Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 4 / 8
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: tipp
Kuupäev: 07. October 2011, kl 07.26

Hommik!
No pole hullu, veel ei saa palmi alla ja kaalust ka ei saa alla. Jälle nulli ring. Päris paras pähkel pureda. No pingutame edasi. Mõtlesin ka oma staatust siin odavamalt pikendada, siis saaks kevadeni välja veetud.
Aga jaksu kõigile.
Minul tuleb tappev nädalavahetus, laup. ämma sünna ja pühap. isa sünna. Kainet mõistust mulle.

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: trincu
Kuupäev: 07. October 2011, kl 08.09

Hommik, minu kaal sel reedel- 78,5 kg. No vot ei liigu kohe üldse smiling smiley

Trincu

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 07. October 2011, kl 08.42

Tere!

Kahjuks on meie grupp nii täis, et siia ei mahu enam confused smiley Tabelisse ei mahu ükski nimi juuurde.

Minu kaal täna hommikul 85.0
Panin endale ise diagnoosi- STRESS grinning smiley
Söögiga olen korralikult piiri pidanud aga no kaal seisab või siis tõuseb aga eks kui endaga sõber ei olda siis need negatiivsed hormoonid mõjutavad ka kaalu.
Trenni pole ka saanud, lähen täna veel uuringutele ja ootan, et arst mulle trenni jaoks loa annaks.

J.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Kuupäev: 07. October 2011, kl 09.57

Tere,

KlaarikaMai tänahommikune kaal 82,4

edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 07. October 2011, kl 10.04

Tere, Birika kaal täna 76,2 - minu kaal seisab.
Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 07. October 2011, kl 15.42

76,1 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: Lysy
Kuupäev: 08. October 2011, kl 14.57

Tere kaasvõitlejad,

Kaal 7,okt seisuga 76,4 pole just kiidelda aga heameel et plussis pole.


spinning smiley sticking its tongue out
Päikest

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Kuupäev: 08. October 2011, kl 19.58

Õhtust!
Minu kaalunumber sellel nädalal 75,2kg. Täitsa ameerika mäed! Ja süüdistada pole peale enda ka kedagi.... See nädal püüan siis jälle selle võrra tublim olla!



DB

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: mammu530
Kuupäev: 09. October 2011, kl 09.15

Hommikust!

Minu selle nädalane näit 80,2. olen tõeliselt õnnelik, vähemalt juurde ei ole tulnud.
Mammu

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: tipp
Kuupäev: 10. October 2011, kl 08.21

Hommik!
Tükk aega pole sellist väsinud esmaspäeva ette tulnud. No aga graafik oli ka tihe. Reede õhtul siis käisime kolleegidega väljas, esiteks 2 tundi bowlingut ja siis kõrtsu. No mõned huvitavad lihased kerkisid esile mille olemasolust polnud ammugi aimu enam, aga pallide veeretamine oli lõbus vähemalt. Mitte, et kõrtsus lõbus poleks olnud. Vägagi tore oli. Tantsisime nii et juuksed olid peas läbimärjad. Alkost mõtlesin, et jään lahja peale ja tarbisin ainult longerot. Aga selline võhik nagu ma olen, seda keemiat poleks pidanud küll jooma. Laupäeva hommikul oli ikka suht kehv olla. Õnneks sain mingite pisukeste ärkamistega kokku siiski kella 13 magada, minu puhul üli harva esinev nähtus. Siis mõtlesin, et ega muud ei aita kui tuleb ennast korralikult käima lüüa. Minu puhul aitab alati töö. Saatsin mehe poisiga õue ja hakkasin elamist koristama. Mul on alati nii, et mida rohkem rabelen seda parem. Kell 15 oli korter puhas ja enesetunne super. Muidugi ma käisin laup. hommikul ka kaalu pealt läbi, reedesega võrreldes -2 kg. Aga ärge kartke, laup. õhtu oli ju ämma sünna, soolasega oli kõik ok aga torte oli 3!!!!!!!!!! No tegelikult läks isega hästi, sest päris täiskõhu tunnet ei tundnudki. Pühap. hommikul jälle varakult ülesse ja isa sünnipäeva tähistama.Tortidega oli seekord parem lugu ja päris päevane pidu oli, ka ei söönud ennast oimetuks. Mõtlesin õhtul veel kõndima minna aga vanem laps tuli korvi võistlustelt ja triikimata pesu hunnik oli nii suur,et loobusin. Täna õhtul teen korraliku kõnni ja võimlemise sinna otsa. Kaalule ma enne redet ei lähe, ehk saab kena üllatuse.!?
Nüüd tuli küll hirmus pikk lugu aga pole hullu. Kellel on mõnus muheleda selle üle kes saab mõne õpetussõna.
Olge kõik tublid ja mingu teil ikka alla mäge, kaal ma mõtlen.

