Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
kiksuke tahaks ka duellitada
Saatis: kiksuke
Kuupäev: 27. May 2010, kl 14.45

Sooviksin ka duellitada.Ise olen 169cm ja hetkel 76,4 kg.Kaaluabiga liitusin 3 nädalat tagasi.Duell oleks kindlasti suureks motivatsiooniks mitte alla anda ja ülearune söömata jättasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kiksuke tahaks ka duellitada
Saatis: kiksuke
Kuupäev: 27. May 2010, kl 14.57

väike parandus, 75,4smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kiksuke tahaks ka duellitada
Saatis: Gelly
Kuupäev: 27. May 2010, kl 16.51

Mina võiks sinuga küll duellitada.. me nii enam-vähem ühte mõõtu kah smiling smiley
pikkust 168cm
kaal: 76,8kg

Valikud: VastaOsunda
Re: kiksuke tahaks ka duellitada
Saatis: kiksuke
Kuupäev: 27. May 2010, kl 18.26

väga hea, teeme ärasmiling smileylepime siis kokku millal kaalumesmiling smileykas reede hommikuti sobib?

Valikud: VastaOsunda
Re: kiksuke tahaks ka duellitada
Saatis: Gelly
Kuupäev: 27. May 2010, kl 18.59

Reede hommik sobib väga hästi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kiksuke tahaks ka duellitada
Saatis: kalle
Kuupäev: 27. May 2010, kl 22.02

leppige mingi auhind ka kokku smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kiksuke ja Gelly duellitavad
Saatis: kiksuke
Kuupäev: 28. May 2010, kl 07.20

Täna siis esimene kaalumise päevsmiling smileyMinu tänane kaal on 74,8kgsmiling smileyehk siis võrreldes eilsega -0,6kgsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kiksuke tahaks ka duellitada
Saatis: Gelly
Kuupäev: 28. May 2010, kl 07.25

Ooo kiksuke, tubli thumbs up Minul kõigest -200grammi ehk et siis kaal 76,6kg. Aga võiks teha mingi eesmärgi ka, et nt kes saab enne 70kg või 65kg või midagi taolist.

Valikud: VastaOsunda
Re: kiksuke tahaks ka duellitada
Saatis: kiksuke
Kuupäev: 28. May 2010, kl 07.54

Teeme siis nii et kes saab enne 65winking smileysobib?smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kiksuke tahaks ka duellitada
Saatis: Gelly
Kuupäev: 28. May 2010, kl 08.12

Jep winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kiksuke tahaks ka duellitada
Saatis: Gelly
Kuupäev: 04. June 2010, kl 07.38

Noniiii.. minul täna hommikul kaal 76,0kg, et siis nädalaga läinud -600g smiling bouncing smiley Mõtlesin küll, et raudselt jääb kaalunumber samaks või tuleb isegi veidi juurde, aga EI.. alla läks hoopis! Aga karm nädalavahetus ootab ees - kahel päeval peame mehe sünnipäeva eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kiksuke tahaks ka duellitada
Saatis: kiksuke
Kuupäev: 04. June 2010, kl 09.29

Minul täna hommikul kaal 74.0 ehk siis -800gsmiling smileyjätkame samas vaimuswinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kiksuke tahaks ka duellitada
Saatis: Gelly
Kuupäev: 11. June 2010, kl 07.49

juhhuuu 75,3kg .. nädalaga kadunud -800g spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: kiksuke tahaks ka duellitada
Saatis: kiksuke
Kuupäev: 11. June 2010, kl 08.07

juhuuuu 72.0 ehk siis nädalaga on kadunud -2.0 kgspinning smiley sticking its tongue out minu suureks üllatusekssmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kiksuke tahaks ka duellitada
Saatis: Gelly
Kuupäev: 11. June 2010, kl 10.40

Mis sa küll teed, et nii kiiresti kaal alla läheb? Ma tahan kaaaaa... grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kiksuke tahaks ka duellitada
Saatis: kiksuke
Kuupäev: 11. June 2010, kl 11.24

