Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 7 / 8
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: mammu530
Kuupäev: 25. November 2011, kl 09.40

Tere!

Minu tänane kaal 81,2. See nädal veel trenni teha ei jõudnud. Haiglas oldud aeg viis kogu jõu ja energia.

Mammu

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 25. November 2011, kl 13.18

Tere, Birika kaal täna hommikul 76,7 - ma olen rahul ja Tipi eelneva arvamusega täiesti nõus.
Aitäh KurrNurrile tabeli pidamise ohjade ülevõtmise eest.
Edu kõigile.
Birika

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 27. November 2011, kl 15.29

Mul on põhimõtteliselt tabel valmis, kaua ma siis ootan neid nr, mis veel tulemata on? Või saadan ära......Andke nõu

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 27. November 2011, kl 17.23

Kaal 76, käib pendeldamine 75 ja 76 vahel

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: trincu
Kuupäev: 28. November 2011, kl 09.12

No ma arvan, et saada ikka ära tabel. Korralikud näiduteatajad ju ootavad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: trincu
Kuupäev: 29. November 2011, kl 10.15

Ilus tabel! Mulle igatahes väga meeldib smiling smiley Aitäh ja jõudu sulle KurrNurr!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 29. November 2011, kl 14.29

No loodame, et teistele ka meeldib ja hea kuulda üleüldse, et sa ikka näed seda. Aga ma nägin ikka hirmsat vaeva ka sellega, nii et ei ole üldse imestada, kui midagi ka kogemata valesti sisestasin. Kontrollige kõik oma asjad üle nii igaks juhuks.....

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 29. November 2011, kl 17.42

Ja millega te kõik tegelete, et siin nii surmvaikne on, kas tegelete tõsiselt spordiga või .............

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: trincu
Kuupäev: 02. December 2011, kl 09.22

Tere-tere,

et meelest ei läheks, siis teatan kohe hommikul kaalu ära - 74,5 kg. Kaal nagu langeb kenasti, aga riided veel suureks jääma ei hakka, vist on seni olnud hirmus pingul seljas eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 02. December 2011, kl 10.20

Tere, minu kaal oli hommikul 82,1 kg. Ootan siis teiste nr pühapäeva õhtuks....... Loodan, et teistel ikka paremad miinused kui mul. Olge tublid ja kannatlikud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: mammu530
Kuupäev: 02. December 2011, kl 10.27

Hommik!

Tasapisi vähemaks, tänane kaal 80,7.
Mul on hädasti vaja järgmise nädala reedeks oma 1,5 kilo alla saada. Toimub esimene jõuluüritus. Ostsin selleks puhuks uue kleidi aga köhulops on liialt punnis. Nüüd tuleb salati ja supi nädal.

Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 02. December 2011, kl 11.26

Tere, Birika kaal täna hommikul 76,4 kg , olen rahul aga proovin nüüd enne jõule hästi tubli olla ja õigesti toituda ja trennis käia, et pärast uuel aastal ei peaks hädaldama, et liialt palju piparkooke söödud. Aitäh sulle KurrNurr - mulle ka meeldib sinu tehtud tabel.
Birika

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 02. December 2011, kl 12.26

ei taha hüpata, ega hõisata, aga kaal oli 75,1. Tahaks loota, et uuel nädalal on sama tore kaalule otsa vaadata

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: tipp
Kuupäev: 02. December 2011, kl 16.55

Tere!
Ma väga vabandan kõigi ees, et pole siia jõudnud ja vist mõne näidugi teatamata jätnud. Tööl on nii kiire hetkel. Aga seis sama endiselt. Käin ikka ringil ja vaatan mis söön.
Olge tublid ja terved.

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 04. December 2011, kl 09.43

Halloo...kus on meie duellitajad: Jumbukas, DonnaBella, KlaarikaMai, Lysy ja EA, uuuuuuuu, ootan teie tulemusi, ega te ometi kavatse meid maha jätta.........sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 04. December 2011, kl 16.38

Trincu - tubli, sa juhid meie tabelit, aga Tupsu36 rühib sulle edukalt kohe kannul, loodan ka teile järele jõuda...thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 05. December 2011, kl 14.29

Tere , vaatan ja võrdlen meie duellis osalejate kaalusid ja Trincu kaal langeb ikka väga ideaalselt - täpselt nii nagu tervislik langetamine ongi. Sa oled ikka väga tubli - tahaks ka nii tubli olla.Mis su nipp on, mida sööd? Nädalavahetus möödus mõnusas koduses miljöös , söögiga liialt ei patustanud kuigi kirja ei viitsinud panna. Liikusin piisavalt , puhastasime mehega metsaalust okstest - loodan tänutäheks suvel sealt maasikaid korjata smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: trincu
Kuupäev: 06. December 2011, kl 09.39