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: tipp
Kuupäev: 13. October 2011, kl 14.33

Uhuuuuuuuuuuu,
mis toimub.
Kõik nokitsevad oma kaalu kallal ja kirjutamas ei käi enam keegi? Homme uus kaalumine, seda jah.
Edu kõigile.

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 13. October 2011, kl 15.07

Kõik liiguvad õuestongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 14. October 2011, kl 07.11

Tere hommikustsmiling smiley 81.7 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: tipp
Kuupäev: 14. October 2011, kl 07.30

Hommik!
Minul tubli 100 gr miinust,eh.

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 14. October 2011, kl 08.49

Hommik , minul täna hommikul kaal 76,6 kg - mul pole sõnu aga on häbi.
Birika

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: trincu
Kuupäev: 14. October 2011, kl 10.20

Tere-tere,

Trincul täna siis selline kaal - 78,2 kg.

Päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 14. October 2011, kl 10.33

Hommik!

Minul läheb täitsa vaikselt ja koduselt, sügisega tulid köhad, juba 2-ne nädal vahelduva eduga lastega kodus... sad smiley
Trenni pole saanud aga üllatus üllatus, see nädal üle pika aja pole plussi.
Minu kaal siis täna hommikul 84,9 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Kuupäev: 14. October 2011, kl 11.45

tere kaunist päeva kõigile!

mina täna 82,3

ei lange sugugi plaanipärases tempos see kaalunumber...

aga sain motivatsioonilaksu - juhtusin kokku töökaaslasega, kes praegu lastega kodus ja ajavahemikus selle aasta aprillist kuni tänaseni Kaaluabi toel maha võtnud ca 25 kg !!!!! thumbs up
tema nipiks on juba hommikul päevamenüü kirja panna ja sellest kinni pidada + muidugi trenn

võib-olla teevadki enamus niipidi, aga mina söön ja pärast kirjutan ning siis nendin, et jälle üle...

proovin siis nüüdsest enda jaoks uutmoodi,
KlaarikaMai

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: tipp
Kuupäev: 14. October 2011, kl 13.48

KlaarikaMai- aga sedaviisi nagu sinu tuttav, saabki kõige paremini. Seda olen minagi teinud ja edu saavutanud ja teistele soovitanud.Minu kaotatud kg hulk ju 28.
Ainuke asi mille küüsi mina ei langenud oli see,et ma ei püstitanud omale mingeid eesmärke. Kaaluabi küll märkis mulle midagi aga mina toimetasin omasoodu ja see 77,8 kg mis KA mulle määras oli algusest peale hull mõte, siis ma oleksin ainult hunnik konte ja näost ära. 83 kilo juures juba tundsin ise, et silmaalused lähevad mustaks ja põsed on aukus. Ma olen ikka veel arvamusel, et KA on hea vahend kaalu kaotada ja siis õppida seda säilitama.Pole vaja hullumiseni igal nädalal miinust püüda ja siis kuude lõikes kogu aeg vaadata et oi kui tubli ja oi kui halb tulemus. Lihtsal hakake otsast tegema, sööge norm. ja liikuge palju ja nii ta lähebki. Mul oli unistus jõuludega seotult, et kui ma alustasin siis vaatasin et 20 nädalt sinnani, et ei tea kas saaks siis 20 kg alla ka selleks ajaks ja tegelikult sai küll, vist isegi nädalajagu ennem.
Tähtsaim on mitte masendusse langeda vaid asja mõistusega võtta ning kulgeda ilusama enda poole.
Edu Teil kõigile sel teel, isegi kui see on mitu aastat pikk.
Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Kuupäev: 15. October 2011, kl 20.36

Õhtust!

No mis ma oskan öelda....häbi on enda pärasteye rolling smiley Ei oska kuidagi pidurit vajutada...kaal 76,2kg. Täitsa hämmastav kui kiiresti kilod lisanduvad ja kui keeruline on neid kaotada... Aga jäär nagu ma olen, vot ei anna alla!! Tegin endale eile šokiteraapiat ja vaatasin vanu fotosid, kus ma olen 18kg raskem. Ehk aitab? Muide, kaaluabi pikendasin ka aasta jagu edasi. Ja siit väike tähelepanek(uudishimulik nagu ma olen)...miks sinul,Tipp, on pildi servas kollane päike, aga minul selline tuhmunud ja hall??? Mõlemad pikendasime ju sooduspakkumise ajal??
PS!Tänasest hakkasin jälle korralikult toidupäevikut täitmacool smiley
Ja kui pidurid jälle kaduma hakkavad, tulen siia ennast "putitama", eksole?!!the finger smiley

Seniks aga päikest,

DB

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: Lysy
Kuupäev: 15. October 2011, kl 21.55

Tere ja kaunist nädalavahetust,

Kahjuks jäin kaalu esitamisega veits hiljaks.
Aga parem hilja kui mitte ...
Kaal 75,9 kg.

