Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
DUELL: moonika38, LeBarone , Mirell ja Krässukas
Kuupäev: 29. August 2011, kl 07.43

moonika38 pikkus 170 algkaal 80 soovikaal 68
LeBarone pikkus 164 algkaal 65.5 soovkaal 58
Mirell

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone , Mirell ja Krässukas
Kuupäev: 29. August 2011, kl 07.52

moonika38 pikkus 170 algkaal 80 soovikaal 68
LeBarone pikkus 164 algkaal 65.5 soovkaal 58
Mirell pikkus 168 algkaal 86,5 soovkaal 80
Krässukas pikkus 170 algkaal 62,6 soovkaal 58

Kaalumise tulemused 26.08
moonika38 algkaal 80 78,6 -1,4
LeBarone algkaal 65,5 65,7 +0.2
Mirell algkaal 86,5 87,4 +0,9
Krässukas algkaal 62,6 60,3 -2,3

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone , Mirell ja Krässukas
Kuupäev: 31. August 2011, kl 09.31

Kuidagi nii vaikne meil siin. Kas reedeseks kaalumiseks valmis? Mina olen valmis igatahes ja loodan, väga, et seekord mu töö ka vilja kannab ehk siis leian endale kesktee, kuidas kaalu hoida, mitte jojotada siin edasi.
Edu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone , Mirell ja Krässukas
Saatis: Mirell
Kuupäev: 31. August 2011, kl 19.42

Vaikne meil jah. Mul oli eelmisel nädalal ülekaal, loodan, et sel nädalal enam plussi ei tule. Olen tõbine ja trenni ei ole teinud, aga vett joon mõnuga, muidu pean ennast ikka sundima. Minu jojotamine on kestnud lausa 4 kuud ja ainult 5-6 kilo olen alla võtnud. 85 on vahel nii lähedal, kuid siis ....
Nuuks!sad smiley

Peame vastu ja küllap siis tulevad ka ilusamad numbrid!!!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone , Mirell ja Krässukas
Kuupäev: 02. September 2011, kl 06.30

Minul täna 59.4 smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone , Mirell ja Krässukas
Kuupäev: 02. September 2011, kl 07.36

Hommikust tüdrukud!

Kõigepealt Krässukale, sa oled võrratult tubli, varsti eesmärk saavutatud!

Mina olin eemal sellepärast, et minu kõige noorim võsuke jäi haigeks, lisaks pidin ise tööle tagasi naasema. Seepärast ka nädal möödus ilma mingisuguste jälgimisteta, liikumisteta ja tulemus käes.....79 kg, seega +0,4 kg juures. Ma ei heida meelt, sest ennegi neid tagasilööke tulnud. Egas inimeseloom ole kord selline, kord mõõna- kord tõusuperiood.

Aga oleme sellgipoolest edasi vaprad ning varsti saame ka ilusakswinking smiley

Kaunist päeva soovidesgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone , Mirell ja Krässukas
Saatis: Mirell
Kuupäev: 03. September 2011, kl 18.48

Minu kaal muutumatu - ikka 87,4. Olin nädala esimese poole haige, palavik üle 38 ja kõhuprobleemid. Magasin kõik õhtupoolikud, jõin palju, sõin vähe ja kaal ikka ei langenud. Aga hea seegi, et ei tõusnud.

Edu meile kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone , Mirell ja Krässukas
Saatis: LeBarone
Kuupäev: 04. September 2011, kl 12.26

Tere tüdrukud!!!
Pole kaks päeva koju jõudnud ja nüüd siis sattusin lõpuks netti ka...minu kaal on ka suht sama 65,5...
Olge tublid!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone , Mirell ja Krässukas
Saatis: Mirell
Kuupäev: 04. September 2011, kl 19.10

Täna on see haruldane päev, kus kõik söödu on tasakaalus, muidu on valgud ikka üle 200%. Mina vaatan, et rasva saaks normi, siis ei hakkavat organism varusid koguma. Kuidas teil edeneb?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone , Mirell ja Krässukas
Kuupäev: 06. September 2011, kl 08.14

Hei!

