Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 12
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 29. July 2011, kl 10.06

Tere lõunaeelset teile kõigile! Väga tublid tulemused ju smiling smiley Need paar kilo mis juurde on tulnud ei mängi tegelikult rolli, kuna tulemus on lõpuks niikuinii miinus winking smiley niiet kurvastada ei ole mõtet. smiling smiley Endal oli üllatus veelgi suurem, kui kaalu peale astusin ja avastasin 71. Oeh.. On see vast tulemus! smiling smiley Ise olen õnnelik ja eile tuli mees koju ja ütles et juba on silmaga näha et ma olen alla võtnud smiling smiley nii hea on olla smiling smiley

Ootan katzi tulemuse ka ära ja siis panen tabeli üles. Ankez, ära muretse tabeli äitmise pärast. Ma panen numbrid ise ja arvutan ise smiling smiley Siis saate teie rohkem keskenduda langetamisele ja mina saan oma mõtted korraks mujale seda tabelit tehes smiling smiley

Oleme aga tublid edasi!!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 29. July 2011, kl 10.08

katzi, vaata asja paremat külge smiling smiley Sa ei võtnud juurde smiling smiley See et püsib see ei ole ka midagi hullu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 29. July 2011, kl 10.10

Ankez- Anthena paneb ise meie uued kaalud kõik tabelisse.
Pontus- me otsustasime, et me ei muuda teemat, sest muidu see mis meil alguse jutt on, siis me hiljem seda ei näe. Kena on ju vahel meelde tuletada, et mis oli alguses.
yllaylla- tore, et meiega liitusid, loodan, et saavutad oma unistuste keha. Tegelt ma ei looda grinning smiley, ma TEAN, et sa suudad seda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 29. July 2011, kl 10.12

tabel uues kuues smiling smiley Jääme ootama järgmist reedet! smiling smiley Tublid oleme olnud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 29. July 2011, kl 10.17

Athena- vov sa said nii palju alla smiling smiley väga tubli smiling smiley
YllaYlla liitus meiega, saad sa tema ka tabelisse panna?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Ankez
Kuupäev: 29. July 2011, kl 10.18

Ma vaatan siin tänast tabelit ja täitsa tublid totsid!

Edu meile kõigile edaspidiseks! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 29. July 2011, kl 10.20

yllaylla.. mul oli sama teema kui liitusin programmiga, aga nüüd vist hakkab alla minema. Vast keha ei ole harunud veel sellise reziimiga ja salvestab ikka veel kõik rasvaks, aga kui ta näeb et regulaarselt on kõik siis hakkab välja viskama rasva smiling smiley Ole tugev! Mul oli ka käega löömise tunne vahepeal, aga ma tean et eesmärgini jõudmine on magusam kui mesi, seega hoogsalt edasi! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 29. July 2011, kl 10.42

nii.. tegin ümber. smiling smiley Uus tabel on siin smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Marje
Kuupäev: 29. July 2011, kl 10.48

yllaylla, minu arust on tähtis alati söök ära kaaluda ja nii saad kõige täpsemalt märkida ja jälgida. Nii et arvan, kes tahab kaaluabiga kaalu alla saada peab kindlalt kodus olema toidukaal.

Aga küsimus kõigile, kas teil on toidukaal kodus olemas? Kas kasutate?
Muidugi on päevi, kus lihtsalt ei ole võimalik sööki kaaluda, aga siis lihtsalt väiksed portsjonid

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: yllaylla
Kuupäev: 29. July 2011, kl 10.50

Kuulge kogenumad, kuidas suurendada rasva osakaalu toidus nii, et valgud ei suureneks ja süsivesikud väheneks? Või siis nii, et valgud väheneks ja süsivesikud ei muutuks. Kas tõesti pean supilusikaga oliiviõli hakkama neelamaconfused smiley Ei saa kuidagi tasakaalu oma menüüd.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: yllaylla
Kuupäev: 29. July 2011, kl 10.51

Jah, kaalu pean tõesti hankima. Aga kuidas te nt. tööl sööklas söödud toiduainete kogust määrate?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Marje
Kuupäev: 29. July 2011, kl 11.03

Mina olen siin alates märtsist ja tasakaalu olen toitumise saanud ainult ühel päeval! Jah, ainult ühel päeval ja sellepärast ma ei põe ka väga. Mina jälgin lihtsalt kcal-eid

Praegu on väga lahedaid ja häid toidukaale igal pool müügil, 1g täpsusega.
Kui paned nt 1tk või 1 viil näiteks mingit asja siis tegelikult näitab selle peale kaaluabi täitsa valesti. Ma ise olen seda proovinud ja ikka grammidega on kõige täpsem.