Kusjuures täitsa ausalt vastates ei tee muud kui lihtsalt jälgin mida ja palju suhu pistansmiling smileytrenni pole ammu juba olnud aega teha(kahe pisikese lapse kõrvalt kohe kuidagi ei suuda sellist aega leida).Aga selle eest käin lastega palju õues,tavaliselt päeval oleme õues(mängime ja jalutame)2-3 tundi ja õhtul umbes sama kaua.Ju siis sellest piisab, et kaal langekssmiling smileyAga võibolla on asi hoopis selles,et õues olles pole toit käepärastgrinning smiley Toas passides ilmselt näksiksin pidevalt.Ahjaaa...viimastel päevadel olen oma toitumise ka tasakaalu saanudsmiling smileyAga -800g ona ka väga hea tulemus ju!!!Ega mul ka järgmine nädal ei pruugi väga suurt kaalulangust enam ollasmiling smileyMainin ka igaks juhuks ära, et järgmine nädal ma kahjuks ilma arvutitaconfused smiley Nii et kaaluabisse ei pääse, aga katsun ikka järgmisel nädalal ka oma kaalu siia sisestadawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kiksuke tahaks ka duellitada
Saatis: Gelly
Kuupäev: 18. June 2010, kl 08.47

Minul oli selline tagasihoidlik kaalulangetusnädal. Täna hommikune kaal 74,9kg.. nädalaga maha läinud -400grammi.

Valikud: VastaOsunda
Re: kiksuke tahaks ka duellitada
Saatis: kiksuke
Kuupäev: 18. June 2010, kl 09.33

Seda ma kartsin,et see maal ema juures olek ei too midagi head.Kes see ikka suudab vastu panna ema tehtud kookidele ja muule heale ja paremaleconfused smiley Õnneks siiski juurde ei tulnud midagi,aga maha ka ei läinudconfused smiley ehk siis 0-i ringconfused smiley masendavconfused smiley Ehk on järgmine nädal edukamsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kiksuke tahaks ka duellitada
Saatis: Gelly
Kuupäev: 18. June 2010, kl 09.48

Kindlasti läheb meil järgmine nädal paremini smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kiksuke tahaks ka duellitada
Saatis: Gelly
Kuupäev: 25. June 2010, kl 06.25

Täna hommikul 74,2kg smiling smiley kaalu kadunud -700g

Valikud: VastaOsunda
Re: kiksuke tahaks ka duellitada
Saatis: kiksuke
Kuupäev: 25. June 2010, kl 08.46

Minul on sellel nädalal pluss 700g confused smileyconfused smileyconfused smiley masendavsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kiksuke tahaks ka duellitada
Saatis: Gelly
Kuupäev: 02. July 2010, kl 08.04

73,6kg... ehk siis läinud maha 600grammi tongue sticking out smiley Ma olen ikka väga rahul, peeglist on ennast täitsa hea vaadata grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kiksuke tahaks ka duellitada
Saatis: kiksuke
Kuupäev: 02. July 2010, kl 09.19

Minu tänane kaal on 72.0 smiling smiley ehk siis ehk siis maha on läinud -700g smiling smiley juhuuu grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kiksuke tahaks ka duellitada
Saatis: kiksuke
Kuupäev: 09. July 2010, kl 09.08

Minu tänane kaal on 71.0smiling smileyehk siis -1kgsmiling smileyjeeeeegrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kiksuke tahaks ka duellitada
Saatis: Gelly
Kuupäev: 09. July 2010, kl 13.25

oooo.. tubli thumbs upwinking smiley Minul tagasihoidlik 73,1kg.. ehk siis -500grammi

Valikud: VastaOsunda
Re: kiksuke tahaks ka duellitada
Saatis: Gelly
Kuupäev: 16. July 2010, kl 08.00

Kaal näitas 72,3kg.. maha läinud -800grammi tongue sticking out smiley Aga ma tunnen, et mu käed ja jalad on turses confused smiley Vastik palavus, nii raske on olla

Valikud: VastaOsunda
Re: kiksuke tahaks ka duellitada
Saatis: Gelly
Kuupäev: 16. July 2010, kl 08.11

Väike parandus.. 72,1kg on kaal siiski winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kiksuke tahaks ka duellitada
Saatis: kiksuke
Kuupäev: 16. July 2010, kl 21.57

Minu tänahommikune kaal oli 69.9smiling smiley smiling smiley seega -1,1kgsmiling smileytublid olemewinking smileyjätkame samas vaimuswinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kiksuke tahaks ka duellitada
Saatis: Gelly
Kuupäev: 23. July 2010, kl 13.10

mina olen plussis 200 grammiga sad smiley kaal täna 72,3kg... nuuuuuuuuuks, aga eks ma ise olen süüdi ka, lubasin omale nii mõnelgi korral patustamist ja liikumile samal ajal oli null. Järgmine nädal olen tublim eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kiksuke tahaks ka duellitada
Saatis: kiksuke
Kuupäev: 26. July 2010, kl 17.18

Sama siinconfused smiley pluss 200g ehk siis 70,1 kgconfused smiley edaspidi oleme tublimadsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.