Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...23456789101112Järgmine
Asukoht: 11 / 12
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: tinka
Kuupäev: 29. October 2011, kl 08.40

64,9 kg. jeeee jeeee jeeee
miinus 900g

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 29. October 2011, kl 09.18

hea on vaadata, et kaal ikka langeb. Päris paljud on siit ära langenud kahjuks, mina muidugi kaasaarvatud. Pole olnud aega siin käia. Vahepeal võtsin kaalus jälle juurde, aga nüüd saan uuesti alustada ja jätkata oma unistuste kaalu saamist smiling smiley Loodan, et seekord ei tule midagi vahele. Nii, et paneme aga edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 31. October 2011, kl 09.29

Tere jälle kõigile.
Mul nüüd elukene veidi rohkem paigas. Lapsed sain lasteaeda (mõlemad!) ja ise saan kodus olla ja tööd otsida/teha ja samuti oma kaalu jälgida. Sest laste kõrvalt oli see isegi veidi raskem. Kuna nemad ikka küsivad vahepeal küpsist ja värki tongue sticking out smiley

Ma teen teile õhtupoole tabeli ka uuesti valmis, kui olen oma asjad ära ajanud.
Panen enda eesmärgi ka väiksema peale, siis on tõesti rõõmu rohkem. Olen tagasi samas kaalus mis alustades sad smiley Aga õnneks leidsin endale treeneri poolt koostatud toitumisplaani üles ja hakkan seda usinalt täitma ja nüüd jääb aega ka trenni jaoks smiling smiley

Uuesti alguses 73 kg. Eesmärk alguseks 68 kilo smiling smiley
Kui soovite pange ka omale uued eesmärgid, teeme asja endile lihtsamaks, et rõõmu oleks tõesti rohkem smiling smiley

Edasi musketärid! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Miame
Kuupäev: 06. November 2011, kl 10.17

Mina ka tagasi siin. Ja ausalt! Kaal vahepeal oli juba ilus....aga nüüd ta jälle t6usis. Olen 76,5 peale sad smiley

Käisn eile üle pika aja ujumas. Ja kavatsengi sellise trennivormi talvel kavasse v6tta. Mitte kuidagi ei klappinud trennide ajad töögraafikuga.

Edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: katzi
Kuupäev: 06. November 2011, kl 10.30

hei, ma pole ka ammu siia kirjutanud, kuna vaatasin, et keegi enam eriti siin ei osale, minu kaal ikka vaikselt langeb, alustasin juulis 81 kg pealt siin ja hetkeks on kaal 73 kg, võiks muidugi suurem langus olla, aga seegi asi, öeldakse ju, et kes tasa sõuab see kaugele jõuab....

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Miame
Kuupäev: 07. November 2011, kl 12.25

Katzi sa oled tubli! Sa oled kohe hirmus tugev juuu! Pea -10kg SUPER!
Ma püüan ka su moodi olla! Ma ka alustasin aug. alguses kuid kukun ikka pidevalt oma rongi pealt maha.

Mul oleks vaja vist kirjasõpra, kes mulle hommikul kohe karmi kija saadaks ja õhtul ootaks et talle aru anna. Sest ma ei oska valetada nii ma peaks end rohkem tresseerima.

Kolmap. lähen mina igatahes hommikul ujuma!


K<õik kes nädala jooksul siin käivad andke endast märku! Reede siis kaalumine???

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 07. November 2011, kl 15.20

oeh, tore vaadata, et mõnelgi hästi läheb. Ma kukkusin ka täiesti kokku oma unistuste leidmisega confused smiley Mul ei ole mingit jõudu dieeti pidada, rääkimata mingist trennist. Ma vaikselt ikka kogu aeg üritan midagi saavutada, aga alati kukuvad plaanid kokku.
Mina olen reedel kaalumas. Üritame ehk uuesti alustada. smiling smiley
Seekord võikski hakata igapäevalselt oma plaanidest ja mõtetest teada andma ehk siis tekib rohkem seda tahtmist minna trenni tegema smiling smiley
Ma olen seda lehte jälginud peaaegu igapäev, aga ma ei ole kirjutanud midagi sest mul suht häbi kuna kaal on jälle tagasi see mis alguses. Muidugi mitte päris, aga hetke kaal jälle 77. confused smiley Ma olin juba vahepeal ju 73. confused smiley Suht masendav.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Miame
Kuupäev: 07. November 2011, kl 18.27

