Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 3 / 8
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 26. September 2011, kl 12.01

Mis teen kas tabeli valmis või ootame veel? Ehk ikka keegi veel saadab näite.
Peaasi, et vana tiim taas koos on smiling smiley
Kuidas Eliisel läheb huitav?
Ma lubasin endale eile õhtul, et kookidel on nüüd kriipa peal ja no nagu nuhtlus hommikul heistab naabrinaine, et tal niipalju kooki üle äia sünnipäevast, tulgu ma sööma.
Ja nii need koogid mu kõhtu taas rändasid.
DB ja Tipp, tore lugeda, et ma pole ainuke patustaja.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: tipp
Kuupäev: 26. September 2011, kl 13.12

Ma arvan, et tee tabel valmis,kaua sa ikka ootad.
Läheb lihtsalt vana nr kirja ja kui jääb ilma põhjuseta pikemalt kaduma siis järelikult ei taha enam kaasa lüüa.
Seda oleks küll tore teada kuidas Eliisel läheb aga ilmselt jääb see saladuseks. Ma loodan väga, et tal hästi läheb ja et ta leiab selle aja ning motivatsiooni siia tagasi tulla või siis mujal ennast rajale aidata.
Jah, Jumbukas, meie oleme ka patukotid....

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 26. September 2011, kl 13.44

mina jäin hiljaks 76,4 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 26. September 2011, kl 15.35

Tere , meie duellis on arusaamatus - vähemalt minu jaoks - kaks teemat on meil ja ma ei saagi nüüd aru kuhu näidud teatada. Olin juba kurb, et nii vähe suhtleme aga avastan,et kes 80 kg-st tuleks duellitama - siin ikka vestlus käib. Ma sain nagu aru, et uus nimi tuli meie duellile. Hei-hei kuhu siis näidud teatada ja vestlust arendada. Birika reedene näit 76,1 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 27. September 2011, kl 08.38

Hmm, kirjutasin juba alguses ju:
Siia teemasse siis sisestame oma kaalunäidud ja pläkutame niisama. Duelli jaoks peame tegema uue teema.

Teen siis tabeli valmis, kes jõudis see jõudis oma näitudega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: tipp
Kuupäev: 27. September 2011, kl 14.53

Mamma mia - DonnaBella, kuidas sa seda teed???? Terve kilo läinud nädalaga. Need vorstisaiad ja kanakoivad läksid küll õigesse auku. Mina oma mee saiadega ikka täiega ämbris. Varsti on maa sees suur auk sellest paigal seismisest.

Tupsu36 - Töötad Tartus ringteel, minu kant, aga kus sa kõnnid, kui üldse?

T

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Kuupäev: 27. September 2011, kl 22.16

Hii-hii, Tippgrinning smiley Need vorstisaiad ja kanakoivad pistsin nahka kaalumisjärgsel päevalthe finger smiley Ega ikka ei läinud küll õigesse auku....ma siin paar päeva 76 kg-ne trulla olnud! Aga noh, olgem ausad, ikka jube mõnus kõhutäis olispinning smiley sticking its tongue out Muide, ma arvan, et sellest on vähe kasu kui sa saia enam ei osta. Pigem pead meepurgi ära peitmagrinning smiley Jaksu meile isudega võitlemisel!!!


DB

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: EA
Kuupäev: 28. September 2011, kl 13.29

tere

Igaksjuhuks saadan enda reedese kaalu uuesti, 79,0 kg, kuna edastasin info reedel vana teema all.

EA

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: tipp
Kuupäev: 29. September 2011, kl 07.49

Ahaaa, eile ei söönud ühtegi saia meega, aga see eest tegin majoneesi küpsiseid. Kalorsusest ei tea ma midagi, lihtsalt pistsin paar tk põske. Kõndima ka ei saanud eile, sadas jälle. Alati hakkab sadama siis kui tööpäev läbi saab, muidu päev otsa ilus ilm. Laupäeval ajan asja korda ja ostan 100% vihmakindlad riided. TAHAN KÕNDIDA!!!

