Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 2 / 5
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: rints
Kuupäev: 06. September 2011, kl 17.13

Rasvapoletaja ja teised... mul on ka kuidagi väga raske joonele saada... isutab kogu aeg ja just selle poole, mida ei peaks mitte sööma. olen ka pidevalt näljane...vot ei teagi miks siis nii.. ometi soov on ja tahetejõud nagu ka kuid isud saavad tihti võitu. No loodame, et hakkab asi ilusti minema ka..trenni tahaks aga tantsulisse nii et üritan midagi leida, mis sobiks ajaliselt. Pühapäev käin ära ka sügisjooksul.
tweety.. ma ka tõesti ei tea miks need lehed erinevalt näitavad. samas on mul siin kaaluabis hea kogemus, millega juba kaotasin 23 kg, seega ei oska kaaluabi süsteemis kurta.. see töötab küll ja kalorid kaovad ka kui jälgida nende soovituslikku kaloraazi....

varsti panen tabeli ka üles...
ilusat nädala jätku
R

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: trints
Kuupäev: 06. September 2011, kl 20.19

Õhtust!
Tublid naised olete, teete trenni a mina liigun ikka vähe ja auto koguaeg pee allsad smiley aga see eest hoian end ahvatlustest ja natuke ikka teen harjutusi ka a need ei võta isegi higiseks ega ka võhmale, samas mu kaal ju langeb ja hästi. Arvamus selline et ikka jubepalju loeb see mida suhu pistad ja kui palju, et kõike a kuskil ju ikka piirid ka eks. Alkoholiga ma eriti sõber ei ole ja räiget nälga ei tunne, a ma parem ei hõiska mine sa tea vb juba homme räägin et olen jube näljane ja kõik isutab grinning smiley Siiski loodame et saate kenasti järjele, usk ja lootus on viimased mis kaovad!!!
Edu!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 07. September 2011, kl 08.43

Kusjuures pean ka tunnistama, et mul ka isutab. Aga ma kusagilt lugesin, vast isegi kaaluabist nipp, et ei tohiks iga päev täpselt samapalju kaloreid sisse süüa, et see võiks kõikuda, et üks päev vähem normist ja teine päev üle normi, ma olengi nii endale üht teist lubanud. Et kui ühel päeval olen alla normi söönud, siis teine päev luban omale miskit head, kas siis veini või krõpsu või kommi vms. See vast ongi hea, et peas ei ole sellist jubedat häält, mis ütleb et sa ei tohi ja kõik smiling smiley Ikka tohin küll, vahest tongue sticking out smiley Täna ma ilmselt kaloraazi täis ei saa, kuna plaanis kohe peale tööd metsa seenele minna, aga hiljem kui tagasi olen, ilmselt ei ole mul isu, järelikult homme saab näiteks jäätist süüa grinning smiley muidugi ma ei tea, kas see õige või vale, aga kaaluke ju vähenev vähehaaval...
Rasvapõletaja ja Rints ja teised, ärge usku kaotage, küll ta liikuma läheb! Tähtis on see, et järgi ei jäta ja järjekindlust oleks! Küll see kaaluke alla ka läheb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: trints
Kuupäev: 07. September 2011, kl 11.45

jaaa naiskad jube tähtis on ikka endasse uskuda ja veelkord uskuda. Kusjuures Tweety ma ka ikka kõike proovin natukese haaval äkki see ongi see et miks nii väga ei isuta. ma ei saa kaloreid alati korralikult täis ja vahel läheb üle ka ja minul kaal liigub imekombel. täna nt sõin pannkooke vaatab mis reedel kaal teeb kas oli ikka heamõte 2 ülepannikooki süüa maasikamoosiga smiling smiley a kõrvale jõin rohelist teed sidruniviiluga.
Aga olge tublid ja kirjutage teised ka ikka siia et kuidas teil edeneb, ise käin siin piilumas päevajooksul oma 4-5 korda kindlasti.
Päikest!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 09. September 2011, kl 07.09

Tere hommikust!

Taas reede ja taas sai kaalu peale astutud smiling smiley Meel jube hea, sest tegelikult kartsin palju hullemat, kuna see nädal eriti trenni teha ei saanud. Niisiis minu kaal täna hommikul 80,9kg grinning smiley
Rints, kui tahad ma võin ise tabeli valmis teha smiling smiley
Kuidas teil läinud on? Edusammud?

Päikest,
Anna

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: trints
Kuupäev: 09. September 2011, kl 08.04

Hommikust!
Minu tänane kaal on 95,1 seega 900g veelgi läinud. Olen rahul kuigi eelmine nädal oli parem, aga kõik päevad ei olegi vennad.


