Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 12
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Ankez
Kuupäev: 02. August 2011, kl 15.18

Reede kell 10 skype sobib mulle smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: yllaylla
Kuupäev: 02. August 2011, kl 15.58

Minu kaal kõigub +/-700 grammi igapäevaseltconfused smiley

Tööpäevadel suudan kalorid ja liikumise enam-vähem kontrolli all hoida, aga nädalavahetusel olin küll kuri enda peale. Ma lihtsalt ei suuda kodus olles mõistuspäraselt toituda, kogu aeg käin külmkapi kallal, pidevalt on nälg ja magusaisu ja ei viitsinud laupäevase vihmase päevaga välja ka minna. Pühapäeval vähemalt töötasin paar tundi aias.

Käisin poes toidukaalusid piilumas, aga seda, mis meeldis, ei raatsinud osta. Vaatan veel, äkki on mõnes poes soodukas.

Skype'i mul ei ole, nagu ka msn-i. Loodan, et saame siin foorumis oma jutud ära aetudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Marje
Kuupäev: 02. August 2011, kl 22.10

tegelt ma arvan ka et saame siin foorumis kõik jutud aetud.
ma arvan, et ma ei saa reedel kell 10 skype tulla, kuna lapsed magavad ja siis magan ise ka.
aga kui teie nüüd miskit põnevat seal räägite siis andke siin ka sellest lühidalt teada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Corny
Kuupäev: 03. August 2011, kl 10.47

yllaylla....Mul ka niiviisi. Vahel on et hommikul olen 700g raskem kui eelmine päev....Ja vahel tuleb see täiesti mittemillestki:O

Magusaisuga on nii....et seda jätkubgrinning smiley Aga kuna algusets peale olen olnud nii, et ennast suurt ei keela, siis luban seda endale. Päris vabalt ei võta, aga siiski. Hommikusöögiks olid kalapulgad ja paar tk tumedat šokolaadi...SEST SEE OLU JU SAHTLIS!!! Ega muidu ma poodi spetsiaalselt järgi ei läheks, aga kui tean et see on mu käeulatuses...siistongue sticking out smiley
Samuti ei suuda ma õhtuti vastu panna nt võileivaampsule kui mu laps seda mu nina all sööb, olgugi et tunnike tagasi sai ühtusöök söödud...Vastik vastik, kui ei suuda vastu pannatongue sticking out smiley
Viimasel ajal on tulnud tagasi suur vajadus midagi näridatongue sticking out smiley Ema oli Eestis, siis ta röstis päevalilleseemneid...siis närisin neid õhtul teleka ees, teadmata mida halba või head need mulle teevadgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Miame
Kuupäev: 03. August 2011, kl 17.24

Kas kellegi on päevamenuu tasakaalus ka olnud? Kui jah, siis mida sõite? Mul on valgud ikka üle, mis üle. Ma ei suuda ilma piimatoodete ega lihata ju elada angry smiley Puuviljad on head sõbrad. Juurvijadega vaikselt sõbrunen.

Näksimise ja magusa osas, mul oli veel 2 ndalat tagasi nii, et ma tundsin, et võin mööda seina üles ronida, kui ma kohe järgmist doosi ei saa. Läksid kommid, sokolaad, jääätis. (pidevas järjekorras) . Siis alustasin taas Bio-Kromi 50 mcg võtmist. See aitab taltsudada magusa vajadust samuti aitab energiat vabastada. Teine hea trikk on lubada endale igal õhtul veidi vanilje jäätist, natuke! Teades, et premeerid end õhtul, kindlasti ka suuremal määral naudeldes söödud, Suudad end ehk päeval keelata haarmast millegi järele mida sul vaja ei ole.
2 nädalat on möödas ja minu magusa kapi uksed enam ei kõlgu, mitte minu käte läbi. Kiusatusest totaalselt vabaneda ei saa kuna lapsel on ikka kommi vaja tongue sticking out smiley Igatahes ei mõtle ma enam magusale pärast iga toidukorda ja enne magamaminekut.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Corny
Kuupäev: 03. August 2011, kl 18.05

Minul ka valgud üle pidevalt. Aga ma ei põe. Ma ei saa ise vahest arugi kust need tulevad nii palju:O Liha ma eriti ei söö ise, perele teen, aga ise söön vaid kana kui vahel teeme, aga muud liha nagu vorstid jne ei söösmiling smiley Päevas söön ehk ühe kohukese ja ka putru teen piimagagrinning smiley Juurviljad on väga headtongue sticking out smiley Täna oli meil söögiks juurvilja püreesupp sulatatud juustugatongue sticking out smiley SUPPER!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: yllaylla
Kuupäev: 04. August 2011, kl 08.19

