Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Pikkade tüdrukute duell
Saatis: linalakk
Kuupäev: 21. May 2010, kl 06.45

Kuna eelmine teema kadus kuhugi ära, siis alustagem uuesti. Pikad tüdrukud siis, ja kaalume reedeti.

Minul täna hommikul tänane duelli alguspunkt 81 (ehk isiklik -2 esimesel nädalal smiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: Pikkade tüdrukute duell
Saatis: ecydonia
Kuupäev: 21. May 2010, kl 08.14

Hommikust ka minupoolt! teemad kipuvad siin väheke teistesse dimensioonidesse kaduma jah. Minu algkaal on 73,9 kg. Viimasel nädalal on pigem pool kilo juurde tulnud, aga pika inimese jaoks on see piisake meres cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pikkade tüdrukute duell
Saatis: visionx
Kuupäev: 21. May 2010, kl 08.29

Kaunist hommikut kõigile. Minul tänane hommik 79,2 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pikkade tüdrukute duell
Saatis: visionx
Kuupäev: 24. May 2010, kl 13.12

Kuidas siis nädalavahetus meie piigadel möödunud on? Suurem suvi jäi vist eilsega seljataha, aga juba piilub päike jälle pilveääre tagant- ehk tulevad head ilmad ja spordimotivatsioon tagasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pikkade tüdrukute duell
Saatis: linalakk
Kuupäev: 24. May 2010, kl 15.50

Minul oli kriitiline nädalavahetus - ootamatult tekkis kavva veiniõhtu! Aga tuleb ennast kiita (kes siis veel!tongue sticking out smiley), olin tubli ja järgmine päev sõin täpselt samavõrra vähem kaloreid, kui laupäeva õhtul üle läks. Seetõttu on kaalulangus ilusti graafikus, kuigi imelik oli küll päev otsa peaaegu ainult puuvilju ja värsket salatit süüa, järgmine kord ilmselt ohjeldan ennast külas veel rohkem (kuigi sai isegi ohjeldatud), sest salatipäev ei ole minu jaoks. Need ootamatud õhtused üritused minu nõrk koht üldiselt ongi - neid on tihti ja alati on keegi midagi väga head kokanud või kaasa toonud. Eks ma pean õppima nendega toime tulema - et oskaks külas ainult natuke või üldse mitte süüa.
Spordimotivatsiooni peale ma ei loodaks, ilmselt jäävad külluslik jalakäimine ja teleka ees hularõnga keerutamine mu spordisaavutuste laeks veel pikaks ajaks! grinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati linalakk 24.05.2010 15.52.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pikkade tüdrukute duell
Saatis: visionx
Kuupäev: 25. May 2010, kl 12.10

mul ka kuidagi jalad lühikesed ja ei kipu keha alt ise välja tulema grinning smiley. Seni proovin ilma sportlike saavutusteta hakkama saada, ju edaspidi näeb- ehk tuleb tahtmine kunagi aktiivselt liigutada ka...seni igatahes seda pole veel tekkinud spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Pikkade tüdrukute duell
Saatis: linalakk
Kuupäev: 27. May 2010, kl 08.39

Panen seekord oma neljapäevahommikuse tulemuse reede asemel, kuna viibin nüüd mitu päeva kaalust eemal: 79,5 (-1,5 eelmise nädalaga võrreldes) smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
spinning smiley sticking its tongue outRe: Pikkade tüdrukute duell
Saatis: visionx
Kuupäev: 27. May 2010, kl 13.01

see ju lausa super, ma vist reedel sellise tulemusega ei hiilga aga midagi on kindlasti kirjutada

Valikud: VastaOsunda
Re: Pikkade tüdrukute duell
Saatis: visionx
Kuupäev: 28. May 2010, kl 08.25

Seekord siis 78,2. Langus -0,8, võib rahule jääda smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pikkade tüdrukute duell
Saatis: ecydonia
Kuupäev: 28. May 2010, kl 08.52

Tervitus! Minu kaal 72,9. s.o.-1,0. Kõlab kenasti, aga see jääb vist veel selle piiridesse, mis pidi olema veekaal. Kui 1 kilo veel maas, siis hakkab rasv sulama... winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pikkade tüdrukute duell
Saatis: linalakk
Kuupäev: 28. May 2010, kl 22.12

Päris tublid oleme ikka, ei ole midagi öelda! smiling smiley

Tahaks loota, et indu jätkub ka järgmiseks nädalaks...

