Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
DUELL: moonika38, LeBarone ja Mirell
Kuupäev: 21. August 2011, kl 09.20

Sisestan siia algnäidud:

moonika38 pikkus 170 algkaal 80 soovkaal 68
LeBarone pikkus 164 algkaal 65,5 soovkaal 58
Mirell pikkus 168 algkaal 86,5 soovkaal 80



Kaalumine toimub igal reedel. Proovime näidud anda vähemalt pühapäevaks ja kui tuleb + siis sellest pole midagi, loobuda ei tasu. Toetame, ergutame ja jagame nõuandeid üksteisele. Julgelt edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone ja Mirell
Kuupäev: 21. August 2011, kl 21.07

Kas mul oleks ka võimalik selle duelliga veel liituda? Saadaksin homme hommikul oma näidu?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone ja Mirell
Saatis: LeBarone
Kuupäev: 22. August 2011, kl 01.31

Hei kallid kaasvõitlejad!!!Rõõm kohtuda...Alustuseks võiksime natuke ennast tutvustada...kes oleme ja mida teeme...smiling smileyTeen siis alguse lahti...
Mina siis Marika...olen 25 a ja niipalju kui ennast mäletan...olen koguaeg selline "kobedam tükk" olnud...tongue sticking out smiley
Mul on alati hästi kõikuv kehakaal olnud (vahemikus 62-78 kg)...
mõned kuud tagasi läksin lahku ja otsustasin hakata iseendale elama...tahaksin iseennast armastama hakata ja olen valmis selle nimel vaeva nägema...Liitusin spordiklubiga ja hakkasin jälgima mida söön...Kusjuures kui aus olla siis kaalusin ennem vähem kui praegu...naljakas kas pole?Äkki olen ise oma keha selle ülemõtlemisega (toidu ja trenni teemal) stressi ajanud?
Ja tervislikumalt toitumine ajab mind ka aeg ajalt hulluks...ma ei ole absoluutselt eriline rohelise-sööja...
Kuidas teiega lood?Kas trenni teete ja kui palju?Kas toitute tervislikult?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone ja Mirell
Kuupäev: 22. August 2011, kl 08.36

Tere, kui teistel pole midagi selle vastu siis võtame Krässuka enda kampa, peagi me just alustasime ning 4 inimest teeb põnevamaks.
Mina olen Veronika, vanust mul omajagu 38 smiling smiley Sellest 6 elanud trullakana.
Mina olen vastupidiselt LeBaronel olnud alati peenike 58-65 kg, kuid peale kolmandat last paisus kehakaal 85 kg peale. Alguses arvasin, et mis 9 kuuga tulnud see 9 kuuga läinud, kuid karm tõde selgus aasta pärast...ei kao need kg kusagile.
Olen proovinud ise hakkama saada, kuid paraku jääb distsipliinist puudu. Siis avastasin,et olemas selline lehekülg nagu KA. Tänu sellele sain eelmisel aastal 10 kg alla. 88 kg 78 kg peale, vahepeal pidin KA unustama sest käisin 2 korda seljalõikusel. Praegu püüan taas end rea peale saada.
Söön kõike, kuid kõige rohkem kimbutab mind magusaisu, armastan praekartuleid. Just nendest asjadest peaksin eemale hoidma, praetoidud tekitavad kõrvetisi aga magus kutsub migreeni esile....kuid proovi inimesele selgeks tehatongue sticking out smiley. Üks miinus veel, tükin palju näksima, sellest harjumusest pean samuti lahti saama.
Olen tähelepannud, et mida vähem kehakaalust mõtelda, seda paremini kaal langem, sest inimene ei satu nii stressi, teadaolevalt just stress ajab õgima.

Aga olge tublid ning vahepeal muljetame, mis ja kuisgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone ja Mirell
Kuupäev: 22. August 2011, kl 09.29