Mul on ka valgud peaaegu alati ja süsivesikud tihtipeale üle. Alati on probleem, kuidas suurendada rasvu nii, et valgud või süsivesikud ka lakke ei läheks. Üks kord sain siiski toitumise tasakaalu selliselt, et sõin õhtul kiievi kotletti. Pidin pikali kukkuma, kui nägin, palju see kaloreid ja eriti rasva annab eye rolling smiley

Kellel süsivesikuid puudu jääb - siis 1-2 tl mett peaks selle korda tegema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: inxii
Kuupäev: 04. August 2011, kl 08.50

Minul on valgud täiesti üle, igakord peaaegu, süsivesikud kipuvad nadiks jääma. Siiamaani on kaal ilusti langenud, jeee.
Järgmine pühapäev on minu sünnipäev, pean laupäeval, suure sünnipäeva peona, lubadus oli, et kaalun selleks nädalaks 63 kg. Kleidi ostsin eile ära, hea oli end peeglist näha, olen ju ikkagist 12,7 kg maha võtnud winking smiley
Jõudu ja jaksu kõigile !!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: yllaylla
Kuupäev: 04. August 2011, kl 09.06

katzi, räägi palun, kuidas sa nii teed, et sul igapäevaselt paarsada grammi kaalu alla läheb?

Või oskab keegi mulle seda kalorite tarbimise-kulutamise süsteemi seletada, ma olen alles päris võhik sel teemal.

Mul esimese 4 päevaga tuli 700g kaalu juurde, siis vaatasin üle oma BAVi, vähendasin füüsilist aktiivsust ja hakkasin igapäevaselt kaaluma. Edasi kaal kõikus +/-700 gr igapäevaselt, nüüd on aga 3 päev järjest paigal.

Kaaluabi.ee järgi on mu päevane kalorinorm 1547kcal, BAV kaalu säilitamiseks on 1935kcal.
Nt. eile ma tarbisin 1644 ja kulutasin 2117 (vahe -473kcal) ja kaal ei muutunud. Üleeile sõin 1829, kulutasin 2055 (-226). Veel päev varem sõin 1780, kulutasin 2256 (-476). Aga kaal seisab. Mida ma valesti teen?

Kui ma E-R käin kiire tempoga umbes 60 min ja sörgin umbes 30 minutit aga nädalavahetusel selle eest kipun laisklema ja üleliia sööma, siis kas ma olen kergelt aktiivne (1-3 treeningut nädalas) või keskmiselt aktiivne (3-5p nädalas). Vahe BAV-is on umbes 250kcal - et kui ma panin BAV kalkulaatorisse "kergelt aktiivne" (sest käima-jooksma hakkasin alles nädal tagasi), siis äkki ma söön veel liiga vähe? Raske uskuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 04. August 2011, kl 09.25

Jõudsin ka foorumisse üle pika aja. Olen vist megalt juurde vahepeal võtnud. Päevikut pole ka ilusti täitnud ja juba kolm päeva on söömine väga kole olnud sad smiley Tean et pean seda jälle muutma ja ilusti toituma hakkama. Ehk õnnestub järgmisest nädalast. Trenni pole saanud ka tükk aega teha (kolm päeva) ja nüüd on tunne et kõik mis ma saavutasin on kadunud. sad smiley

Aga eks ootan homse kaalumise ära. Olen kindel et seal midagi rõõmustavat ei ole. Luban et järgmine nädal olen jälle tubli! Sest sünnipäev ju ootamas detsembris smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: katzi
Kuupäev: 04. August 2011, kl 13.04

Ega ma ei teagi, kuidas mul läheb iga päev paarsada grammi, aga see nädal on tõesti läinud, ja mul on selle üle hea meel, kuna teisipäeval on mul siiski sünnipäev, selleks ajaks muidugi ideaalkaalu ei saa, aga 77 võiks küll juba ette lüüa...kusjuures mul oli kuu aega nii, et ma proovisin ja proovisin ja kaal ei tahtnud üldse langetada ja otsustasin juba loobuda, aga ei annud siiski alla ja nüüd on õnneks tasapisi langema hakkanud....

aga no ega ma midagi erilist ei tee, proovin iga päev vähemalt tund aega kõndida ja enam vähem kalorite piires olla ja nüüd osin endale ka toidukaalu ja eks vaatab...tahaks sünnipäeval ikkagi ilus välja näha, et olen veidikegi alla võtnud, aga kui nüüd juba arvestama hakksin, siis küll vaikselt aga kahe kuuga on läinud 5 kg, kuigi väga raskelt.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: yllaylla
Kuupäev: 04. August 2011, kl 14.38

