Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: anny22
Kuupäev: 28. November 2011, kl 21.57

tsau kõigile!
mina endiselt sik-sakin: ehk siis 67,9 täna hommikul, üldiselt mõjuvad nädalavahetused mulle paremini, kuid seekord vabandan ehk end naiste igakuiste rõõmude varju..winking smiley kusjuures, ka minu strateegilised mõõdud on kahanenud..grinning smiley, sealt siis ikkagi märk sellest, et midagi ikka on muutunud ja toimub.. Jõudu kõigile ja jõulud pole enam mägede taga..!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: Secret21
Kuupäev: 02. December 2011, kl 09.48

Hommik.. kahtlane millega mu keha tegeleb. Nv-del kui ma trenni ei tee ja ei vali mida söön ..kaal langeb. nädala sees kui valin rangelt mida söön ja teen trenni ..kaal tõuseb..Niii kinni on selle 82 juurde jäänud. Täna siis 82.8. Sellise tempoga oma eesmärki ei täida ja uueks aastaks 7-t ei näe sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: mariaau
Kuupäev: 02. December 2011, kl 11.22

Minul täna 64,5. Minu keha reageerib küll üldiselt ikka väga kiiresti vastavalt sellele, mida sisse söön. Seega juba tean ette, et esmaspäeval on plussi oodata tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: anny22
Kuupäev: 02. December 2011, kl 21.44

Õhtust!
mina endiselt tõusuteel! tänane kaalunäit siis 68,1, no ma ei tea kohe midagi kosta selle peale! tongue sticking out smiley sel nädalal olen kaks korda käinud pikka otsa jooksmas+veel paar jõutrenni- ikka ei midagi. Kas siis need päevad tõesti mõjuvad nii või?? teoreetiliselt peaks siis esmaspäevaks midagi läinud ka olema, sest homme on suuremat sorti tantsuüritus tulemas, mis sellel kõvasti kaasa peaks aitama, eks elame-näeme! Maria, ma imetlen ikka sinu tublidust ja visadust, kuidas see küll õnnestub Sul. Vastust tean ma muidugi ise ka, sest üksi on kaalu hulga kergem kontrolli alla hoida, kui pere kõrvalt, minu puhul on see nii vähemalt. Aga tubli oled! Jõudu kõigile , ehk ootab mindki varsti rõõmsam number!!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: mariaau
Kuupäev: 03. December 2011, kl 08.38

Annely, ei saa ka unustada head seedimist winking smiley Mul viimasel ajal hakanud vahel kõht juba kaks korda päevas läbi käima.
Üksinda muidugi lihtsam, kuid ma arvan, et olulne on ka ette planeerimine. Mõtlen sageli eelmisel päeval toidukorrad välja ja panen juba kirja. Kasvõi ligikaudu, aga siis tean olukorda ja palju võin vahepeal näksimisele kulutada.
Eile õhtul sai rohkem söödud ja joodud, kalorite märkimine piirdus hommikusöögiga. Alustasin järjekordse magusaralliga smiling smiley Täna tulin korraks tööle, kaasas u 200g sefiiri šokolaadis. Nii naudin oma laupäeva hommikut.
Nüüd peaks ka veidi tööd tegema, ega ma muuks asjaks siia tulnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: mariaau
Kuupäev: 05. December 2011, kl 09.09



Nädalavahetus algas ja lõppes mul suure söömaga, nii et täna hommikust kaalunumbrit ma ei julge mitte kuskile kirja panna tongue sticking out smiley Täna öösel kell 1 lõpetasin veel šokolaadikoogiga pärast külast meeletult täis kõhuga tulekut. Võin ikka väga palju süüa vahel.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: anny22
Kuupäev: 05. December 2011, kl 10.49

hommik!
tänane kaalulkäik tõi lõpuks ka mulle naeratuse näole.. grinning smiley - 67,4 siis seekord, mis siis, et eileõhtune hiline kurgi-porgandi-dippikastme ralli tantsusaate ajal pikaks venis, sekka sai ka mandariine ja õuna näritud.. winking smiley siiski-siiski võis tänahommikuse kaaluga rahule jääda! Tublid on kõik kes ikka jätkavad! Jaksu teile, jõulud pole mägede taga enam..!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: Secret21
Kuupäev: 05. December 2011, kl 15.11

Mina täna kaalu ei anna. Proovin ühenädala seda et kaalun ainult korra nädalas. uhh kuidas kardan et sealt tuleb midagi jubedat...