Oi, kui tore. Ootasingi, et kas mahun kampa eye rolling smiley
Minu algandmed on: pikkus 170 algkaal 62,6 soovkaal 58
Jah, seda pole palju aga selleks, et mitte veel juurde koguda alustan julgelt nende liigsete maha raputamist. Olen kogu aeg olnud pigem saledam aga võitlus magusasöömisega on kestnud terve elu. Hetkel on asi nii hull, et lausa olen kaalunud nii psühholoogi poole pöördumist, kui ka figuurisõpradega liitumist. Ma saan aru, et ma ei ole paks aga kõht on "mõnualt" pehme sangad on ka, kui teksad jalga suruda ja see magusaisu on ahistav, nagu sõltuvus juba.
Hetkel on hea, saab retuusidega käia aga kauaks ma ennast peidan retuuside ja lohvaka tuunika taha??? Minu teekond ongi nii, et suudan jälle kenasti 58 peale saada ja siis söön valimatult, lausa hullumeelselt nii, et endal on paha olla. See on ebanormaalne! Tihti olen ennast tabanud mõttelt, et varsti leian ennast peale paha enesetundeni söömist oksendamast sad smiley Seda ma kindlasti ei taha, ei taha, ei taha.
Teoorias tean ma väga palju nii toitumisest, kui spordist aga enda peal ei suuda neid absoluutselt rakendada sad smiley
Ja veel, olen 28 aastane ja 2 lapse ema.
Kuidas meil see duell siin olema hakkab? Ma pole kunagi ühestki osa võtnud ja pole lugenud ka, kuidas need käivad.
Ma tean, et võin olla 2 nädala pärast oma soovitud numbris AGA minu jaoks on RASKEIM variant hoidmine. Kui suudaks vaid nii, et nädalas korra on nn. "vaba päev" , kui ma omale selle vaba päeva luban, siis sealt hakkab lumepall veerema ja pidama ei jää enne, kui riided jälle pitsitavad sad smiley
Tänasest olen jälle tubli. Söön korralikult ja püüan magusast hoiduda. Lisaks lähen tenni ja püüan kõigi oma poolikute asjadega järjepeale saada. EKs näis, kauaks mul seda entusiasmi jätkub. Kui puudu hakkab tulema, siis tulen ja kurdan Teile, eks
Püüan ka ise olla teistele toeks ja abiks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone ja Mirell
Saatis: Tweety
Kuupäev: 22. August 2011, kl 15.28

Tere,

Sooviksin ka teiega ühineda, kui on võimalik... Minu näidud on 174cm ja 83kg. Oma eesmärgiks oleks esialgu 70kg.
Palun?eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone ja Mirell
Saatis: Tamerita
Kuupäev: 22. August 2011, kl 16.44

Tere,

Ka mina sooviksin teiega liituda kui veel võimalik? Kas võtete punti?eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone ja Mirell
Saatis: Mirell
Kuupäev: 22. August 2011, kl 20.54

Tere, kallid kaaskannatajad! smiling smiley
Olen Liis, 53 aastat vana. Olin aastaid sale, kuid kui jätsin suitsetamise maha, tuli ülekaalu ohjeldamatult. Kaalu hakkasin jälgima ka seepärast, et mu keha on harjunud sale olema ning ma tunnen end füüsiliselt nagu mingisse pudelisse surutuna, nii halb ja kitsas on olla. Ja tervis hakkas streikima.
Kaal läheb alla visalt, aga õnneks ikka läheb. Suvel sõitsin harilikult rattaga, talvel ja kevadel teen kepikõndi.
Võtame Tweety ja Tamerita ka duellitama, sest mida rohkem meid on, seda kauem peame vastu. Mul üks duelligrupp juba üle elatud, lõpuks olime seal ainult kahekesi. Jaksu himudega võitlemisel!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone ja Mirell
Saatis: Tweety
Kuupäev: 22. August 2011, kl 21.14

Tere,
Tänan et punti võtsite smiling smiley
Nüüd siis endast, olen Anna, vanuseks veel mõned päevad 26 ja kuni 2005 aastani olen suhteliselt sale olnud, nii 65 kilo kanti, seda pikkuse 174 cm juures. Olen tegelenud spordiga ja ise suhteliselt kiire elutempoga inimene olnud. Aastal oli siis 2007 kui minu kaalust on põhjendamatult saanud 96,7 kilo. Olen proovinud kõike- dieete, kaalujälgimist(sellega sai veelgi 7 lisakilo võetud), isegi personaalset treenerit koos treeningukavaga aga ei midagi. Kuid kuna olen see inimene kes tugeva stressi all jätab söömise järgi - lahkuminek elukaaslasega andis mulle miinus 10 kilo. Nüüd olen tegelenud ainult sellega, et seda säilitada, kuid enda üllatuseks sain veelgi alla, tänaseks on minu kaal 83 kg. Tahan olla reaalne ja jõuda vähemalt 70kiloni. Ja seda loodan koos teie toe ja nõuga. Vott.
Hetkel jälgin väga mida suhu pistan, sai soetatud nii käimiskepid kui ka crosstrainer. Loodan sellega ennast vormi ajada, et lõpuks ennast jooksma saada - kunagi mulle täitsa meeldis metsas joosta...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone ja Mirell
Kuupäev: 23. August 2011, kl 07.45

Hommikust!