Valikud: VastaOsunda
Re: Pikkade tüdrukute duell
Saatis: linalakk
Kuupäev: 04. June 2010, kl 08.15

Hommikust! Mina ka sel nädalal 79,5 ehk nulliring. Ausalt öeldes olusid arvestades olen rahul - eelmisse nädalasse jäi mitu nö sundseisu. Oli valida, kas süüa kaloreid veidi üle või jääda pooltühija kõhuga ja otsustasin, et ei pea pikki koolituspäevi vastu, kui näljane olen. Järgmisel nädalal ootaks ikka taas kaalulangust! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pikkade tüdrukute duell
Saatis: ecydonia
Kuupäev: 04. June 2010, kl 09.08

Tere ka minu poolt! Nullring ka siin. Ja naljakal kombel olen ka rahul. Sõin üksjagu magusat ja asi oleks võinud olla palju hullem. Loodan, et organism võtab selle kaalu omaks ja siis saab vähehaaval edasi langetada. Mulle nagu lubatud toidu kogusest piisab, aga magusanälg on jube! Ja pea ei tööta kui seda ei saa...moody smiley Aga õnneks on suvi ja stiimuli puudust ei ole. Proovisin eile hilbupoes õhukesi T-särke ja otsustasin ostmisest loobuda. Liiga palju vorme tuli esile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pikkade tüdrukute duell
Saatis: linalakk
Kuupäev: 04. June 2010, kl 09.54

Mul polegi magusaga väga hullu, ma ise arvan, et see on sellest, et hommikupudru sees on juba rosinad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pikkade tüdrukute duell
Saatis: visionx
Kuupäev: 04. June 2010, kl 12.57

mul seekord just palju pole aga kehakaal 77,6 seega -800grammi- algkaalust siiski läinud vaid - 2,9 , ees veel 4 kilo ja see ei saa olema kerge smiling smiley- laste sünnipäevad ja lõpetamised tulekul hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pikkade tüdrukute duell
Saatis: visionx
Kuupäev: 04. June 2010, kl 12.59

muide kui hommikupudrudest rääkida, siis minu lemmikuks on kaerahelbepuder õunte ja rosinatega (ise keedan veega), sinna saab kaneeli(suhkrut) peale riputada ja kes tahab ka hapukoort alla panna, nämma spinning smiley sticking its tongue out ning kõht püsib kenasti täis ja magusaisu ka ei ole. Edu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Pikkade tüdrukute duell
Saatis: linalakk
Kuupäev: 11. June 2010, kl 09.47

Tere reedehommikust! Minul jälle täpselt sama jutt, mis eelmine nädal, et kurnavad koolitused ei anna mahti väga asjaga tegeleda, aga selle juures pean nulliringi tulemust üsna normaalseks.
Tänahommikune kaal ikka veel 79,5.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pikkade tüdrukute duell
Saatis: visionx
Kuupäev: 11. June 2010, kl 11.56

kaunist reedet smiling smiley minu sellenädalane kaalulangus vaid 300gr- aga abiks ikka

Valikud: VastaOsunda
Re: Pikkade tüdrukute duell
Saatis: ecydonia
Kuupäev: 14. June 2010, kl 08.56

Vabandust, et reedel unustasin - 72,7 s.o. -0,2, nii et paistame visionxiga ühes paadis olema. Palju Sul kaalulangus algusest peale kokku on V.? Mul 1,3 kg. Nii tundub täitsa suur number, aga muigugi tahaks rohkemsmiling bouncing smiley Kui järgmiseks korraks jälle paarsada grammi maha saaks... Millised maniakid teevad koolitusi juunikuus? peale nii pikka ja külma talve kõik väsinud ja peaks natuke puhkama.drinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pikkade tüdrukute duell
Saatis: visionx
Kuupäev: 15. June 2010, kl 10.56

mul on algkaalust maas 3,2 kg, aga seda olen saavutanud vaid söömise ja kalorite jälgimisega. Peaks end kätte võtma ja liikuma ka hakkama. Eile tegin juba hularõngaga 15min keerutusi, täna kõik pekid kõhu peal valutavad smiling bouncing smiley. Ikka ajan ilma süüks et kõndima ei saa, aga ei ole ju halba ilma on vaid laiskus või halb riietus spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Pikkade tüdrukute duell
Saatis: linalakk
Kuupäev: 16. June 2010, kl 19.53

Oo, need maniakid korraldavad koolitusi ka veel sel nädalal ja augustis jälle edasi... ainult juulikuu on ristiinimestele puhkamiseks ette nähtud! grinning smiley
Tõsine väljakutse on see vähe söömine praegu nende 12- ja enama-tunniste päevade juures.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pikkade tüdrukute duell
Saatis: ecydonia
Kuupäev: 17. June 2010, kl 10.35