Erilist nippi polegi, söön korralikult kolm korda päevas, peamiselt valku ja rasva, oluliselt vähem süsivesikuid kui siin toidupäevik heaks peab. Lihadest kana, kala, siga, veis, lammas, part, maks (lihaports kindlasti 200 gr). Igasugused juurikad nii toorelt (salatid külmpress oliiviõliga) kui keedetult, sinna kõrvale 1 kartul või väike tassitäis tumedat riisi. Kalamaksaõli, pähklid, hapukoor, kohv kohvikoorega. Korra nädalas juurvilasupp kanast või loomalihakontidest, selle kõrvale rukkileib korraliku võikihiga. Nisujahu ja suhkru olen toidust täielikult välja jätnud, algul ikka oli natuke magusaisu aga enam mitte. Veini luban endale ühel päeval nädalas, sporti ei tee, kõnnin lihtsalt. Uuel aastal ehk proovin mõnda spordisaali rünnata, ainult ei tea, mis trenn võiks huvitav olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 06. December 2011, kl 14.40

Igatahes oled sa väga tubli ja teistele eeskujuksthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: mammu530
Kuupäev: 09. December 2011, kl 09.49

Hommik!

Hurraa, hurraa, kiloke maas! Tänane kaal 79,7. Sain ka lõpuks miinus märgi tabelisse.

Pidage vastu!

Marju

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 09. December 2011, kl 16.16

Tere , Birika kaal täna 76,3 kg - iga miinus jõulukuul on tubli mu meelest. Mul hull töine päev täna aga plaan õhtul trenni minna ja saunatada.
Kõike paremat,
Birika

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 09. December 2011, kl 21.40

Tere õhtust, aga mul jama. Oma arust korralik olnud, kuid tänane kaal hoopiski + ja mitte vähe......83,1 kg sad smiley Täiesti masendav...

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 11. December 2011, kl 09.51

Hallooooo, kas me tõesti oleme ainult 4-5 jäänud, kas teised ongi meid nüüd hüljanud või? Mis toimub, rahvas????? Niimoodi kaob veel viimanegi motivatsiooniraas ära........ärge jätke meid maha...võtke nüüd ennast kokku ja saatke om kaalud mulle, teen õhtul tabeli valmis ja muljetage oma ideid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 11. December 2011, kl 18.55

Kas ma nüüd olen siin päris üksi we?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: tipp
Kuupäev: 12. December 2011, kl 11.12

Tere!
Täitsa piinlik kohe aga mitte ei jõua siia õigel ajal.
Minul ikka 0 ring. Päevikut pidada ei jõua, sest lihtsalt pole aega seda täita. Söön ikka harjumuspäraselt ja käin kõndimas ka, no see vana jutt ikka. Möödunud nädalal jäi küll 1* vahele aga mis sa teed. Sel kuul on nii palju käimist omal ja abikaasal ka ja seepärast ei saagi nii korralik oldud. Kodu võtab ka oma aja ja siis veel kinkide valmistamine. Aeg lihtsalt libiseb käest.
Ise tunnen ennast hästi omas kestas. Teie olete küll super tublid. Ilusat ootust kõigile ja ärge siis pahandage kui harva nägu näitan.

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: trincu
Kuupäev: 12. December 2011, kl 12.32

Tuhat vabandust, aga ei olnud nädalavahetusel arvutit käepärast. Nii, kaal siis 74,3 kg, käib kah raskel ajal smiling smiley

Päikset ja vastupidamist ikka meile kõigile!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati trincu 12.12.2011 12.32.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 14. December 2011, kl 17.38

Tsau, mina ei tea kuidas teil läheb, aga mul läheb ikka päris raskelt, nii tahaks kogu aeg midagi süüa ja näksida ja veel ja veel ja veel.... täitsa jama kohe. Pean vist pausi tegema jaanuarini....oh jah, ei teagi kohe, mida teha.......Igatahes lähen kohe-kohe stepaeroobikasse. Vähemalt seegi heatongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: trincu
Kuupäev: 16. December 2011, kl 10.33

Tere, kaal sel nädalal paika jäänud - 74,3.

Kena jõuluootust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 16. December 2011, kl 15.10

Tere, Birika kaal täna 76,8 - suht sama. Meil tõesti siin vaikseks jäänud ei tea kas kõik otsivad jõulukinke. Mul ka nagu Kurr Nurril näksimiste periood, õnneks küll ei teki sellest näksimisest liiga suurt täiskõhutunnet aga hea see kindlast pole. Ilusat jõuluaega teile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 21. December 2011, kl 15.17

Tsau, minu kaal näitas reedel 83 kg.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 7 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.