Sellega olen küll nõus, et mida rohkem meid on seda kauemaks jätkub gruppi. Eelmisel korral olime kolmekesi ja ega meid kauaks jagunud, üks kukkus üsna ruttu ära.
Minu puhul on see kehva,et ma ei saa vett juua, tohin ainult niipalju juua, kui janu on, neerude pärast. Aga ega see sega kaalulangetamist, lihtsalt langeb aeglasemalt. Igatahes algus on paljutõeotav.

Olge tublid ning pidage vastugrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone ja Mirell
Saatis: Tweety
Kuupäev: 23. August 2011, kl 08.07

Mina jällegi üritan oma vee joomist suurendada, poole liitrine vee pidel on kogu aeg laua peal, mul vast neerud korras, sest vetsus tuleb ikka päris palju käia. Aga noh, ülla eesmärgi nimel.
Täna hommikul lugesin esimest korda kcal-e ja pidin kreepsu saama. See hommikusöök, mida ma omast arust väga lahjaks olen siiani pidanud andis sisuliselt üle 500kcal-e. Õudne. Täna jätsin juustu ära, ja ekstra viilu sinki ka. Kas teie tedsite, et see Nescafe lahustuv kohv annab 72kcal-i per pakk? Ja mina joon suure tassi, kuhu mahub 2tk neid. Et hommikusest kcalide kogusest ca pool on juba kohvi all. Kohutav.
Ah jah, kirjutan oma hommikusööki kah. 2tk Nescafe-d koos suhkruasendajaga, kaks viilu seemneleiba (2x52g), 2viilu kanasinki(17g), kurk, Helluse joogijogurt 100g. Kuna tulin tööle rattaga (seda on pool tundi suht tempokat sõitu) lubasin endale õuna vahepalaks.
Naised, kas õunad on väga kaloririkkad? Kas peaks äkki millega asendama?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone ja Mirell
Kuupäev: 23. August 2011, kl 08.49

Õuntega ei tohi tõesti liialdada. Kcal poolest ta polegi hull, 44 Kcal aga süsivesikuid on 9.9 grammi ja õun sobiks pigem vahepalaks. Eelmisel aastal sügisel mul oli nii, et kaal üldse ei langenud ning konsulteerisin ühe endise kaalujälgijaga, kes ütleski, et ära palju õunu tarbi. Praegu on värskete porgandite hooaeg, nt neid võid neid vahelduseks närida. Aga ega mina ole just kõige parem nõuandja, vast mõni oskab paremini juhendada.
Need 3in kohvid tõesti kaloripommid, ise loobusin ammu nendest ning pigem joon teed. Hommikul ainult võtan tassi kohvi, et paneks ainevahetuse kiiremini käima. Veega ongi, et vesi jääb organismi pidama, jalad tursuvad. Piirasingi soolaste toitude söömise, et mitte palju vett tarbida. Eks kunagi põetud neeruvaagna põletik on oma jälje jätnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone ja Mirell
Saatis: Tweety
Kuupäev: 23. August 2011, kl 11.59

Aga palju tavaline kohv annab? Ma mõtlen ikka piima ja suhkruasendajaga? Ma arvan et ma ei suuda täiesti kohvist loobuda, sest muidu ei käi mul kõht läbi sad smiley Aga üks tass päevas vist ei ole ka nii tappev ju...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone ja Mirell
Kuupäev: 23. August 2011, kl 13.43

Päevik annab nii: Kohv, valmis jook, suhkruta 200 g 4 kcal lisaks isis suhkur ja piim.

