Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3
Re: Mina tahaks ka duellitada
Kuupäev: 18. June 2010, kl 10.01

ok, minul pole miskit kiita, tulin öösel reisult ja hommik näitas kaal 0, seega ei + ega -
kaalun homme hommikul uuesti ehk näitab tõesemat. järgmine nädal on raske, siis puhkan mina aga üritan anda endast parima :-PP võrdleme siis taas järgmisel reedel, alla ei anna!

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Saatis: Jupats
Kuupäev: 23. June 2010, kl 09.20

Ma olen lootusetu. Reedel tuli mul kaalumine meelde alles siis, kui olin näost kõike juba sisse ajanud ja siis pole mõtet... Vahepealne hullumaja on mu kaalule korraliku põntsu pannud. Viimati kaaludes olin 3 kg juurde võtnud sad smiley. Suht masendav oli see! Trenni tegemiseks kah jaksu väga pole sellist nõmedate ilmadega. Eile otsustasin, et aitab jamast ja krt tuleb end jälle kokku võtta. Täna ärkasin 5.45, viskasin õhtuseks jaanipeoks asjad kotti, läksin sõitsin üle tunni rattaga (pühasid võiks suvel rohkem olla, nii hea ja rahulik oli sõita smiling smiley) ja siis tegin korraliku hommikusöögi ja tulin tööle... Masendav on küll olla tööl jaanipäeval aga ma saan hakkama smiling smiley. Eks õhtul peole minnes loodan ka tubli olla ja mitte mugida ma ei tea mida sisse endale smiling smiley. Aga kardan, et läheb nagu ikka grinning smiley. Eile tegin külakostiks veel krevetipiruka ka, nii et selle pean ikka ära maitsema grinning smiley. Ühesõnaga ärge mind veel kambast välja arvake smiling smiley. Ma ikka jätkan, hoolimata nendest tagasilöökidest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Kuupäev: 23. June 2010, kl 14.03

Soovituslik oleks eesmärgiks mitte 1,5 miinust vaid peaasi, et miinus... keskendu sellele, mis on sinu võimuses... söö normaalselt, eelista rohelist, tee trenni, ole rõõmus jne.. mitte ära mõtle sellele, et 1,5kg,sest seda ei kontrolli ju me ise otseselt aga et see juhtuks, seda saame kontrollidasmiling smiley Lihtsalt väike märkus... muidugi sõbralik. Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Kuupäev: 25. June 2010, kl 08.44

hommik, tänane tulemus juba 3.s nädal järjest 0.s omadega, endiselt 69.5kg. Iseenesest olen rahul et juurde pole miksit tulnud kuid ka alla pole miskit läinud. seega järgmine nädal tuleb ennast rohkem kokku võtta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Saatis: 123keits
Kuupäev: 26. June 2010, kl 15.29

Nonii tundub, et kõik on kadunud ja nii minagi hoidsin eemale, sest fakt on see, et tuleb hakata otsast pihta ja veelgi kaugemalt, niiet minu poolt uus algus seisuga 72,4 smiling smiley jaanid läbi,nüüd TÕSISELT asja juurde....kas keegi teeb sama?

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Saatis: 123keits
Kuupäev: 26. June 2010, kl 20.51

eelmise jutu algust pole vaja tähele panna drinking smileylin omadega alles esimese lehekülje juures smiling smiley aga uue alguse jutt õige smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Kuupäev: 26. June 2010, kl 21.05

heh, eks jaanipäev tegi oma töö, seda enam on põhjust pingutada. võtsin ka ennast kokku käisin 2,5 tundi rattaga sõitmas peale jaanipäeva ja täna jooksmas. Selleks duelligi et teineteisele toeks olla, siht on ju ees! Reedeni, seniks aga meelekindlust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Saatis: Jupats
Kuupäev: 27. June 2010, kl 10.09

Minu algkaaluks saab siis hetkel olev 68 kg... Päris nõmedad on need pühad ikka grinning smiley. Vastik! Nii et eks ma pean siis sealt reedeks püüdma midagi alla saada. Sel reedel panen endale külmiku peale sildi, et ma ei unustaks ennast kaaluda grinning smiley.. Ja soovin Teile ka edu kullakesed! Alustame siis uuesti smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Saatis: Jupats
Kuupäev: 30. June 2010, kl 12.38

Minul igaljuhul silt on juba külmiku küljes smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Kuupäev: 30. June 2010, kl 13.11

ja mul on täna ees sööming koos kallite kolleegidega... oeh see saab raske olema.. reede on ka juba nii lähedal! Jõudu teile

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Saatis: 123keits
Kuupäev: 01. July 2010, kl 22.04

nii kui tööle tagasi sain, hakkas asi paremuse poole minema, need puhkused ikka ei lähe kohe kuidagi kaalulangetamisega kokku.Loodame siis homsest parimat smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Saatis: Jupats
Kuupäev: 02. July 2010, kl 06.21

