Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...23456789101112Järgmine
Asukoht: 10 / 12
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: katzi
Kuupäev: 16. September 2011, kl 16.45

tere, kaal endiselt 76,2 absooluutselt ei taha enam langeda, vaid ikka sinna üles poole liiguda, kuigi söön normaalselt ja päev otsa olen tööl või praxis, et aktiivsust peaks ka olema, ei teagi mis lahti on.masendav

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: pontus
Kuupäev: 16. September 2011, kl 19.10

Tere,
Polegi nagu tuju oma kaalust teada anda. Ikka sama 69,3 nagu ka eelmisel ja üle-eelmisel nädalal. Nädala jooksul veidi kõigub st tõuseb, aga reedeks suudan ennast veidi kokku võtta ja üle 70 ei lase vähemasti. Aga tean, ise süüdi, et ei lange. Lihtsalt ei suuda kalorinormist kinni pidada... Lihtsalt ei saa ilma šokolaadita... oehh... Uusi riideid juba hädasti vaja, aga ei raatsi veel shoppama minna, tahaks ikka vähemasti 5 kg veel alla saada...

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: tinka
Kuupäev: 17. September 2011, kl 13.17

66,1. Mitte kuidagi ei saa oma söömist piirata. Pole isegi päevikusse üles kirjutanud sest niikuinii läheb lubatust nii palju üle sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: katzi
Kuupäev: 17. September 2011, kl 18.19

No nii tüdrukud ma arvan,et meil on nüüd viimane aeg ennast käsile võtta ja enda ideaalkaalu nimel taas pingutama hakkata, ma tean et see on meil väga raske, kaasarvatud minul( nimelt käin ma tööl ja praxis, nädalas tuleb mul üks vaba päev, mil ma pean õppima, ja iga päev olen meeletult väsinud ja söön sp ka palju, lisanudvad veel suhte probleemid, mis viivad mind masenduse ja panevad veel rohkem sööm) nii et aitab masendamisest ja hakkame uuesti enda keha nimel vaeva nägema, pange silmad kinni ja kujutlege ennast kleidis, milles te tahate enda ideaalkaalus näha ja mõelge kas tahad ikka alla anda ja ka mina luban et püüan ja teie peate samuti seda tegema, ei tohi alla anda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 17. September 2011, kl 22.18

katzi- hästi paned winking smiley peab unustama probleemid ja tegema oma elu õnnelikuks, sest see on meie kõigi üks unistustest. Me peame saavutama selle mida me oleme tahtnud, selleks me ju siin kaaluabis oleme ja selleks ka see foorum. smiling smiley Mina kavatsen igatahes alustada esmaspäevast uue trenni kavaga ja uue toitumisega. Otsin endale uued toidud, sest need vanad on ära tüütandsmiling smiley
Kas kaotame kõik ühe kuu jooksul 2-4 kg? Kui suudate rohkem, siis see on alati lubatud, aga vähem üritame mitte lasta. smiling smiley Kes lööb kampa?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Miame
Kuupäev: 19. September 2011, kl 08.06

Mina olen kambas getu ja katzi! Andsin vahepeal sajaga alla. Kartulikrõpsud, limonaaad!!!angry smiley Teen poes näo et ostan selle lapsele ja siis rõõpan ikka ise ka!

Vahepeal kannatasin 2,5 nädalat hirmsate peavalude käes, oksendamiseni, mis paneb mind imestama, et peale sellist öökimist võiks kaalunr. all pool olla. Ei ole! Loodan, et peavalud said allutatud, aga uus set päevasid on sel nädalal ees, ei teagi kuhu vahele oma pea hoiule võiks pista. . .

Ma vaatan end peeglist, jah ega ei olegi ju nagu hullu viga. Aga see rõngas, mis takistab vanu pükse jalga tõmmamast hakkab nagu 10 cm üleval pool põlvi ja lõppeb keskkohas. Sealt see jama vist kõige raskem maha tulema!

