Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3
Mina tahaks ka duellitada
Saatis: 123keits
Kuupäev: 28. May 2010, kl 09.24

Tere!

Oleksin ka huvitatud dulellitamast, praegu kaal aina seisab ja kõigub siia-sinna, niiet peab ennast kätte võtma. Kas keegi oleks huvitatud? Minu kaal täna hommikuse seisuga 69,7 ja pikkus 171. Kaaluda võikski reede hommikuti näiteks.

123keits

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Kuupäev: 28. May 2010, kl 09.46

Tere
mina võin sinuga duellitada.
Minu kaal on ka 69kg ja pikkus 169.ma küll kaalun ennast tavaliselt esmaspäeviti aga võin kaaluda ka reedeti. Sobib?

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Saatis: 123keits
Kuupäev: 28. May 2010, kl 09.49

Jah sobib ideaalselt, sest kunagi kaalusin ka ennast esmaspäeviti ja see ei läinud mitte. Nädalavaetusel tavaliselt söögiga üle pingutatud, siis aega 4 päeva taastuda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Kuupäev: 28. May 2010, kl 10.25

selles on sul jumala õigus
kaalume siis järgmine reede 04.06! Edu sulle! ;-)

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Saatis: 123keits
Kuupäev: 28. May 2010, kl 11.44

teeme ära,edu sullegi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
123keits ja oravaplika duell
Saatis: 123keits
Kuupäev: 31. May 2010, kl 09.37

No kuidas edeneb`?Nagu ma mainisin, siis nädalavahetused on minu jaoks raksed ja nii oligi...õnneks kaalumine alles reedel,ajan asja korda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 123keits ja oravaplika duell
Kuupäev: 31. May 2010, kl 14.21

sama siin, tegelt kui tegin konto paning kaalu suvaliselt (nn viimase keskmise), ja kui täna hommikul kaalusin pidin pikali käima, 71kg!!! ma ei tea kus see tuli aga reedeks on võimalus endale tõestada, väga kurvastav

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Saatis: Jupats
Kuupäev: 31. May 2010, kl 19.17

Hei hei!

Kas minagi võiksin Teiega ühineda? Minu näitajad oleks siis 170 cm pikk ja 66 kg. Kuidas kõlab? smiling smiley Kui ei sobi teie kampa, siis pole ka hullusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Kuupäev: 01. June 2010, kl 08.57

ikka sobid, tule kampa, kaalume reede hommikul :-)

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Saatis: Jupats
Kuupäev: 01. June 2010, kl 09.31

Jipiiiii!!! Muidugi tulen smiling smiley... Reede sobib lausa suurepäraselt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Saatis: 123keits
Kuupäev: 01. June 2010, kl 17.36

väga lahe,et üks juures....tahaks ka juba sellises kaalus muidugi olla smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Saatis: Jupats
Kuupäev: 01. June 2010, kl 20.35

Küll ta tuleb, ära muretse smiling smiley. Tuli ka minul, tuleb ka sinul. Kui ma kaaluabis alustasin, kaalusin 72 kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Saatis: liina086
Kuupäev: 02. June 2010, kl 10.56

tere,kaalun 71 kilo, pikkus 162cm. sooviks ka osaledasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Saatis: 123keits
Kuupäev: 02. June 2010, kl 21.54

Aga palun smiling smiley Kaalume reede hommikul!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Saatis: Jupats
Kuupäev: 04. June 2010, kl 06.18

Ohjh, käisin just kaalul. Ei olnud midagi väga rõõmustavat. Kõigest -100 g sad smiley Ehk siis 65,6 kg sai 65,5 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Kuupäev: 04. June 2010, kl 07.20

käisin ka kaalul ja pean ennast kiitma 71kg oli 69,9kg ehk 1,1kg :-)

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Saatis: 123keits
Kuupäev: 04. June 2010, kl 09.39

No ikka täiega tublid ja nüüd tuleb masendavaim hetk.... +700 ehk 70,4. Ei tea kas trenni ei tohi teha või siis mitte neid siia lisada, sest kui söön trenni punktid ka mingil määral ära, siis täitsa jama. Enam ei lisa, vaatab mis järgmisel nädalal saab.Eesmärk 1,5 kg miinust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Kuupäev: 04. June 2010, kl 11.56

trenn ikka mõjutab, peale seda on suurem nälg jne. Järgmine reede läheb paremini ;-)

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Saatis: ViKe
Kuupäev: 07. June 2010, kl 09.14

