Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 3 / 5
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: rints
Kuupäev: 18. September 2011, kl 11.44

Hei hei... te olete koik nii nii tublid!!!!! Minul on kuidagi vaga raske seekord joonele saada... nagu ei saagi aru, vaim on valmis aga keha ei ole. Aga ma ei anna alla.. kindlasti ei anna..

Ilusad tabelid teil tehtud.. vaat mina ei ole suutnud seda valja moelda kuidas seda lingina siia panna....
Kaal ka siis.. 98,7 seega 0,1 juures

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Kuupäev: 18. September 2011, kl 12.34

Tere, mul ka ei lähe kohe mitte, jääb ikka 88,0 ja järgmine neljapäev üritan siis organismi paastuga ära puhastada, ehk siis hakkab kergem ja minema ka. olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Kuupäev: 18. September 2011, kl 12.38

Mäletan, et kui ma lastega haiglas olin , siis võtsin 2 nädalaga 5 kilo maha, toitsin ühte rinnaga ja sain süüa vaid seda, mida haiglast toodi ja seda ei olnud küll palju, kui teisest lapsest jäi üle, siis sõin selle ka ära ja siis kadus 5 kilo. lihtsalt meenutasin, haigla toit on vist tänaseks muutunud, see oli 3 aastat tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: trints
Kuupäev: 18. September 2011, kl 20.19

Me olime lastehiglas tallinnas ja kusjuures tõeliselt norm suurusega portsud olid ja lapse ports samasuur ja täpselt samade koostistega mis täiskasvanul, olin isegi üllatunud kuna olen eelnevalt olnud naistekliiniku haiglas itks ja seal olid portsud väiksemad ja ka mitte nii maitsvad ja selliseid roogasid ka ei olnudsmiling smiley ja minu kaal tänu sellele seisabki, arvan ise nii. igaljuhul kõht oli koguaeg täis ja kui mina ootasin õhtuks suppi et pool masuaeg ja haigla ka ju, oh ei minu üllatuseks toodi tatar lihaga saiake leivavil ja klaas piima smiling smiley Väga hea kogemus ja supper personal oli ka. Kui juhtub siin foorumis piiluma mõni lastehaigla töötaja siis teadku et minu suured suured tänud teile!!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: Anka73
Kuupäev: 19. September 2011, kl 05.38

Minu kaalu siis seekord 110,8. No ma ei tea kohe aga mul viimasel nädalal kuidagi eriti suur magusaisu olnud. Ime siis, et kaalu on juurde tulnud 500 grammi. Vaatasin eile oma menüü üle. Ehk ongi põhjus selles et olen midagi väga valesti söönud. Tööl on muidu hirmus kiire aeg taas palju.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anka73 19.09.2011 05.42.

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 19. September 2011, kl 11.22

Et kuna kõik said kirja, täiendasin tabelit.
Siin ta on: TABEL

Päikest ja kõige ilusamaid vähenevaid numbreid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: trints
Kuupäev: 20. September 2011, kl 20.53

Hei hei!!!
Kuidas teil ka läinud on? Ise sain täna tubli teoga hakkama, käisin trepijooksutegemas(elan 5k ja jooksin nii 3 korda edasi tagasi) peale seda mõned lihtsamad harjutused ka ja oi kui võhmale võttis. Niii jube raske oli olla, ei jaksanud kuidagi olla ja otsustasin natuke liikuda ja kordan seda kindlasti neljap ehk siis üritan oma plaanidesse sättida ka 3 korda nädalas aktiivsemat liikumist. Loodan et õnnestub grinning smiley

Mõnusat õhtut teile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Kuupäev: 21. September 2011, kl 10.24

tere, läheb paremini kui enne. Söön väiksematest taldrikutest ja dessertkahvliga ja teen ka juba 3 hommikut orbitrekiga trenni 20-30 min, oleneb kui kiire on ja see mõjub positiivselt. Lisaks ma ei kanna sporti st liikumist sisse ja ei saa lisa kaloreid süüa, nüüd vaatan, et kaal hakkas jälle mõnesaja grammiga alla liikuma. Homsest alustan oma 5 päevast veepaastu ja siis on organism ka puhtam. Loodan ikka jõuludeks eesmärgini jõuda, selleks ju ainult 3 kuud aega ja 11 kilo minna! kuidas teil on? meil on ilm nii ilus, eile käisid kaks eestimaalast (üks Portugali päritoluga) Szczecinis, käisime nendega koos väljas ja nad tegid pilte, kuna nad said t-särkides linnas jalutada. Õhtuks läks ikka külmaks ka, aga nüüd jälle päike paistab ja soe ka! u +18. Päikest teie kaalulangetamisse!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: trints
Kuupäev: 22. September 2011, kl 06.20