Kui ma augustis suure joovastusega peale hakkasin oli mul nii palju energiat ja head emotsiooni! Hakkame uuesti! thumbs up

Teeme ära, sept lõpuks 2-4 kg!

Jagage infot mida teie sööte?!smiling smiley

Suured kallid teile positiivsuse ja motiveerimise eest!


(ps! Eelmise reede kaal 16.09 -> 75,9 kg)

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: katzi
Kuupäev: 19. September 2011, kl 16.27

Hakkame pihta jah, kuus alla 2 kg ei tasu leppida, kuigi mul see kaal liigub mega aeglaselt allapoole, aga mis ikka proovime ikka edasi....mina söön seda mida parajasti rahakott lubab, proovin muidugi rohkem puu-ja juurvilju süüa, aga jah peamiselt teen süüa sellest mis on ja siis arvutan endale koguse, mida ma süüa võin.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 19. September 2011, kl 18.25

Mina pean ka suure kummarduse tegema ja häbist silmad langetama, et ei ole ammu siia sattunud ja tabelit teile teinud. Väga rasked ajad on praegu, aga see selleks. Kaalusin üleeile 69,8. Esimest korda üle kesteabkuimitme aasta. smiling smiley Süda rahul ja meel hea.

Annaksin teile paar näpunäidet ja räägiksin tiba tarka juttu. Juttu mida lugesin VÄGA heast raamatust, kus õpetab toituma, stressist vabanema, treenima jne jne. Tegelikult jätaksin pika mula vahele ja ütlen kohe otse kuidas asjalood tegelikult on. Süüa võib põhimõtteliselt kõike mis on nopitud, korjatud või jahitud. Eks siis puuviljad, juurviljad, köögiviljad, kala, kana, liha, pähklid jne. KÕIK asjad mis on töödeldud on organismile väga rasked et nendega toime tulla. Hakkasin ise seda näpunäidet järgima ja tulemused on juba näha. hesburgerid, pizzad, macid ja muu trash unustage ära, sest see on täiesti surnud toit ja ei anna kehale mitte midagi kasulikku. Ka valgest nisujahust tehtud tooted ei ole väga head. Tehke proovi ja proovige eelistada asju mis on korjatud, nopitud või jahitud. Valmistage nendest ainetest süüa ja tulemused on kiired smiling smiley

Veel aitab see kui eesmärgiks võtta mitte kaalulangus iseenesest, vaid pigem mõelda mida oma kehale teete kui sööte teatud asju. Näiteks keeduvorsti(mis ei ole ka väga hea, eelistage parem liha või sinki või kana või kala).

Kui mul rohkem aega tekib siis panen siia kirja mis ained on organismile hea ja mis mitte ning teen ka tabeli ära. smiling smiley Teeme ära!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Marje
Kuupäev: 21. September 2011, kl 22.24

Terekest!

Ma ka üle pika aja siin tagasi smiling smiley kohe kuidagi ei jõudnud varem siia.
16 sept oli kaal 67,6 kaal läheb ikka kuidagi väga raskelt alla või no siis tegelt kui aus olla on see ikka enda süü juu.
Lugesin siin kõike eelpoolset juttu ja tundub et kõigil on suht rasked ajad ja motivatsiooni puudus. Ja ma ise olen ka seda tüüpi, et kui mingi jama või mure või paha tuju siis söök on ikka see mis tuju paremaks teeb, kuid seda tegelikult ju aint hetkeks.
Ka minul kakspisikest last kodus ja mehega tuleb ikka ütlemisi ette kahjuks ja no raha on ju see asi, mida alati võiks rohkem olla confused smiley Onju nii?

