest. Ehk söön liialt vähe selle kohta palju tegelikult kulutan. confused smiley Talvel hakkasin ka end piirama ja käisin palju jala tulemuseks oli pidev väsimus ja päevad jäid ära korduvalt. Kusjuures tegelikult on mu keha norm temp. 35.5 see ei ole tegelt normaalne ma kuskilt lugesin. Ja kui mul palavik 37 tõuseb olen ma juba ise valmis kirstu ronima, sest tunne on alati, et nüüd on minek.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: yllaylla
Kuupäev: 29. August 2011, kl 10.49

Ma seekord nädalavahetusel ei õginudki kaloreid lõhki vaatamata sellele, et laupäeva lõunasöögiks oli kaks tükki torti! Ise ka imestasin. Ja eile näitas KMI üle pika aja normaalkaalu! Aga see oli küll vist mingi anomaalia, sest eilne kaal oli kilo võrra reedesest madalam, kuid täna oli eilsega võrreldes jälle 1,3kg juures ja olen jälle ülekaalulinesad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: tinka
Kuupäev: 29. August 2011, kl 18.47

Tere!
annan juba täna teada, et sõidan nädalaks puhkama ja kardan, et sel nädalal ei õnnestu õigeks ajaks oma kaalu teatada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: inxii
Kuupäev: 31. August 2011, kl 20.01

Mina ei saa ka reedel kaalu öelda, kuna sõidan reedel ära !! Viimased kolm päeva pole just kõige paremini möödunud söömises sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...23456789101112Järgmine
Asukoht: 8 / 12


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.