Tere hommikust!
Istun kohvitass käes ja mõtlen mis täna süüa saab, homme tuleb mees, siis peaks miskit korralikku tegema a pea mõtetest tühi. Ilm on vihmane ja tekitab ainult unisust ja uimasust.2 kehva ööd seljataga, miskipärast ei saa magada. Hakkan 8 aeg lastega arstile minema ja siis tuleb ette võtta ka shoping toidupoodi. Aga üritan ikka olla positiivne, sest homme ju jälle kaalumis päev ja loodan see nädal langust näha, eelmine nädal osutus ju pettumuseks ja sellest ei teki motivatsiooni aga kui väikegi langus on siis kohe motivatsioon on laes.

Edu teile ja ilusaid nr homseks! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 22. September 2011, kl 08.35

Tere hommikust,

Mul kuidagi motivatsiooni langus. Ei näe muutust enam endas, kuigi üritan vähemalt 4-5 korda päevas trenni teha, ja jälgin endiselt mida söön. Eile rääkisin elukaaslasele augu pähe, et olgu toeks ja pitsitagu mind takka, kuigi ta ei saa vist eriti aru milleks mul alla vaja võtta.... Olen siin nädala keskel astunud kaalu peale, ja vist olen saavutanud olukorra, kus mu keha hoiab oma kaalust kinni. Sest muutusi ei mingisuguseid sad smiley
Ja see ka et kaalun ennast seekord laupäeval, kuna täna õhtul lähen maale, ja seal kaalu pole.
Aga teile kõigile optimisti ja jaksu!

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: trints
Kuupäev: 23. September 2011, kl 07.41

Tere hommikust!
Minu tänane kaal 94 kg seega -1,1kg pole paha tulemus grinning smiley


Edu teistelegi!!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: trints
Kuupäev: 24. September 2011, kl 11.37

Hei hei!!!
Kuhu te kõik kadunud olete? Olen ma üksi duellis? grinning smiley Loodan et siisiki mitte smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 25. September 2011, kl 10.12

Hei, hei smiling smiley

Mina ikka olemas, kuid rõõmustavaid uudiseid mul kahjuks pole sad smiley Kaalunumber see nädal 80,4kg, ehk vaid 100grammine kadu... Aga alustasin täna paastu, ehk näha ole, kas hakkab liikuma ja kui kaua ma suudan vastu panna smiling smiley

Päikest!
Anna

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: rints
Kuupäev: 25. September 2011, kl 15.12

Hei hei, mina taiesti olemas... stressirohke aeg selja taga ja nyyd loodan siia ka rohkem kirjutama hakata. kaalu suhtes loodan, et hakkab ka liikuma... hetkel tagasi 98,6.. seega kaotust -0,1
Anna... millist paastu alustasid ja kuidas teed.. st kas ainult jood vett voi midagi muud ka..
Tydrukud.. kus te koik asute.. ise Mustamae, kristiine piiril Tallinnas

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 25. September 2011, kl 16.38

Mina asun Pärnus smiling smiley Aga paastun veega, kuigi jah olen hommikul ikka kohvi joonud ja ka taimeteed päeva peale olen joonud ühe tassi, tahtsin miskit sooja ka kõhtu saada... Aga eks näha ole, homme on kindlasti raskem, sest meil töö juures kollektiivne lõuna, peab miskit välja mõtlema, et koos teistega ei lähe, muidu ei tea kas ikka saan vastu pidada lõhnade keskel... Ise mõtlesin vähemalt kolm päeva teha, aga kui kehvaks läheb ikka lõpetan varem ka, ei hakka ennast piinama päris, aga kui jälle hästi läheb proovin maksimaalselt 5 päeva. Mul see kehva, et kui ma ei söö piisavalt, mul võib migreen välja lüüa, seda ei soovitaks isegi vaenlasele. Aga olen optimistlik ikkagi, tahaks natuke oma kaalu liigutada ja ka organismi natuke puhastada.
Kuidas teistel läheb ja mida teinud olete?

Anna

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: trints
Kuupäev: 25. September 2011, kl 21.17

Õhtust!

Mina asun Tallinnas Lasnamäel. Olen ka korra isegi mõelnud paastumise peale a arvan et ei suuda sellega toime tulla, kuna kui mul söögi vahe tuleb 7-8h siis mu süda juba paha ja pean kindlasti midagi näksata saama, ses suhtes on minuga jama grinning smiley aga sulle Anna edu ja loodame et õnnestub.