Aga edu nädalaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: mariaau
Kuupäev: 09. December 2011, kl 09.04

Ise ka ei usu, aga 64,7 täna. Oleks vist pidanud kaks korda kaaluma igaks juhuks. Tundub, et need kivid, mida ma nädalavahetusel sõin, olid päris hästi seeditavad.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: Secret21
Kuupäev: 09. December 2011, kl 14.32

82.7..mitte midagi erilist.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: anny22
Kuupäev: 09. December 2011, kl 20.04

õhtust kõigile allesjäänutele!
ega ma ei jäta jonni, pusin ikka vapralt edasi- täna oli juba kaalunäit 67,1 natuke tubli ikka olen! winking smiley tõbine olek eeldab palju vedeliku manustamist ja see toob kasu ka vähemalt ühes asjas, kahju ainult, et trennitamas pole saanud jälle käia- just sain hoo sisse.. tongue sticking out smiley ah eks siis, kui tervem olen, panen täiega, ehk tuleb ka lõpuks lumi maha-saab suuskadele.

Palju meid veel järel on, kes edasi pingutavad? Mitte just väga palju enam, mulle tundub..vast pooled, kui sedagi.. aga oleme ju kõik tublid ja püüdlikud, onju? Jõudu ja visadust kõigile, ees on jõulud..! tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: mariaau
Kuupäev: 12. December 2011, kl 08.45



Mulle tundub, et meid on ainult 3 jäänud. (Vahel harva mingi 1-2 annavad veel endast märku) Kui paljud lubasid alguses, et nad ei loobu...
Võib-olla peaksime uuest aastast kolmekesi endale uue duelli tegema? Nadi siin postitada sellist tühja tabelit.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: mariaau
Kuupäev: 12. December 2011, kl 08.53

Ahjaa, tänane kaal ka: 65,8. Ehk saab reedeks jälle 64,... ette.

See nädalavahetuste magusasöömine peab lõppema. Ainukesed soolased asjad, mis siis eile mu suhu läksid, oli umbes leivajagu juustumääret (ilma leivata!) ja supilusikatäis riisi. Ja kõik muu oli magus - pannkoogid meega, kook, teine kook, koogimaterjal smiling smiley, martsipan, šokolaad, šokolaadikommid, piparkoogid, präänikud... Kaalule ei mõju hästi ning ka mitte nahale. Näkku tikuvad jälle vinnid tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: Secret21
Kuupäev: 12. December 2011, kl 15.51

Mina olen nõus uue tabeli loomisele uuest aastast. Ei kavatse loobuda ja ära kaduda..see 10 peab täis saamagrinning smiley

Täna oli kaal sama mis reedel.. 82.7
edu uueks nädalakssmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: anny22
Kuupäev: 14. December 2011, kl 20.37

Teretere!
aeg lendab kiirelt ja esmaspäeval kaalunäitu ei saatnud, sama seis oli, st 67,1 siis. Tore, et meid niigipalju on jäänud, ma usun jah, et võiks teha lõppude lõpuks lühema tabeli, omal ka litsam jälgida. winking smiley Tublid oleme, kes veel jätkavad!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: anny22
Kuupäev: 14. December 2011, kl 20.38

ahjaa, loodan , et reedeks tuleb ehk 66 juba ette! ma loodan vähemalt..

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: Secret21
Kuupäev: 16. December 2011, kl 09.44

Heiismiling smiley minu kaal siis 81.7 smiling smiley
7 pole enam kaugel ja tundub et mu juurika nädalast oli kasu.. kui teate mingit maitsvattoitu köögiviljadest siis võiksite jagada..ise nö alles teen tutvust nendega smiling smiley
edu algavaks nädalavahetuseks.. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: mariaau
Kuupäev: 16. December 2011, kl 10.07

Suppi väga hea lihtne teha smiling smiley Ega ma mingit head toitu ainult juurikatest ei oskagi soovitada, sest kõige mu meelest saab juustu või koorega väga heaks tongue sticking out smiley Vormiroad on ka päris head, kuid ka sinna on hea lisada muna või juustu vms smiling smiley
Secret, sa oled ülimalt tubli.