Mulle vesi meeldib väga ja joon hea meelega. Täna lähen üle miljoni aasta jälle trenni ja loodan, et saan trennirütmi sisse. Pea kuu aega ei ole mitte midagi muud teinud, peale söömise sad smiley
Nüüd olen 2 päeva tubli olnud ja enesetunne on hea.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone ,Mirell, Tweety, Krässukas ja Tamerita
Kuupäev: 25. August 2011, kl 17.42

Niih tüdrukud, kas olete homseks kaalumiseks valmis? Arvan, et tabeli teen pühapäeval, sest võibolla mõni ei jõua oma andmeid edastada aga pühapäeva hommikuks võiks juba kõik koos olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone ja Mirell
Saatis: Tweety
Kuupäev: 25. August 2011, kl 20.00

Ma vist ikka ei ole valmis kaalumiseks. Täna oli töökaaslasel sünnipäev, patustasin, aga nii-nii maitsev patt oli - sõin kooki. teate, nii raske on ikka alustada seda kalorite lugemist, ma järjest rohkem saan aru, miks minu liikuva elustiili pärast ei suuda alla võtta - ma olen siiani söönud nii valesid asju. nagu näiteks, need nestle šokolaadi/marja/pähklite batoonikesed, et hea vahepeal näksida, hea tervislik jne mis seal kõik kirjas on - ja kaloreid annab üle tuhande. see nagu pea terve minu päeva limiit. ja mina sõin vahest kuni kolm päevas. vott. aga teile kõigile edu ja jõudu ja homme hommikul jagame muljeid, eks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone ja Mirell
Kuupäev: 26. August 2011, kl 06.54

Tere Hommikust!

Panen siia oma hommikuse kaalu,78.6 kg. Ootan siis teiste kaalusid ka.

Ilusat päeva soovides!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone ja Mirell
Saatis: Tweety
Kuupäev: 26. August 2011, kl 07.09

Tere hommikust, sai siis kaalutud. Täna hommikul rõõmustas mind kaal numbriga 82,4kg. Tuju jube hea, ja annab isu edasi pingutamiseks smiling smiley
Veronika, sa oled ju väga tubli olnud! Üle kilo lännu!!!
Naised kuidas teil näitudega?
Päikest,
Anna

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone ja Mirell
Saatis: LeBarone
Kuupäev: 26. August 2011, kl 11.43

Hommikust!Minu tänane kaal näitas +200g...seega siis 65,7 kg...aga ausalt öeldes ma väga ei morjendu...sest vaatasin end täna pikalt peeglist ja mulle meeldib mida näen...olen siin korralikult trennis käinud ja panen kaalutõusu trenni arvele...ausalt öeldes...on kehavormid paremuse poole muutunud...töövorm ei ole enam pingul ja tunnen end suurepäraselt....smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone ja Mirell
Kuupäev: 26. August 2011, kl 21.49

Minu kaalunumber hommikul oli 60,3kg thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone ja Mirell
Kuupäev: 28. August 2011, kl 07.30

Hommikust!

Varsti hakkan tabelit kokku panema, kuid puudu Mirelli andmed. Mirell kus Sa oled, palun anna edast märku, kui on väike + siis ära muretse ning lase pea norgu, neid tagasilööke tuleb veel ja veel.
Ootan lõunani.
Vaatasin Tweety figureerib veel ühes foorumis, ma ei teagi kas teda kajastada meie tabelis? Tamerita on a mujale kolinud.

Olge tublid!!winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone ja Mirell
Saatis: Tweety
Kuupäev: 28. August 2011, kl 08.42

Tere tüdrukud,

Mul jah juhtus nii, et tänu oma pealetükkivusele, olen saanud lausa kahte duelli. Ei olnud nii mõeldud, aga kui teile ei sobi et ma kusagil mujal ka kirjas olen, eks arvestage mind välja sad smiley

Vabandust veel kord...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone ja Mirell
Saatis: Mirell
Kuupäev: 28. August 2011, kl 21.56

Tere!

Olin mitu päeva kodust ära ja arvuti juurde ei sattunud. Pluss on jah - kaal 87,4. Nüüd hakkan korralikuks, sest elu läheb tavarutiini, vähemalt loodan seda. Igasugused pidustused ja magusad napsud jäid sellesse nädalalõppu. Jääb mulje, et meil siin puha neeruhaiged koos - mul kipuvad nad hulkuma. Vee tarbimine seega komplitseeritud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone ja Mirell
Kuupäev: 29. August 2011, kl 07.53

Hommikust tüdrukud!

ma tegin uue teema DUELL: moonika38, LeBarone , Mirell ja Krässukas

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.