Kas see regulaarne 200g on sul hakanud minema pärast seda kui toidukaalu ostsid? Ehk, et äkki on asi selles, et hakkasid toidu koguseid täpsemalt märkima?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: inxii
Kuupäev: 04. August 2011, kl 17.09

Toidukaalu peaks kindlasti kõik siin koos viibijad ostma, kuna silmajärgi on koguseid suht raske arvutada/määrata, algul panin ka huupi aga kui kaalu sain siis nägin kui vähe toitu võib juba 100 grammi olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: katzi
Kuupäev: 04. August 2011, kl 21.36

ei enne seda kuskil paar päeva hakkas kaal niimoodi langema, ega mul ongi koguaeg kaal kummaliselt langenud, kui langeb siis ikka alaneb kasvõi 1 kg päevas ja kui tahab siis seaisab kuid kaal paigal, et hästi keeruline, mul on jube aeglane ainevahetus ka, kas keegi teab kuidas ainevahetust kiiremaks saab...

aga oodan põnevusega juba homse hommiku kaalumist, loodan et tuleb hea nr, kõigest 5 päeva sünnipäevani veel jusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 04. August 2011, kl 22.16

Ma kuulsin kuskilt, et kohvi pidi ainevahetust kiirendama smiling smiley Mina seda muidugi kasutada ei saa, sest ma ei joo kohvi. smiling smiley Ning see, kui sa sööd 5 või 6 korda päevas, see pidi ka andma asjale tempot smiling smiley
Mina ei oota homset kaalumist üldse, mul on see nädal nii jubedalt läinud, et kardan et tulemusi pole. Jään aga järgmist nädalat ootama ehk siis läheb paremini.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Ankez
Kuupäev: 05. August 2011, kl 07.12

Hommik - minu tänane kaal on 73,7kg ehk siis viimase nädala tulem -1,1kg - ise olen häppy winking smiley - juhuu ja teen endale pai smiling smiley

Hoian teile kõigile pöialt tänahommikusel kaalumisel winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Corny
Kuupäev: 05. August 2011, kl 07.17

yllaylla....mida sa teed et sa üle 2000kcal päevas kulutad:O?
Kui töötasin aianduses 9h päevas, siis panin ka selle kirja ja juba mu tööpäev kulutas kokku üle 2000kcal, aga mina seda küll ei usu. Reaalselt arvestan vaid kõndimist ja jooksmist või mõnd muud füüsilist sporti, aga iga liigutust kindlasti kuludesse ei märgi. Ühe 40min jooksuga kulutan mina veidi üle 300kcal, päevas tuleb kokku kalorikadu umbes 700-900kcal...aga 2000????

Minu tänane kaal siis 65,7 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: katzi
Kuupäev: 05. August 2011, kl 07.20

Hei kaunist hommikut, minu tänane kaal siis 77,8 ehk kaalu kaotasin see nädal -1,1 kg ja see igati tore jusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: yllep
Kuupäev: 05. August 2011, kl 07.43

Tere üle pika aja! Olin perega reisil (Saaremaa ja Vembu-tembumaa) ja toitu eriti ei saanud kaaluda ja kcal kirja panna. Kartsin kaalule minna, aga polnudki nii kohutav. Täna kaal 81,5 kg. Oleks võinud parem olla, aga olen siiski rahul, et kaal ei tõusnud.
yllaylla - küsisid BAVi kohta, aga mulle tundub, et oled vastuse leidnud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: getu5
Kuupäev: 05. August 2011, kl 07.48

Hommik smiling smiley minu kaal on 74,6, muutust ei ole kaalus, aga kehalt on hakanud cm-id kaduma ja seetõttu olen rahul.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: yllaylla
Kuupäev: 05. August 2011, kl 08.15

Juhuu, mul täna hommikul meeldiv üllatus! Kaal 64,6kg (nädalaga -1,6kg). Mul eile oli kohutav kõhuvalu, söödud kalorid olid lubatud vahemiku alumisel joonel, jooksmisest ega ka käimisest ei tulnud muidugi midagi välja, magasin hoopis mitu tundi kauem kui tavaliselt, ja hommikul oli selline üllatus, eilsega võrreldes jälle 700gr läinud.