Aga ikkagi kõige selle halva ja rasketel aegadel on tegelt see pluss, et me saame ju ikkagi enda jaoks ka midagi head teha, ärme haara kohe sokolaadi, saiakese või burksi. Ja kui kaal alla läheb siis on ju tuju natukenegi parem, aga ülesöömisega läheb ju tuju ikka aina alla poole.
Võibolla te mõtlete, et no kirjutada on ju tore ja ilus kõik, aga tegelt on ju nii. Või kuidas?
Jah, ega ma ise ka mingi hea näide siin pole, aga ka mina ikka ja taas kord prooviks ikka ennast uuesti käsile võtta, sest kõht on punnis ees ja no kohe jubedalt ikka häirib confused smiley

Nii et siis kõik kampa ja kuuga 2-4 kilo peame maha raputama. Võibolla olemegi endale kohe liiga suured eesmärgid seadnud ja siis tundubki 10 kg suht võimatu ja kauge.

Oehhh, ma üritan nüüd ikka rohkem vaadata siis mida suust sisse ajan ja teie olge siis ka tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 22. September 2011, kl 09.20

Tegin tabeli valmis. Homme jälle kaalume ja rügame ikka edasi smiling smiley

Oleme tugevad ja teeme meeskonnatööd küll siis eesmärgid ka tulevad. Kõige kergem on nii kui ei mõtle selle kõige peale kui kaalulangetamise peale, vaid pigem võtate seda kui tervislikku eluviisi. Ja tervislik eluviis on kõige parem eluviis smiling smiley ning uskuga, kui võtate eesmärgiks hoopis tervisliku eluviisi, siis on tulemused palju kiiremad tulema winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: yllaylla
Kuupäev: 23. September 2011, kl 06.56

tere. kaal 63,9.

pole jälle nädal aega siin käinud ega toitusid märkinud, olen lihtsalt üritanud silma järgi koguseid ja toidukordi enam-vähem sellisel tasemel hoida, nagu need olid siis kui ma kaloreid lugesin. tööl on praegu kole kiire, nii et mõnda aega jätkub see samamoodi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: katzi
Kuupäev: 23. September 2011, kl 07.08

hommik kaal 75,5 ehk -0,7 kg, kaal hakkab uuesti tasapisi ikka langema ja on ainult hea meel selle üle, mis muud kui ikka edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 23. September 2011, kl 08.03

Minu tänane kaal 69.5 smiling smiley Nii hea on olla.

Uhkel sammul edasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Miame
Kuupäev: 23. September 2011, kl 08.54

Tänane kaal 75,3 , kartsin hullemat! Uus nädal hakkab jälle peale! smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Marje
Kuupäev: 23. September 2011, kl 13.51

minu tänane kaal 67,9 ehk +0,3
pluss küll, kuid sellepärast ma meelt ei heida ja järgmine nädal on raudne miinus mul käes, sest november pole kaugel kui mu sünna on. Ja selleks ajaks tahaks midagi ilusat ikka selga tõmmata ju!

Mul on heameel teie miinuste üle!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 23. September 2011, kl 17.29

täna kaal siis 71,5

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: tinka
Kuupäev: 25. September 2011, kl 18.40

66,3 kg. homsest neera dieedile. Üks korralik puhastuskuur ja siis edasi tervislikult

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 27. September 2011, kl 07.25

Tere hommikut. Tahtsin teada anda, et tabel on uuendatud smiling smiley

Oeh kuidas tahaks oma eesmärgini ikka jõuda. Kardan nii väga tulevast reedet, sest tean et võtsin juurde. See mul päevade ajal nii tavaline. Ei suuda isusid kontrollida ja kui suudaksin, siis seegi ei muudaks midagi. tongue sticking out smiley

Täna alustasin uuesti tervisliku eluviisiga. See ebatervislik eluviis ajab ikka korralikult stressi. Vaatab, mitu nädalat seekord vastu pean grinning smiley Loodan et püstitan oma isikliku rekordi grinning smiley

Aga teile kõigile ilusat päeva jätku ja andke endast vahepeal ikka märku winking smiley

Muide.. yllep, kus oled?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: katzi
Kuupäev: 30. September 2011, kl 05.19

kaal sama mis eelmine nädal 75,5, oleks võinud ikka langeda ju...confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: yllaylla
Kuupäev: 30. September 2011, kl 06.14

mul jäi ka samaks 63,9.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: tinka
Kuupäev: 30. September 2011, kl 08.20