T

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Kuupäev: 30. September 2011, kl 11.35

tere,

KlaarikaMai 82,4kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: mammu530
Kuupäev: 30. September 2011, kl 12.00

Oi püha püss küll, minu kaal 81.0.
Kui Teie saate jõuludeks 5 kg maha, siis mul õnnestub vist sama palju peale korjata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: EA
Kuupäev: 30. September 2011, kl 12.45

tere

Minu kaal tänase (30.sept) hommiku seisuga 78,3 kg. Püüdsin 1kg aga ei ennestunud, kuid -0,7 asi seegi. Lisaks olen segaduses:-( Jumbukas kas see on see õige teema kuhu kaalud saata, et andmed tabelisse satuksid ? küsimus tekkis sellest, et ei ole näinud eelmise nädala tabelit, seega arvan , et vaatan vale teema alt. Kui, see tõesti on nii, siis kas sa saadaksid selle õige teema pealkirja teadmiseks uuesti selle teema all, et siis oleks asi selgem.

ilusat uut nädalat!

EA

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: tipp
Kuupäev: 30. September 2011, kl 13.14

Mõtlesin, et lihtsalt jagan oma head tuju ka teiega. Mul on nüüd vihmariided!!!!!!!!!! Sadagu kasvõi järgmised 100 päeva, mina saan kõndima minna!!!!!!!!!!!!!
Nagu "kiuste" kohe on täna supppper ilus sügisilm, Tartus vähemalt. naudime kõndides.
Hästi kaunist nädalavahetust kõigile.

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: Lysy
Kuupäev: 30. September 2011, kl 17.27

Tere,

Kahjuks pole mul, sell nädalal midagi ilusat kribada. Kaal plussis 76,6kg.
Pidasin enda ja lapse sünnipäeva.Olen söönud kui loom. Andnud endale lubadusi, homme olen parem ja tublim. (nii juba viis päeva järjest).
Täna ka luban , et hommsest olen tubli ja uuel nädalal ei ole plussis.confused smiley
Loodan et pean enesele antud lubadusest kinni.spinning smiley sticking its tongue out



Ilusat ja päikselist nädalavahetust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 30. September 2011, kl 19.38

Tere, mina ka igapäev luban.....aga saadan oma kaalunumbri homme õhtul, sest unustasin täna homikul kaaluda ja homme hommikul torman kodunt minema, aga ma tean, et mul suur pluss, vähemalt üleeile veel küll oli, ma söön ka nagu loom

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 01. October 2011, kl 06.54

Tere, uni läks varakult ära ja saan juba oma SUURE + ära andasmiling bouncing smiley äkkki keegi tahab omalesmiling bouncing smiley Aga, nüüd tuleb suur aga.......maksin ära oma järgmised 3 kuud ja nüüüüüüd aitab, hakkan korralikult päevikut täitma ja miinus tuleb juba järgmine nädal......kaua võib lolli mängida. Teised võtavad maha, mina juurde.....smiling smiley Küll alguses mõtlesin, et hakkan korralikuks esmaspäevast, mõistus jõudis õnneks enne koju, mis esmaspäevast, kui siis ikka kohe alustada. Kaalunumbrit ikka ei julge veel öelda, nii häbi on........hea küll....eye rolling smiley83,0kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 01. October 2011, kl 09.03

Hommik!
Seletan siis uuesti, siia teemasse sisestame kaalunäidud ja pläkutame niisama, duelliteemasse sisestan ainult tabeli, et oleks kohe hea ülevaade ei pea kirjade vahelt tabelit otsimasmiling smiley
Lysy - palju õnne tagant järgismileys with beer

