Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
90-sed - duellile!
Kuupäev: 09. September 2011, kl 13.22

Tere! Kes sooviks minuga ühineda sellel raskel teel? Olen korra proovinud, aga suvel läks täitsa käest ära ja ei saanud enam kuidagi pihta. Alles eile õhtul tuli peale tunne - nüüd alustan uuesti. Tore oleks aga ka kambajõmmi leida, sest siis on see vast jõudsam. Täna kaalusin ja mõõtsin ning tõdesin seda, mida oligi juba arvata ja see polnud mitte meeldiv. Kuid nüüd tuleb optimistlikult kaalumäest alla sõita. Kes ühineb? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90-sed - duellile!
Saatis: Loona
Kuupäev: 09. September 2011, kl 20.19

Tere!
Kui kampa sobib üks 93-94kg vahel kõikuja, siis ühineksin. Äkki juhtub ime ja kaal hakkab taas langema.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90-sed - duellile!
Kuupäev: 09. September 2011, kl 20.34

Tere! Oi, kui vahva, siis me oleme ju isegi täitsa ühes kaalus. Ootame, ehk ühineb veel keegi meiega. Seltsis segasem. Neid imesid olen ise ka mitmeid kordi oodanud, ehk seekord naeratab õnn jäävamalt.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90-sed - duellile!
Saatis: Loona
Kuupäev: 11. September 2011, kl 22.49

Tere! Tundub, et uusi seltsilisi on raske saada. Aga ehk nädala algus on rõõmsam.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90-sed - duellile!
Kuupäev: 12. September 2011, kl 08.30

Mina tuleks ka uuesti duellile, sest eelmine seltskond vajus peale paari nädalat ära ja mina oma tänahommikuse 91 kiloga 60-70 kilo kaalujate hulka trügima ei hakka...
Et siis mõni nädal tagasi panin oma aastalõpu soovkaaluks 80 kilo. Loodame, et õnnestub, siiamaani on vaikselt, aga langenud...

Valikud: VastaOsunda
Re: 90-sed - duellile!
Kuupäev: 12. September 2011, kl 16.59

Hei! Nüüd on meid juba 3. Eks raskekaallastel ongi raskem nii kaaslasi leida kui ka kaalulangetuses püsida, sest kergem on välja kukkuda, kui nii kaua pingutama peab. Ma soovin nüüd küll väga-väga pingutada ja püsima jääda. Kui rohkem ei tule mõne päeva jooksul lisa, siis võime ka kolmekesi hakata. Kas teeme siis ka teiste moodi esimese kaalumise reede hommikul. Kes hakkab tabelit täitma? Kui palju andmeid me jagame? Kas ainult pikkus ja kaal või ka mõned ümbermõõdud?

Valikud: VastaOsunda
Re: 90-sed - duellile!
Saatis: Loona
Kuupäev: 12. September 2011, kl 18.02

Tore, kui kaaslasi on! Kahjuks olen tabelites nõrga võitu. Kaalumise aeg- nii nagu teistele sobilik. Mõõdud- pikkus, kaal, keskkoht??? Kui meid vähe on siis võib rohkem mõõtusid küll panna. Kui aga osalejate arv suureneb, läheb vist keerukaks. Soovkaal aasta lõpuks oleks 85kg. Aga olen õnnelik, kui veidigi alaneb.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90-sed - duellile!
Saatis: uusmina
Kuupäev: 12. September 2011, kl 18.07

ma vist ühineks ka, kisub vaikselt tagasi sinna saja poole. nii et tuleks ruttu asja parandada

Valikud: VastaOsunda
Re: 90-sed - duellile!
Saatis: Kaikru
Kuupäev: 13. September 2011, kl 10.46

Liituksin teiega suurima rõõmuga olen mõned kuud tagasi saanud küll emaks aga kaalu ikka tuleb juba juurde ja ega ei ole viitsinud liigutada ka.Nii ,et asume oma probleemi kallale!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90-sed - duellile!
Saatis: l11nA
Kuupäev: 13. September 2011, kl 12.16

Hei, ma liituks ka teiega. Kaalunumber küll sajale lähemal, aga hakkab veel üheksaga. See, aga tähendab, et oleks viimane aeg end käsile võtta. Ehk motiveerib ka duellitamine tublim olema smiling smiley
Seega lööks kampa, kui veel võtate smiling smiley

Eesmärgiks seaks 93kg, see siis esialgne. Sest kui suuremaid eesmärke sean, siis tunduvad need liiga kauged. Püüan seekord targem olla smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90-sed - duellile!
Saatis: krissu18
Kuupäev: 13. September 2011, kl 15.44

Tere,

Liitun ka teiega.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90-sed - duellile!
Kuupäev: 13. September 2011, kl 18.20

Hei, tulevased duellikaaslased! Kui nüüd vabatahtlikku tabelipidajat ei leidu, siis proovin sellega ise hakkama saada. Kaaluge siis ennast ilusti reede hommikul ära ja pange oma andmed kirja. Pikkus ka. Kui kõik soovivad, siis võime panna ka 3 lisamõõtu nagu rind, vöö ja puus ning siis võiks neid mõõte edastada üle nelja nädala, mitte iga nädal. Need mõõdud on vast selle poolest head, et kui juhtub vahepeal kaal seisma jääma selle tõttu, et trennidega kasvab lihasmass, siis ümbermõõtude vähenemine on sel puhul tähtis ja tubli tulemus, mitte tagasiminek. Kui ümbermõõte kõik ei taha saata, siis me neid arvestama ei hakka, vaid keskendume ainult kaalule.
Tähelepanu, valmis olla ja läheb lahti!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90-sed - duellile!
Kuupäev: 13. September 2011, kl 18.21

Ah jaa, unustasin lisada, et pange siis juurde ka esimene kaalulanguse soov. Parem on seda teha väiksemate sammude kaupa ja siis kui esimene eesmärk täidetud, siis kohe uus jne.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90-sed - duellile!
Saatis: Loona
Kuupäev: 13. September 2011, kl 19.15

Kohtumiseni reedel!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90-sed - duellile!
Saatis: liisike
Kuupäev: 14. September 2011, kl 10.38

ka mina tahaksin alustada kaalu langetamisega, proovin seda teha alguses üksinda , kui ei õnnestu, siis tahaksin teiega ühineda.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90-sed - duellile!
Saatis: Õieke
Kuupäev: 14. September 2011, kl 10.46

Tervitused minu poolt ka!