Vabandan, et nii hilja sain tegeleda graafikuga, natuke kiired ajad, lapsed kooli-lasteaeda, lisaks tööle naasmine...ühesõnaga võhma võtab välja aga püüan hakkama saada.


Kaalumise tulemused 26.08 03.09
moonika38 algkaal 80 78,6 -1,4 79,0 +0,4
LeBarone algkaal 65,5 65,7 +0.2 65,5 0
Mirell algkaal 86,5 87,4 +0,9 87,4 0
Krässukas algkaal 62,6 60,3 -2,3 59,4 -0,9

Meist kõige tublim on Krässukas, palju õnne veel kord Sulle. Püüame ikka ree peal olla, kuigi peaks mainima, et vahest on väga raske, peab leidma aega, et korralikku toitu teha, ise süüa ja liikuda ka veel. Püüan seekord ikka tabelit teha õigel ajal.

Päikestsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone , Mirell ja Krässukas
Kuupäev: 06. September 2011, kl 08.18

Kaalumise tulemused           26.08               3.09
moonika38 algkaal 80          78,6 -1,4           79,0 +0,4
LeBarone algkaal 65,5         65,7 +0.2           65,5 0
Mirell algkaal 86,5           87,4 +0,9           87,4 0
Krässukas algkaal 62,6        60,3 -2,3           59,4 -0,9

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone , Mirell ja Krässukas
Kuupäev: 06. September 2011, kl 13.47

Jah, ega minagi kaua jõua tubli olla. Kardan, et sel reedel tuleb + sest selline magusasöömiseisu on peale, et kohutav sad smiley Hetkel olen ka nõrk ja annan järgi. Aga tean, et reedel on kaalumine ja seega ausalt kõik numbris, mis seal reede hommikul seisavad, saab ka siia foorumisse edastatud. Seega, kui plussi ei taha pean pingutama!
Pingutame kõik, et olla ikka miinuses. Tean, et kerge see ei ole aga kõik mis teeme, sööme, teeme-sööme endale smiling smiley
OLge kallid!
Krässukas

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone , Mirell ja Krässukas
Kuupäev: 09. September 2011, kl 07.08

Ma ei tea, kas keegi siin veel räägib peale minul. Igatahes minu ohjeldamatu magusaisu ja igapäevale trenn on kaalule astudes korraliku numbri tekitanud. Selleks siis lausa 61,9. Aga ma ei heitu sellest, sest eks ma ju tean sisimas, et see eelmise nädal number oli väga suure piiramise tulemus. Enam edasi ma nii ei viitsi, see on ju kuntslik ja mitte midagi muud sad smiley Ma oleks nagu eluaegsel dieedil, et kui ei piira ennast siis on see õige kaal tagasi kohe. Eile sain raputuse ja seega otsustasin, et enam ma ennast ei piira ja elan õnnelikult koos oma 61 kiloga. Kui nii on parem, siis teeme nii. Loomulikult tahan ma endiselt olla mõned kilod kergem, aga ma ei taha seal juures tige ja õnnetu olla, seega olen pigem rõõmus ja positiivne ja küll need liigsed ise minema jalutavad, kui näevad, et ma ei tegele enam nendega smiling smiley
Ilusat reedet ja loodan, et kõigil teistel on miinused, sest mul pluss juba kõigi eest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone , Mirell ja Krässukas
Saatis: LeBarone
Kuupäev: 09. September 2011, kl 12.18

Õige suhtumine Krässukas!!!Minagi olen märganud,et kui ma kaalu peale ei mõtle ja tunnen elust rõõmu...siis need kilod kaovad iseenesest....smiling smiley Varem mul polnudki kodus kaalu....ja siis oli lihtne...Kui siin koju kaalu ostsin....siis esimene nädal kaalusin päevas vähemalt 5 korda....hahhahaaa...ja see ajas hulluks....Nüüd lükkasin kaalu kapi alla ja kaalun kord nädalas...
Söömise kohapealt...ma ei suuda kõike üles märkida mida söön...lihtsalt pole seda aega...kuna mind pole koduski ja kui koju jõuan siis ei viitsi sellega tegelema hakata...pealegi see valkude-rasvade ja süsivesikute õigete normide tagaajamine on minu jaoks endiselt peavalu...jälgin lihtsalt,mida suhu panen...üritan palju juua ja väldin magusat ning samuti ei pane oma toidu sisse enam soola...kusjuures ma ei mäleta millal viimati midagi magusat sõin ja imestama ajab,et mul ei ole selle järgi absoluutselt mitte mingisugust isu ka...
Panen rõhku rohkem trennile...see annab hea enesetunde...ja nii ongi,et kaal tõuseb kuigi ümbermõõdud vähenevad...spinning smiley sticking its tongue out
ja minu selle nädala kaal taas 65,7 aga tuju on endiselt positiivne!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone , Mirell ja Krässukas
Saatis: Mirell
Kuupäev: 09. September 2011, kl 19.00