Ma olen otsustanud, et see kuu lähen trenni tagasi, sest mul pole isegi hularõngast kodus. Teen vähehaaval joogat, aga sellega alla ei võta. Ainult enesetunne paraneb. Minu arust parandab trenn lihtsalt väljanägemist ja sellega annab meelitada ülearust kaalu "vajalikumate" kohtade peale winking smiley
Ma olen tegelikult harjunud treenima aastaid 3 korda nädalas ja väga tugevalt ja praegu esimene aasta kui olin sunnitud mõneks ajaks loobuma. Kõik ütlevad, et näen kõhnem välja, sest lihtsalt lihased on tagasi tõmmanud. Erilist rõõmu see ei paku. Pealehakkamist ja energiat on mõõtmatult vähem... Aga vaja lihtsal ennast jälle käsile võtta.smiling smiley
12 tundi päevas! Niimoodi vist küll režiimis ei püsi! Ja ilmselt oleks jube raske peaga töötada kui normaalselt süüa ei saaks? (eriti magusat) Ise sellise koormuse juures süüa teha ei saa ja enamikest söögikohtadest on praktiliselt võimatu normaalset kerget einet kätte saada.
Kuidas teil mõlemal suhe kohviga? Ma olen üsna sõltlane. Püüan küll piirata, aga lõpuks kipub ikka vähemalt 3 tassitäit päevas välja tulema...
Homme siis kaalud? kardan, et mul tuleb nullring kui just täna kefiiriõhtut ei tee sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pikkade tüdrukute duell
Saatis: visionx
Kuupäev: 18. June 2010, kl 08.55

Ma ei ole enam kohvisõltlane aga kunagi olin vägagi...kasutasin energia saamiseks üleminekul Gin Chia toidulisandit (vaata www.aloe24.ee- see ei ole reklaamina mõeldudsmiling smiley), mis energia poolest võrdub 1 tbl 1 tassi kohviga. Nüüd tarbin hommikul väga lahjat kohvi kerge piimaga. Teised naeravad, et minu kohvi nagu "kannuloputusvesi" ikka võrreldes teiste tavalise kohviga vähemalt pooleks veega. Kohvist päeva jooksul puudust ei tunne ja energiat on ka küllaga the finger smiley
Täna aga millegagi kaalu poolest ei hiilga. Nulliring ja olen õnnelik et niigi läks. Täna veel lapse lõpetamine ja õhtul jälle kringlit sööma smiling smiley. Tuleb ennast aktiivsemalt liigutama hakata aga algus on paganama raske ja jalad ei kipu sugugi kõhu alt ise välja tulema eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pikkade tüdrukute duell
Saatis: linalakk
Kuupäev: 18. June 2010, kl 11.57

Minul sellel reedel 79,8 ehk +300g (ei arva, et see juhuslik tõus pikkusega võrreldes on, ega ma see nädal just dieeti ei pidanud, nii et vabalt võibki tõusnud olla). Järgmisel nädalal peab see kindlasti maas olema, sest normaalne elu taastub täna õhtust alates.
Kohvi joon mõnikord, enamasti külas või kohvikus, ise kodus teen väga harva. Mul on kohv rohkem nagu magustoidu kategoorias, joon teda piima ja suhkruga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pikkade tüdrukute duell
Saatis: visionx
Kuupäev: 28. June 2010, kl 11.32

paistab et kõigil jäi reede vahele, mul ka smiling smiley
siiski hommikul end kaaluda jõudsin ja mis salata +0,5 kg juures peale suuri sööminguid ja jaanipidu...
edasi aga jätkan taas korralikult- ma vähemalt loodansmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pikkade tüdrukute duell
Saatis: visionx
Kuupäev: 08. July 2010, kl 18.54

ja nii see meie duell siis lõppeski, kõik ülejäänud kadunud ja mina ka üksi ei jätka siia numbrite kirjapanekut, aga kaalulangus on mul jätkuvalt siiski olemas hot smiley ja motivatsioon ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pikkade tüdrukute duell
Saatis: linalakk
Kuupäev: 20. July 2010, kl 11.40

Väga tubli oled, visionx! smiling smiley Täitsa tõsiselt!
Mina olen ka tagasi, aga vastupidiselt vist kogu ülejäänud Eestimaale on mul kuuma ilmaga isu küll ja küll ja lõpptulemus on see, et need paar kilo, mis kadusid, on jälle tagasi, kohe kui tähele ei pane ja üles ei kirjuta, nii et mina olen siin tagasi.
Täna hommikul kaalusin 82 kg jälle. Kurb, aga igal juhul vähemalt olen enne jaol, kui traagiliseks läheb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pikkade tüdrukute duell
Saatis: linalakk
Kuupäev: 30. July 2010, kl 08.50

Reedene kaalupäev, tulemus 80 ehk -2kg

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.