Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678
Asukoht: 8 / 8
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 28. December 2011, kl 09.38

Tundub, et tuleb paus......loodan, et päris alla pole need üksikud ikka veel andnud.....Ilusat vana-aasta lõppu teile ja ärge mõelge liiga palju. Järgmine kaalumine toimub 6. jaanuar. Sobib? Siis juba näitame mõningaid miinuseid ka ja võtame asja tõsiselt käsile. Onju??? Ma loodan siiralt, et üksi päris ei räägi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: trincu
Kuupäev: 28. December 2011, kl 10.22

Ei räägi üksi smiling smiley

Meeleolukat aastavahetust kõigile ja uute kaalumisteni uuel aastal!

Trincu

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 28. December 2011, kl 10.24

Kisub jah pausi poole aga ei räägi sa üksi midagi , Birika ka kiikab ikka siia poole. See 6 jaanuar on väga OK aeg kaalunäitusid teatada.Mul oli jõuluajal päris kõva söömine ja enesetunne sellest kehva aga olen juba praegu ennast kätte võtnud.Head vana aasta lõppu duellitajatele.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 28. December 2011, kl 11.47

Oi, kui meeldiv üllatus oli teist lugeda..... Täiskäigul edasi, ma lähen varsti kepikõnnilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 02. January 2012, kl 10.32

Tere, head uut aastat!!! Nii uus aasta, uus nädal, alustame korralikult nüüd edasi siit.....Ma heameelega kahandaksin meie duellitabelit......Või alustame uuesti uue teemaga ja kutsume uusi liikmeid juurde või.....jätkame 3-4 - mina, Trincu, Birika. Teie andmed on mul viimasest korrast olemas, mõelge ja andke teada kiiremas korras. Aga igatahes mina võtsin nüüd jõulude ja vana-aasta saatmise pidustustega juurde 2,1 kg. Lihtsalt uskumatu, aga tänasest ülikorralik. Edu meile ja jään ootama teie mõtteid.....

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: tipp
Kuupäev: 02. January 2012, kl 11.23

Tere kõigile ja head uut aastat.

Loen siin seda viimast postitust ja lisan omaltpoolt niipalju, et kui teete uue teema siis võite mind vabalt välja jätta. Tegutsen ikka edasi ja duell pole mulle nii tähtis. Samas ma ei jõua ka tihtipeale õigel ajal andmeid saadetud ja see pole teiste suhtes aus. Olen ikka selline üksinda nokitseja tüüp ja teen vastavalt oma soovile tempot. Kokkuvõtvalt siis, et jõulud ja aastavahetus ei juhtunud midagi erilist kaaluplaanis. Kohutavat söömingut ei toimunud. Kindlasti muidugi kalorid lõhki söödud, sest kõike sai proovitud vähekene + natuke ka alkohoolseid jooke.
Igaljuhul soovin kõigile edu ja kordaminekuid uuel aastal. Ärge tehke sellest kaalulangetamisest omale tohutut kinnisideed vaid lihtsalt muutke oma toitumistavasid, liikuge rohkem ja uskuge siis muutub kõik. Ei stressile ning ja lõbusale kilode kaotamisele. Olen ise kõik läbi teinud ja kinnitan, et toimib.
Sihikindlust.

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: mammu530
Kuupäev: 02. January 2012, kl 13.15

Tere ja ilusat uut algust!

Ma siiski jätkaks veel veidi aega. Jõulude ajal kõik kilod tulid tagasi aga see reede alustan uuesti trennis käimisega. Peab ikka suveks ilusti alla saama.

Marju

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: trincu
Kuupäev: 03. January 2012, kl 14.07

Mina küll tahan jätkata, kui sul KurrNurr vähegi viitsimist tabelt edasi pidada, siis jäta mind ikka sisse, aitäh smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 03. January 2012, kl 17.48

Aga kas kutsume kedagi juurde, või jätkame oma pundiga, kes ennast nüüd veel märku annavad....

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 05. January 2012, kl 10.13

Ok, nüüd ma tegutsesin küll omavoliliselt ja kutsusin seltsilisi juurde......Vaadake teema Äkki keegi tahaks meiega liituda alt. Homme kui hakkan tabelit uute liitujatega tegema, teen ka uue teema, kus kõik oleks üheskoos, nii kaalu teatamine kui ka meie tabel.....Loodan, et liiga kellelegi ei teinud ega keegi minu peale nüüd pahanda......Homme juba kaalume!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: trincu
Kuupäev: 05. January 2012, kl 10.42

OK

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 80kg-stest tuleks meiega duellitama ?
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 05. January 2012, kl 17.53

See teema siin nüüd lukus ja jätkame duellis "Teeme ära 2012". OOtan sinna homme siis ilusaid iluasid nr.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678
Asukoht: 8 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.