Tere,

kas võtate minu ka veel kampa. Ma olen 163 cm pikk ja kaalun ca 60 kg. Täpselt ei oska öelda, sest mul on kaalul patakad tühjad, kuid see viga saab peagi parandatud.

smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Saatis: 123keits
Kuupäev: 08. June 2010, kl 20.55

ikka ikka....patakad peavad ikka korras olema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Saatis: Jupats
Kuupäev: 10. June 2010, kl 12.38

Hei Hei! Meil siin kuidagi vaikseks jäänud. Tuletan teile meelde, et homme on REEDE grinning smiley grinning smiley. Mina küll väga kaalule ei taha astuda. See nädal on trenni ja söömise poolest olnud täiesti mõttetu. Igasugu jama olen söönud. Ühesõnaga mõttetu. Aga reedest alates loodan oma seisu parandada, sest tulemas on 3 vaba päeva smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Kuupäev: 10. June 2010, kl 14.35

just homme taas kohtupäev :-P

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Saatis: 123keits
Kuupäev: 11. June 2010, kl 07.23

Hommik,hommik-mina olen enda üle väga uhke, olen sajaga tubli seekord olnud. Tänu sellele, et eelmine kord 700g juurde võtsin, hakkasin asja tõsisemalt võtma ja tänahommikune kaalulangus täpselt 2 kg, ehk viimati 70,4 ja nüüd 68,4-jeeeeeeeeeeee (ja hull lugu on see, et ei mingit trenni).Igatahes, panin vahepeal oma eesmärgiks 67 kg, et tunduks rohkem kättesaada ja nüüd puudu 600g. Järgmise nädala eesmärk 700g, et ikka 66 ette tuleks, aga see saab suht raske olema-algab puhkus 2 nädalat ja siis ikka veits keerulisem smiling smileyAga edu kõigile,ootan tulemusi,olgu siis pluss või miinus ja positiivset mõtlemist järgmiseks nädalaks!!!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Kuupäev: 11. June 2010, kl 07.30

super tulemus 123keits! mina lootsin ka head tulemust, kaalusin nädala sees ja siis oli väga hea, aga minu kaalulangus siis sel nädalal -400g kõigest ehk 69,9kg-lt 69,5kg-le :-/ olen ise veidi pettunud aga ju need lähevad eilse sünna arvele, söögiga hoidsin küll tagasi aga veini sai küll rüübatud. Luban olla järgmine nädal tublim! Puhkuste aeg on jah jama.. pöidlad pihus sulle!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Saatis: 123keits
Kuupäev: 11. June 2010, kl 20.23

ei tohi siin midagi pettunud olla....tegelikult selline kaalulangus nagu sinul, ongi kõige õigem allavõtmise viis. Mida kiiremini alla võtta, seda kiiremini ka tagasi kipub tulema, niiet minumeeles supertulemus. Milline on sinu eesmärk?
Tundub, et oleme siia ikkagi kahekesi duellitama jäänud,kõik teised kaduma läinud...

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Saatis: Jupats
Kuupäev: 12. June 2010, kl 10.02

Mina olen üldse mööda pannud oma asjadega grinning smiley. Nimelt ununes mul eile end kaaluda ja täna muidugi tuli see alles pärast mugimist meelde. Ei teagi, kas kaalun siis üldse alles järgmisel reedel?? Aga igaljuhul tahan ikka pundis püsida smiling smiley

Ja teie olite küll väga tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Saatis: 123keits
Kuupäev: 12. June 2010, kl 12.58

Püsi ikka pundis, aga loodame siis, et järgmine reede topelt maas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Kuupäev: 12. June 2010, kl 20.49

vaatasin ka mitu korda, et olemegi kahekeisi jäänud. Aga jupats kaalu aga järgmine reede! Minu eesmärk on 62kg, mis on väga utoopiline, max mis olen saavutanud on 65kg, nii et on mida endale tõestada :-)

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Kuupäev: 16. June 2010, kl 07.34

kuidas sel nädalal läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Saatis: 123keits
Kuupäev: 17. June 2010, kl 17.11

sel nädalal juba väga raske, mul puhkus ju ja kui emal külas olla, siis ei lõpe see kuiagi hästi. Jama on nüüd selles, et ma ei saa ennast kuidagi homme kaaluda, kuna emal pole kaalu ja jõuan homme õhtul hilja alles koju. Selleest kaalun ennast järgmisel reedel ja eesmärgiks siis seekord 67 smiling smiley küll saab,küll tuleb, aga edu kõigile,vaatan siin ikka teiste tulemusi ka, siis motivatsioon ka suurem smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.