getu ma alustasin ma olin 78,8 ja olin ahastuses. Ma sain vahepeal 74,5 peale nüüd olen 76,5 , mis on mingi müstiline piir. sain sinna suht ruttu aga sealt edasi 74 tuli nagu unes ja kadus nagu poleks olnudki.... ma tunnen end ka selles osas luuserina.

viimasel ajal tekitab miski minus nii suurt puhitust et ma tunnen end lausa ballooonina. confused smiley Mis ei ole aus sad smiley

täna olen suht graafikus omadega...

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 07. November 2011, kl 21.20

Miame, meie kõik oleme su kirjasõbrad ju smiling smiley Pead lihtsalt hommikul või päeva jooksul siia piiluma ja ongi olemas smiling smiley

Arvan ka et peaks täitsa uuesti alustama.

Äkki teeksime uue tabeli ka? Aga kuna mul nüüd suht kiired ajad tulekul, siis kas keegi saaks selle enda peale võtta?

Astun ka reedel uuesti kaalule. Eesmärk siis uues tabelis oleks 68 kg.

!Idee! Hakkasin siin mõtlema, et võiksime äkki kõik koos oma esimeseks eesmärgiks panna 5 kilo praegusest kaalust, siis oleks ju palju motiveerivam vaadata et kes kui palju ja uurida et mida teinud selle jaoks. Sest minu arust on 5 esimest kilo alla saada ÜÜBER RASKE tongue sticking out smiley (nagu elu näidanud on grinning smiley )

Mis arvate? Uus tabel ja uued eesmärgid kõigil praegusest kaalust -5? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 07. November 2011, kl 22.55

see on hea mõte winking smiley
Ma võtaks selle tabeli tegemise enda peale, aga ma pole selles just eriti osav. Pole varem üritanud siin seda tabelit teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 07. November 2011, kl 23.04

Kes siis jätkab koos meiega kaalu langetamist võiks endast märku anda reedeks, et siis teab keda tabelisse märkida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 08. November 2011, kl 08.54

mina, mina, mina! smiling smiley
Kas sul Open Ofiice on? Kui on, siis ma saaksin vana tabeli sulle saata. Saaksid seal lihtsalt muudatusi teha. Kui ei ole siis seda saab netist alla tõmmata. Ja kui milleski hätta jääd, siis jagan lahkesti oma tarkuseterakesi tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Miame
Kuupäev: 08. November 2011, kl 09.38

okei teeme nii.
Hetke kaal siis 76,5 ja siis miinus -5 kg!

ma suutsin hommikul meeldivalt einestada olen hetkel rahulolev!

aga see nädal olen ma 6 päeva 10t. vahetused confused smiley Ma ei jõua trenni. Aga ju see ka mingi liikumise eest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 08. November 2011, kl 12.17

okey, ma ei tee seda tabelit täna, et ma ootan kuni reedeni ja siis saan teada, et kes jätkavad. Pole mõtet vist kõiki panna, sest paljud ei käi enam siin. Aga reedel siis näeb, kes jätkab.

Minul jääb ka täna suurem trenn ära sest kasutütar kodus haige ja oma laps juba üleval. Jalutama lähen küll õhtupoole. Söögiga hetkel kõik kontrolli all.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: yllaylla
Kuupäev: 09. November 2011, kl 18.36

Mina jätkan ikka. Vahepeal siin ei käinudki, sest vaatasin, et kõik kadusid ära, aga kodus kaalun end endiselt pea iga päev. Toitusid pole ka kahjuks viitsinud enam üles märkida. Aeg-ajalt tuleb meelde, aga siin on jälle pikem vahe sees.