Hei, hei! Lõpuks ometi sain minagi end kaalutud grinning smiley. Tulemus polnud küll see, mida ma tahtsin aga no asi seegi ehk siis nüüd on mu kaaluks 67,2 kg ehk siis -800g. Pole küll see, mida ma lootsin/tahtsin aga kardan, et mu keha ei saa veel päris täpselt aru, mida ma temast nüüd jälle tahan. Alles andsin talle mugimiseks kõike, mida ta tahtis ja nüüd ei saa enam kõike ja peab veel trenni ka tegema grinning smiley. Ehk järgmisel nädalal on tulemus parem smiling smiley. Jään teie tulemusi ootama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Saatis: 123keits
Kuupäev: 02. July 2010, kl 08.09

Tere!
Kõigepealt tahtsin õelda, et äkki paneks reedeti kirja oma algkaalu, hetkelise kaalu ja kaalu languse nädalas, sest siis lihtsam jälgida. Muidu otsi eelnevatest sõnumitest, mis see kellegi algkaal üldse oli.Näiteks täna minu tulemused:

Algkaal 72,4
Hetke kaal: 71,3 smiling smiley (väga rahul endaga, kuigi ma pole enam ammu nii palju kaalunud)
Kaalulangus sel nädalal: -1,1 kg (uskumatu, et aitabki, kui ei patusta smiling smiley )

Edu kõigile ja pange ikka tulemused kirja. Jupats-----sajaga tubli!!!Ongi ju soovituslik 0,5-1 kg nädalas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Kuupäev: 02. July 2010, kl 09.14

Tere
mina seisan endisel paigal 3.nädalat on kaal sama 69,6kg
algkaal 71kg
Järgmine reede ei saa ma raporteerida, olen sõidus aga võtan tossud kaasa ja üritan jooksmas käia.

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Saatis: Jupats
Kuupäev: 09. July 2010, kl 09.23

Nonii.... Minul on kõik sama ehk siis 67.2 kg. Väsitab juba ära, et kuhugi (allapoole muidugi) ei liigu see kaal mul.... sad smileyconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Saatis: 123keits
Kuupäev: 09. July 2010, kl 11.37

Mina enda tulemusega rahul smiling smiley ju näeb mis järgmine nädal toob, sest jälle hakkab puhkus (see ei tõota head)

Algkaal 72,4
Hetke kaal 70,3
Kaalulangus sel nädalal -1 kg
Kaalulangus kokku -2,1 kg

See, et kaal seisab on arvatavasti ikka patustamise süü. Vaata, et treeningkaloreid ära ei söö, küll siis liikuma hakkab smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Saatis: Jupats
Kuupäev: 09. July 2010, kl 13.00

Ma olen juba poolteist nädalat treeninud 5-6 korda nädalas miinimum tund aega... JA EI MIDAGI!!!??? Ma proovin see nädal nii, et magus on täiesti out, söön ainult puuvilju, et magusaisu taltsutada, tarbin rohkelt kala ja kana ja eks siis vaatan, mis saama hakkab... Kui see ka ei aita, siis ma ei tea..

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Kuupäev: 09. July 2010, kl 13.55

Kui ei aita, tuleb mõtlemist muuta ja mitte nii pingsalt mahavõtmisele keskenduda. Tervislikult toituda ja trenni teha sellepärast, et see on sulle ja sinu kehale hea. Küll siis keha aru saab, et tahad talle head smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Saatis: Jupats
Kuupäev: 12. July 2010, kl 08.16

Eks ma kipun jah üle mõtlema ja liialt keskenduma sellele kaalukaotusele smiling smiley. Aga see ideaalkaalu ideaalkaal tundub niiiiiiiiiii kaugel sad smiley ja ku ikkka mitu nädalat midagi ei toimu, siis paratamatult iga ampsu suhu pannes ma mõtlen, et mida see nüüd jälle teeb grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Saatis: rinsu
Kuupäev: 13. July 2010, kl 09.15

Jupats- Sa lõpeta mõtlemine ära. Ma olen Sulle juba aastaid rääkinud, et see pole Su tugevaim külg smiling smileysmiling bouncing smileyhot smiley Ja pealegi- Sa näed juba krdi hea välja, seega võta rahulikult.

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Saatis: pix
Kuupäev: 13. July 2010, kl 11.48

Jupats üks asi veel ega puuvili kah patust puhas asjake pole- samamoodi suhkurt täis ju. Proovi piirduda päevas 2-3 portsu puuviljaga (üks ports on u peopesa suurune). Ise rahuldan oma magusa isu korra päevas u 75g vaarikate/maasikate ja sinna peale valatud 100ml tarretisega- mulle on see sobinud.
Kala süües jälgi, kas sa sööd väherasvast või rasvast kala- sealt võib kah "üllatus" tulla.

Teisalt oled sa sellisesse kaalu läinud, mis ehk kehale on sobiv ja ta hoiab seda nüüd mõnda aega kinni- ära sa lase end sellest heidutada. Lase ilusti oma asjadega edasi ja küll ta kunagi uuesti liikuma hakkab winking smiley

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Saatis: Jupats
Kuupäev: 14. July 2010, kl 08.02

Aitäh Rinsu ja Pix!