Minul täna hommikul 64,3, millega hetkel rahul. 10t kilo siin jõuludeks kätte ei saanud, aga ega ma pole viimased kaks kuud väga tubli olnudki. Järgmisel reedel vist enam ei kaalu ja esmaspäeval pole ka suurt mõtet tõenäoliselt. Igatahes kavatsen mina nüüd jõule nautima hakata ja endale mitte midagi keelata. Nii et teil on võimalik selle ajaga minust kaalunumbri või kaotatuga mööda minna. smiling smiley
Võib-olla siin vahepeal tabelit saan uuendada, kui te kavatsete ka jõulud edukalt üle elada. Aga ise kavatsen ilmuda uue numbriga (+5kg eeldatavalt) 6ndal või 9ndal jaanuaril ja siis alustada uue hooga, et kevadeks eesmärgid saavutada.
Arvan ka, et siis võiksime tehagi selle uue tabeli ja eelistaksin ka uut duelli uue teema all ning jätkaksime kolmekesi (kui vahepeal keegi välja ei ilmu ja kangesti ei taha jätkata). On teil muid ettepanekuid?

Head nädalavahetust.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: Secret21
Kuupäev: 16. December 2011, kl 11.37

Ohh tahaks kaa jõule nautima hakkata..aga vaja oma eesmärk täita ja uueks aastaks 7 ette saada.. midagi muidugi ei juhtu kui ei saa aga tahaks..
algul mõtlesin teen ühe nädala sellist kus palju köögivilja ja vaid kanaliha..muna ma ka ei keela endlae seega peakski vbla mingit vormiroooga proovima.. aga nüüd siis ei suuda ega taha kuidagi lõüpetada..kuidagi mõttetu tundub minna tagasi a'la kartuli ja kastme või makaronide pealegrinning smiley
see vist heasmiling smileysmiling smiley

Aga edu sulle maria pausi ajaks ja tule ikka tagasi uuel aastal smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: anny22
Kuupäev: 16. December 2011, kl 18.29

juhuuu, tore, et me ikka veel tublilt jätkame!
mina olin täna 67,0 alla anda ei kavatsegi!! jõulude ajal hoian ka raudselt end ülesöömise puhuks ohjes, liiga hea on olla praegu, et rikkuda seda suure vaevaga saavutatut... ma vähemalt üritan, eks näe, kuidas õnnestub.. nõus olen ma samuti kõigega, mida siin pakutud on winking smiley edu teile ja ikka pigistame edasi..winking smiley

aa, mina teen tänaseks näiteks kartuli-hakkliha vormirooga (kodus tehtud juustuga), üritan ka teha palju igasugu ühepajatoite ja vormiroogi, kuna mul peres kolm täismehe söömaga ja üks pisema söömaga mees lisaks endale. seega- minu elu ongi üks suur ja katkematu söögitegemine koguaeg..tongue sticking out smiley
jõudu ja ärge siis endale liiga tehke jõulude ajal..!!winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: anny22
Kuupäev: 19. December 2011, kl 09.05

hommik!!
jessssssssssssss, minu kaalukene näitas täna hommikul juba 66,0 juhuuuuuuuuuuuuu!!!! ma pole ammu enam nii rõõmus olnud ja sellist edu saavutanud! see oli ikka tõeliselt motiveeriv!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: mariaau
Kuupäev: 19. December 2011, kl 12.24



Palju õnne, Annely!
Häid pühi!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: anny22
Kuupäev: 23. December 2011, kl 10.24

Hommik jälle!
et täna on reede, otsustasin ikkagi kaaluda..no midagi katastroofilist just juhtunud pole, kui mitte arvestada väikesi lisagramme..kuid on ju jõuluaeg ja "naistekas" confused smiley mul kaal siis täna 66,7 pingutage ikka tiesed ka tublisti ja ärge endale jõulude ajal liiga tehke! winking smiley ma ootan teid siia tagasi niipea, kui saab! ilusaid pühi kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: anny22
Kuupäev: 30. December 2011, kl 14.10