Mul hetkel kaal 62,7. Mu järgmine eesmärk oli küll tagasihoidlikum kui 5 kg - tahtsin esialgu kõigest 5-ga algavat numbrit näha, aga järgmine eesmärk on juba 57, niiet -5kg eesmärk on tegelikul ok. Saan lihtsalt topelt rõõmustada. Tegelikult rõõmustan iga 1kg väiksema numbri üle, sest kuigi kaal läheb alla kole aeglaselt, siis suund on ikkagi õige. Ei heiduta mind enam ka vahepeal lambist tekkivad 0,5-1kg tagasilöögid, sest näen, et pärast see äkiliselt lisandunud kaal on ikkagi alla tagasi läinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 11. November 2011, kl 08.42

Tere hommikust. Minu selle nädala kaalu kaotus on -500g. Vähemalt seegi. Pole ammu näinud kaalul alanemist.
Andke siis endast teada kes jätkab, et siis saan üritada tabelit teha smiling smiley
Jõudu ja jaksu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Miame
Kuupäev: 11. November 2011, kl 10.04

Tänane seis 75,9 , ehk -600g. Mis on ju tulemus küll, püüan nv mitte tõusta!

Edasi, edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: yllaylla
Kuupäev: 11. November 2011, kl 10.59

62,7, nädal tagasi oli sama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 11. November 2011, kl 13.45

Ma tegin tabeli valmis, aga nüüd ma ei oska seda siia lisada confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: tinka
Kuupäev: 18. November 2011, kl 09.41

Tere!
Olen küll paar nädalat eemal olnud, aga kas võtate mind ka uude duelli?
Tänahommikune kaal 65,4 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 18. November 2011, kl 09.59

Kus sa tabeli koostasid? Kas sa docs.google.com kasutad?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 18. November 2011, kl 09.59

Panen homme oma kaalu siia kirja smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 18. November 2011, kl 14.43

ma tegin microsoftiga, aga seda vist ei saa siia lisada

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 18. November 2011, kl 20.30

soovitan sul kasutada docs.google.com. Seal on nii palju võimalusi! ja saad oma dokumente üles laadida. Kas ei ole kedagi arvutiteadjat inimest sul kuskil? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Miame
Kuupäev: 20. November 2011, kl 11.19

kaaal. 18.11 76,3 confused smiley , aga mul on päevade migreenide nädal! Nii et hea et ma 5 kg üles ei lennanud.
Ma jätsin maha pillid ja suitsetamise! Uus algus! Ehk helgem valgus, sest iga nädal kui ma oma igapäevast hormooni doosi ei saa on talumatu pea puruks löömise tunne sad smiley confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 20. November 2011, kl 21.35

Kaalusin ennast täna. 72 kilo!

Aga tegelikult mind kaal ei huvitagi eriti! Enesetunne on super! smiling smiley

Miame, pea püsti ja ära alla anna, sest pea meeles, sa teed seda enda jaoks winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Miame
Kuupäev: 22. November 2011, kl 14.10

Jah, enda jaoks. Ja enda jaoks ma olen vahel liialt hea ja luban omale liiga palju!

Kui laupäeval migreeniga koju langesin ei teinud ma esimesed kaks tundi muud kui jõllitasin pikali tv ja sõin pidevalt midagi, midagi "head". Valus oli vaadata esmasp. hommikul kaalul 77 , kõht kinni, gaasi täis ja totaalse sumo tunne! Olen teist päeva paremal kursil, hommikul oli juba 400g vähem winking smiley

Lähen taas ujuma. Ma tõsti loodan, et migreen läheb koos pillide ära jätmisega! Enam ei jaksaks.
Äitäh athena, minu eesmärk on aastalõpuks saada 72 peale! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Miame
Kuupäev: 25. November 2011, kl 08.30

reede 25.11 kaal 75,9 smiling smiley

Olen teel!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: tinka
Kuupäev: 26. November 2011, kl 10.27

65 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: yllaylla
Kuupäev: 27. November 2011, kl 23.37

61,9

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...23456789101112Järgmine
Asukoht: 11 / 12


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.