Sebin ka ennast teie sekka ja ootan põnevusega mis saama hakkab smiling smiley Ilusaks ju tahaks saada...

Valikud: VastaOsunda
Re: 90-sed - duellile!
Kuupäev: 14. September 2011, kl 11.50

Minu meelest võivad strateegilised mõõdud olla küll... smiling smiley
Sealt hea vaadata pärast ja rõõmu tunda...

Valikud: VastaOsunda
Re: 90-sed - duellile!
Saatis: locaaa
Kuupäev: 14. September 2011, kl 16.20

Ühinen samuti duelliga! Olen alles täiesti uus siin lehel, niiet võib-olla vajan natuke abismiling smiley loodan, et ei keegi ei pahanda. hetkel kõigun 90-91 vahel, olin talvel 102 ja märkamatult kadus see päris suur osa. Nüüd aga ei taha kuidagi kadudasmiling smiley niiet asume aga duellile!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90-sed - duellile!
Kuupäev: 15. September 2011, kl 08.01

Tere kõigile!
Tulen ka teie sekka. Koos on lõbusam.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90-sed - duellile!
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 15. September 2011, kl 14.22

Hei!

Ma lööks ka kampa!
Kaal hetkel 94kg ja iga nädalaga vaikselt tõuseb sad smiley- keha korjab vist talvevarusidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90-sed - duellile!
Kuupäev: 15. September 2011, kl 15.13

Hei! Nüüd on meid küll rohkemgi kui oodata oskasin, aga kui on ikka tõsine tahtmine, siis ei jäta kedagi välja, kes homme hommikul ennast ülle kaalub ja mõõdab ning mulle andmed edastab. Tore oleks kui saaks sama päeva jooksul, aga kui ei saa, ootan andmeid pühapäeva õhtupoolikuni, kella 19.00. Siis märgin tabelisse ja panen ülesse. Ei taha liiga hilja ju ka sellega tegeleda. Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90-sed - duellile!
Saatis: Kaikru
Kuupäev: 16. September 2011, kl 07.41

Minu kohutavad nr. on RÜ 114 VÖö 95 PU 117 ja kaal 97kg soovkaaluks on 88kg.Jõudu ja jaksu TEILE kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90-sed - duellile!
Kuupäev: 16. September 2011, kl 08.01

Minu tänahommikune kaal 92 kilo, rü-110; vü-95; pü-119 ja pikkust 165.
Soovkaaluks oleks aasta lõpuks 80 kilo kaaluda. Pikk tee on juba käidud, loodan, et pean vastu...
spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: 90-sed - duellile!
Saatis: Loona
Kuupäev: 16. September 2011, kl 08.19

Hommikust!
Kaal 93,5kg
Pikkus 167cm
Rü 117cm
Kk 97cm
Pü 114cm
Soovkaal aasta lõpuks 85kg
Rõõmsat teekonda kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90-sed - duellile!
Saatis: locaaa
Kuupäev: 16. September 2011, kl 08.39

Minu tänahommikused mõõdud siissmiling smiley

Kaal:90
Pikkus:178
Vöö:84
Puus:98

soov on 78 kgsmiling smiley
kui teie tahe on võimas, võtavad unistused tiivad alla!!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90-sed - duellile!
Saatis: Maurus06
Kuupäev: 16. September 2011, kl 09.07

Hei, kas saab veel Teiga ühineda? 95 kg raskust ei viitsi enam endaga iga päev kaasas kanda,äkki duellitamine aitabsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90-sed - duellile!
Saatis: Nupi123
Kuupäev: 16. September 2011, kl 09.09

Hei!

Minu mõõdud järgmised: sad smiley

Kaal 93,4kg
Pikkus 173cm
Rü 106cm
Vöö 109cm
Pü 122cm
Soovkaal aasta lõpuks 85kg

Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90-sed - duellile!
Saatis: Secret21
Kuupäev: 16. September 2011, kl 10.57

Tere .
KAs 88kg võtate ka kampa ehk? Või rangelt peab 9 ees olema? (A)

Valikud: VastaOsunda
Re: 90-sed - duellile!
Saatis: krissu18
Kuupäev: 16. September 2011, kl 12.05

Tere,

Minu andmed:

Kaal 96
Pikkus 165
Rü 111cm
Vöö 117cm
Pü 115cm

Eesmärk 85 aasta lõpuks.

Jõudu ja jaksu kõigile meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90-sed - duellile!
Saatis: Secret21
Kuupäev: 16. September 2011, kl 12.50

Keegi ei vastanud mulle aga panen igaksjuhuks kirja oma näidud.. saan siis gruppi või mitte smiling smiley
Lihtsalt pean arvutist eemalduma.. smiling smiley

Niisiis grinning smiley

Kaal 88.9kg
Pikkus 168cm'
Rü 100cm
Vöö 92cm
Pü 115cm


Tänud kui võtate gruppi aga saan ka aru kui ainult 9ga algavad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.