Ohhh!! Ei tahaks oma kaalu kohe kirja pannagi, aga kus sa pääsed. Jälle pluss. Olen 87,9 - pool kilo juures. Söön ja joon nii nagu ennegi, kolan mööda seenemetsi 2-3 tundi, aga kaal tõuseb. Söön oma normi korralikult täis, tasakaalus on toit küll harva, aga mõnikord siiski. Kui trenni teen, siis need kalorid söön ka täis. Kuskilt lugesin, et peab. Aga äkki ei peaks? Mis teie arvate? Vett joon 1-1,5 liitrit, marjateed sama palju. Kuigi olin enne kirglik kohvijooja, enam üldse ei isuta ja hommikul joon ka teed. Tee läheb ka ju vee arvesse või olen millestki valesti aru saanud. Aga rohkem ma juua ei jõua, nagunii jooksen kogu aeg vetsu vahet.

Olete kõik tublid olnud, respekt. Edu meile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone , Mirell ja Krässukas
Kuupäev: 15. September 2011, kl 07.31

Jah, minagi tean, kui hul võib olla see kaalusõltuvus ehk siis kaaluks hommikul-õhtul-lõunajala astuks ka korra kaalule jne. See on jube ahuistav aga täpselt samasugune sõltuvus, nagu teisedki sõltuvused. Lihtsalt ühel päeval käib klõps ära ja siis lükkadki kaalu kapi alla ja kaalud edasi normaalselt. Lihtsalt kontrolliks korra paar nädalas (parem oleks kuus) ja ei muretse liigselt.
Mina olen õnneks samasugusel lainel nagu oma eelmises postituses. Olen peale eelmise reede kaalumist söönud absulootselt kõike, mitte midagi endale keelamast. Reegliks on see, et ei tohi tulla meeletut rasket tunnet, üritan enesetunde järgi süüa (vahest läheb ikka paljuks ka, niiet õppida on veel palju)
Trenni teen korralikult ja üldse on hetkel hästi palju kõndimist.
Kaalunud ei ole aga samas ootan põnevusega homset hommikut. Tunded on sellised vahelduvad, et väike valge ingel ütleb ühel õlal, et väike miinus ikka on, samas teisel õlal kurat ütleb, et kle selle magusa juures, mis sa söönud oled, et tule mingit miinust. Ühesõnaga ma ei kruvi mingeid lootusi-ootusi ja tean et paari kilost plussi ei saa olla, seda saan riietest aru. Usun, et suurt muutust kuhugi poole ei ole ja see ju alles esimene nädal, kus elan sellist "normaalset" elu.
Aga ärgem siis laskem väiksel plussil ennast häirida, samas ei tohi ka unustada, et eesmärgiks on siiski miinus. Äge oleks, kui tuleks reede, kus meil kõigil on miinused. See oleks vahva! Millal tuleb selline nädal? Ah? Ehk järgmine, 23.sept? Mis arvate?
Ilusat sügist ja hoidke ennast Katia eest winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone , Mirell ja Krässukas
Kuupäev: 16. September 2011, kl 06.25

No nii, käes on reede ja minu ainuke hommik, kus kaalule astun.
Tänane kaal 61,4 seega normaalse elu juures -0,5kg nädalas ja ise olen rahul.
Kuidas teistel?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone , Mirell ja Krässukas
Saatis: Mirell
Kuupäev: 17. September 2011, kl 18.05

Nädala alguses oli kaal 87,0. Ei tea, miks ta päev varem nii palju rohkem näitas. Praegu 86,7 ehk kolmsada grammi nädala algusega võrreldes maas. Oleks ehk rohkemgi saanud võtta, aga lasin eile valgel veinil hea maitsta. Midagi soojendavat viimaste päevade vihmastesse ilmadesse.

