Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 4 / 5
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 04. October 2011, kl 08.55

Hommikust!

Sain siis tabeli valmis, siin ta on: TABEL
Tüdrukud, võtame ikka kokku, numbritele tuld ja pekkidele säru smiling smiley EKs?

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Kuupäev: 05. October 2011, kl 15.04

Jah, kui ei oleks nii paks, siis ei oleks ju jalg ka haigeks jäänud, nüüd olen jälle korralik, ma luban, no kes teist suudab reedeks pool kilo alla saada, teeme proovi!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: trints
Kuupäev: 05. October 2011, kl 18.24

HEi hei!!!
Väga hea väljakutse kusjuures, saaks või 200g-gi aga kaldun arvama et ei lähe. Läksin esmasp tööle ja töö on istuv nii et jah grinning smileygrinning smileygrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 06. October 2011, kl 12.16

Ma võtan väljakutse vastu, arvestades, et alla päeva on jäänud grinning smiley grinning smiley grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: trints
Kuupäev: 06. October 2011, kl 16.18

Aga nii ju huvitavam, eks siis paista homme hommikul kellel meist pool kilo läinud grinning smiley ma nüüd porksi närima spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 07. October 2011, kl 07.55

Pean kurbusega tunnistama oma kaotust sad smiley Täna kaal näitas 80,3kg. Aga kurvaks see mind ei tee. Olen ennast mõõtnud kahe nädala tagast, ja mõõdud ikka vähenevad korralikult. Juba see et puusalt on kadunud 2cm ja vööümbermõõdult 4 cm teeb kohe väga head meelt smiling smiley
Ja siis eile sai esimest korda käidud Zumba trennis, väga lahe ja mõnus trenn, kindlasi järgmine nädal jälle... smiling smiley
Kuidas teil läinud on?

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: trints
Kuupäev: 07. October 2011, kl 08.09

Tere Hommikust!!!
Ka mina pean kurbusega teatama et muutust kaalus ei ole, endiselt siis 94kg Ei teagi mis nüüd siis lahti et juba 3 nädal nii. Aga meelt veel ei heida, jätkan ikka edasi ja kindel siht ees smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Kuupäev: 10. October 2011, kl 09.09

Tere, ma kohe tunnen kuidas 500g läks, aga kahjuks ei tea, ei taha võõral kaalul kaaluda ja see nädal pole ma kahjuks oma kodus juba reedest saati, seega palun jätke mu kaal samaks tabelisse ja ma luban, et järgmine kord, st see reelel saan ehk juba 2X500g maha arvutada. Tunne on küll selline sees. Oi kuidas rasvad põlevad, kui ainult kaal ka kaasa liiguks. Olge tublid ja vähemalt reedel kirjutan jälle.

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Kuupäev: 11. October 2011, kl 10.56

Tere, jälle! Olen üksi, aga ikkagi pean tõdema, et koju jõudes oli kaalu nr 87,9, mis on märk sellest, et midagi on jälle toimuma hakanud. olen üritanud vaid süsivesikute hulka vähendada, muud söön nagu jõuan. Kuidas teiega on, kus olete. Kas keegi tahab loobuda. Ärge loobuge, ma ei tahaks üksi jääda.

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: trints
Kuupäev: 11. October 2011, kl 13.31

Hei hei!!!
Ei mina veel ei loobu! smiling smiley Aga siin ei käi eriti keegi kirjutamas ja siis mõtlesin ka et mis siis ikka et reedel uus kaalunri ütl ja piisab ju küll. Tore et meil veel aktiivseid on, ise käin ka igapäev korra ikka piilumas et mis meil siin foorumis toimub. Kuna käin tööl nüüd teist nädalalt siis toidu kaalumisest midagi välja ei tule aga vaatame mis reedel mu kaal näitab eelmine nädal oli veel seisak. Kusjuures vee joomine suurenes tänu töö käimisele. Kuna käin tööl 3 korda nädalas ehk siis ülepäeviti, mõtlesin et tahaks hakata kuskil trennis käima a julgust jääb puudu, et üksi minna ja äkki olen teistest igati üle ja vaatavad mind ülevalt alla jne et u mis ma siit tahan. Olen kahjuks selline kompleksne kuigi kaotatud mul juba 13 kg ja see annab natuke samas julgust ja tahtejõudu( keeruline värk mu mõttemaailm grinning smiley

Edu!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: rints
Kuupäev: 12. October 2011, kl 07.53

Mina ei loobu ka.. kindlasti mitte.. nadalavahetusel ei saanud lihtsalt arvutile pihta... aga jah ega mulgi midagi roomustavat esialgu ei ole.. eelmine reede oli kaal sama 98,5....
zumba on aga jah supermõnus.. kus käid zumbatamas tweety? mina mõtlesin siin pühapäevani nisutoodetest loobuda.. eks näis kuis vastu pean