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 26. September 2011, kl 07.14

Tere hommikust tüdrukud!

Mul siis paastumise teine päev, pean kohe tunnistama, et hommikul ei suutnud vastu panna kohvile ja aktivia jogurtile. Pea käis kuidagi liiga palju hommikul ringi, mõtlesin et toetan süsteemi natukese. Täna siis tööl, eks näha ole kas saan näksimisele vastu panna. Aga aitäh toetuse eest, see loeb mulle väga palju!

Anka73, Rasvapõletaja ja Tiuks, tahaks teie kaalunumbreid ka! Saaks jälle tabeli üles smiling smiley

Jõudu kõigile!

Anna

P.S. Tabeli järgi me oleme juba praegu kokku alla võtnud üle 10 kilo!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Kuupäev: 26. September 2011, kl 09.36

Tere, olin kadunud, kuna olen veits haige, seega ma hetkel ei paastu, kuna söön ravimeid, aga kohe kui võimalik jätkan, st taasalustan paastu. Minu kaalunumber on ikka paigal 88,1 oli laupäeval.

Nii elan juba komnadat aastat Poolas, Szczecinis, minu maja asub u 8 km Saksamaa piirist, Berliin on mul 1,5 h kaugusel, Warssavisse sõidan küll 8-9 tundi ja oma Eesti kodust olen 1500 km kaugusel. Eesti kodu hetkel on Kuusalu vallas Valklas, aga Tallinnas Lasnamäel on ka korter, mis hetkel üürile on antud.
Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 26. September 2011, kl 13.02

Täitsin tabeli, kui tulevad numbrid juurde, saab lisada smiling smiley

Siin see on TABEL

Oleme nii-nii-nii tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Kuupäev: 27. September 2011, kl 08.37

Nii, kaalunumber pole just kiita, aga mida teha, elu nagu rattal. eile läksin hommikul välja kell 7.40 ja jõudsin koju 18.00 ja ma ei tööta, mul oli u tuhat tegemist, kõige hullem on see, et endale tervislikku toitu teha ei saa ja õhtul koju jõudes olen niiii näljane. Ei teagi, kuidas end aidata. kes teab!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 27. September 2011, kl 12.51

Mis ma muidugi kõige suurem soovitaja, aga siin siis väikesed nipid minu poolt.
Hoia alati külmkapis beebi porgandeid, mõnda õuna, või krabipulki. Esimene moment kui koju tuled saad mõnda neist põske pista, siis nälg natukese väiksem ja saab rahulikult tegutseda. Mina hoian külmkapis veel külmutatud juurvilju, riisinuudleid (neid läbipaistvaid, mitte kiirnuudleid), krevette või krabipulkasid. Vahest ostan teel koju tükikese suitsukana/kala. Siis lihtne, jõuan koju porgand põske, pann tulele, sinna külmutatud juurikaid, 2min hiljem nuudleid, 3 minca pärast valmis. Taldriku peale, kõrvale kas liha/kala või lihtsalt krevette.
Praegu olen hakkanud kasutama tortillasid, tuled koju, viskad pannile, kuni see soojeneb otsid külmkapist miskit head (tomat, kurk, paprika, tuunikalakonserv, salatilehed, singiviile või siis midagi oma maitse järgi), tortilla soe, pistan vahele rohelist ja natuke liha, keeran rulli ja voilla jälle söök olemas.
Muidugi põhiline mida mina olen teinud, et ma eemaldan külmkapist asju mis ei tee mulle head, ostan neid nii vähe kui võimalik ja võimalusel ainult ühe toidukorra jagu, nagu näiteks kastmed (mul on selle asemel sooja), krõpsud, dipikaste, maionees (oliiviõli on asenduseks), makarone, saia, jäätis jne.
Kusjuures neidsamu tortillasi annab ju kaasa võtta, tegemine ju kiire, paar rulli valmis, karpi ja käekotti. ei võta palju ruumi ja samas kui nälg ukse taga, tead kus asja saab. Veel proovi kaasas kanda näiteks kuivatatud aprikoose, rosinaid, pähkleid vms. Neid ei suuda palju korraga süüa (liiga magusad/soolased) aga samas natuke aitavad nälga vaos hoida.