Mina olen lastega kodus, nii et mul seda söökla toidu muret pole.
Kuid usun, et kui paar nädalat kodus kõike ja absoluutselt KÕIKE, mis suhu pistad ära kaalud siis hakkad juba vaikselt silma järgi aru saama ka palju miski kaalub ja annab ning mida ei tea jätad söömata. Aga kõige täpsemalt saad nii, et võtad toidu kodust kaasa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 29. July 2011, kl 11.30

Mul kaalu pole, aga kunagi ostsin valmistoitu ja juba silma järgi oskan mõõta (enam-vähem tongue sticking out smiley )Väljas süües saad ju küsida tellides, et kui suured portsud teil on. Sest minu arust on baarides ja restoranides jne kindlad grammid kui palju tõstetakse. Mul ka tasakaalust väljas, aga üritan päeva lõpuks ikka tasakaalu saada. Getu saadetud tabelist on ka väga kasu. Alati saab ka googeldada a'la: Millised toidud sisaldavad rasva jne. Internet on väga tark grinning smileyTõesti tublid oleme olnud kõik jah smiling smiley Ja yllaylla, ma olen kindel et juba järgmine reede näitab su kaal algkaalust vähem winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 29. July 2011, kl 12.00

Minul on toidukaal ka olemas. Sain elektroonilise soodukaga seega kasutasin juhustsmiling smiley Kasutan seda igapäevaseltsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Ankez
Kuupäev: 29. July 2011, kl 12.44

Minul toidukaal kasutusel ja lemmiktoitudel varsti meeles palju gramme/kcal mingi kogus on ja püüan tabelit täitma jääda etlõplik ülevaade saada.

Usun et kui valgu-süsivesiku-rasva osakaal nii enam vähem paigas, või kui üks päev liigub veidi siia ja teinepäev teise suunda siis pole mõtet stressi langeda - peasi et nädala keskmine enam-vähem tasakaalus oleks winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Marje
Kuupäev: 29. July 2011, kl 13.44

oi jah, ma mõtlesin et söön täna tervislikult ja puha ning sõin hommikuks putru....
...aga rohkem vist ei söö kah, sest see andis niiii nii palju kcal-eid u 550 + jõin kohvi ja hommikuks tuli seega juba üle 600kcal-eid.

Söön parem saibi ja sinki edasi ning peale võib panna hunnikutes kurki ja tomatit.

Kuidas teil, kas olete pudru sööjad? Äkki keegi teab mingit lahjat putru? Kuid vaevalt

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 29. July 2011, kl 14.03

ma vahepeal sõin kaerahelbe putru, mis tõstis väga palju süsivesikuid. Mul oli süsivesikud puudu. Muidugi ma sõin seda ainult 3 spl täit. Peale panin maasika toormoosi. See annab ka süsivesikuid. Riisipudru peaks ka vähe kaloreid andma smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 29. July 2011, kl 15.09

viieviljahelbed on praegu mul kõige vähem andnud. Samas ma ei ole riisi proovinud tongue sticking out smiley Tatrahelbed ka äkki annavad vähem? Hommikul sõin spagette..ohjumal.. terve ring oli sinine grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Marje
Kuupäev: 29. July 2011, kl 15.40

ma sõin ka täna 5 viljahelbeid (Old Miller), see on nii hea maitsega, aga 3spl..no sellest ei saa ju kõhtu täis sad smiley

mul ka ring peaaegu täitsa sinine ja valgud ka lähevad alati üle.
Peab vist poodi pähklite järgi minema, et veits rasvasid ka juurde saaks