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 12. October 2011, kl 09.02

Tere,

Ega mina ka ei ole kuhugi kadunud. Tegin meile uue tabeli valmis: TABEL
Eelmist kaks päeva olid nii kiired, et ei olnud aega varem siit läbi hüpata. Rints, me siin sõbrannadega otsustasime, et käime kõikvõimalikud trennid läbi ja siis valime mis meeldib. Aga zumba on praegu minu lemmik, täna jälle Tervise Paradiisis Pärnus, kohe peale tööd, nii et õhtuks saab süüa vist ei midagi... Minu kaal seisab nagu raudnael, välimusest on küll juba aru saada - isegi püksirihma augud said läbi, aga eks see kaalunumber hakkab ka ikka langema, ma ei jõua juba ära oodata, nii-nii väga tahaks näha kaalu algusnumbrit "7" (pole ca 5aastat näinud teist)...
Trints, ei tasu pabistada, eelmine nädal, kui me esimest korda Zumbasse läksime, arvasin ka et olen kõige suurem seal, aga ei tutkit, oli minust tunduvalt suuremaid ja vanemaid naisi. Minu meelest, need kes trennis käivad, juba vaatavad uusi tulijaid teistmoodi, pigem toetuse ja austusega, kui pahameelega. Kui isu on, tasub minna, ja vahet pole kuidas keegi vaatab, onju oluline see tunne mida saise peale trenni tunned - rahuolu iseendaga!
Tundub et Anka73 ja Tiuks vist ei osale enam, väga kahju! Aga hoiame ikka kokku eks, ei tahaks nimesid veel tabelist kustutada kuidagi!!!

Päikest,
anna

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Kuupäev: 12. October 2011, kl 19.23

Ma ka pole nr 7 juba u 5 aastat näinud ja ootan seda, u 8 kilo veel selleni. Minge kindlasti trenni. Ma käin iga nädal u 1,5 tundi jõusaalis, 2 korda nädalas 1 tund aeroobikas, jooksen orbitrekil või lindil ka u 3 korda, see annab lihased ja hoiab mõned haigused ära. Kui dieeti ei pea, siis organism harjub trenniga, kuna ma olen terve elu sporti teinud, siis trenn üksi kaalu ei langeta. Aga lihased tarbivad rohkem energiat ja seega on hea, et söök tarbitakse ära energiaks. Vähemalt kaalu juurde ei tule ja mul on ka hea enesdetunne e õnnetunne peale trenni. Üleüldse olge rõõmsad, siis tunduvad isegi üleliigsed kilod tühised. Minuga juhtus viimastel nädalatel kohutavaid asju ja ma juba hakkasin stressi langema, aga õnneks tuli meelde, ma olen ju elus ja terve ja nii edasi ning ma olen jälle kaalu langetamas... Hoiame ikka sidet. Ja usu mind, süsivesikutest, sh nisutoodetest loobumine on raske aga tõhus.
Kompleksid seoses trenniga unusta ära, see kes peaks sulle viltu vaatama, on ise kompleksides inimene, meil on trennis küll 100 kiloseid toredaid naisi ja see rõõmustab inimesi, kuna nad teevad enda tervise heaks midagi.
Päikest teie päevadesse!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Kuupäev: 14. October 2011, kl 15.23

Tere, tänane kaal 87,6 ja seda koos eilsete külaliste ja punnis kõhuga. Külaliste all pean silmas neid igakuiseid punaste kaelarättidega tegelinskeid! Muidu on ju hästi. Täna veel 1 tund ja 20 minutit kepikõndi. Tulemus -400g. Panustaks järgmine nädal jälle u 500 grammile. Kuigi täna naistega Iiri Pubisse ja mul pühapäeval abikaasa sünnipäev ning teisipäeval sõidame Taani sõpradele külla ning kolmapäeval Legolandi - usun, et kaalulangetamine osutub raskemaks kui ma arvan, aga ma pingutan! Kirjutamiseni järgmisel nädalal!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 17. October 2011, kl 08.28

Hei-hei!