Minul on ka jube periood. Üleeile öösel hakkas pea niimoodi ringi käima, et mõtlesin nüüd on minuga lõpp sad smiley Eile arstil sain oletatava diagnoosi - sisekõrva tasakaaluelundi häire AGA kõrvaarstile ja lõpliku diagnoosi saan alles NOVERMBRIS.
Ühesõnaga, hetkel tahan ainult pikali olla ja no arvake ära mis ma seal pikali olles siis teen, loomulikult näksin koguaeg.
Minu kaal 84,6.
Tabeli üritan homme valmis teha, sest täna on minu sünnipäev ja käed jalad tööd täis, kuigi tahaks hoopis teki all olla sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 01. October 2011, kl 15.19

Aga palju õnne siis!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Kuupäev: 01. October 2011, kl 20.42

Õhtust!
Meil siis kohe kaks sünnipäevalast siin! Palju, palju õnne teile ja et need kilod ikka kaoksid ja et teie soovid kõik täituksid!! Jumbukas, sinu pärast olen kohe mures...püüa ikka vastu pidada!

Minu kaal reede seisuga 74,4kg. Olen täitsa rahul, sest söönud olen peaaegu valimatult kõike... Tänane päev möödus ema juures õunamahla tehes. Jeerum milline õunauputus on sellel aastal! 250l on juba sisse tehtud ja lõppu ei ole näha! Ja toanurgas mulksub meil esimest aastat.....õunavein! täitsa põnev, mis sellest välja tuleb! Mees käib ja silitab pudelitgrinning smiley Tema uus hobi ja armastus!grinning smiley
Ahjah, Tippile ka õnne...uute vihmariiete puhul!smiling smiley Ilmaga sul nüüd küll ei vedanud( et riideid vihma suhtes testida), aga õnneks on meil kõigil kodus dušš!spinning smiley sticking its tongue out Kirjuta teinekord, mis materjalist sul see riietus on? Meil on kodus vihmakeep, mis on natuke justkui kummineconfused smiley Imehästi peab vett, aga seljast ära võttes avastad, et keha on läbimärg, no absoluutselt ei lase kehal hingata! Ega seda imekeepi pole peale esimesi katsetusi rohkem kasutatud ka! Aga ilus näeb välja ja las ta siis ripub ja kaunistab sügiseti esikutspinning smiley sticking its tongue out

Ilusat algavat nädalat kõigile ja pusime aga edasi...



DB

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 02. October 2011, kl 19.35

minul käib saagimine 77 ja 76 vahel - sel nädalal on paraku + nädal. 77,1 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 04. October 2011, kl 16.39

Halloooooo inimesed, millega tegelete?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: tipp
Kuupäev: 05. October 2011, kl 07.35

Hommik!
Kuidagi vaikseks on jäänud tõesti. Pajatan siis veidi. No nädalavahetus oli tõesti hea ilm ja riideid testida ei saanud. Esmaspäeval lõi aga silm särama kui sadas!? Täitsa imelik inimene eksole. No peale tööpäeva ajasin siis siva riided üll ja rajale. Kolm korda võite arvata kas siis ka piiskagi sadas? EIIIIIIIIIIII sadanud. Ok aga riided ise olid pehmed,kerged ja tuult pidasid kindlasti ja kindlasti peavad vihma ka aga nii oleks tahtnud ilmataadile näidata, et mauraku nüüd rahus mina olen ikka rajal. Riided ostsin siis tööriiete poest, coverguard on kaubamärk ja silt väidab, et 100% polyurethane/nylon. Komplekt maksis 24€. Ise olen väga rahul, sest nüüd pole enam ühtegi takistust, mis oligi eesmärk. Põhjuseid mitte kõndimiseks pole ma kunagi otsinud. Nüüd on lihtsalt kindel, et ei külmeta kui kehvema ilmaga rajal olen, lähen alati kui vähegi aega saan. Nii mõnus on kõndida!!!! Kõik õue.
Söömisega on nagu on, panen ikka kirja ja jälgin mida suhu pistan, näis mis see kaal toob.