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 29. July 2011, kl 15.45

see 15 prossa valke on siin liiga vähe. See peaks olema 20 prossa. Või isegi rohkem ma täpselt ei tea. Ma ise arvestan 20ga. Aga 15 on kindlalt liiga vähe.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: yllaylla
Kuupäev: 29. July 2011, kl 15.49

kusjuures ma avastasin, et ma saan oma rasvad suuremaks ja süsivesikud vähemaks valkusid puutumata selliselt, et teen täna õhtuks keedukartuleid hakklihakastmega. ja pähkli-puuviljasegu ka juba ostetudsmiling smiley

hommikul sõin 50g pakikese tatrahelbeid, andis 236kcal. Ja 1 viil leiba oliiviõliga (see vist oli liiast, sest täna läheb kaloreid BAVist üle, kavatsen selle katteks õhtul pikema tiiru käia kui eelmistel päevadel).

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 30. July 2011, kl 09.17

Tere hommikut kallid kaaskodanikud, kellel sama eesmärk mis mul: kaalu langetada grinning smiley

Sõin just veidi aega tagasi oma hommikusöögi tongue sticking out smiley Üle 500kcal tongue sticking out smiley Aga see eest on ring tasakaalus smiling smiley Kirjutan teile ka siia, et mida ma sõin. Ärge siis mind hukka mõistke grinning smiley Päevapoole käin jooksmas ka ära, olen kindel et ca3km tuleb ikka täis winking smiley

Tahan teid tänada selle meeldiva duelli eest ja kallistada kõvasti, et teil ikka viitsimist ja kannatust on smiling smiley

Uhke sammuga eesmärkide poole! smiling smiley

Pastakaste peperoni & küüslauguga, Felix (2 spl 30 g 17 kcal)

Frikadellid sügavkülmutatud, klassikalised, Maahärra (20 g 36 kcal)

Panzani spagetid (4 spl 60 g 212 kcal)

Õli, keskmiselt (2 spl 30 g 235 kcal)

Värske salat, hiinakapsas, kirsstomat, roheline sibul, kurk (10 g 3 kcal)

Värske salat, hiinakapsas, kirsstomat, roheline sibul, kurk (6 tk 60 g 21kcal)

Piim, 2,5% (10 ml 10 g 5 kcal)

Kohv, valmis jook, suhkruta (190 ml 190 g 3 kcal)

Suhkur (1tl 5g)

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 30. July 2011, kl 14.49

hey, mul ei ole eriti nädalavahetustel aega arvutis käia ja kõike kirja panna, sest olen oma vanemate pool, aga üritan midagi kirja panna, hetkel poja magab siis on aega. Tänaseks ainukeseks trenniks on ujumine. Merevesi on päris mõnus täna. Muud ei ole aega teha. Aga igapäev ei peagi olema suur trenni tegemine. hommiku söögiks oli mul täna kaerahelbepuder (3spl) , maasikamoosiga.
Lõunaks oli kartul ja snitsel ja piim. Söögi isu tegelt eriti üldse ei ole sellise palavusega. Pigem jooks ainult vett. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 30. July 2011, kl 14.54

Teen täna kalkunirisottot smiling smiley

Osalt kasutan pakitoitu ja osalt teen ise. Kokku saab hea smiling smiley

Kas te oma päevasöögiga saate kõhu täis või on tunne vahepeal et tahaks veel? Minul on täna isegi tunne, et liiga palju on seda sööki kuidagi sees. tongue sticking out smiley Need spagetid on ikka jubedad kaloripommid eye rolling smiley Aga niiiiiii head grinning smiley

Loodan et homsed söögikorrad on kalorite poolest väiksemad tongue sticking out smiley

PS! Ostsin täna endale toidukaalu ka! thumbs up smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Marje
Kuupäev: 30. July 2011, kl 17.27

Hey!!

Uskumatu, mul on toitumine täna tasakaalus!!!! See on siis teine kord selle aja jooksul, mis ma siin olen.

getu5, olen nõus, et iga päev ei peagi trenni tegema sest keha tahab ju puhkust ka saada. Kas sa said kõhu täis ka 3 spl pudrust?