Hei-hei!
mina jälle ikka siin..tundub, et olen puhta üksi jäänud... minu tänahommikune kaal näitas 66,9.. confused smiley nooh, veidke ikka plussis on, kuid kartsin hullemat. Olen paar korda peale pühi jooksmas ka käinud, ehk see aitab ka veidike ohjes hoida..tongue sticking out smiley eile sai tehtud taas imemaitsvat pohlarulli iirisekastmes, mmm... no küll oli hea! ja tulemus kohe täna hommikul näha..tongue sticking out smiley, saaks veel need paar päeva üle elada ja siis alles läheb andmiseks!!
Head vana aasta lõppu kõigile ja tegusat uut aastat!!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: anny22
Kuupäev: 31. December 2011, kl 11.49

Jälle mina siin!
No ma ei saa head uudist ju ainult enda teada jätta!! Täna hommikul(mis siis, et kaaluma ei pidanud, ma huvi pärast ainult..) näitas mu suureks rõõmuks ja üllatuseks kaalunumber 65,8!!!!! No kas paremat vana aasta lõpu kinki võib veel ette kujutada!! Super!! Rõõmsa tuju ja kaaluga uude aastasse!!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: Secret21
Kuupäev: 04. January 2012, kl 10.22

anny sa oled ülimalt tubli ikka olnud..mina kahjuks ei suutnud jõuludele vastu panna..ja kaalu kogunes juurde kohe mitu kilo..aga reedel siis edastan oma kohutava kaalunumbri ja olen valmis uuesti alustama duelliga smiling smiley

Kena uut aastat smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: eskata
Kuupäev: 04. January 2012, kl 22.58

Meeldivat uut aastat! olen peale pausi KA tagasi, küll veidi raskemana, aga ei põe sellepärast. hea meelega duellitaks Teiega edasi. entusiasmi väga ei ole, aga eesmärk on suveks 10 kg alla saada. võtsin ka abinõud tarvitusele, st. soetasin vesiaeroobika kaardi pikemaks ajaks, ehk distsiplineerib. igal juhul sokutaks reedel oma kaalu näidu siia, loodetavasti on see tunduvalt väiksem, kui oli esmaspäeva hommikul. seniks edu Teile tublidele, kes alles jäänud!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: mariaau
Kuupäev: 05. January 2012, kl 09.31

Head uut aastat!

Mina ikka plaanin veel jätkata. Kolm nädalat pühade ja reisiga, trennita ja söögiga on andnud juurde 5kg. Täna veel töö juures uue aasta vastuvõtt ja seega pole vist mõtet homme kaalu peale minna, ei taha mitte seda 7t ees näha. Vast siis annan kaalu esmaspäeval või järgmisel reedel ja üritan mingi päev ka tabelit uuendada, st teen uue tabeli neile, kes veel siin jätkavad.

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: anny22
Kuupäev: 05. January 2012, kl 22.10

OI-oioioi!
Tere kõigile, kes tagasi ja head uut ning märksa kergemat aastat ka teile! Loomulikult olen ma ka küll veidikene tagasi võtnud, kuid siiski mitte katastroofiliselt ja kindlasti jätkan koos teiega siin edasi, kuni suur eesmärk saab täidetud! Muuseas, vahepeal pandud vahe-eesmärk sai mul siis vana aasta lõpus täidetud! (see 65,8) tänase päeva seisuga olen seda jällegi käest nati ära lasknud..aga ehk homne hommikune tõehetk toob selguse, kui palju, kuidas ja kuhu.. tongue sticking out smiley
Igal juhul jaksu nii teile kui mulle oma eesmärkide poole püüdlemisel, homme siis kaalul näeme, eks! winking smiley Kõige paremat teile!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: 10kg duell: myksobakter, chissy, omena, Märtsikas, estiva, mariaau, kripke, usiil, flowergirl, eskata, melon, Belissimo, Secret21, Merika, anny22, begood
Saatis: eskata
Kuupäev: 06. January 2012, kl 06.53

uueks stardikaaluks jääb siis 76,0, seda on palju vähem, kui oli peale pühi nii, et olen juba tubli olnud.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.