Vott. ei tea kas abi oli, aga ma üritasin smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: trints
Kuupäev: 28. September 2011, kl 16.54

Tere!
Tweetyl on täitsa head nipid, sain isegi siit tarkust juurde. Lisaksin omaltpoolt et mul alati 0,5 l veepudel alati kotis, kui osta ei taha võib ju ka kraani vesi olla, siis saadki ise oma maitse luua, sidruniga, kurgiga, laimi ja meega magusa sõpradele jne. Muud aga soovitada midagi erilist ei oskagi. Ma ka tööle esmaspäevast ja ei kujuta ette kuidas mul siis selle söömisega ja üldse kaaluga olema hakkab. Loodan et ikka languse poole nagu peab.

Edu, reedeni veel 2 päeva smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: trints
Kuupäev: 30. September 2011, kl 12.40

Tere taas!

Minu tänane kaal 94kg nii et 0-i ring, aga kus teiste kaalud on???? Iga päeaga tundub mulle aina rohkem et jään siia üksi ja tuleb hakkata uusi duellitajaid enda seltsi otsima!!!! Kus on see KANGE KUUIK??? Vara veel talveunne minna!!! sad smiley


Päikest!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Kuupäev: 30. September 2011, kl 15.04

Tänud, õpetussõnad on head, olen ka püüdnud nii teha, aga mul lapsed 3 ja 6, kes loomulikult tahaks ka kõike seda, mis mulle keelatud ja need mehed, need ei saa ju tolkugi aru, miks ma õhtuks tahan juurikaid teha, ega siis juurikas mingi söök ole ja ega sul ju midagi viga polegi...peaasi, et seapraadi või midagi tummist laual oleks. Lisaks on see rahvusvaheline kool selline, kus pead lapsele midagi toitvat ise kaasa panema nii u 3 söögikorraks. Nii siis nuputad, et 6 aastane saaks kõhu täis, aga ei peaks 10 kilo asju kaasas kandma. Need on puht vabandused, kuid kui köögis askeldad ja kellelegi teisele pead teistsuguseid toite tegema, siis ikka libastun. Õnneks ei ole ma juurde võtnud.

Minu tänane kaal on 88,0. Olge tublid ja toetagem üksteist!
Ja ma ei kao siit kuhugi, mina duellitan ikka edasi, kuna tuleb aeg, kus ma saan oma soovkaalu kätte!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 03. October 2011, kl 09.13

Hei hei
Ei ole mina kuhugi kadunud, kuigi jah, kiidelda millegiga ei ole, jätkuvalt 80,4kg sad smiley
Aga eks ma ole ise südi kah, jube kiire nädal olnud, sain vaid ühel päeval trenni teha... Eks see nädal suurema hooga, ja põhjalikumalt smiling smiley
Aga kuidas teistel läinud on?
Anka73, Rints, Tiuks,Trints? uudiseid?

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 03. October 2011, kl 09.14

Vabandust, trints, jäi sinu postitus kahe silma vahele....eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: trints
Kuupäev: 03. October 2011, kl 16.10

hei hei!!!
Mis siin ikka täna oli esimene tööpäev ja poel eriti süüa saanud nüüd ei teagi mida teha oma suurekoguse kaloritegagrinning smiley eks pean tööjuurde ikka kaasa süüa võtma muud üle jää. Muidu olen ka nukker et 0 tuli jälle a loodan et see nädal parem.

Ikka püüdleme miinustesuunas grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Kuupäev: 03. October 2011, kl 17.23

nii, mul ka nüüd mure liikumisega, murdsin Octoberfestil päka ära ja nüüd pole 3 päeva korralikult isegi astuda saanud. Peale haige pea (no ma ei tea kui palju sellistel üritustel õlut sisse valatakse) oli ka haige jalg. Karm karistus peale rasvaseid saksa vorstikesi ja rõngassaiu! smileys with beersmileys with beer
Aga teie pidage vastu ja pange pekid särisema!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: trints
Kuupäev: 03. October 2011, kl 19.34

Oi rasvapõletaja grinning smiley kujutanjuba ette seda lombakat ja haiget pead(mitte pahasmõttes) isegi kunagi lollusiteind ja igasugu äpardusi juhtunud, aga lõõgastuma peab ja pekid särisegu ikka kiiremini ei taha enam paks olla ju spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: rints
Kuupäev: 04. October 2011, kl 02.04

Sorry tydrukud!!!!! Ei ole kuhugi kadunud aga jah energiatu tunne on taiesti.... nadalavahetuse veetsin kotil kui nii oleda.... proovin rohkem siin sona votta sest kaalujalgimist jatta ei taha.. kaal 98,5 seega veel 0,1 lainud... vaga vaga aeglaselt laheb seekord

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 3 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.