Ma tunnen end nüüd juba kindlamalt ja eks ma teen trenne edasi nii nagu juba kaks nädalat olen teinud smiling smiley. Puuviljade osas pean jah tagasi tõmbama, sest neid ma sõin mingi aeg ikka väga palju päevas grinning smiley. Umbes 500 g mureleid + 3-5 õuna + maasikaid+ banaane grinning smiley. Pole ka ime, et need kiired süsivesikud mulle põntsu panid! Ma mingi hetk sain nende isu täis kah nüüd. Eile viisingi emale kodus seisma jäänud õunad smiling smiley. Polnud enam isu neid süüa. Mitte sellepärast, et nüüd mõtlen, et oh krt annavad kaalu juurde aga kuna ma neid vahepeal nii palju sõin, siis ma sain neist isu täis.

Ja kuidas mu duellikaaslastel läheb? Ootate reedet kah või mitte? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Saatis: 123keits
Kuupäev: 15. July 2010, kl 10.46

Mina seekord ei oota, kuna täna on juubelile minek ja see ei lõpe kunagi hästi. Muidu isegi võtaks alla, aga tean mis tänane õhtu toob. Tegemist on elukaaslase vanaisa sünnaga ja seal olen iga aasta 3 kg juurde võtnud,see tuleb muidugi kohe alla uuesti, aga no kuidas on võimalik endale kolm kilo sööki sisse ahmida ühe õhtuga. Mees lubas taltsutada mind, niiet loodan parimat. Vahest on selline tunne, et ei tahagi minna, aga mees ütleb, et koguaeg ei saa kaalu peale mõelda ja huvitav on see, et kui sinna minek on siis iga kord sööd nii palju, nagu rohkem ei saakski---jube jube. Alati valmistun enne minekut vaimselt, et seekord näitan iseloomu, aga ikkagi ei saa hakkama....TÄNA SAAN, TÄNA SUUDAN....ex smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Saatis: Jupats
Kuupäev: 15. July 2010, kl 14.20

Söö kodus enne kõht tervislikku kraami täis. Ja minu nipp pidudel on see, et seal ma söön toite, mida ma ise kodus ei tee. Ehk siis kogun oma taldrikule pigem uusi ja huvitavaid maitseid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Saatis: Jupats
Kuupäev: 16. July 2010, kl 06.50

Nii grinning smiley. "Suur" reede ongi jälle kätte jõudnud ja mul on au teatada kaalulangusest. Oeh! Ma olen äärmiselt uhke enda üle smiling smiley

Algkaal: 72 kg ehk see oli see kaal, millest ma aprilli keskel alustasin
Kaal hetkel: (trummipõrin) 65,1 kg
Kaalulangus nädalaga: -2,1 kg
Kaalulangus kokku: -6,9 kg smiling smiley


Olen küll see nädal patustanud ka (kuidas sa lähed kinno ja ei osta kommi grinning smiley) aga päeval söön korralikult, trenni teen endiselt VÄGA korralikult ja ei mõtle enam nii palju sellest kaalust smiling smiley. Ja asi töötab!

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Saatis: 123keits
Kuupäev: 16. July 2010, kl 15.11

Nonii, pidu läbi kaal ka juures smiling smiley aga pole hullu, see tuleb kohe maha, niiet järgmisel nädalal topelt maas.
Algkaal 72,4
Hetke kaal 71,1
Kaalu langus (tõus) nädalas + 800g (vähemalt pole 3 kg tulnud nagu kartsin)
Kaalulangus kokku -1,3 kg
Nädala eesmärk - 2 kg (tänu suurele söömale täitsa reaalne) ja tänu jupatsile samuti, pean ju kellegile pähe tegema smiling smileymille jaoks see dulell siis on ex smiling smiley
Edu järgmiseks nädalaks

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Saatis: Jupats
Kuupäev: 16. July 2010, kl 16.19

No loodame parimat winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Kuupäev: 20. July 2010, kl 10.43

Tervist, ma vahelpeal kadunud, olen puhkusel aga sain ikka kaaluda reedel, 16.ndal, ja siis oli lõpuks taas kaal alanemise suunas, ehk 69,1kg.
See reedel taas teatada ei saa aga esmaspäevast taas tööl siis saan teada anda kuidas seis!
jõudu ja jaksu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Saatis: Jupats
Kuupäev: 23. July 2010, kl 08.14

Noniii, saan jälle esimene olla. Ei ole mul midagi seekord edastada. Kaal on seekord sama, mis eelmisel nädalal ehk 65,1 kg smiling smiley...

Valikud: VastaOsunda
Re: Mina tahaks ka duellitada
Kuupäev: 26. July 2010, kl 09.23

mina eelmisel nädalal ei saanudki kaaluda, olen reedesest taas platsis, sest puhkus on selleks korraks läbi :-)

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.