Nädal jälle möödas, ja kuigi mul ka need punalipslased külas, näitas kaal siiski 80,0. No ei näe ma seda "7" numbrit kaalu peal... Aga äkki järgmine nädal???
Igastahes tuju mul ei lange kuna minu pingutuste tänutäheks vms, mahtusin 38 number pükstesse! Olen oma pükse alles hoidnud, ehk et olen ostnud viimaseid aastaid Montonis, vaatasin oma kapi sisu üle: 44; 42; 40 ja viimased said 38 number. Teate naised, läksin proovikabiini oma 40 number pükstega, ja kui jalas olid ja nägin et võiksid nutsu väiksemad olla, tahtsin peaaegu et karjuda üle terve poe "ega teil neid pükse number 38 ei ole?" grinning smiley Muidugi ma seda ei teinud aga tunne oli nii-nii hea!
Kuidas teil on? On näha muutusi riiete pealt? Jagage ikka siin kah, see teeb tuju heaks ja paneb edasi liikuma!

Päikest ja säravaid numbreid!
Anna

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 17. October 2011, kl 08.32

Rasvapõletaja kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere, tänane kaal 87,6 ja seda koos eilsete
> külaliste ja punnis kõhuga. Külaliste all pean
> silmas neid igakuiseid punaste kaelarättidega
> tegelinskeid! Muidu on ju hästi. Täna veel 1
> tund ja 20 minutit kepikõndi. Tulemus -400g.
> Panustaks järgmine nädal jälle u 500 grammile.
> Kuigi täna naistega Iiri Pubisse ja mul
> pühapäeval abikaasa sünnipäev ning
> teisipäeval sõidame Taani sõpradele külla ning
> kolmapäeval Legolandi - usun, et kaalulangetamine
> osutub raskemaks kui ma arvan, aga ma pingutan!
> Kirjutamiseni järgmisel nädalal!

Aga sulle Rasvapõletaja, jõudu ja jaksu! Eks see ei olegi kunagi lihtne olnud oma keha eest hoolitsemine, aga sa oled tugev ja mina küll usun sinusse! Tugevad saavadki hakkama, eks? spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 18. October 2011, kl 11.41

Kuidagi nii vaikne siin, ei teagi enam kas teha tabelit või mitte...

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: trints
Kuupäev: 18. October 2011, kl 20.07

Tere taas!!!
On olnud kuidagi kired ajad ja ei ole mahti saanud siia piiluda. Unustasin isegi end kaaluda nii et siis seekord kaalu ei edasta, ootan uut reedet. Vaikne on siin koguaeg olnud, see pol mingi uudis smiling smiley

Mina alla ei anna!!! tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: trints
Kuupäev: 18. October 2011, kl 20.08

Isegi nii kiire et kirjutan juba vigadega grinning smiley Sorry!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: trints
Kuupäev: 21. October 2011, kl 14.41

Hei he!!!
Sain ka mahti siia piiluda ja ka kaalul sain seekord käidud. 93,5 jeeeeeeeee grinning smiley mul ju seisis kaua kaua lõpuks sain liikuma. Olen kindel et minu töölkäimine ja istuv eluviis segab, enne tööle minekut ju ikka liikusin palju ja trenni ka pole jõudnud, tahaks kambajõmmi smiling smiley aga kuidas teil läheb, siin jääb iganädalaga aina vaiksemaks.


Ilusaid numbreid!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: rints
Kuupäev: 22. October 2011, kl 19.22

nII MINA KA VEEL RIDADES AGA kahjuks mitte heade uudistega.. kaal sellel nadalal 99 kilo... uhhhhhhhhhhhhh... aga ei anna alla ja luban teile armsad duellikaaslased, et pyyan ka siia tihedamini jouda.
hakkasin kaima ka joogas.. hasti monus on aga kaalu alandamiseks peaks ikkagi midagi rohkemat tegema.. jooga valisin rohkem selle tottu, et rahu tagasi saada ja iseendaga tegeleda...

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Kuupäev: 23. October 2011, kl 15.04

tere, olen tagasi ja sain hakkama, kaal oli täna vaid 100 g tagasi tulnud seega, 87,7. Reis tehtud, päevad möödas ja tuju hea, kohe lähen võrkpallitrenni ja kaotan seal paarsada grammi. See aasta esimest korda, seega eeldan haigeid lihaseid jne. Järgmine nädal tuleb kõva trenninädal. Vähemalt 5 trenni on juba broneeritud ja kui nüüd toiduga saab tagasi hoitud, siis saan kindlasti ka kaalu alla. Tahaks ka 7 algavat numbri enne aastavahetust näha. Unistada ei ole ju patt. Kui loen siin rõõmust, et keegi sai juba 38 nr pükse kanda, siis teeb kadetaks küll. Aga ma tulen järele, ma ei anna alla. Ma pole veel nii vana, et oma rasvadele puhkama jääda!!! Kui ma oleks seal poes olnud, siis oleks kohe kindlasti hõikanud selle püksinumbri kõvasti väljaspinning smiley sticking its tongue out.Tore, et keegi ka minusse vahepeal usub!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 24. October 2011, kl 08.34

