Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345
Asukoht: 5 / 5
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 07. November 2011, kl 11.12

Hello smiling smiley

Mina ikka siin, kuigi jah, tulemustega eputada ei saa sad smiley Trenni olen ikka jõudnud, aga vist ikka piisavalt vähe et tulemust oleks... See nädal peab paremini üritama. Minu kaaluke on ikka 80,5kg smiling smiley

Kuidas teistel lännu? Kuidagi ikka vääga vaikseks kisub siin....

Päikest,
Anna

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Kuupäev: 08. November 2011, kl 09.56

Tweety, ma annaks praegu terve sõrme, et 80,5 olla, mis ühele palju on teisele paras. aga üritame rohkem. Külmade tulekuga on alati see probleem, et keha tahab magusat ja rasvast, et soojapolster oleks ümber. Ma lähen õhtul aeroobikasse - pumpujemy - (pumpame poola k.). Kõige parem on praegu kepikõndi teha, saunas käia ja veeprotseduure teha. Vesi karastab ja parandab vastupanuvõimet. Siis pole vaja enam õgida ka nii palju (räägin endast).

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: rints
Kuupäev: 08. November 2011, kl 22.26

Mina ka siin... sorry.. tulemused aga jamad... 98,9.. ja mitte grammigi vahem.... appi!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: rints
Kuupäev: 13. November 2011, kl 15.09

Hei naised.. kas olete veel duellitajad????? minul pole kyll hasti lainud aga nyyd joon super greensi ja loodan vaikselt et see mojub ka kaalule... hei hei ... paneme meie kuuikule hoo sisse taas.... kaal 98,8.. seega suurt muutust pole

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Kuupäev: 13. November 2011, kl 18.54

Nii, ma ei kaalu see nädal, reede läks mööda, oli poja sünna, laupäeval pidasime ka ja päevad on ka, ma ei taha enda tuju rikkuda, seega kaalun järgmine nädal. Mis asi see super greens on. Ma kardan igasugu preparaate süüa, esimest korda elus söön vitamiine (juba 3 päeva) ja tunne ei olegi kehv. Vaatame, mis 20 päeva pärast on.Teile soovin aga jõudu ja vastupidamist. Ma kohe kndlasti olen järgmine nägal kergem, kuna kavatsen alates homsest hommikuti jälle jooksma hakata. Kirjutamiseni!
hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 15. November 2011, kl 12.37

Hei-hei

Ei ole ma mitte kuhugi kadunud smiling smiley Täitsa olemas, ja õnnelik ja mitte vähe smiling bouncing smiley
ÄRA TULI smiling smiley Kaal näitas reedel 79,6 !!!
Mis sest et seisis 5 nädalat, aga ära tuli! Seega kannatust ja järjepidevust ja küll ta liigub.
Tegin meile väikse tabelikese ka ikka: TABEL

Meie kõigi peale kokku juba üle 12 kilo lännu! paid meile kõigile!

Anna

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Kuupäev: 17. November 2011, kl 12.29

tere, raske deprekas on peal. Trenni ei taha teha, öösel magada ei saa, mingid muremõtted painavad ja teha on ka äärmiselt palju. Söömine ja see mida suhu lükkan on täiesti teisejärguliseks muutunud, käin rohkem väljas koogikesi pugimas, jube elu!!!! Kus on minu 70....+. angry smiley Kus on motivatsioon.

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: rints
Kuupäev: 19. November 2011, kl 23.52

uh.. uus nadal ja ei midagi roomsat siinpool sood.... kaal 99 nuta voi naera.. aga ei ma ei anna alla.. kindlasti mitte...

teeme pealugemise ka ara.. palju meid veel siin alles on????

super greens on selline roheline ph tasakaalu tekitav jook.. viib organismi happelisuse allapoole ning puhastab toksiinidest.. 100 prossa naturaalne.. rohkem saab lugeda ph lehekyljelt

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: rints
Kuupäev: 22. November 2011, kl 16.26

uuuu????

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 23. November 2011, kl 09.01

Hei-hei smiling smiley

EI mina pole kuhugi kadunud, kaal näitab mulle heameeleks ikka 79,6kg, mis on suurepärane, arvestades sellega et pole trenni saanudki, kuid mis uut - meil on kodus üks imearmas pisike kutsikas, kes ikka tahab päris palju jalutada, nii et võib olla see mõjub smiling smiley
Naised, ärge sattuge deprekasse, küll ta liikuma hakkab, kus tal pääsu, järjekindlust ja pealehakkamist ja küll kõik liigub!!!
Aga mis tabelisse puutub, äkki ma võtan sealt need inimesed välja, kes ei ole juba 4 nädalat näitu andnud? Mis arvate?

Päikest!

Anna

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: trints
Kuupäev: 23. November 2011, kl 14.40

Hei hei!!!