Aga järgmisel nädalal peaks see arv küll väiksem olema. Nimelt ootab söömist üks suur suvikõrvits. Plaanin seda praadida ja ka toorelt on mõnus süüa. Tunne on igatahes kergem.

Edu kõigile kalorite lugemisel!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Mirell 17.09.2011 18.09.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone , Mirell ja Krässukas
Saatis: LeBarone
Kuupäev: 21. September 2011, kl 09.00

Tere hommikust!!!
Avastasin täna,et on juba kolmapäev ja reedene kaalumine on juba möödas....lihtsalt pole juba pikka aega päevadel vahet teinud...sest olen juba 2 nädalat järjest tööl(üks vaba päev oli vahepeal aga selle magasin sirgelt maha)...ja mu tööpäevad on 13-15 tunnised...selle aja jooksul olen ainult 1 korra trenni jõudnud ja see on masendav...hommikuti kõnnin nagu unes...sätin end valmis ja lippan taas tööle...olen füüsiliselt lihtsalt niii väsinud...unistan vaid päevast,mil saaks magada...aga tulev reede ehk siis ülehomme hommikupoole olen vist vaba...niiet siis kaalun end kindlasti...
Aga olge tublid...mina lippan taas tööle!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone , Mirell ja Krässukas
Saatis: LeBarone
Kuupäev: 23. September 2011, kl 19.14

Minu tänane kaal oli 64,8 kg ja kusjuures see oli peale lõunasööki...olin ise väga üllatunud...kuna pole poolteist nädalat üldse trenni jõudnud...kuna lihtsalt elutempo on nii kiire olnud....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone , Mirell ja Krässukas
Saatis: Mirell
Kuupäev: 25. September 2011, kl 22.20

Tere!
Minu kaal on 86,4, seega 0,3 kg maas.smiling smiley Tunne on küll kergem, arvasin, et rohkem on maha läinud. Kuhu kõik kadunud on? Jooksin täna jälle seenekorviga metsas ringi. Ilm oli normaalne ja teab palju neid kuivi ilmu üldse ees ootab. Leidsin kukeseeni ja kaseriisikaid, kuid männiseeni ei olnud üldse näha. Kuidas teie nädal möödus?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone , Mirell ja Krässukas
Kuupäev: 26. September 2011, kl 18.06

Kahjuks unustasin reedel oma näidu edastada, see oli jälle 61,9
Suht sassis olen omadega, otsin psühholoogi sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone , Mirell ja Krässukas
Saatis: LeBarone
Kuupäev: 30. September 2011, kl 08.47

Tere hommikust!!!!
Minu tänane kaal on 63,9...ise ka üllatusin...kaal on lõpuks ometi liikuma hakanud....smiling bouncing smiley
Jõudsin eile jälle üle 2 nädala esimest korda trenni ja päris raske oli...Kusjuures juba paar nädalat ma pole enam oma kaloreid arvestanud...sest pole lihtsalt aega sellel mõelda...(kool+ täiskohaga töö)Kuidas teil nädal möödunud on?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone , Mirell ja Krässukas
Saatis: Mirell
Kuupäev: 01. October 2011, kl 20.01

Tere!
Minu kaal on 85,9, seega 0,5 kg alla. Tunne on kergem küll. Loodan, et nüüd hakkab ka minu kaal vähemalt poole kilo kaupa langema. Terve suve keerutas 87-86 vahel. Hea, et juurde veel ei tulnud. See nädal ma üldse trenni teha ei jõudnud, aga vett olen rohkem joonud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: moonika38, LeBarone , Mirell ja Krässukas
Saatis: Mirell
Kuupäev: 09. October 2011, kl 23.38

Auuu!!! Kuhu kõik kadunud on? Minu kaal on seekord tõusnud - 86,1. Olen sel nädalal vähem vett joonud ja nüüd on tulemus käes. Aga küll see kaal tasapisi ikka langeb, kuhu ta pääseb.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.