Athena, usun et see kalkunirisotto saab kindlasti maitsev. Oleneb kui rammusaid asju süüa, vahest kõht väga täis vahest tahaks ikka juurde ka.
kuidas toidukaal on? Kas panid enne palju puuse, kui silma järgi mõõtsid?

Minul näitas kaal täna nii ilusaid numbreid, üritan ikka tubli edasi olla ja seda ilusat miinust säilitada või suurendada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 30. July 2011, kl 17.36

Marje - ma ei ole eriti suur hommikusöögi sööja ja kuna puder tegelt toidab päris hästi, siis jh sain küll kõhu täis. Hommikuti ma ei söögi kunagi palju, aga vähemalt natukegi, et seedimine tööle hakkaks. smiling smiley

Athena - mina saan tavaliselt kõhu täis, aga siis kui igav on ja ple mitu tundi midagi teinud päeva ajal, siis nagu tekib selline söögiisu grinning smiley Igavusest söömine! grinning smiley Kõige hullem asi, aga noh ma üritan ennast ikka vaos hoida või siis teinekord söön õuna või midagi sellist.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 30. July 2011, kl 18.29

Marje - Kuule jah, ikka panin veidikene grinning smiley Nõi noh.. ikka täie rauaga kohe grinning smileygrinning smiley hea et ta nüüd olemas on see eest winking smiley

getu kuidas su toitumisgraafik välja näeb? Kas sööd suvalistel aegadel? Ma olen päris palju igasugustes trennides käinud ja võin julgelt öelda, et kui sa sööd iga kahe tunni tagant siis ei ole kordagi kõht tühi winking smiley Ja igavusest ei teki ka tahtmist midagi näksida winking smiley Näiteks mina söön kell 9.00 hommikusöögi, 11.00 vahepala (pähklid, puuviljaad, juurikad vms kergemat), 13.00 lõunasöök, 15.00vahepala (sama siis, midagi kerget winking smiley ) 17.00 õhtusöök ja kui väga ränk on olla siis võtan 19.00 veel mõne puuvilja vms smiling smiley Palju parem on terve päev olla smiling smiley

ja ma ikka nii rahul oma toidukaaluga grinning smiley Mis siis et väga Made in China toode, ligiseb ja logiseb, aga kaalub grinning smileygrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 30. July 2011, kl 19.43

Athena - Varem oli mul kindel söögikord. 8 ajal, 12st, siis 16.00 ja siis õhtusöök oli 20.00. Aga nüüd ma olen seda 16st aega vahele jätnud, sest mul mees tuleb 17.00 koju ja siis me sööme koos. Peale seda ma üldjuhul enam ei ole söönud. Minu jaoks läheb liiga hiljaks. tavaliselt ma käin siis jalutamas ja peale jalutust on ainult vee janu, muud ma saada ei taha.
Mul on see söömine viimasel ajal palavuse tõttu nii palju muutund. Lihtsalt ei hooli söögist. See näljatunne ei ole väga tihti, vahel arva, aga nagu ütlesin, et siis kas kannatan või söön mõne puuvilja.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 30. July 2011, kl 19.45

See ka et ma siiski käisin täna veel koeraga jalutamas tund aega. Algul mõtlesin, et ei tee midagi peale ujumist, aga siiski kutsa tahtis jalutama minna. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 31. July 2011, kl 10.17

Koer annab palju võimalusi liikumiseks tongue sticking out smiley Aga mina veel koera ei taha tongue sticking out smiley Enda lapsed veel nii tillukesed et koer oleks ilmselgelt juba liialdus grinning smiley

Aga jah.. mul ka eriti isu ei ole, aga siis tuleb silme ette see milline ma välja näen tulevikus ja kisub sammud iseenesest köögi poole ja trenni poole smiling smiley

Vaatasin täna hommikul, et mul on kaal katki sad smiley Pean vist selle ka uue ostma, sest ei ole võimalik, et ma kahe päevaga võtsin kaks kilo juurde grinning smiley oeh.. raha sinna ja raha tänna tongue sticking out smiley Peab hakkama ise toitu kasvatama winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 12


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.