Mina ka veel alles. kiloke juurde tulnud selle kiire ajaga, USKUMATU!!! a nii on. Aga alla ikka ei anna, ei saa olla nii et teised suudavad a meie mitte. Ikka suudame ja saame hakkama. Nii kutsun meid kõiki ülesse -1kg 2 detsembriks, USKUGE me suudame seda, kätte võtmis asi. Mul täna noorem laps sai 2 aastaseks ja emme sööb torti mõnuga tongue sticking out smiley

edu meile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Kuupäev: 24. November 2011, kl 19.24

Tere, olen ka alles, ja kaal on jälle sama, 87,7. Olen haige ja šokis ka , nii halb hakkas järsku, süda peksab ja pea valutas, vererõhk hüppas üles-alla, kohutav deprekas peal ja väsimus. Arst sattus ka paanikasse, hakkas kohe kõiki teste tegema. Sain eile vereanalüüsi vastuse ja selgus, et on päris kõva aneemia(9.4 ja normaalne on vähemalt 12) ühikuid ei tea, kuna arst helistas ja üritas mulle inglise keeles midagi selgeks teha) homme saan täpsemalt teada.Ikkagi on õudust tekitav, et nii läheb. Arst kohe hakkas pärima, kas ma dieeti ei pea, et äkki on ebatervislik dieet jne, aga olen enam-vähem ikka söönud nagu tavaliselt. Kas keegi teab sellest midagi? Mis peamine, mu paksud juuksed hakkasid välja langema, esimest korda elus tunnen muret juuste pärast. Olge te tublid ja paneme edasi, eks näis mis saab. Ma olen esialgu veebruarini Kaaluabi klient, aga kirjutage rohkem, ma käin vaatamas, vahel pole nädal aega keegi kirjutanud, siis kaob mot ära, kui keegi ei kirjuta.spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: rints
Kuupäev: 25. November 2011, kl 23.37

Hei.. nii tore, et koik siin olete!!! Minul aga roomustavat enda suhtes ei ole.. kaaluks ikka 99.. tee mis sa teed ....pealekauba olen saanud maovalud endale aga see pigem millegi muu kui toidu viga.. stressi ka ysna palju....
Kindlasti hakkab ka kaal minema.. olen selles kindel aga pean midagi teisiti hakkama tegema.. kyll ma selle valja motlen...

Rasvapoletaja.. kui eelmine aasta siin kaaluabis 20 kilo kaotasin siis verenaidud loi mul ilusaks aga paksudest juustest mul midagi alles ei ole.. nyyd vaikselt kasvavad tagasi.. langesid valja kohe korralikult, samas verenaidud normis.. vota siis kinni.. akki keha pyyab uue olukorraga harjuda ja satub stressi

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Kuupäev: 27. November 2011, kl 21.14

Jah, mul ka stress, kurat, ma arvasne, et see sõna küll kunagi minu kohta ei kehti, aga näe võta näpust. Never say never! Ja ju see aneemia ikka ka selle stressiga tuli, nüüd pistan kamaluga rauda sisse ja kõht on nii kinni ja sellised valud kõhus, aga pea on palju selgem juba. kardan, et kui isegi natuke alla ei saa, siis jõuludega tuleb selline polster peale, mis mind veel suuremasse stressi viib. trenni pole ju tervelt 1, 5 nädalat teinud.
Tead rints, kui ma kunagi suudaks või 5 kilo jäädavalt alla saada, siis ma oleks õnnelik, ma ei saa aru, kuidas pea ja käed koos töötaks. Mõistus saab aru, et ei tohi rohkem süüa, aga käed võtavad ja topivad ise toitu suhu....smiling smileyspinning smiley sticking its tongue out
Vaatamata sellele, räägi Rints mulle, kuidas see sinu puhul toimis, kuidas sa hakkama said. Kui sa nüüd oma eelmise aasta menüüd või päevikud ette võtad, kas siis ei toimi enam?
Hoiame ikka sidet, eks!
Ilusat nädalat teile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Kuupäev: 08. December 2011, kl 09.30

Nii nagu ma aru saan on meiega kõik. Üritan siis järgmine aasta uuesti kontakteeruda.
Toredat jõulukuud ja kergemat elu teile.
the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 09. December 2011, kl 09.04

sad smiley kahju küll, aga nii ta tundub jah. Eks ole ka nii et Jõulukuul on see kaalu jälgimine keerulisem, aga järgmisel aastal ehk jälle?

kallid-paid teile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KANGE KUUIK - Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Tiuks,Trints, Tweety
Saatis: rints
Kuupäev: 06. February 2012, kl 12.22

Tere taas naised!!! Jah, detsember oli raske ja kaalujalgimisega jain alla aga samas selgus ka pohjus... olen teise lapse ootel!
Kaaluabis kain kyll edasi ja panen toite kirja aga kaalust alla votmise jatan hetkel rahule.
Edu ja joudu koigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345
Asukoht: 5 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.