Ilusaid nr teistelegi!!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: tiuks
Kuupäev: 09. September 2011, kl 17.58

No nii, jällegi käes siis kohtupäev! Minu kaal 91,6. Kaalu kaotus kõigest -0,3 arvan, et pean rohkem pingutama. Ilmad olid väga kehvad ja jooksmas ei saanud käia-ilmselt vähese liikumise pärast ei langenud ka kaal aga pingutan edasi!
Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Kuupäev: 10. September 2011, kl 09.47

Tere, miks keegi enam ei duellita, kõik on loobunud või mis probleem meil on. Minu selle nädala numbrid on 88 kg, pole suurt maha saanud, aga kõva stress on ja mul aitab seda maandada vaid toit.
Kui varem ei kirjuta, siis järgmisel kaalumisel.
Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Kuupäev: 10. September 2011, kl 15.47

Ok, sorry, jäin esimesele lehele toppama, nüüd näen, et ikka duell käib täiega.

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: rints
Kuupäev: 11. September 2011, kl 00.21

Hei... minul kaal sama 98,6.. oh jah.. samuti ysna stressirohked nadalad on olnud ja hea, et vahemalt juurde ei tulnud

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: rints
Kuupäev: 11. September 2011, kl 00.34

NIMI_________algkaal___25.08_______02.09_______09.09
Anka73________110.5___110,7(+0,2)__110,3(-0,4)___
Rasvapõletaja___89_____87,7(-1,3)_____ 0_________
Rints___________99_____99 (0)_______98,6(-0,4)___
Tiuks___________93_____93 (0)_______91.9(-1.1)___
Trints__________98,7____98(-0,7)______96(-2)_____
Tweety_________82,9____82,4(-0,5)____81,8(-0,6)___

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Kuupäev: 11. September 2011, kl 11.03

Trints, sa oled ikka tubli, kuule saada mulle oma nädala menüü, äkki saan abi ja ka uuesti järjele, mul on ideede puudus, toit on väga ühekülgne ja siis õhtul olen nii näljas, et söön kõike ettejuhtuvat, hommikul pole üldse isu ja õtul võin mitu tundi vaid süüa. Kui veel kellegi on häid ideid, siis kirjutage teistele ka!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 13. September 2011, kl 08.12

Rasvapõletaja, mul oli sama lugu mis sinulgi, sõin õhtuti kõike mida kodus leidsin. Ja sain võidu sellest nii, et hävitasin vähehaaval oma külmkapist ja muidu kodust kõik võimaliku näksimist ära. Miks hea, kõigepealt peaks siis tihedamini poes käima (ostan ainult ühe päeva jagu) - mida ma üritan teha jala, ja teine kui kodus pole näksimist, siis lihtsalt pole, aga selle eest olen hulganisti varunud krabipulke, beebi porgandit, õunu ja muud säärast, mis näksimise isu ära võtab. Ja muidugi vesi ka...

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Kuupäev: 13. September 2011, kl 08.48

Hea mõte, olen selleka mõelnud, laste pärast olen ikka ja jälle snäkke välja võtnud. Elustiil on selline, et meile võivad nädalas mitu korda õhtuti sõbrad lastega külla tulla ja pole probleemi, alati on kapis snäkke mida lauale panna. Nüüd lihtsalt panen nad kõik kuhugi kõrgele ära ja jagan neid vaid sõpradega. Ja veel, ma avastasin, et kui ma ei kanna oma liikumisi sisse, siis ma ei sa ekstra kaloreid süüa, siis olen suutnud normi piires süüa. Teen küll trenni ja koristan ka aga sisse ei kanna. Veega pole probleeme, ma joon nagu loom, 3 liitrit pole ka probleem, mida rohkem joon, sega rohkem tahan. Kui paastun, siis võin 4 liitrit päevas juua. Järgmine nädal tahangi ühe 5 päevase paastu enne sünget sügist ära teha. kaks korda aastas puhastan organismi. Kes tahab kaasa teha? Kevadel tegin koos selle saatejuhiga, Liinaga ja tuli 7 päeva nii kergelt.

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: trints
Kuupäev: 14. September 2011, kl 07.30

Tere hommikust!
Käisin maal ja ei saanud internetti, nüüd olen olemas ja nii tore on lugeda teie postitusi. Rasvapõletaja, mul ei ole midagi erilist menüüs, tavalised kodused toidud, ainuke asi millega ma enamvähem lõpu tegin on sealiha(söön a hakklihana ja vahel harva ka juustu ja majoneesiga ahjus) juurvilju söön ka aga rohkem eelistan ma toorsalateid, ise olen laisk ja enamjaolt ostan need poest. Mul puudub isegi köögikaal a saan hakkama, lusikad kulbid klaasid jne kõik abimehed olemas. maiustustega see et eriti ei tahagi, ja mis mulle kindlasti vägapalju mõjub on see et ma enam peale kella 19 ei söö. vett joon palju ja kõnnin treppidest ka võimalikult palju(elan 5 korrusel) mingit trenni ma eriti ei tee a vahel tuleb tuju teha mõned harjutused, need ei võta isegi võhmale. Kusjuures taldrikut kasutan ka väiksemat mitte suurt praekat kuna siis on kogused ka väiksemad ja üritan teist portsu mitte juurde võtta. rohkem ei tule pähe midagi mis teinud olen teisiti.
Varsti varsti on kaalumine ja soovin meile ilusaid nr!!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 14. September 2011, kl 08.42