Ostsin koju uue kaalu. Tänahommikune näit oli 65,3, vana kaalu järgi 64 kg (tundub, et vana kaal oli parem). Siiski hakkan nüüd arvestama uue kaalu järgi, sest teise pidin õigele omanikule tagasi andma. Seega siis 65,3 kg.
Paastusin kolm päeva, tänasest lõpetasin ära. Ei jaksanud enam last süles tassida. Mõjus siiski superhästi, nahk on nii mõnus pehme ja siidine, poorid on poole väiksemad ja mitte ühtegi vinni ei tulnud juurde, super. Kaotasin 2,3 kg. Edaspidi loodan ka oma söömist piirata ja teha õigeid ja tervislikke valikuid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: katzi
Kuupäev: 07. October 2011, kl 05.05

hommik kaal 74,8, kuidagi väga vaikseks on siin jäänud, kuhu kõik on kadunud????

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 07. October 2011, kl 08.02

Minul on praegu elus toimumas suured muudatused, sellepärast ei saa siin aktiivselt rääkida. Elukoha vahetus ja tööle minek ja kõik kõik kõik.. Vabandan väga sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: tinka
Kuupäev: 07. October 2011, kl 08.12

65,6 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: yllaylla
Kuupäev: 07. October 2011, kl 19.58

63,6 (-0,3).

mõtlesin ka, et kas see duell sai juba läbi või kuhu kõik kadusid? mul siin jutustamas ega toitusid märkimas käia pole viimastel nädalatel aega olnud, aga paar korda nädalas olen siiski siia sisse piilunud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: tinka
Kuupäev: 15. October 2011, kl 08.55

Terekest!
Eile hommikune kaalunäit 65,5, jee miinus 100grammi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Miame
Kuupäev: 20. October 2011, kl 09.50

Pole tükk aega suutnud siia tulla. Tegin mis suutsin , märkisin enne ja kaal ei langenud. Vahepeal ei stressanud nii palju elle kui muu üle ja hakkas langema! Ma olen suutnuyd portsjone jälgida, ja loobuda suhu märkamatult lendavatest kommidest. Õhtul jäätisest mõeldes leian end suht kiirelt mõttelõngalt, et mul ju tglt ei ole seda vaja. Täna ei kaalumispäev aga täna näitas mu kaal 74,7 mille olen juba uhke. Kas duell on üldse veel õhus, sai ta juba läbi!?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: tinka
Kuupäev: 21. October 2011, kl 09.02

65,8 kg. täiesti uskumatu, mis toimub!? See nädal iga päev käruga kiirkõnd vähemalt kaks tundi ja ei mingit tolku sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Miame
Kuupäev: 24. October 2011, kl 09.18

Tundub et peab alguses rassima, ja tasu ei saa! Oota , pea vastu rassi edasi. Ema ütles mul ka nii. Igal kehal on oma aeg millal ta aru saab et sa nalja ei tee vaid tõsiselt mõtled!

Minu keha sai lõpuks aru! Varsti kokku -4 kg! Ja kaal langeb! Lõpuks märkavad juba teisedki!

4 pole palju aga peaaegu pool tehtud!!! Ja pealegi arvesta see suhkrupakkidesse siis ma lihtsalt kohkun kui palju on seda, mis kadunud on smiling smiley

Edasi!

Täna kaal 74,5!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: yllaylla
Kuupäev: 25. October 2011, kl 08.53

Mul ka edusammud, tänane kaal on 62,2. Läheb küll aeglasemalt kui mulle meeldiks, kuid siiski läheb. Pikk tee on veel minna, aga vähemalt tean, et olen õigel teel. Tegin endale uued eesmärgid - jupitasin suure eesmärgi väiksemateks osadeks, siis saab eesmärgi täitmise rõõmu tihemini tundasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...23456789101112Järgmine
Asukoht: 10 / 12


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.