Väike palve Teile ka, kuigi ma ei kujuta ette, et mul nüüd hullult veaks aga...mul on ette võetud plaan teha kursuse kokkutulek ja siit palve,et kui te teate/tunnete kedagi kes lõpetas 1992 ETK Kaubanduskooli segakaupade müüja erialal, siis andke mulle teada. Kõik ju tüdrukud ning nimed tänaseks muutunud. Hetkel veel päris suur hulk leidmata.

Ette tänades,

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 05. October 2011, kl 12.46

Tipp mul su üle nii hea meel. Teie DB-ga olete ikka nii head eeskujud, häbene või silmad enda pärast peast.
Tervis mul juba vähe parem, täna on juba täitsa hea olla, eile veel olin pool päeva voodis.
Kaal on peale suurt sünnipäevatralli ikka korralikult plussis, no aga kui külalised niipalju süüa alles jätavad siis ei saa seda ju minema visatatongue sticking out smiley
Trenni pole ma see nädal julgenud minna, reedel lähen veel eriarstile ja siis vaatan mis minust saab.
Ah jaa, mina hakkan tänasest taas koolilapseks. Panin ennast kirja täiendkoolitusele ja tänasest siis kuni dets-ni hakkan paaril õhtul nädalas koolis olema. Näis kas suudan peale kooli õhtuti tubli olla ja mitte õgima hakata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: trincu
Kuupäev: 05. October 2011, kl 13.21

Mis alal sa Jumbukas ennast koolitad? Sügiseti jah, tuleb alati himu minna tarkust taga nõudma smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 05. October 2011, kl 13.24

Enne lapsi olin aktiivselt tegutsev turismialal.
Peale 5a lastega kodus olemist ja enne suurt pidulikku töölenaasmist mõtlesin veidi oma mõistust värskendada ja ikka turismialaselt.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 05. October 2011, kl 15.20

Mina käisin ka eile kõndimas aga koos koeraga nimelt me mõlemad oleme ülekaalulised - panin arsti soovitusel oma koera ka dieedile ja kavatsen ta kõndima alati kaasa võtta.Mul on berni alpi karjakoer - see kolmevärviline - õudselt hea perekoer, hästi sõbralik.Mina pean tunnistama, et ma ei viitsi kaalutabelit viimasel ajal täita. Ma olen kunagi kaalujälgijates käinud ja siis 20 kg maha saanud ja ma ikka olen selles vanas punktisüsteemis kinni ja proovin punkte jälgida kuigi ka see 100 % pole õnnestunud. Õnneks küll sellist õgimist mul enam ei ole kui siis kui kaalusin veel 90 kg. Mul on üks nipp mida ma olen jälginud juba 4 aastat - endast lugupidav daam teist portsu kunagi juurde ei võta.
Tubli Jumbukas , et ennast täiendada püüad ja aitäh tabeli pidamise eest.
Kõigile siis miinuseid reedeks.
Birika

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: tipp
Kuupäev: 05. October 2011, kl 15.37

Päevast!
Oi kui tore Jumbukas, et end koolitad. Tubli inimene. Aga mis kõige tähtsam, turism- olengi juba ammu Bora Borale tahtnud!!!
Õnneks ma võidan täna õhtul mõned miljoonid lotoga ning siis põrutan perega palmide alla.
Oleme niikaua tublid ja pingutame edasi (mis siis et mul karamell põses on praegu).

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 06. October 2011, kl 17.05

Minul jäid küll need miljooonid tulemata veel seekordsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: Kana
Kuupäev: 06. October 2011, kl 20.26

Ma olen kyll kuu aega hiljaks jäänud aga sooviks ka et mind gruppi võetaks. Olen 172 ja 81 kg. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 07. October 2011, kl 06.47

Tere kaunist hommikut, 81,8 kgsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 3 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.