Rasvapõletaja, ma olen väga võhik selles paastumises. Mis see minu jaoks tähendaks? Mida ma peaksin ja mida ei tohiks süüa? Äkki räägid?

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: Anka73
Kuupäev: 14. September 2011, kl 11.45

vabandan, et eelmisel nädalal oma kaalu ei teatanud. Mitu asja oli korraga. Mul oli puhkus, siis läks see arvuti ka katki, kõige lõpuks avastasin, et mul kaaluabi kasutus on ka otsa lõppenud puhkuse ajal. Nüüd olen aga taas tagasi ja valmis jätkama kaalulangetamist...
Ma loodan, et mind pole välja arvatud juba smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anka73 14.09.2011 11.45.

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Kuupäev: 14. September 2011, kl 16.36

Tänud trints, see on hea mõte, ma peaks ka lastetaldrikut kasutama hakkama, siis on ports kohe väiksem ju. Ja olen ka üritanud ikka koduseid toite süüa, muud magusat ei tahgi kui šokolaadi, loll harjumus, aga iga õhtu tahaks vähemalt ühe tüki eesti šoksi suhu pista.
Jah paast, vot see mulle meeldib, midagi ei söö, ainult joon, ma joon sidruniga vett, siis on organism aluseline, mitte happeline. Aga kuna ei söö, siis peale teist päeva seedetegevus peatub ja süü enam ei tahagi, organism kasutab ära kõik nõrgemad ja haigemad keharakud, et energit toota, peale kolmandata päeva tekib suhu atsetooni maitse, kuna keha ajab mürke välja, mõni teebki alati vaid kolm päeva ja siis neljandal joob juba teed ja keefiri ja püreesuppi, kuna organism on juba veidi puhastunud ja puhanud, minu miinimum on 5 päeva ja siis 2 väljatulekupäeva. Aga nagu ma tean paastuvad paljud koos mingi Nera joogiga, mida pannakse vee sisse nii palju kui vaja, see andvat energit juurde ja ei teki seda uimast tunnet u 3-4 päeval. ja viiendal kuuendal päeval tuleb energia, kuna keha on mürkidest vabam, siis tekib selline energia vallandumine, mis ei ole seotud söögiga, väga mõnus tunne, kui korra oled tundnud, siis jääd seda igatsema. Kevad on parim aeg selleks, aga olen ka kaks korda sügisel teinud, on raskem, kui kevadel, ilmad on külmad ja keha üritab talveks rasvu koguda, aga tunne on ikka pärast hea.
Mulle sobiks alustada 22. 09 - 27.09. Kas keegi tahab koos minuga oma ihu ja hinge puhastada! Saame üksteist toetada.

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 15. September 2011, kl 08.16

Tere hommikust,

Ma eile ka ostsin omale nõrk väiksemat taldrikutsmiling smiley
Rasvapõletaja, aga kas paastumise ajal peab ainult vett jooma? Või võib asendada näiteks naturaalse lahjendatud mahlaga? Vabandust kui rumalusi küsin, ma ei tea sellest midagi aga tahaks proovida...
Muidu väga kardan homset kaalumist, sest mul kohe-kohe saabuvad "punased pühad", ja sellega vast alati natuke kipub juurde tulema... Aga eks näe...

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Kuupäev: 15. September 2011, kl 08.38

Sama siin, laupäeval on pioneere uksetaha oodata ja keha on nii paistes, et ei saa sõmuseid isegi keerata mitte, kõht on nagu jalgpall, aga september on mul küll keeruline olnud, üritusi ja pidustusi on nii palju ja kaal ei lange vaid tõuseb.

Paastuda saab igat moodi, mahlaga, pettiga, satatiga ja taimeteedega, aga mulle meeldib täispaast, kuna siis ei ole näljatunnet peale esimest päeva, mahlaga tulevad toitained, mida peab seedima ja siis oled ju pidevalt näljas, aga vesi lülitab seedimise välja, töötavad neerud, mis mürke koos veega väljutavad.

Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 15. September 2011, kl 09.59

No mul on kas täna või homme, selline tunne et ei mahu enam kuhugi ära, see nädal ei ole miskit sellist teinud ka et millega kiidelda saaks. Ainult et olen hakkanud hommikuti 15minca cross-traineril väntama ja kõhulihaseid tegema. Kusagilt lugesin välja, et hommikul on keha kõige parem rasvapõletaja, et hommikul on kõige targem trenni teha. See on ikka jube suur asi minu jaoks, kuna olen öö-inimene, kelle jaoks hommikul ärkamine on omaette piin, rääkimata sellest et ma nüüd vabatahtlikult ärkan veel pool tundi varem (!) üles. Eks me homme näe, kas sellest on kasu või mitte.
Aga ma arvan, et ma liitun paastumisega, pole seda kunagi teinud, ega ei teagi kas vastu pean. Prooviks ikka veega, äärmiseks juhuks on mul taimeteed olemas.
Teeme ära?

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 16. September 2011, kl 08.12

Hommikust,

Sai siis uuesti hirmuga kaalule astutud, ja oh üllatust - 80,5, ehk -0,4kg langust. Kartsin et tuleb pluss, aga tutkit smiling smiley

Ilusaid numbreid naised!!!

Anna

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Kuupäev: 16. September 2011, kl 09.01

Tere, ma kaalun homme, täna unustasin ja juba olen söönud ja joonud jne. Homme tulevad mu numbrid, olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: tiuks
Kuupäev: 16. September 2011, kl 11.53

tere
Kuna pole leidnud meie tabelit ,otsustasin selle ise teha, et asi täitsa soiku ei jääks. Ärgake nüüd ikka üles!!!
Koostasin tabeli eelmiste näitude järgi ja loodan, et kaalute ikka sel nädalal ka end ja saadate näidud.Siin siis tabel ja ootan kaalusid!!


NIMI algkaal 25.8.11 nädala 2.9.11 nädala Kokku
langus langus langus
Anka 73 110,5 110,7 0,2 110,3 -0,4 -0,2
Ravapõl 89 87,8 -1,2 88,2 0,4 -0,8
Rints 99 99 0 98,6 -0,4 -0,4
Tiuks 93 93 0 91,9 -1,1 -1,1
Trints 98,7 98 -0,7 96 -2 -2,7
Tweety 82,9 82,4 -0,5 81,8 -0,6 -1,1

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: tiuks
Kuupäev: 16. September 2011, kl 12.03

Oi vabandust nüüd jäi kuidagi väga pahasti asi. Tegin tabeli exelis ja tegin copy paste ja tulemus üleval - JUBE!
proovin uuesti!


Nimi algkaal 25.08 02.09 Kokku
Anka 73 110,5 110,7(+0,2) 110,3(-0,4) -0,2
Ravapõl. 89 87,8(-1,2) 88,2(+0,4) -0,8
Rints 99 99 98,6(-0,4) -0,4
Tiuks 93 93 91,9(-1,1) -1,1
Trints 98,7 98( -0,7) 96 (-2) -2,7
Tweety 82,9 82,4(-0,5) 81,8(-0,6) -1,1

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: tiuks
Kuupäev: 16. September 2011, kl 12.07

Jään vist jänni- proovisin panna wordiga ülesse - täielik õdus ja lihtsalt toksida ei viitsi. Eelvaates kõik ilus ja arusaadav - pärast täielik sodi ehk aitate kuidas siia neid andmeid kõige lihtsam panna oleks? Ei ole ju mõeldav, et igakord toksid siia kõik uuesti üles, loogiline oleks, et kuskil on tabel ja ainult lisad ning teed copy.
palun abi!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: tiuks
Kuupäev: 16. September 2011, kl 12.09

Ah jaa minu kaal siis täna 90,9 ( -1) 1 nädalaga täitsa norm!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 16. September 2011, kl 13.10

Tere,

Pidasin siin enda jaoks ka tabeli, ehk nii näeb ?

TABEL

Päikest,
Anna

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 16. September 2011, kl 13.33

Proovin pdfina ka panna:

TABEL-pdf

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: trints
Kuupäev: 17. September 2011, kl 12.24

Tere taas!!!
Tänud tabelieest teile, tore et kõigil see nii südameasi on. Olin lapsega 2 päeva haiglas ja ei saanud kaaluda, aga täna sain kaalule ja mu kaal oli sama 95,1 kg ehk 0-i ring see nädal. arvata oligi sest pole see nädal eriti jälginud mis suhu pistan ja haiglas olles ei olnud üldse liikumist ja sealsed toidu portsud olid megad, nt lõunaks oli supp ja praad mõlemad, hommikul oli saiake ja singivõileib pudrujuurde ja õhtul oli leivaviil ja saiake soojatoidujuurde, et jah ise ei söö kunagi nii. Uus nädal uue hooga, pole hullu.
Edu teile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 2 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.