Päikest Lysy

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 16. October 2011, kl 09.41

Hommikust kõigile
Reedene seis 76,5 - käib pendeldamine 76 ja 77 vahel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: tipp
Kuupäev: 17. October 2011, kl 09.32

Hommik!
Isver mis nädalavahetus see veel oli??? Laupäeval käisime päevasel ajal kooriga laulmas, mis tähendas seda,et lõuna jäi ära ning kui siis kohvipaus tuli oli seal juures ju kringel, iccc sõin mitu viilu, sest kõht oli tühi. Koju jõudes saabus ka kohe sõps, kes polnud peaaegu mingi aasta otsa mul külas käinud.Jooksime poest läbi ja tegime siis ühe viisakama söögi ka. Peale seda muidugi tuli veel õunakook küpsetada ja siis sõime selle ära ka. Täiskõhutunnet just polnud aga kell oli üpris hulga ja väike süümekas hinges.
Pühapäev algas ilusti, hommikusöök nagu ikka ja siis maale. Vanemate juures oli ka viisakas söömaaeg aga kui ämma juurest läbi lipsasime siis tuli jälle sööma hakata. Sel hetkel ma tundsin, et nüüd küll aitab söögist. Toitsin pojakest ja mõtlesin, et ok mis üle jääb selle söön ära aga omale eraldi portsu ei võta. Mõeldud tehtud. Ämm oli vist veits solvunud küll aga no tuleb ikka aru saada, et kui inimene ei jaksa enam siis ei jaksa. No ja tore läks siis pärast kodus edasi. Tulid külalised ja muidugi mitme magusa asjaga. No sisuliselt õhtusöök oli siis KOOK!!!!
Hommikul oli küll kõht täitsa tühi ja korises. Kindlasti ei olnud kogus suur vaid kalorid olid need mis olid hiiglaslikud. No vaatame mis parandada annab reedeks.

DonnaBella - mul ei ole ausalt õrna aimugi miks see päike mul seal kiirgab nii hooga, aga muidu ilus vaadata küll. Ma ei mäleta ka,et ma oleksin selleks ekstra midagi teinud.
No aga oleme siis tublid edasi.

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 17. October 2011, kl 15.20

Tere kõigile.

Vabandan, et tabel viibib aga veel paar näitu puudu.
Meie sõitsime perega Spa-sse, seega ei tahaks kuidagi oma kallist aega tabeli pusimisele kulutada.
Kui keegi soovib võib ise pusida.
Mina tegeleks sellega kolmapäeval...

J.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 21. October 2011, kl 07.24

No nii, tere hommikust........Oma arust olin nii tubli...... ja nüüd siis, milline pettumus 82,3 kgsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: tipp
Kuupäev: 21. October 2011, kl 07.54

Hommik!
Minul siis miinus 300 gr., asi seegi.

terv.
Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Kuupäev: 21. October 2011, kl 08.34

tere, mina täna 82,2

KlaarikaMai

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: trincu
Kuupäev: 21. October 2011, kl 09.11

Hommik!
Täna siis näitas kaal 77,5 kg, päris hea meel on tuleb öelda smiling smiley ometi ka natsa alla
Trincu

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 21. October 2011, kl 12.32

Birika kaal täna 76,6 kg - hea , et juures midagi pole.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Kuupäev: 22. October 2011, kl 09.17

Tere hommikust!

Minu reedehommikune kaal 76,1kg ja mina täitsa rahul! Rahul sellepärast, et kaalule astudes käis peas üks plõks ära ja ma kohe tunnen, et olen uuteks vallutusteks valmiscool smiley Ilmselt olen kõik oma isud nüüd täis söönudgrinning smiley Täna hommikul olin 1,1 kilo kergem kui reedel ning sellise tempoga olen järgmiseks kaalumiseks oma eesmärgi juba saavutanudgrinning smiley Ülemus on mulle sellise töögraafiku ka teinud, et nädal aega olen õhtuses vahetuses( ehk siis EI! näksimistele teleka ees!)

Üks igavesti tore seik tuli meelde praegu... Käisin mehe ja tütrega ostlemas. Mees nägi seal ühte oma klienti(naisterahvas muide), kes küsis, et kas ta tuli koos tütardega shoppama või?grinning smileygrinning smiley No minul oli terve päev õnnis naeratus näolspinning smiley sticking its tongue out

Kerget nädalat siis meile,


DB

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 4 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.