Tere hommikust smiling smiley

Minul seekord toredaid uudiseid ei ole. Kaal seisab, ilmselt võib pidude süüks panna, nii et 80kg ikka. Nagu kiuste, nii nii väga tahaks seda seitset näha...
Aga täna lähen üle pika aja jooksma, pean nelja nädala pärast oma füüsilist tõestama, nii et välja vabandada ei saa. Peab. Viimati jooksin umbes 6 aastat tagasi, eks saan olema põnev... confused smiley
Tegin uue tabeli ka: TABEL
Ei tea, kas Anka73 ja Tiuks on loobunud? EI TOHI! Ikka edasi, selleks me siin ju oleme, et saaks teineteist toetada...
See nädal lubati ilusat ilma ka!

Päikest,
Anna

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: trints
Kuupäev: 28. October 2011, kl 16.46

Tere naiskad grinning smiley

Kuidas läheb? Minu kaal vist ikka liigub alla poole, 92,8kg olen, vähe liigub aga liigub. Nüüd hakkan ka mina vist talveunne jääma sest üldse pole aega tegeleda oma söömise ja kaaluga sad smiley unisus, uimasus ja laiskus käivad ikka käsikäes.

Edu!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: rints
Kuupäev: 29. October 2011, kl 17.14

oh mina ei teagi aga midagi on valesti.. kaal sellel nadalal 99.. aga ei õgi ju... rohke stressi periood aga küll...äkki siis selleparast

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Kuupäev: 31. October 2011, kl 17.12

Minul kaal 87,5 ja vabandan, et reedel ei andnud kaalu, mul nimelt internet maas, sain paar tundi tagasi tööle. Ma tunnen ka, et ilm on nii pime peale kella keeramist, eile kell kuus oli juba kuusirp taevas. Õues on niiske ja sompus, aga ei ole külm, mingi +15 ja seega viibisin nädalavahetusel palju väljas. Aga hea on teada, et juurde ei tulnud. Pingutame naised, enne jõule peab ikka mingi 5 kilo alla saama. Tulen Eestisse ja kohe tore olla kõhnemana!cool smiley Pidage vastu!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 01. November 2011, kl 08.43

Hei-hei smiling smiley
Mina ei tea mis minuga toimub, no ei saa seda kaalu liigutatud, nagu oleks keegi külge naelutanud... Eks muidugi eelmine nädal oli pigem sellises istuvas asendis oldud, eks ole ise süüdi kah. Aga eile sain oma kauaoodatud reketi, täna saab siis mängima minna. Ja tänaseks plaaniks on otse töölt koju, jooksutoss jalga ja jooksma, siis väike näks ja siis sulgpalli trenni. Ei saa kuidagi ennast maast lahti, vaja moraalset jalahoopi... Naised, äkki saate aidata?
Muidu tegin meile tabeli ka, ja peab tunnistama, et meist kõige tublim on Trints, kellel juba pea kuus kilo kaalust läinud!!! Tubli ja kallid ja paid! Püsi ikka samas vaimus, siis meil millegile järgi pürgida!
Aga tabelikene on siin: TABEL
Jõudu ja jaksu selleks nädalaks!
Anna

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: trints
Kuupäev: 03. November 2011, kl 08.25

Tere hommikust!

Tänud Tweety! Age eks ka minul läheb vaevaliselt, teen siis mis teen smiling smiley Tulbid oleme me kõik kuna kõik püüame ja edasiminek juba seegi et tunnistame ja teadvustame omale probleemi.
Minul siis on tekkinud jube magusaisu. Otseselt ise magusajärgi ei kipu, aga alateadvus saadab pidevalt mingeid signaale magusasuunas. Põõan toime tulla grinning smiley

Edu!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Kuupäev: 04. November 2011, kl 12.42

tere, jälle reede, mul jama netiga, seega anna ruttu kaalu ära enne, kui see jälle ära kaob. Kaal täna 87,6, ei mäleta, mis eelmine nädal oli, vist pole suurt läinud, tunne on veits parem küll. Pole see nädal trenni jõudnud, Poolas ju jube pühade värk, kõik asutused usupühadel kinni ja nädalavahetusel oli see va Halloween ka veel. Üldisel pole midagi halvasti. Kõik hästi!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Kuupäev: 07. November 2011, kl 09.49

Halloo, kus te olete. Kas keegi veel langetab kaalu, ma saan aru, mul ka seisab paigal, aga proovime ikka edasi! Üksi ei saa ju duelli pidada ka. Kes proovib see nädal vähemalt 500g maha saada. Ma üritan, äkki saan veel rohkemgi!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 4 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.