Corny - ma panen peaaegu terve ööpäeva tegevused kirja. Ainuüksi 7h und kulutab 412 ja 10 tundi arvutitööd 973 kcal. Lisaks veel 1,5h kõndi-jooksu ja läheb veel 500 kcal. Noh, ja järelejäänud tundide jooksul, mis iganes asju sa ka ei tee, kalorid kuluvad suuremal või väiksemal määral ikka. Kaaluabi andmetel. Kas seda ei peakski siis märkima/arvestama?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: inxii
Kuupäev: 05. August 2011, kl 08.41

Hei,
minu tänane kaal 65,1 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: pontus
Kuupäev: 05. August 2011, kl 08.43

Tervitused!
Lõpuks ometi algab minu kaalunumber 6-ga. 69,7. Mõõtsin täna ka vöökohta ja see on selle 4 kuuga 10 cm vähenenud smiling smiley Saaks nüüd ainult nädalavahetuse niimoodi mööda, et oleks lootust järgmisel nädalal ka kaalunumbrit väiksemaks muuta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Miame
Kuupäev: 05. August 2011, kl 08.44

Ma olen nii rahul. Ma saan sellega hakkama!

Kaal täna: 75,6 ehk -1,4 kg.


Eile näpistasin õhtul saia ja sokolaadikreemi, energia oli nii low, et hakkasid külmavärinad hakkasin veidi kartma sest mitte vajaliku söömine on enne kurjalt kätte maksnud.

Aga tõsi ta on mitte nii palju süües on energiat tegelikult rohkem!

kergemat kaalu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 05. August 2011, kl 10.12

Minul aga nagu arvata oligi on kõik tagasi tulnud ja vaat et rohkem veel Ise olen süüdi et ei suutnud ennem päevi oma isusid taltsutada. Aga nüüd kui juba "see aeg" käes siis ei tahagi midagi eriti süüa ja paratamatult ei taha liigutada ka sad smiley

No nii null tunne om, et jube lausa. Kaal 72,5 sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Ankez
Kuupäev: 05. August 2011, kl 10.50

Athena winking smiley - päevade aeg ongi selline natuke nagu ta on ... mul endal ka alati lööb see nii plaanid kui emotsioonid segi ...
Aga võta ette midagi mis sul tuju heaks teeb alustuseks ja siis hea tujuga kaalu edasi langetama winking smiley

Ma ise homme panen veits segast ja lähen käimismaratonile - 42km läbida vaja smiling smiley - huvitav kohe mis see mu toitumise ja kaaluga teeb - peale sellist asja võib ka mega söögiisu tekkida .... Aga elame näeme winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 05. August 2011, kl 10.56

Ankez, aitäh et lohutasid smiling smiley Natuke tegi tuju paremaks, et mul päevade ajal ei ole ainsana see kaalukõikumine nii suur. Ma olin ikka täitsa ahastuses, et jumal küll jälle olen paks. Aga vast nelja päevaga need sentimeetrid ja voldid tagasi ei tule smiling smiley Tahtsin täna peole minna, sõbranna kutsus, aga olingi nii masenduses et mõtlesin mitte minna. Praegu juba hakkab vaikeslt tuju tagasi minema. Lohutamine aitab alati. Ja vabandan ette ära, et skype'i ei saanud. Mul suurem tüdruk läks hommikul vara koos mehevennaga minema ja ma lihtsalt magasin sisse grinning smiley Tavaliselt ärkan kell 7.00 smiling smiley

Lohutused edaspidi ka oodatud, et mu enesetunnet veelgi tõsta winking smiley Tänud teile, et mind toetate! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Athena
Kuupäev: 05. August 2011, kl 11.10

Tabel hommikuse seisuga. Marje ja tinka kus olete? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Marje
Kuupäev: 05. August 2011, kl 11.30

Tervitused ka minu poolt!

Sain lõpuks ka aega oma tibude kõrvalt netti tulla smiling smiley

Kaal siis seisab mul ehk sama mis eelmine reede 67,3 sad smiley olen kurb, kuna vahepeal näitas juba 66,6 kaal, aga nii kui ei saa mõni päev söödut üles märkida on kohe kaal ka juures confused smiley

Mina ei märgi üldse ülesse palju kaloreid ma kulutan, lihtsalt märgin ülesse palju kaloreid ma söön.

Aga teie olete siin no nii tublisti kilosid kaotanud, mina tahan ka nii tubliks saada ja loodan et järgmine nädal õnnestub ka mul see smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajaid, kes ei loobu!
Saatis: Marje
Kuupäev: 05. August 2011, kl 11.32

ja pontus kindlasti oled sa üli õnnelik et nr 7 vahetus 6ks.
see on nii hea tunne, mäletan ise ka seda. Tubli!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 12


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.